(Sat, 30.3.2019) Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 10:43
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10:44
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:01
4 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11:20
5 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 11:23
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 11:28
7 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11:31
8 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11:34
9 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11:39
10 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:40
11 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11:41
12 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11:44
13 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 11:45
14 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11:53
15 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11:53
16 Chlupáčová Tereza (MS)Chlupáčová Tereza (MS) 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11:59
17 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12:02
18 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:03
19 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12:04
20 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:05
21 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12:06
22 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12:10
23 Karasová Daniela (MS)Karasová Daniela (MS) 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12:12
24 Völflová Natálie (MS)Völflová Natálie (MS) 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 12:12
25 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12:13
26 Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12:13
27 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12:16
28 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12:17
29 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:21
30 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 12:22
31 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12:22
32 Adéla VandasováAdéla Vandasová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12:26
33 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12:26
34 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 12:29
35 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:32
36 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 12:33
37 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12:35
38 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 12:41
39 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 12:41
40 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:42
41 Zoe FlamanZoe Flaman 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 12:51
42 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12:51
43 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12:51
44 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12:53
45 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12:55
46 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:56
47 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13:09
48 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 13:14
49 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13:16
50 Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 13:21
51 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:02
52 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14:18
53 Emma BednaříkováEmma Bednaříková 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 14:42
54 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14:53
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Švejdová Zuzana (MS)Švejdová Zuzana (MS) 02 SlovenskoSlovensko DNS
Total 58 racers