(Tue, 22.1.2019) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 6.17
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 6.06
3 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5.55
4 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.53
5 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 5.53
6 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5.46
7 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.42
8 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.36
9 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.27
10 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.22
11 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.20
12 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.15
13 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.07
14 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.06
15 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.06
16 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 5.06
17 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.06
18 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.04
19 Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 5.02
20 Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4.98
21 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.95
22 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.91
23 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4.90
24 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 4.90
25 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.86
26 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4.84
27 Kateřina TicháKateřina Tichá
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 4.78
28 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová
AC PardubiceAC Pardubice
00 4.76
29 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 4.75
30 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.75
31 Jana KovandováJana Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 4.68
32 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 4.64
33 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.56
34 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4.43
35 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.42
36 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.41
37 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.37
38 Markéta MaláMarkéta Malá
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 4.35
39 Tereza DivišováTereza Divišová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 4.32
40 Zuzana AugustováZuzana Augustová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.30
41 Kristýna HonsůKristýna Honsů
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 4.24
42 Anna ŠrámkováAnna Šrámková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 4.23
Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 NM
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 NM
Total 44 racers