Finále 01 (Sun, 13.1.2019 - 11:35) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 16 4.99 04.99xx04.990.00.00.0
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 23 4.88 04.7804.7204.8804.880.00.00.0
3 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 21 4.53 04.3504.2504.5304.530.00.00.0
4 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 19 4.46 04.4604.0104.1804.460.00.00.0
5 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 20 4.36 04.3604.04x04.360.00.00.0
6 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 18 4.25 04.2503.9804.0404.250.00.00.0
7 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 15 4.19 04.1903.7403.2104.190.00.00.0
8 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 4.14 04.1404.0603.6204.140.00.00.0
9 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 22 4.14 04.14x03.8404.140.00.00.0
10 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 4.03 03.9303.8204.0304.030.00.00.0
11 Jan MacourekJan Macourek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 13 3.93 03.93xx03.930.00.00.0
12 Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 6 3.92 03.9203.9003.7703.920.00.00.0
13 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 3.88 03.8803.8003.8203.880.00.00.0
14 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 3.84 xx03.8403.840.00.00.0
15 Jindřich BardoňJindřich Bardoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 3.78 03.7803.7403.6803.780.00.00.0
16 Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 14 3.74 03.7403.5203.4203.740.00.00.0
17 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 3.66 03.6603.2403.3703.660.00.00.0
18 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 9 3.66 03.6603.213.303.300.00.00.0
19 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 8 3.60 03.3303.363.603.600.00.00.0
20 Kryštof KociánKryštof Kocián
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 3.48 03.4803.2802.9403.480.00.00.0
21 Matěj PavelkaMatěj Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 12 3.37 03.3703.1103.2103.370.00.00.0
Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 1 NM
Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 NM
Total 23 racers