60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 4.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacper AmbrożyKacper Ambroży | 96 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 07.06 | q | |||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.08 | q | |||||||||||||
3 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.21 | q | |||||||||||||
4 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 7 | 07.38 | q | |||||||||||||
5 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 07.47 | q | |||||||||||||
6 | Daniel SojákDaniel Soják | 97 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.60 | ||||||||||||||
Marian OtrubaMarian Otruba | 97 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS | |||||||||||||||
Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 4.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BělošAdam Běloš | 98 | Slovensko | 5 | 07.33 | q | |||||||||||||
2 | Vojtěch BřezkaVojtěch Březka | 98 | AK Kroměříž | 8 | 07.45 | q | |||||||||||||
3 | Filip PustějovskýFilip Pustějovský | 95 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.47 | q | |||||||||||||
4 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.49 | ||||||||||||||
5 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.55 | ||||||||||||||
6 | Jiří VachJiří Vach | 97 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | 07.56 | ||||||||||||||
7 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický klub Havířov, z.s. | 7 | 07.63 | ||||||||||||||
8 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 07.70 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 4.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.58 | ||||||||||||||
2 | Dominik SokolaDominik Sokola | 96 | AK Kroměříž | 5 | 07.65 | ||||||||||||||
3 | Jakub HadámekJakub Hadámek | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.69 | ||||||||||||||
4 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.77 | ||||||||||||||
5 | Jakub AdámekJakub Adámek | 93 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 07.78 | ||||||||||||||
6 | 1 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 07.99 | |||||||||||||
7 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.59 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacper AmbrożyKacper Ambroży | 96 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 07.06 | q | ||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.08 | q | ||
3 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.21 | q | ||
4 | Adam BělošAdam Běloš | 98 | Slovensko | 5 | 07.33 | q | ||
5 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 7 | 07.38 | q | ||
6 | Vojtěch BřezkaVojtěch Březka | 98 | AK Kroměříž | 8 | 07.45 | q | ||
7 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 07.47 | q | ||
7 | Filip PustějovskýFilip Pustějovský | 95 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.47 | q | ||
9 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.49 | |||
10 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.55 | |||
11 | Jiří VachJiří Vach | 97 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | 07.56 | |||
12 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.58 | |||
13 | Daniel SojákDaniel Soják | 97 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.60 | |||
14 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický klub Havířov, z.s. | 7 | 07.63 | |||
15 | Dominik SokolaDominik Sokola | 96 | AK Kroměříž | 5 | 07.65 | |||
16 | Jakub HadámekJakub Hadámek | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.69 | |||
17 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 07.70 | |||
18 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.77 | |||
19 | Jakub AdámekJakub Adámek | 93 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 07.78 | |||
20 | 1 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 07.99 | ||
21 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.59 | |||
Marian OtrubaMarian Otruba | 97 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS | ||||
Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 3 | DNS |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacper AmbrożyKacper Ambroży | 96 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 07.04 | ||||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.06 | ||||||||||||||
3 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.24 | ||||||||||||||
4 | Adam BělošAdam Běloš | 98 | Slovensko | 3 | 07.26 | ||||||||||||||
5 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 7 | 07.36 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch BřezkaVojtěch Březka | 98 | AK Kroměříž | 2 | 07.39 | ||||||||||||||
7 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 07.49 | ||||||||||||||
8 | Filip PustějovskýFilip Pustějovský | 95 | SK Hranice, z.s. | 8 | 07.51 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:16) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MatuščákTomáš Matuščák | 01 | Slovensko | 5 | 06.83 | ||||||||||||||
2 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MKS MOS Katowice | 4 | 07.03 | ||||||||||||||
3 | Dominik LuczynskiDominik Luczynski | 02 | Poland | 7 | 07.05 | ||||||||||||||
4 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.18 | ||||||||||||||
5 | Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski | 02 | Poland | 3 | 07.20 | ||||||||||||||
6 | Konrad BrzezinskiKonrad Brzezinski | 03 | GKS START Dlugoleka | 1 | 07.26 | ||||||||||||||
7 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 07.32 | ||||||||||||||
8 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 2 | 07.39 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 4.1.2020 - 11:01) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MatuščákTomáš Matuščák | 01 | Slovensko | 5 | 06.84 | q | |||||||||||||
2 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MKS MOS Katowice | 3 | 07.09 | q | |||||||||||||
3 | Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski | 02 | Poland | 4 | 07.21 | q | |||||||||||||
4 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.21 | q | |||||||||||||
5 | Dominik LuczynskiDominik Luczynski | 02 | Poland | 6 | 07.25 | q | |||||||||||||
6 | David ZemanDavid Zeman | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 07.41 | ||||||||||||||
7 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 07.48 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 4.1.2020 - 11:01) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.53 | |||||||||||||
2 | Miloš JakubovMiloš Jakubov | 02 | Slovensko | 7 | 07.56 | ||||||||||||||
3 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.63 | ||||||||||||||
4 | Jan LewandowskiJan Lewandowski | 02 | Poland | 5 | 07.69 | ||||||||||||||
5 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.71 | ||||||||||||||
6 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 07.79 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 4.1.2020 - 11:01) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 07.33 | q | |||||||||||||
2 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.51 | ||||||||||||||
3 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 07.56 | ||||||||||||||
4 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.63 | ||||||||||||||
5 | Matyáš SoučekMatyáš Souček | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 07.80 | ||||||||||||||
6 | Kamil BuchaczKamil Buchacz | 01 | CSiR Dąbrowa Górnicza | 6 | 07.88 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 4.1.2020 - 11:01) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 4 | 07.32 | q | |||||||||||||
2 | Konrad BrzezinskiKonrad Brzezinski | 03 | GKS START Dlugoleka | 3 | 07.34 | q | |||||||||||||
3 | Nikolas ProkopNikolas Prokop | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 07.41 | ||||||||||||||
4 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 5 | 07.54 | ||||||||||||||
5 | 7 | Karol KawinskiKarol Kawinski | 03 | GKS START Dlugoleka | 7 | 07.73 | |||||||||||||
6 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 07.75 | ||||||||||||||
7 | Josef LoulaJosef Loula | 01 | ASK Blansko | 6 | 08.44 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MatuščákTomáš Matuščák | 01 | Slovensko | 5 | 06.84 | q | ||
2 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MKS MOS Katowice | 3 | 07.09 | q | ||
3 | Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski | 02 | Poland | 4 | 07.21 | q | ||
3 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.21 | q | ||
5 | Dominik LuczynskiDominik Luczynski | 02 | Poland | 6 | 07.25 | q | ||
6 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 4 | 07.32 | q | ||
7 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 07.33 | q | ||
8 | Konrad BrzezinskiKonrad Brzezinski | 03 | GKS START Dlugoleka | 3 | 07.34 | q | ||
9 | David ZemanDavid Zeman | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 07.41 | |||
9 | Nikolas ProkopNikolas Prokop | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 07.41 | |||
11 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 07.48 | |||
12 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.51 | |||
13 | 6 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.53 | ||
14 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 5 | 07.54 | |||
15 | Miloš JakubovMiloš Jakubov | 02 | Slovensko | 7 | 07.56 | |||
15 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 07.56 | |||
17 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.63 | |||
17 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.63 | |||
19 | Jan LewandowskiJan Lewandowski | 02 | Poland | 5 | 07.69 | |||
20 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.71 | |||
