Finále (Thu, 9.5.2019 - 10:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 5.58 4.71x5.395.395.580.00.0
2 Matěj SemančíkMatěj Semančík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 5.34 x5.055.235.235.340.00.0
3 Martin LežatkaMartin Ležatka
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 5.19 5.193.444.805.194.820.00.0
4 Šimon SlavíkŠimon Slavík
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
04 5.15 5.154.875.115.15-0.00.0
5 Marek ŽakMarek Žak
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 5.12 5.124.654.585.124.860.00.0
6 Karel ManKarel Man
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
03 5.06 x4.825.065.06x0.00.0
7 Lukáš MenšíkLukáš Menšík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
04 4.88 4.88x4.294.884.770.00.0
8 Adam PohlAdam Pohl
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
04 4.75 4.564.754.334.75-0.00.0
9 Martin PoláchMartin Polách
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 4.71 4.704.584.554.704.710.00.0
10 Radim SlováčekRadim Slováček
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 4.69 4.644.574.694.694.540.00.0
11 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 4.69 4.434.043.984.434.690.00.0
12 Jakub ŠimekJakub Šimek
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 4.63 4.374.634.414.634.570.00.0
13 Adam HlůšekAdam Hlůšek
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 4.62 3.974.624.534.62x0.00.0
14 Ludvík NovákLudvík Novák
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 4.57 4.574.374.124.574.100.00.0
15 Viktor JelénekViktor Jelének
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 4.57 x4.57x4.574.190.00.0
16 Lukáš SovišLukáš Soviš
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 4.56 4.564.274.334.564.290.00.0
17 Marek ChvatíkMarek Chvatík
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 4.54 4.073.974.124.124.540.00.0
18 Filip HabartaFilip Habarta
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 4.47 4.464.47x4.474.290.00.0
19 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 4.42 4.404.234.294.404.420.00.0
20 Jan MiklášJan Mikláš
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 4.41 3.934.094.414.414.100.00.0
21 Adam ŠímaAdam Šíma
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
04 4.35 3.944.354.264.35x0.00.0
22 Šimon NemravaŠimon Nemrava
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 4.34 4.343.54x4.343.830.00.0
23 Lukáš PrchlíkLukáš Prchlík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 4.31 4.154.314.104.314.280.00.0
24 Jakub JakšíkJakub Jakšík
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 4.27 3.964.084.274.274.260.00.0
25 David HadravaDavid Hadrava
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 4.27 4.064.27x4.274.070.00.0
26 Martin BereckaMartin Berecka
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 4.15 3.054.154.004.154.120.00.0
27 Filip KřapaFilip Křapa
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
03 4.15 4.023.894.054.054.150.00.0
28 Michal HendrychMichal Hendrych
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 4.12 3.824.12x4.123.720.00.0
29 David LežatkaDavid Ležatka
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 4.07 4.07xx4.07x0.00.0
30 Jan TvrdoňJan Tvrdoň
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 3.97 3.973.913.773.973.760.00.0
31 Zdeněk OsohaZdeněk Osoha
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 3.94 3.773.593.743.773.940.00.0
32 Ondřej DudákOndřej Dudák
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
04 3.70 3.703.333.343.70x0.00.0
Jakub MíšekJakub Míšek
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 DNS
Total 33 racers