Finále (Mon, 6.5.2019 - 08:00) Excel Start list Results
Order Name Born Club/Nationality PB SB
1 Lukáš BayerLukáš Bayer 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr...
2 Adam BlažekAdam Blažek 08 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň
3 Tomáš BolekTomáš Bolek 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
4 Viktor BrabecViktor Brabec 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
5 Filip CibulkaFilip Cibulka 09 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š...
6 Vojtěch FranekVojtěch Franek 08 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě...
7 Matyáš Medard FrčekMatyáš Medard Frček 09 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š...
8 Denis HozmanDenis Hozman 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy
9 Jan HrdinkaJan Hrdinka 09 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021
10 Kryštof KernerKryštof Kerner 08 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
11 Jakub KleinJakub Klein 09 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021
12 Jan KodyšJan Kodyš 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy
13 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký 08 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š...
14 Kryštof KrálKryštof Král 08 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří...
15 Oliver KrobOliver Krob 09 ZŠ KolováZŠ Kolová
16 Matěj KronusMatěj Kronus 08 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň
17 Marek KrotkýMarek Krotký 09 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
18 Šimon LazurŠimon Lazur 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
19 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 ZŠ KolováZŠ Kolová
20 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy
21 Michal OrvošMichal Orvoš 08 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří...
22 Jaroslav PašekJaroslav Pašek 08 ZŠ KolováZŠ Kolová
23 Šimon ŘezáčŠimon Řezáč 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr...
24 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří...
25 Teodor TichýTeodor Tichý 08 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
26 Dominik TuškaDominik Tuška 09 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
27 Matoš VlčekMatoš Vlček 08 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021
28 Petr Maxmilian VogelPetr Maxmilian Vogel 08 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě...
29 Jan ZábranJan Zábran 09 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě...
30 David ZáhořDavid Záhoř 09 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
Total 30 racers