Kvalifikace (Thu, 13.6.2019 - 18:35) unofficial Info Start list Interm. results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
31 Kateřina KrupkováKateřina Krupková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 4.21 -0.2 m/s 4.21  -0.24.17  -1.24.17  +0.04.210.00.00.0
11 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 2 4.66 -1.7 m/s 4.66  -1.74.04  -0.6x4.660.00.00.0
25 Jolana CharouskováJolana Charousková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 4.32 -0.1 m/s 4.32  -0.14.28  -0.43.80  -0.94.320.00.00.0
33 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4 4.11 -0.7 m/s 4.11  -0.73.97  -1.13.94  +0.04.110.00.00.0
28 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 4.23 -0.1 m/s 4.20  -1.84.23  -0.13.98  -0.94.230.00.00.0
30 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 6 4.21 -1.4 m/s 4.21  -1.44.04  -0.44.20  -0.54.210.00.00.0
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 7 DNS
34 Anastasija PanovaAnastasija Panova
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 8 4.00 +0.0 m/s 3.98  -0.13.80  +0.04.00  +0.04.000.00.00.0
12 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 9 4.64 -0.9 m/s 4.56  -1.84.64  -0.94.59  +0.04.640.00.00.0
32 Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 10 4.15 -2.1 m/s 4.15  -2.14.09  -2.34.00  -0.94.150.00.00.0
14 Michaela RadouškováMichaela Radoušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 11 4.53 -0.7 m/s 4.35  -0.14.51  -1.24.53  -0.74.530.00.00.0
8 Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 4.73 -1.1 m/s 4.36  -1.2x4.73  -1.14.730.00.00.0
27 Christina PittChristina Pitt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 13 4.31 -2.5 m/s 4.31  -2.53.91  -1.0x4.310.00.00.0
20 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 14 4.44 -0.1 m/s 4.18  -2.34.37  -0.74.44  -0.14.440.00.00.0
21 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 15 4.43 -1.5 m/s 4.35  -2.14.43  -1.54.21  -0.24.430.00.00.0
18 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 16 4.46 -0.7 m/s 3.20  -2.44.46  -0.73.57  -0.94.460.00.00.0
19 Klára FialkováKlára Fialková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 17 4.45 -0.8 m/s 4.35  -0.1x4.45  -0.84.450.00.00.0
26 Hana PavlováHana Pavlová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 18 4.32 -0.4 m/s 4.32  -0.44.19  -0.6x4.320.00.00.0
29 Aneta PastuchováAneta Pastuchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 19 4.22 +0.0 m/s 4.22  +0.04.19  -1.1x4.220.00.00.0
17 Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 20 4.46 -0.1 m/s 4.32  -1.94.46  -0.14.32  -1.24.460.00.00.0
16 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 21 4.50 -0.6 m/s 4.50  -0.64.41  -0.24.31  +0.04.500.00.00.0
6 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 22 4.94 -0.1 m/s 4.94  -0.1--4.940.00.00.0
9 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 23 4.69 -1.7 m/s 4.68  -0.24.34  -1.04.69  -1.74.690.00.00.0
15 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 24 4.51 -0.7 m/s 4.51  -0.7--4.510.00.00.0
24 Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 25 4.37 -0.8 m/s 4.37  -0.84.10  -1.84.13  -0.44.370.00.00.0
22 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 26 4.41 -0.8 m/s 4.41  -0.84.26  -0.54.22  -1.74.410.00.00.0
10 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 27 4.66 -0.9 m/s 4.66  -0.94.17  -2.04.18  -2.04.660.00.00.0
13 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 28 4.55 -1.6 m/s 3.95  -1.04.55  -1.64.03  -1.34.550.00.00.0
23 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 29 4.39 -0.4 m/s 4.39  -0.4xx4.390.00.00.0
5 Tereza VodováTereza Vodová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 30 4.98 +0.0 m/s 4.98  +0.00.00.04.980.00.00.0
4 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 31 5.04 -1.1 m/s 5.04  -1.10.00.05.040.00.00.0
7 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 32 4.74 -0.9 m/s 4.64  -0.54.74  -0.94.02  -0.94.740.00.00.0
Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 33 DNS
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 34 5.06 -0.2 m/s 5.06  -0.20.00.05.060.00.00.0
2 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 35 5.27 +0.0 m/s 5.27  +0.00.00.05.270.00.00.0
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 36 5.33 +0.0 m/s 5.33  +0.00.00.05.330.00.00.0
Total 36 racers