Ml. žáci B (Sat, 9.2.2019 - 11:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 27 4.85 0.0
2 Dorian GręboszDorian Grębosz
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
06 26 4.51 0.0
3 Igor WójcikIgor Wójcik
SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW
07 23 4.40 0.0
4 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 4.21 0.0
5 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 22 4.18 0.0
6 Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 24 4.04 0.0
7 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 18 3.97 0.0
8 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 21 3.86 0.0
9 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 3.76 0.0
10 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 16 3.76 0.0
11 Oliwier RękasOliwier Rękas
MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno
07 9 3.65 0.0
12 Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 20 3.59 0.0
13 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1 3.56 0.0
14 Jan HejníkJan Hejník
Atletika HolešovAtletika Holešov
07 15 3.49 0.0
15 Igor WitekIgor Witek
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
07 14 3.49 0.0
16 Oskar PiwowarczykOskar Piwowarczyk
MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno
06 17 3.48 0.0
17 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 5 3.41 0.0
18 Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 2 3.29 0.0
19 David ŠípDavid Šíp
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 7 3.22 0.0
20 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 13 3.20 0.0
21 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 19 3.18 0.0
22 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 12 3.15 0.0
23 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 3.09 0.0
24 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 3.08 0.0
25 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 3.02 0.0
26 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 10 2.82 0.0
Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 25 DNS
Total 27 racers