(Wed, 25.4.2018 - 20:00) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4.45
2 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.38
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.29
4 Martin VlkMartin Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.18
5 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.15
6 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.12
7 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.05
8 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.99
9 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.79
10 Josef HájovskýJosef Hájovský
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.76
11 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.71
12 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.67
13 Jan JašekJan Jašek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.61
14 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.57
15 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.53
16 Oliver GrzychOliver Grzych
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.52
17 Adam HoněkAdam Honěk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.50
18 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.49
19= Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.36
19= Štěpán MarekŠtěpán Marek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.36
21 Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.34
22 Adam GajdušekAdam Gajdušek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.33
23 Vít HasalVít Hasal
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.31
24 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.21
25 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 2.87
Jindřich BardoňJindřich Bardoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Total 26 racers