21 | 7 | Karol KawinskiKarol Kawinski | 03 | GKS START Dlugoleka | 7 | 07.73 | ||
22 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 07.75 | |||
23 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 07.79 | |||
24 | Matyáš SoučekMatyáš Souček | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 07.80 | |||
25 | Kamil BuchaczKamil Buchacz | 01 | CSiR Dąbrowa Górnicza | 6 | 07.88 | |||
26 | Josef LoulaJosef Loula | 01 | ASK Blansko | 6 | 08.44 |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 4.1.2020 - 11:02) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 07.26 | q | |||||||||||||
2 | Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek | 03 | TL Athletics Jastrzębie | 4 | 07.39 | q | |||||||||||||
3 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.40 | q | |||||||||||||
4 | TOMASZ WIĄCEKTOMASZ WIĄCEK | 04 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 6 | 07.41 | q | |||||||||||||
5 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 07.50 | q | |||||||||||||
6 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 07.53 | q | |||||||||||||
7 | Václav KrauerVáclav Krauer | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 07.79 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 4.1.2020 - 11:02) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.52 | q | |||||||||||||
2 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.53 | q | |||||||||||||
3 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 6 | 07.63 | ||||||||||||||
4 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.66 | ||||||||||||||
5 | Szymon BochynskiSzymon Bochynski | 04 | Poland | 2 | 07.83 | ||||||||||||||
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | DQ | |||||||||||||||
Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:Robin Dorotík DQ dle pravidla 162.8. Kavecký David Gabriel DQ dle pravidla 162.8 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 4.1.2020 - 11:02) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 07.62 | ||||||||||||||
2 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 07.64 | ||||||||||||||
3 | PIOTR OWCZORZPIOTR OWCZORZ | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 5 | 07.68 | ||||||||||||||
4 | MIKOŁAJ WITOSMIKOŁAJ WITOS | 04 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 2 | 07.74 | ||||||||||||||
5 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 7 | 07.80 | ||||||||||||||
6 | Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak | 04 | TL ROW Rybnik | 3 | 07.96 | ||||||||||||||
7 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 07.97 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 4.1.2020 - 11:02) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marco BasošMarco Basoš | 03 | Slovensko | 5 | 07.72 | ||||||||||||||
2 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 3 | 07.79 | ||||||||||||||
3 | Adam DokoupilAdam Dokoupil | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 07.90 | ||||||||||||||
4 | Matěj RuferMatěj Rufer | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 07.90 | ||||||||||||||
5 | David BednářDavid Bednář | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 07.95 | ||||||||||||||
6 | 2 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 07.95 | |||||||||||||
7 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 2 | 07.96 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 4.1.2020 - 11:02) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan GonkiewiczJan Gonkiewicz | 05 | GKS START Dlugoleka | 2 | 07.55 | ||||||||||||||
2 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.21 | ||||||||||||||
3 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.23 | ||||||||||||||
4 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.24 | ||||||||||||||
5 | Bartosz WuwerBartosz Wuwer | 08 | UKS Czworka Žory | 8 | 08.60 | ||||||||||||||
6 | 7 | Marek MalitsMarek Malits | 04 | ASK Blansko | 7 | 08.72 | |||||||||||||
7 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.21 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 07.26 | q | ||
2 | Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek | 03 | TL Athletics Jastrzębie | 4 | 07.39 | q | ||
3 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.40 | q | ||
4 | TOMASZ WIĄCEKTOMASZ WIĄCEK | 04 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 6 | 07.41 | q | ||
5 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 07.50 | q | ||
6 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.52 | q | ||
7 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 07.53 | q | ||
7 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.53 | q | ||
9 | Jan GonkiewiczJan Gonkiewicz | 05 | GKS START Dlugoleka | 2 | 07.55 | |||
10 | Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 07.62 | |||
11 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 6 | 07.63 | |||
12 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 07.64 | |||
13 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.66 | |||
14 | PIOTR OWCZORZPIOTR OWCZORZ | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 5 | 07.68 | |||
15 | Marco BasošMarco Basoš | 03 | Slovensko | 5 | 07.72 | |||
16 | MIKOŁAJ WITOSMIKOŁAJ WITOS | 04 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 2 | 07.74 | |||
17 | Václav KrauerVáclav Krauer | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 07.79 | |||
17 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 3 | 07.79 | |||
19 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 7 | 07.80 | |||
20 | Szymon BochynskiSzymon Bochynski | 04 | Poland | 2 | 07.83 | |||
21 | Adam DokoupilAdam Dokoupil | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 07.90 | |||
21 | Matěj RuferMatěj Rufer | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 07.90 | |||
23 | David BednářDavid Bednář | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 07.95 | |||
23 | 2 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 07.95 | ||
25 | Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak | 04 | TL ROW Rybnik | 3 | 07.96 | |||
25 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 2 | 07.96 | |||
27 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 07.97 | |||
28 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.21 | |||
29 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.23 | |||
30 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.24 | |||
31 | Bartosz WuwerBartosz Wuwer | 08 | UKS Czworka Žory | 8 | 08.60 | |||
32 | 7 | Marek MalitsMarek Malits | 04 | ASK Blansko | 7 | 08.72 | ||
33 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.21 | |||
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | DQ | ||||
Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | DQ |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 07.22 | ||||||||||||||
2 | TOMASZ WIĄCEKTOMASZ WIĄCEK | 04 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 3 | 07.39 | ||||||||||||||
3 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.44 | ||||||||||||||
4 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.44 | ||||||||||||||
5 | Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek | 03 | TL Athletics Jastrzębie | 4 | 07.46 | ||||||||||||||
6 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.48 | ||||||||||||||
7 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 07.50 | ||||||||||||||
Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.72 | ||||||||||||||
2 | Monika BednarekMonika Bednarek | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 4 | 07.90 | ||||||||||||||
3 | Natalia MACHNatalia MACH | 99 | AZS AWF Katowice | 3 | 07.99 | ||||||||||||||
4 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.01 | ||||||||||||||
5 | Paulina NawrotPaulina Nawrot | 06 | CSiR Dąbrowa Górnicza | 1 | 08.32 | ||||||||||||||
6 | Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová | 99 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 8 | 08.35 | ||||||||||||||
1 | Natalia WidawskaNatalia Widawska | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 2 | DNS | ||||||||||||||
Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | KS AZS AWF WROCŁAW | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 4.1.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.81 | q | |||||||||||||
2 | Monika BednarekMonika Bednarek | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 7 | 08.02 | q | |||||||||||||
3 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.03 | q | |||||||||||||
4 | Natalia MACHNatalia MACH | 99 | AZS AWF Katowice | 6 | 08.06 | q | |||||||||||||
5 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | KS AZS AWF WROCŁAW | 8 | 08.15 | q | |||||||||||||
6 | 1 | Natalia WidawskaNatalia Widawska | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 4 | 08.17 | q | ||||||||||||
7 | Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová | 99 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 3 | 08.20 | q | |||||||||||||
8 | Paulina NawrotPaulina Nawrot | 06 | CSiR Dąbrowa Górnicza | 1 | 08.28 | q | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 4.1.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 08.28 | ||||||||||||||
2 | Magdalena SłomskaMagdalena Słomska | 06 | MKS MOS Katowice | 6 | 08.33 | ||||||||||||||
3 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 4 | 08.57 | ||||||||||||||
4 | Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.90 | ||||||||||||||
5 | NINA ŚWISTUNNINA ŚWISTUN | 05 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 3 | 08.93 | ||||||||||||||
6 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.08 | ||||||||||||||
7 | Martina MynářováMartina Mynářová | 00 | ASK Blansko | 1 | 09.21 | ||||||||||||||
Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.81 | q | ||
2 | Monika BednarekMonika Bednarek | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 7 | 08.02 | q | ||
3 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.03 | q | ||
4 | Natalia MACHNatalia MACH | 99 | AZS AWF Katowice | 6 | 08.06 | q | ||
5 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | KS AZS AWF WROCŁAW | 8 | 08.15 | q | ||
6 | 1 | Natalia WidawskaNatalia Widawska | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 4 | 08.17 | q | |
7 | Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová | 99 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 3 | 08.20 | q | ||
8 | Paulina NawrotPaulina Nawrot | 06 | CSiR Dąbrowa Górnicza | 1 | 08.28 | q | ||
8 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 08.28 | |||
10 | Magdalena SłomskaMagdalena Słomska | 06 | MKS MOS Katowice | 6 | 08.33 | |||
11 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 4 | 08.57 | |||
12 | Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.90 | |||
13 | NINA ŚWISTUNNINA ŚWISTUN | 05 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 3 | 08.93 | |||
14 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.08 | |||
15 | Martina MynářováMartina Mynářová | 00 | ASK Blansko | 1 | 09.21 | |||
Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 4.1.2020 - 10:31) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 5 | 07.68 | q | |||||||||||||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 07.88 | q | |||||||||||||
3 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.91 | q | |||||||||||||
4 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.12 | q | |||||||||||||
5 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.17 | q | |||||||||||||
6 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.24 | q | |||||||||||||
7 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.45 | q | |||||||||||||
8 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 8 | 08.51 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 4.1.2020 - 10:31) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.43 | q | |||||||||||||
2 | Tereza ZemánkováTereza Zemánková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.52 | ||||||||||||||
3 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.59 | ||||||||||||||
4 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.62 | ||||||||||||||
5 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.74 | ||||||||||||||
6 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.00 | ||||||||||||||
Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 5 | 07.68 | q | ||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 07.88 | q | ||
3 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.91 | q | ||
4 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.12 | q | ||
5 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.17 | q | ||
6 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.24 | q | ||
7 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.43 | q | ||
8 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.45 | q | ||
9 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 8 | 08.51 | |||
10 | Tereza ZemánkováTereza Zemánková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.52 | |||
11 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.59 | |||
12 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.62 | |||
13 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.74 | |||
14 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.00 | |||
Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | ||||
Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | DNS |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:06) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 5 | 07.73 | ||||||||||||||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.91 | ||||||||||||||
3 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.07 | ||||||||||||||
4 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.23 | ||||||||||||||
5 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 08.31 | ||||||||||||||
6 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.42 | ||||||||||||||
Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:07) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 07.71 | ||||||||||||||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | 07.78 | ||||||||||||||
3 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.08 | ||||||||||||||
4 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.13 | ||||||||||||||
5 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 2 | 08.25 | ||||||||||||||
6 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.30 | ||||||||||||||
7 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.32 | ||||||||||||||
Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 07.83 | ||||||||||||||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 07.91 | ||||||||||||||
3 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.07 | ||||||||||||||
4 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.13 | ||||||||||||||
5 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.14 | ||||||||||||||
6 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.31 | ||||||||||||||
7 | JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 7 | 08.54 | ||||||||||||||
8 | Hanna BenkowskaHanna Benkowska | 02 | GKS START Dlugoleka | 1 | 08.63 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 08.20 | ||||||||||||||
2 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.32 | ||||||||||||||
3 | Marta PichurMarta Pichur | 04 | Poland | 5 | 08.39 | ||||||||||||||
4 | Zofia BreczewskaZofia Breczewska | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 1 | 08.42 | ||||||||||||||
5 | MIlena KrupaMIlena Krupa | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 3 | 08.47 | ||||||||||||||
6 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.47 | ||||||||||||||
7 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 7 | 08.49 | ||||||||||||||
8 | Nadia NowakNadia Nowak | 04 | Poland | 8 | 08.53 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 2 | 08.36 | ||||||||||||||
2 | Zofia KozlowskaZofia Kozlowska | 04 | Poland | 1 | 08.47 | ||||||||||||||
3 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.51 | ||||||||||||||
4 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.56 | ||||||||||||||
5 | Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska | 04 | TL ROW Rybnik | 5 | 08.67 | ||||||||||||||
6 | Klára BrázdilováKlára Brázdilová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.68 | ||||||||||||||
7 | Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.68 | ||||||||||||||
Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.30 | ||||||||||||||
2 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.34 | ||||||||||||||
3 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.70 | ||||||||||||||
4 | Sonia PalaSonia Pala | 03 | MKS ISKRA Pszczyna | 5 | 08.73 | ||||||||||||||
5 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.89 | ||||||||||||||
6 | Sofija GluchSofija Gluch | 04 | Poland | 8 | 08.94 | ||||||||||||||
Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko | 04 | TL Athletics Jastrzębie | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.46 | ||||||||||||||
2 | Jagoda PytelJagoda Pytel | 04 | Poland | 6 | 08.62 | ||||||||||||||
3 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.66 | ||||||||||||||
4 | Roza KulpinskaRoza Kulpinska | 04 | Poland | 5 | 08.72 | ||||||||||||||
5 | Natalia BlokNatalia Blok | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 1 | 08.75 | ||||||||||||||
6 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 8 | 08.85 | ||||||||||||||
7 | Alexandra GoothováAlexandra Goothová | 03 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 4 | 08.91 | ||||||||||||||
8 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.15 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 08.46 | ||||||||||||||
2 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.54 | ||||||||||||||
3 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.61 | ||||||||||||||
4 | Lena GrzechowiakLena Grzechowiak | 03 | KS AZS AWF WROCŁAW | 4 | 08.70 | ||||||||||||||
5 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.72 | ||||||||||||||
6 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.79 | ||||||||||||||
7 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 8 | 08.81 | ||||||||||||||
8 | Eliška SkotnicováEliška Skotnicová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 08.98 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 08.93 | |||||||||||||
2 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.96 | ||||||||||||||
3 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 8 | 08.97 | ||||||||||||||
4 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.15 | ||||||||||||||
5 | Natalia RutkowskaNatalia Rutkowska | 04 | Poland | 6 | 09.20 | ||||||||||||||
6 | Anita KodytkováAnita Kodytková | 04 | SK Hranice, z.s. | 2 | 09.37 | ||||||||||||||
7 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 4 | 09.47 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 08 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marianna KotulskaMarianna Kotulska | 08 | UKS Czworka Žory | 3 | 08.67 | ||||||||||||||
2 | Julia DunikowskaJulia Dunikowska | 08 | UKS Czworka Žory | 6 | 09.27 | ||||||||||||||
3 | Maja WisniewskaMaja Wisniewska | 08 | UKS Czworka Žory | 8 | 09.31 | ||||||||||||||
4 | Tola NowakTola Nowak | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 09.47 | ||||||||||||||
5 | Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09.54 | ||||||||||||||
