Finále (Mon, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon ŘezáčŠimon Řezáč
Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr...
08 23 35.40 0.0
2 Adam BlažekAdam Blažek
2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň
08 2 34.20 0.0
3 Oliver KrobOliver Krob
ZŠ KolováZŠ Kolová
09 15 32.60 0.0
4 Petr Maxmilian VogelPetr Maxmilian Vogel
6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě...
08 28 31.90 0.0
5 Viktor BrabecViktor Brabec
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
08 4 31.40 0.0
6 Kryštof KernerKryštof Kerner
ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
08 10 29.90 0.0
7 Hugo MacháčekHugo Macháček
ZŠ KolováZŠ Kolová
09 19 29.80 0.0
8 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký
Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š...
08 13 28.70 0.0
9 Šimon LazurŠimon Lazur
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
08 18 28.20 0.0
10 Matoš VlčekMatoš Vlček
ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021
08 27 27.80 0.0
11 Jan KodyšJan Kodyš
ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy
08 12 27.10 0.0
12 Teodor TichýTeodor Tichý
ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
08 25 25.90 0.0
13 Dominik TuškaDominik Tuška
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
09 26 24.30 0.0
14 Jan ZábranJan Zábran
6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě...
09 29 23.50 0.0
15 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko
1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří...
09 24 23.30 0.0
16= Tomáš BolekTomáš Bolek
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
08 3 23.20 0.0
16= David ZáhořDavid Záhoř
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
09 30 23.20 0.0
18 Michal OrvošMichal Orvoš
1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří...
08 21 23.10 0.0
19 Marek KrotkýMarek Krotký
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
09 17 22.70 0.0
20 Lukáš BayerLukáš Bayer
Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr...
08 1 20.90 0.0
21= Kryštof KrálKryštof Král
1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří...
08 14 19.50 0.0
21= Vojtěch FranekVojtěch Franek
6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě...
08 6 19.50 0.0
23 Jaroslav PašekJaroslav Pašek
ZŠ KolováZŠ Kolová
08 22 19.20 0.0
24 Denis HozmanDenis Hozman
ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy
08 8 18.90 0.0
25 Tomáš NushartTomáš Nushart
ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy
08 20 18.50 0.0
26 Jan HrdinkaJan Hrdinka
ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021
09 9 17.40 0.0
27 Jakub KleinJakub Klein
ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021
09 11 15.20 0.0
Matyáš Medard FrčekMatyáš Medard Frček
Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š...
09 7 DNS
Matěj KronusMatěj Kronus
2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň
08 16 DNS
Filip CibulkaFilip Cibulka
Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š...
09 5 DNS
Total 30 racers