Finále 02 (Wed, 24.4.2019 - 17:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 24 52.29 0.0
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 48.74 0.0
3 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 26 38.53 0.0
4 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 38.23 0.0
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 15 38.02 0.0
6 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 37.57 0.0
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 34.92 0.0
8 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 5 33.18 0.0
9 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3 32.82 0.0
10 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 20 32.71 0.0
11 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 31.90 0.0
12 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 28 31.14 0.0
13 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 16 30.72 0.0
14 Tereza BurováTereza Burová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 30.30 0.0
15 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 17 30.00 0.0
16 Alena KrčkováAlena Krčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 29.50 0.0
17 Kateřina GlosováKateřina Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 7 29.40 0.0
18 Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 25 28.61 0.0
19 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 8 27.80 0.0
20 Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 23 26.12 0.0
21 Adéla JanoškováAdéla Janošková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 10 26.02 0.0
22 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 24.54 0.0
23 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 27 24.15 0.0
24 Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 22 22.05 0.0
25 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 6 21.23 0.0
26 Denisa JakusováDenisa Jakusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 20.72 0.0
27 Veronika MitrengováVeronika Mitrengová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 21 20.38 0.0
28 Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 19 16.68 0.0
29 Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1 16.57 0.0
Total 29 racers