6 | Zuzanna NieckarzZuzanna Nieckarz | 08 | UKS Czworka Žory | 7 | 09.60 | ||||||||||||||
7 | Kinga SwiderskaKinga Swiderska | 08 | UKS Czworka Žory | 2 | 09.86 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 07.83 | |||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 07.91 | |||
3 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.07 | |||
4 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.13 | |||
5 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.14 | |||
6 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 08.20 | |||
7 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.30 | |||
8 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.31 | |||
9 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.32 | |||
10 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.34 | |||
11 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 2 | 08.36 | |||
12 | Marta PichurMarta Pichur | 04 | Poland | 5 | 08.39 | |||
13 | Zofia BreczewskaZofia Breczewska | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 1 | 08.42 | |||
14 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.46 | |||
14 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 08.46 | |||
16 | MIlena KrupaMIlena Krupa | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 3 | 08.47 | |||
16 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.47 | |||
16 | Zofia KozlowskaZofia Kozlowska | 04 | Poland | 1 | 08.47 | |||
19 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 7 | 08.49 | |||
20 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.51 | |||
21 | Nadia NowakNadia Nowak | 04 | Poland | 8 | 08.53 | |||
22 | JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 7 | 08.54 | |||
22 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.54 | |||
24 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.56 | |||
25 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.61 | |||
26 | Jagoda PytelJagoda Pytel | 04 | Poland | 6 | 08.62 | |||
27 | Hanna BenkowskaHanna Benkowska | 02 | GKS START Dlugoleka | 1 | 08.63 | |||
28 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.66 | |||
29 | Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska | 04 | TL ROW Rybnik | 5 | 08.67 | |||
29 | Marianna KotulskaMarianna Kotulska | 08 | UKS Czworka Žory | 3 | 08.67 | |||
31 | Klára BrázdilováKlára Brázdilová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.68 | |||
32 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.70 | |||
32 | Lena GrzechowiakLena Grzechowiak | 03 | KS AZS AWF WROCŁAW | 4 | 08.70 | |||
34 | Roza KulpinskaRoza Kulpinska | 04 | Poland | 5 | 08.72 | |||
34 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.72 | |||
36 | Sonia PalaSonia Pala | 03 | MKS ISKRA Pszczyna | 5 | 08.73 | |||
37 | Natalia BlokNatalia Blok | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 1 | 08.75 | |||
38 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.79 | |||
39 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 8 | 08.81 | |||
40 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 8 | 08.85 | |||
41 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.89 | |||
42 | Alexandra GoothováAlexandra Goothová | 03 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 4 | 08.91 | |||
43 | 2 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 08.93 | ||
44 | Sofija GluchSofija Gluch | 04 | Poland | 8 | 08.94 | |||
45 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.96 | |||
46 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 8 | 08.97 | |||
47 | Eliška SkotnicováEliška Skotnicová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 08.98 | |||
48 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.15 | |||
48 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.15 | |||
50 | Natalia RutkowskaNatalia Rutkowska | 04 | Poland | 6 | 09.20 | |||
51 | Julia DunikowskaJulia Dunikowska | 08 | UKS Czworka Žory | 6 | 09.27 | |||
52 | Maja WisniewskaMaja Wisniewska | 08 | UKS Czworka Žory | 8 | 09.31 | |||
53 | Anita KodytkováAnita Kodytková | 04 | SK Hranice, z.s. | 2 | 09.37 | |||
54 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 4 | 09.47 | |||
54 | Tola NowakTola Nowak | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 09.47 | |||
56 | Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09.54 | |||
57 | Zuzanna NieckarzZuzanna Nieckarz | 08 | UKS Czworka Žory | 7 | 09.60 | |||
58 | Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.68 | |||
59 | Kinga SwiderskaKinga Swiderska | 08 | UKS Czworka Žory | 2 | 09.86 | |||
Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DQ | ||||
Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko | 04 | TL Athletics Jastrzębie | 2 | DNS |
150 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 4.1.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon BujnaŠimon Bujna | 95 | Slovensko | 5 | 16.14 | ||||||||||||||
2 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | UKS Czworka Žory | 6 | 16.67 | ||||||||||||||
3 | Marin KučeraMarin Kučera | 90 | Slovensko | 4 | 16.69 | ||||||||||||||
4 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 17.89 | ||||||||||||||
5 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 17.99 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 4.1.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 16.62 | ||||||||||||||
2 | 3 | Lukáš GlodžakLukáš Glodžak | 99 | Slovensko | 5 | 17.33 | |||||||||||||
3 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk z.s. | 3 | 18.20 | ||||||||||||||
Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 4.1.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 16.85 | ||||||||||||||
2 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 99 | Slovensko | 5 | 17.05 | ||||||||||||||
3 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 17.28 | ||||||||||||||
4 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 6 | 17.40 | ||||||||||||||
5 | Jakub HadámekJakub Hadámek | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 18.20 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 4.1.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 17.45 | ||||||||||||||
2 | Patrik MegelaPatrik Megela | 00 | Slovensko | 6 | 17.80 | ||||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 17.85 | ||||||||||||||
4 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 18.21 | ||||||||||||||
5 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 20.71 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon BujnaŠimon Bujna | 95 | Slovensko | 5 | 16.14 | |||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 16.62 | |||
3 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | UKS Czworka Žory | 6 | 16.67 | |||
4 | Marin KučeraMarin Kučera | 90 | Slovensko | 4 | 16.69 | |||
5 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 16.85 | |||
6 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 99 | Slovensko | 5 | 17.05 | |||
7 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 17.28 | |||
8 | 3 | Lukáš GlodžakLukáš Glodžak | 99 | Slovensko | 5 | 17.33 | ||
9 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 6 | 17.40 | |||
10 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 17.45 | |||
11 | Patrik MegelaPatrik Megela | 00 | Slovensko | 6 | 17.80 | |||
12 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 17.85 | |||
13 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 17.89 | |||
14 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 17.99 | |||
15 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk z.s. | 3 | 18.20 | |||
15 | Jakub HadámekJakub Hadámek | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 18.20 | |||
17 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 18.21 | |||
18 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 20.71 | |||
Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | DNS |
150 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 4.1.2020 - 15:51) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski | 02 | Poland | 5 | 16.97 | ||||||||||||||
2 | Josef LoulaJosef Loula | 01 | ASK Blansko | 3 | 21.14 | ||||||||||||||
Dominik LuczynskiDominik Luczynski | 02 | Poland | 6 | DNS | |||||||||||||||
Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 4.1.2020 - 15:51) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 16.60 | ||||||||||||||
2 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 17.21 | ||||||||||||||
3 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 17.38 | ||||||||||||||
4 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 18.44 | ||||||||||||||
5 | 3 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.92 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 4.1.2020 - 15:51) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 17.42 | ||||||||||||||
2 | Miloš JakubovMiloš Jakubov | 02 | Slovensko | 5 | 17.78 | ||||||||||||||
3 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.43 | ||||||||||||||
4 | Šimon ZukalŠimon Zukal | 02 | ASK Blansko | 2 | 18.76 | ||||||||||||||
Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:3.DR - DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 4.1.2020 - 15:51) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 3 | 17.29 | ||||||||||||||
2 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 17.88 | ||||||||||||||
3 | Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI | 01 | MKS "ISKRA" Pszczyna | 4 | 18.10 | ||||||||||||||
4 | David ZemanDavid Zeman | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.30 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 16.60 | |||
2 | Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski | 02 | Poland | 5 | 16.97 | |||
