Finále (Sun, 27.1.2019 - 11:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 23 6.52 6.526.286.306.526.376.466.47
2 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 22 6.14 5.916.046.146.145.936.00-
3 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 19 6.03 5.976.035.816.036.01--
4 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 17 5.94 5.66xx5.665.645.685.94
5 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 12 5.70 5.395.485.575.575.525.685.70
6 Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
01 1 5.70 5.705.325.505.705.235.225.28
7 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 14 5.60 5.284.665.605.605.48x5.45
8 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
98 2 5.54 5.044.965.525.525.275.175.54
9 Dominik DuffekDominik Duffek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 18 5.51 xx5.515.510.00.00.0
10 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 11 5.47 5.475.225.195.470.00.00.0
11 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 7 5.30 5.305.11x5.300.00.00.0
12 Jakub UmlaufJakub Umlauf
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 15 5.28 4.465.075.285.280.00.00.0
13 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 13 5.09 xx5.095.090.00.00.0
14 Jan ApolenJan Apolen
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
05 3 5.02 5.024.664.715.020.00.00.0
15 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 4 4.97 4.974.764.734.970.00.00.0
16 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 8 4.90 x4.90x4.900.00.00.0
17 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 9 4.79 4.634.794.754.790.00.00.0
18 Zdeněk TouškaZdeněk Touška
AK BílinaAK Bílina
04 6 4.74 4.74xx4.740.00.00.0
19 Jakub SeifertJakub Seifert
AK BílinaAK Bílina
03 5 4.20 4.203.744.134.200.00.00.0
MS Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 24 6.47
MS František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 20 5.87
MS Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
01 10 5.24
MS Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 21 6.12
Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 16 DNS
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 25 DNS
Total 25 racers