Finále (Thu, 9.5.2019 - 11:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon PekařŠimon Pekař
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
05 5.69 5.69x5.615.695.650.00.0
2 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
06 5.15 4.424.814.904.905.150.00.0
3 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 5.07 x4.875.075.074.800.00.0
4 Adam SekérAdam Sekér
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.78 4.784.63x4.784.620.00.0
5 Martin RokytaMartin Rokyta
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 4.71 4.71xx4.713.580.00.0
6 Samuel ŠtefánekSamuel Štefánek
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 4.70 4.484.634.634.634.700.00.0
7 Vojtěch StraňákVojtěch Straňák
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 4.62 4.624.614.424.624.550.00.0
8 Šimon HýlŠimon Hýl
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 4.45 4.454.27x4.45x0.00.0
9 Adam TarabusAdam Tarabus
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
19 4.40 3.974.284.384.384.400.00.0
10 Jan ResslerJan Ressler
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
06 4.38 4.384.354.344.384.300.00.0
11 Martin ZálešákMartin Zálešák
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 4.32 4.144.21x4.214.320.00.0
12 David ZlínskýDavid Zlínský
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 4.27 xx4.114.114.270.00.0
13 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.20 3.87x4.204.204.100.00.0
14 Martin NemravaMartin Nemrava
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 4.18 4.18xx4.184.120.00.0
15 Lukáš KrchňáčekLukáš Krchňáček
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 4.04 3.933.51x3.934.040.00.0
16 Tomáš TomaňaTomáš Tomaňa
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 4.03 3.794.033.304.033.360.00.0
17 Tomáš CharvátTomáš Charvát
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
05 4.02 4.023.773.184.023.660.00.0
18 Štěpán MichalcioŠtěpán Michalcio
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 4.02 xx4.024.023.560.00.0
19 Tomáš MalárTomáš Malár
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 3.99 x3.99x3.99x0.00.0
20 Adam JakubíčekAdam Jakubíček
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 3.95 3.713.713.953.953.890.00.0
21 Jan KrystoňJan Krystoň
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
06 3.94 3.94xx3.943.320.00.0
22 Patrik StuchlíkPatrik Stuchlík
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
07 3.93 3.933.803.913.933.180.00.0
23 Daniel NemravaDaniel Nemrava
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 3.87 3.693.843.873.873.540.00.0
24 Tomáš HrušákTomáš Hrušák
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 3.80 3.343.35x3.353.800.00.0
25 Radim ŘíhaRadim Říha
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 3.70 3.47x3.703.703.570.00.0
26 Tomáš MalinaTomáš Malina
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
07 3.59 3.56x3.493.563.590.00.0
27 Tobiáš OrságTobiáš Orság
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
07 3.45 3.453.433.093.453.250.00.0
28 Petr ŽiškaPetr Žiška
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
06 3.33 3.163.332.633.333.240.00.0
29 Matěj KarlíkMatěj Karlík
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 3.05 3.05xx3.052.460.00.0
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 NM
Pavel JančoPavel Jančo
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
06 DNS
Dominik TrojekDominik Trojek
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 DNS
Total 32 racers