3 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 17.21 | |||
4 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 3 | 17.29 | |||
5 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 17.38 | |||
6 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 17.42 | |||
7 | Miloš JakubovMiloš Jakubov | 02 | Slovensko | 5 | 17.78 | |||
8 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 17.88 | |||
9 | Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI | 01 | MKS "ISKRA" Pszczyna | 4 | 18.10 | |||
10 | David ZemanDavid Zeman | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.30 | |||
11 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.43 | |||
12 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 18.44 | |||
13 | Šimon ZukalŠimon Zukal | 02 | ASK Blansko | 2 | 18.76 | |||
14 | 3 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.92 | ||
15 | Josef LoulaJosef Loula | 01 | ASK Blansko | 3 | 21.14 | |||
Dominik LuczynskiDominik Luczynski | 02 | Poland | 6 | DNS | ||||
Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | DNF | ||||
Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | DQ |
150 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 4.1.2020 - 15:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 4 | 17.16 | ||||||||||||||
2 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 17.48 | ||||||||||||||
3 | Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek | 03 | TL Athletics Jastrzębie | 5 | 17.68 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 18.14 | ||||||||||||||
5 | Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 18.31 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 4.1.2020 - 15:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 17.40 | ||||||||||||||
2 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 17.84 | ||||||||||||||
3 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 3 | 18.30 | ||||||||||||||
4 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 1 | 18.72 | ||||||||||||||
5 | Adam DokoupilAdam Dokoupil | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 18.74 | ||||||||||||||
6 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.77 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 4.1.2020 - 15:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 17.86 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 18.13 | ||||||||||||||
3 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 18.26 | ||||||||||||||
4 | Marco BasošMarco Basoš | 03 | Slovensko | 5 | 18.63 | ||||||||||||||
5 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 18.85 | ||||||||||||||
Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 4.1.2020 - 15:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon BujnaŠimon Bujna | 95 | Slovensko | 5 | 16.20 | ||||||||||||||
2 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | VSK Univerzita Brno | 4 | 16.41 | ||||||||||||||
3 | Matyáš SoučekMatyáš Souček | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 18.39 | ||||||||||||||
4 | Václav KrauerVáclav Krauer | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 18.40 | ||||||||||||||
5 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 19.33 | ||||||||||||||
6 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.31 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon BujnaŠimon Bujna | 95 | Slovensko | 5 | 16.20 | |||
2 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | VSK Univerzita Brno | 4 | 16.41 | |||
3 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 4 | 17.16 | |||
4 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 17.40 | |||
5 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 17.48 | |||
6 | Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek | 03 | TL Athletics Jastrzębie | 5 | 17.68 | |||
7 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 17.84 | |||
8 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 17.86 | |||
9 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 18.13 | |||
10 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 18.14 | |||
11 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 18.26 | |||
12 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 3 | 18.30 | |||
13 | Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 18.31 | |||
14 | Matyáš SoučekMatyáš Souček | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 18.39 | |||
15 | Václav KrauerVáclav Krauer | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 18.40 | |||
16 | Marco BasošMarco Basoš | 03 | Slovensko | 5 | 18.63 | |||
17 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 1 | 18.72 | |||
18 | Adam DokoupilAdam Dokoupil | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 18.74 | |||
19 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.77 | |||
20 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 18.85 | |||
21 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 19.33 | |||
22 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.31 | |||
Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | DNS |
150 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 4.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 18.13 | ||||||||||||||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 18.95 | ||||||||||||||
3 | Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová | 99 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 3 | 19.86 | ||||||||||||||
4 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2 | 20.55 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 4.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 4 | 19.02 | ||||||||||||||
2 | Monika BednarekMonika Bednarek | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 19.66 | ||||||||||||||
3 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 20.06 | ||||||||||||||
4 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | AK Šternberk z.s. | 6 | 20.92 | ||||||||||||||
5 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 22.43 | ||||||||||||||
6 | Martina MynářováMartina Mynářová | 00 | ASK Blansko | 2 | 23.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 18.13 | |||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 18.95 | |||
3 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 4 | 19.02 | |||
4 | Monika BednarekMonika Bednarek | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 19.66 | |||
5 | Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová | 99 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 3 | 19.86 | |||
6 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 20.06 | |||
7 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2 | 20.55 | |||
8 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | AK Šternberk z.s. | 6 | 20.92 | |||
9 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 22.43 | |||
10 | Martina MynářováMartina Mynářová | 00 | ASK Blansko | 2 | 23.08 |
150 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 4.1.2020 - 15:31) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 18.89 | ||||||||||||||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 19.46 | ||||||||||||||
3 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 20.48 | ||||||||||||||
4 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 20.94 | ||||||||||||||
Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:5.DR - DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 4.1.2020 - 15:31) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 19.28 | ||||||||||||||
2 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 19.76 | ||||||||||||||
3 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 20.11 | ||||||||||||||
4 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.57 | ||||||||||||||
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 18.89 | |||
2 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 19.28 | |||
3 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 19.46 | |||
4 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 19.76 | |||
5 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 20.11 | |||
6 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 20.48 | |||
7 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 20.94 | |||
8 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.57 | |||
Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | DQ | ||||
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | DNS |
150 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 18.34 | ||||||||||||||
2 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 19.02 | ||||||||||||||
3 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | UKS Czworka Žory | 5 | 19.16 | ||||||||||||||
4 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 6 | 20.63 | ||||||||||||||
5 | Natalia SzmydNatalia Szmyd | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 2 | 21.29 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 19.29 | ||||||||||||||
2 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.44 | ||||||||||||||
3 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 19.46 | ||||||||||||||
4 | Barbora AlexováBarbora Alexová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 21.25 | ||||||||||||||
5 | Alexandra GoothováAlexandra Goothová | 03 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 6 | 21.84 | ||||||||||||||
Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko | 04 | TL Athletics Jastrzębie | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 3 | 19.85 | ||||||||||||||
2 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 20.13 | ||||||||||||||
3 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 20.39 | ||||||||||||||
