Kvalifikace (Thu, 13.6.2019 - 16:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 32 6.16 +0.0 m/s x6.16  +0.0-6.160.00.00.0
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 30 5.57 -0.9 m/s 5.57  -0.9--5.570.00.00.0
3 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 25 5.43 -0.5 m/s 5.43  -0.5--5.430.00.00.0
4 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 29 5.26 -1.6 m/s 5.26  -1.6--5.260.00.00.0
5 Jan MatoušekJan Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 28 5.24 -0.1 m/s 5.24  -0.1--5.240.00.00.0
6 Filip StudničnýFilip Studničný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 27 5.21 +0.0 m/s 5.21  +0.0--5.210.00.00.0
7 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 24 5.20 -0.9 m/s 5.20  -0.9--5.200.00.00.0
8 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 26 5.16 -0.7 m/s 5.16  -0.7--5.160.00.00.0
9 Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 5.11 +0.0 m/s 5.11  +0.05.11  +0.05.00  -0.15.110.00.00.0
10 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 16 5.11 +0.8 m/s 5.11  +0.85.02  -0.15.10  +0.05.110.00.00.0
11 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 21 5.00 -1.9 m/s 5.00  -1.9xx5.000.00.00.0
12 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 14 4.92 +0.0 m/s 4.92  +0.00.00.04.920.00.00.0
13 Alex KimbembeAlex Kimbembe
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 23 4.90 -1.4 m/s 4.90  -1.44.87  +0.0x4.900.00.00.0
14 Adam ŠevčíkAdam Ševčík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 19 4.90 -0.5 m/s 4.64  -2.24.90  -0.54.85  -0.34.900.00.00.0
15 Martin HrdličkaMartin Hrdlička
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 22 4.84 -2.2 m/s 4.84  -2.2xx4.840.00.00.0
16 Jan KadaněJan Kadaně
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 11 4.78 +0.0 m/s 4.78  +0.04.71  -0.2x4.780.00.00.0
17 Josef LebedaJosef Lebeda
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 6 4.75 -0.4 m/s 4.45  -1.04.75  -0.44.62  -0.44.750.00.00.0
18 Max LöwyMax Löwy
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 20 4.75 -1.2 m/s 4.75  -1.2xx4.750.00.00.0
19 Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 7 4.74 +0.0 m/s 4.74  +0.04.60  -0.74.45  -0.64.740.00.00.0
20 Eugen ŠalounEugen Šaloun
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 17 4.74 -2.3 m/s 4.74  -2.34.53  +0.0x4.740.00.00.0
21 Šimon InnemanŠimon Inneman
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 9 4.66 -0.4 m/s 4.39  +0.04.66  -0.44.47  -0.24.660.00.00.0
22 Filip SurjomartonoFilip Surjomartono
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 4 4.56 +0.0 m/s 4.22  -0.34.37  -0.74.56  +0.04.560.00.00.0
23 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 4.50 -1.3 m/s 4.40  +0.04.14  -0.44.50  -1.34.500.00.00.0
24 Václav DlabačVáclav Dlabač
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 18 4.39 -1.4 m/s 4.39  -1.44.34  +0.0x4.390.00.00.0
25 Tadeáš TichýTadeáš Tichý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 15 4.37 +0.0 m/s 4.37  +0.04.24  -0.3x4.370.00.00.0
26 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 3 4.37 -1.2 m/s x4.37  -1.24.22  +0.04.370.00.00.0
27 Kryštof KunickýKryštof Kunický
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 2 4.01 +0.0 m/s 4.01  +0.03.68  -0.33.80  +0.14.010.00.00.0
28 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1 3.79 +0.0 m/s 3.65  -0.13.76  +0.83.79  +0.03.790.00.00.0
Ondřej BesedaOndřej Beseda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 5 DNS
Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 31 DNS
Bořek BrejchaBořek Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 13 DNS
Alexandr ŠimekAlexandr Šimek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 12 DNS
Total 32 racers