4 | 7 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 6 | 20.49 | |||||||||||||
5 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 2 | 21.36 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 20.10 | ||||||||||||||
2 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 21.24 | ||||||||||||||
3 | Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová | 03 | ASK Blansko | 1 | 21.74 | ||||||||||||||
4 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 21.87 | ||||||||||||||
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 4 | DNS | |||||||||||||||
Marta PichurMarta Pichur | 04 | Poland | 5 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:Marta Pichur DQ dle pravidla 200.8c. |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia BreczewskaZofia Breczewska | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 20.43 | ||||||||||||||
2 | Jagoda PytelJagoda Pytel | 04 | Poland | 3 | 21.18 | ||||||||||||||
3 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 1 | 21.30 | ||||||||||||||
4 | Julie ČíhalováJulie Číhalová | 04 | SK Hranice, z.s. | 2 | 21.35 | ||||||||||||||
JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 4 | DNS | |||||||||||||||
MIlena KrupaMIlena Krupa | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 6 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:6.DR - DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 20.03 | ||||||||||||||
2 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 20.12 | ||||||||||||||
3 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 20.69 | ||||||||||||||
4 | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 21.06 | ||||||||||||||
5 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 22.96 | ||||||||||||||
6 | Anežka ZukalováAnežka Zukalová | 03 | ASK Blansko | 1 | 22.96 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 20.43 | ||||||||||||||
2 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 20.51 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 3 | 20.78 | ||||||||||||||
4 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.71 | ||||||||||||||
5 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 22.00 | ||||||||||||||
6 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 23.07 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.55 | ||||||||||||||
2 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.38 | ||||||||||||||
3 | Tereza SchořováTereza Schořová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 22.81 | ||||||||||||||
4 | Kateřina DouškováKateřina Doušková | 04 | SK Hranice, z.s. | 3 | 22.97 | ||||||||||||||
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Anita KodytkováAnita Kodytková | 04 | SK Hranice, z.s. | 6 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:6.DR - DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 18.34 | |||
2 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 19.02 | |||
3 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | UKS Czworka Žory | 5 | 19.16 | |||
4 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 19.29 | |||
5 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.44 | |||
6 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 19.46 | |||
7 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.55 | |||
8 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 3 | 19.85 | |||
9 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 20.03 | |||
10 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 20.10 | |||
11 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 20.12 | |||
12 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 20.13 | |||
13 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.38 | |||
14 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 20.39 | |||
15 | Zofia BreczewskaZofia Breczewska | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 20.43 | |||
15 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 20.43 | |||
17 | 7 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 6 | 20.49 | ||
18 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 20.51 | |||
19 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 6 | 20.63 | |||
20 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 20.69 | |||
21 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 3 | 20.78 | |||
22 | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 21.06 | |||
23 | Jagoda PytelJagoda Pytel | 04 | Poland | 3 | 21.18 | |||
24 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 21.24 | |||
25 | Barbora AlexováBarbora Alexová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 21.25 | |||
26 | Natalia SzmydNatalia Szmyd | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 2 | 21.29 | |||
27 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 1 | 21.30 | |||
28 | Julie ČíhalováJulie Číhalová | 04 | SK Hranice, z.s. | 2 | 21.35 | |||
29 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 2 | 21.36 | |||
30 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.71 | |||
31 | Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová | 03 | ASK Blansko | 1 | 21.74 | |||
32 | Alexandra GoothováAlexandra Goothová | 03 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 6 | 21.84 | |||
33 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 21.87 | |||
34 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 22.00 | |||
35 | Tereza SchořováTereza Schořová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 22.81 | |||
36 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 22.96 | |||
36 | Anežka ZukalováAnežka Zukalová | 03 | ASK Blansko | 1 | 22.96 | |||
38 | Kateřina DouškováKateřina Doušková | 04 | SK Hranice, z.s. | 3 | 22.97 | |||
39 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 23.07 | |||
Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko | 04 | TL Athletics Jastrzębie | 1 | DNS | ||||
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 4 | DNS | ||||
Marta PichurMarta Pichur | 04 | Poland | 5 | DQ | ||||
JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 4 | DNS | ||||
MIlena KrupaMIlena Krupa | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 6 | DQ | ||||
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | ||||
Anita KodytkováAnita Kodytková | 04 | SK Hranice, z.s. | 6 | DQ |
300 m - Muži
Muži 01 (so, 4.1.2020 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marin KučeraMarin Kučera | 90 | Slovensko | 5 | 34.88 | ||||||||||||||
2 | Kacper AmbrożyKacper Ambroży | 96 | KS AZS AWF WROCŁAW | 4 | 35.83 | ||||||||||||||
3 | 2 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 36.53 | |||||||||||||
4 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 38.55 | ||||||||||||||
Daniel SojákDaniel Soják | 97 | VSK Univerzita Brno | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Muži 02 (so, 4.1.2020 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 35.83 | ||||||||||||||
2 | Adam BělošAdam Běloš | 98 | Slovensko | 3 | 36.00 | ||||||||||||||
3 | 3 | Lukáš GlodžakLukáš Glodžak | 99 | Slovensko | 4 | 36.58 | |||||||||||||
4 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 37.07 | ||||||||||||||
5 | Kamil PrzybyłaKamil Przybyła | 05 | TL Athletics Jastrzębie | 2 | 41.52 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Muži 03 (so, 4.1.2020 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 99 | Slovensko | 4 | 35.91 | ||||||||||||||
2 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 35.96 | ||||||||||||||
3 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 37.46 | ||||||||||||||
4 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 39.08 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Junioři
Junioři 01 (so, 4.1.2020 - 14:26) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal WrobelMichal Wrobel | 02 | UKS Czworka Žory | 3 | 35.22 | ||||||||||||||
2 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MKS MOS Katowice | 5 | 36.54 | ||||||||||||||
3 | Jan LewandowskiJan Lewandowski | 02 | Poland | 4 | 36.77 | ||||||||||||||
4 | Matyáš SoučekMatyáš Souček | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 38.53 | ||||||||||||||
5 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 38.67 | ||||||||||||||
6 | Nikolas ProkopNikolas Prokop | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 40.75 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Junioři 02 (so, 4.1.2020 - 14:26) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 35.20 | ||||||||||||||
2 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 36.01 | ||||||||||||||
3 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 36.09 | ||||||||||||||
4 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 6 | 36.33 | ||||||||||||||
5 | 3 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 39.78 | |||||||||||||
2 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Junioři 03 (so, 4.1.2020 - 14:26) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka | 02 | MKS MOS Katowice | 4 | 36.45 | ||||||||||||||
2 | Miloš JakubovMiloš Jakubov | 02 | Slovensko | 5 | 37.60 | ||||||||||||||
3 | Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI | 01 | MKS "ISKRA" Pszczyna | 3 | 38.20 | ||||||||||||||
4 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 38.73 | ||||||||||||||
5 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 39.44 | ||||||||||||||
Szymon DrabikSzymon Drabik | 02 | UKS Czworka Žory | 6 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:6.DR - DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Dorostenci
Dorostenci 01 (so, 4.1.2020 - 14:27) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 36.56 | ||||||||||||||
2 | 4 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 36.97 | |||||||||||||
3 | 1 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 37.29 | |||||||||||||
4 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 39.83 | ||||||||||||||
2 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Dorostenci 02 (so, 4.1.2020 - 14:27) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 37.47 | |||||||||||||
2 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 37.54 | ||||||||||||||
3 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | UKS Czworka Žory | 4 | 38.42 | ||||||||||||||
4 | Damian KaniaDamian Kania | 04 | UKS Czworka Žory | 1 | 39.86 | ||||||||||||||
5 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 41.74 | ||||||||||||||
6 | David BednářDavid Bednář | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 42.34 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Dorostenci 03 (so, 4.1.2020 - 14:27) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 37.40 | ||||||||||||||
2 | PIOTR OWCZORZPIOTR OWCZORZ | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 4 | 37.69 | ||||||||||||||
3 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 6 | 39.94 | ||||||||||||||
4 | Michal NovotnýMichal Novotný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 40.14 | ||||||||||||||
Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:3.DR - DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Dorostenci 04 (so, 4.1.2020 - 14:27) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 38.26 | ||||||||||||||
2 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 38.58 | ||||||||||||||
3 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 38.88 | ||||||||||||||
4 | Marco BasošMarco Basoš | 03 | Slovensko | 5 | 39.19 | ||||||||||||||
5 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 42.13 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Dorostenci 05 (so, 4.1.2020 - 14:27) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan GonkiewiczJan Gonkiewicz | 05 | GKS START Dlugoleka | 4 | 38.66 | ||||||||||||||
2 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 38.70 | ||||||||||||||
3 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 39.33 | ||||||||||||||
4 | 3 | Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 39.33 | |||||||||||||
5 | 5 | Jakub KošťálJakub Košťál | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 40.89 | |||||||||||||
6 | 6 | Matěj SulákMatěj Sulák | 04 | AK Šternberk z.s. | 2 | 45.22 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Ženy
Ženy 01 (so, 4.1.2020 - 14:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 40.08 | |||||||||||||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 41.32 | ||||||||||||||
3 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | KS AZS AWF WROCŁAW | 3 | 41.95 | ||||||||||||||
4 | Magdalena SłomskaMagdalena Słomska | 06 | MKS MOS Katowice | 6 | 43.24 | ||||||||||||||
5 | Justyna ZwiasJustyna Zwias | 99 | UKS Czworka Žory | 1 | 43.62 | ||||||||||||||
6 | Paulina NawrotPaulina Nawrot | 06 | CSiR Dąbrowa Górnicza | 2 | 46.64 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Ženy 02 (so, 4.1.2020 - 14:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 3 | 41.41 | ||||||||||||||
2 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 42.92 | ||||||||||||||
3 | Hanna BenkowskaHanna Benkowska | 02 | GKS START Dlugoleka | 1 | 45.51 | ||||||||||||||
4 | Martina MynářováMartina Mynářová | 00 | ASK Blansko | 6 | 50.32 | ||||||||||||||
MARTYNA KRUCZEKMARTYNA KRUCZEK | 06 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 2 | DNS | |||||||||||||||
Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová | 99 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 4 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:4.DR - DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Juniorky
Juniorky 01 (so, 4.1.2020 - 14:06) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 4 | 40.11 | ||||||||||||||
2 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 41.56 | ||||||||||||||
3 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 45.32 | ||||||||||||||
4 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 46.19 | ||||||||||||||
Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:5.DR - DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Juniorky 02 (so, 4.1.2020 - 14:06) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 42.53 | ||||||||||||||
2 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 44.66 | ||||||||||||||
3 | 2 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 44.86 | |||||||||||||
4 | 3 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 46.51 | |||||||||||||
5 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 47.04 | ||||||||||||||
6 | 6 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 50.65 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Dorostenky
Dorostenky 01 (so, 4.1.2020 - 14:07) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | 42.06 | ||||||||||||||
2 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 42.49 | ||||||||||||||
3 | Natalia SzmydNatalia Szmyd | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 1 | 46.44 | ||||||||||||||
4 | 8 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 2 | 48.47 | |||||||||||||
Paulina KubisPaulina Kubis | 04 | Poland | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Dorostenky 02 (so, 4.1.2020 - 14:07) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 42.36 | ||||||||||||||
2 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 43.55 | ||||||||||||||
3 | Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska | 04 | TL ROW Rybnik | 4 | 43.60 | ||||||||||||||
Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DQ | |||||||||||||||
5 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 46.04 | ||||||||||||||
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | DNS | |||||||||||||||
Poznámky:6. DR - DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Dorostenky 03 (so, 4.1.2020 - 14:07) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 43.41 | ||||||||||||||
2 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 43.72 | ||||||||||||||
3 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 5 | 44.92 | ||||||||||||||
4 | Barbora AlexováBarbora Alexová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 46.30 | ||||||||||||||
5 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 47.33 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Dorostenky 04 (so, 4.1.2020 - 14:07) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 43.10 | |||||||||||||
2 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 43.72 | ||||||||||||||
3 | Roza KulpinskaRoza Kulpinska | 04 | Poland | 2 | 48.18 | ||||||||||||||
4 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | 49.56 | ||||||||||||||
Nadia NowakNadia Nowak | 04 | Poland | 5 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:Nadia Nowak DQ dle pravidla 163.3a. |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Dorostenky 05 (so, 4.1.2020 - 14:07) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 3 | 45.13 | ||||||||||||||
2 | 6 | Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková | 03 | AK Šternberk z.s. | 5 | 45.52 | |||||||||||||
3 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 2 | 46.33 | ||||||||||||||
4 | 5 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 47.40 | |||||||||||||
5 | Kateřina DouškováKateřina Doušková | 04 | SK Hranice, z.s. | 1 | 52.46 | ||||||||||||||
Lena GrzechowiakLena Grzechowiak | 03 | KS AZS AWF WROCŁAW | 6 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:Lena Grzechowiak DQ dle pravidla 163.3a. |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Dorostenky 06 (so, 4.1.2020 - 14:07) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia KozlowskaZofia Kozlowska | 04 | Poland | 3 | 46.49 | ||||||||||||||
2 | Sofija GluchSofija Gluch | 04 | Poland | 4 | 47.01 | ||||||||||||||
3 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 47.70 | ||||||||||||||
4 | Alexandra GoothováAlexandra Goothová | 03 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 6 | 49.38 | ||||||||||||||
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNF | |||||||||||||||
Sarah VinklerováSarah Vinklerová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:5.DR - DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
500 m - Muži
(so, 4.1.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 1 | 1:07.00 | |||||||||||||
2 | 2 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 1:07.44 | |||||||||||||
3 | 4 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:07.59 | |||||||||||||
4 | 3 | Lukáš GlodžakLukáš Glodžak | 99 | Slovensko | 3 | 1:08.22 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
500 m - Ženy
(so, 4.1.2020 - 13:01) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 1:18.97 | |||||||||||||
2 | 1 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovensko | 1 | 1:33.14 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
600 m - Muži
(so, 4.1.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 1:27.05 | |||||||||||||
2 | 3 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 1:29.36 | |||||||||||||
3 | 1 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 1:31.07 | |||||||||||||
4 | 7 | Karol KawinskiKarol Kawinski | 03 | GKS START Dlugoleka | 7 | 1:35.51 | |||||||||||||
5 | 5 | Piotr WalaPiotr Wala | 05 | TL Athletics Jastrzębie | 5 | 1:40.34 | |||||||||||||
2 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
4 | Maciej HarężaMaciej Haręża | 01 | MKS MOS Katowice | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
600 m - Dorostenci
(so, 4.1.2020 - 12:46) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 1:23.09 | |||||||||||||
2 | 3 | Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 3 | 1:28.09 | |||||||||||||
3 | 4 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:28.15 | |||||||||||||
4 | 2 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 1:28.79 | |||||||||||||
5 | 8 | Bazyli WidawskiBazyli Widawski | 03 | MKS MOS Katowice | 8 | 1:30.24 | |||||||||||||
6 | 5 | Jakub KošťálJakub Košťál | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 1:31.87 | |||||||||||||
7 | 6 | Matěj SulákMatěj Sulák | 04 | AK Šternberk z.s. | 6 | 1:42.03 | |||||||||||||
8 | 7 | Marek MalitsMarek Malits | 04 | ASK Blansko | 7 | 1:56.13 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
600 m - Ženy
(so, 4.1.2020 - 12:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Natalia WidawskaNatalia Widawska | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 1 | 1:36.02 | |||||||||||||
2 | 7 | Milena ThammMilena Thamm | 05 | MKS-MOS Katowice | 7 | 1:38.65 | |||||||||||||
3 | 3 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 1:40.54 | |||||||||||||
4 | 5 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 1:40.83 | |||||||||||||
5 | 4 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 1:41.23 | |||||||||||||
6 | 2 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 1:41.73 | |||||||||||||
7 | 6 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 1:52.18 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
600 m - Dorostenky
(so, 4.1.2020 - 12:26) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 1:35.93 | |||||||||||||
2 | 4 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 1:37.67 | |||||||||||||
3 | 3 | Zofia KOKOSZKAZofia KOKOSZKA | 04 | MKS "ISKRA" Pszczyna | 3 | 1:39.63 | |||||||||||||
4 | 6 | Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková | 03 | AK Šternberk z.s. | 6 | 1:45.34 | |||||||||||||
5 | 10 | Patrycja StepkaPatrycja Stepka | 03 | UKS Czworka Žory | 10 | 1:48.28 | |||||||||||||
6 | 5 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 1:49.59 | |||||||||||||
7 | 2 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 1:50.94 | |||||||||||||
8 | 7 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 7 | 1:51.80 | |||||||||||||
9 | 8 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 8 | 1:53.11 | |||||||||||||
10 | 9 | Katharina SchmidKatharina Schmid | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:02.50 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1000 m - Muži
Muži 01 (so, 4.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:32.68 | ||||||||||||||
2 | Radim KliglRadim Kligl | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:34.89 | ||||||||||||||
3 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:40.58 | ||||||||||||||
4 | Petr SkřivánekPetr Skřivánek | 94 | SK Hranice, z.s. | 4 | 2:41.79 | ||||||||||||||
5 | Paweł PiekorzPaweł Piekorz | 01 | TL ROW Rybnik | 5 | 2:41.90 | ||||||||||||||
6 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:47.72 | ||||||||||||||
7 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:49.09 | ||||||||||||||
JAKUB HUTNYJAKUB HUTNY | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 2 | DNS | |||||||||||||||
Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Muži 02 (so, 4.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 7 | 2:39.66 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠimůnekJan Šimůnek | 03 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 5 | 2:40.90 | ||||||||||||||
3 | Patrik SlanýPatrik Slaný | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 2:41.07 | ||||||||||||||
4 | Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:42.37 | ||||||||||||||
5 | Tomáš VinckerTomáš Vincker | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 9 | 2:50.90 | ||||||||||||||
6 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 2:51.09 | ||||||||||||||
7 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 8 | 2:51.81 | ||||||||||||||
8 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 2:55.63 | ||||||||||||||
9 | Josef LoulaJosef Loula | 01 | ASK Blansko | 2 | 3:19.29 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1000 m - Ženy
(so, 4.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 3:07.23 | |||||||||||||
2 | 2 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 3:08.98 | |||||||||||||
3 | Julia MakuchJulia Makuch | 04 | Poland | 4 | 3:16.34 | ||||||||||||||
4 | 4 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 3:17.93 | |||||||||||||
5 | 3 | Tereza CharvátováTereza Charvátová | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 3:26.69 | |||||||||||||
6 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 7 | 3:35.14 | ||||||||||||||
7 | Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek | 04 | KS Victoria Trzebinia | 9 | 3:42.65 | ||||||||||||||
8 | Natalia RutkowskaNatalia Rutkowska | 04 | Poland | 8 | 3:49.36 | ||||||||||||||
Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
2000 m - Muži
(so, 4.1.2020 - 10:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radim KliglRadim Kligl | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 5:50.24 | ||||||||||||||
2 | 5 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 5:52.39 | |||||||||||||
3 | 4 | Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 5:59.40 | |||||||||||||
4 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 6:06.20 | ||||||||||||||
5 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 6:12.45 | ||||||||||||||
6 | 4 | Maciej HarężaMaciej Haręża | 01 | MKS MOS Katowice | 6 | 6:13.19 | |||||||||||||
7 | 8 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 6:18.71 | |||||||||||||
8 | 7 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 6:19.17 | |||||||||||||
9 | 9 | Jiří PavelekJiří Pavelek | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 6:20.94 | |||||||||||||
10 | 8 | Bazyli WidawskiBazyli Widawski | 03 | MKS MOS Katowice | 12 | 6:24.18 | |||||||||||||
11 | 10 | Lucas HarrisLucas Harris | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 10 | 6:36.94 | |||||||||||||
12 | 11 | Martin PrusekMartin Prusek | 83 | SK Hranice, z.s. | 11 | 6:45.61 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
2000 m - Ženy
(so, 4.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 6:53.09 | |||||||||||||
2 | 4 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 7:23.85 | |||||||||||||
3 | 3 | Tereza CharvátováTereza Charvátová | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 7:27.30 | |||||||||||||
4 | 1 | Štěpánka HaluzováŠtěpánka Haluzová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 8:38.25 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Rozběh (so, 4.1.2020 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.62 | q | |||||||||||||
2 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.78 | q | |||||||||||||
3 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 6 | 08.99 | q | |||||||||||||
4 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický klub Havířov, z.s. | 3 | 09.74 | q | |||||||||||||
5 | 1 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 10.65 | q | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.56 | ||||||||||||||
2 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.69 | ||||||||||||||
3 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 6 | 08.98 | ||||||||||||||
1 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | DNS | ||||||||||||||
Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický klub Havířov, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka | 02 | MKS MOS Katowice | 5 | 08.37 | ||||||||||||||
2 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.42 | ||||||||||||||
3 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.49 | ||||||||||||||
4 | Šimon ZukalŠimon Zukal | 02 | ASK Blansko | 7 | 09.66 | ||||||||||||||
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Rozběh (so, 4.1.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka | 02 | MKS MOS Katowice | 5 | 08.42 | q | |||||||||||||
2 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.48 | q | |||||||||||||
3 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.58 | q | |||||||||||||
4 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.80 | q | |||||||||||||
5 | Šimon ZukalŠimon Zukal | 02 | ASK Blansko | 7 | 09.68 | q | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh (so, 4.1.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.59 | q | |||||||||||||
2 | MIKOŁAJ WITOSMIKOŁAJ WITOS | 04 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 5 | 08.85 | q | |||||||||||||
3 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 09.06 | q | |||||||||||||
4 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.11 | q | |||||||||||||
5 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.61 | q | |||||||||||||
6 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.30 | q | |||||||||||||
Konrad BrzezinskiKonrad Brzezinski | 03 | GKS START Dlugoleka | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 08.49 | ||||||||||||||
2 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 08.87 | ||||||||||||||
3 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.99 | ||||||||||||||
4 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.65 | ||||||||||||||
5 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.02 | ||||||||||||||
MIKOŁAJ WITOSMIKOŁAJ WITOS | 04 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 4 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:4DR. DQ- 168.8a |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.77 | ||||||||||||||
2 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | KS AZS AWF WROCŁAW | 4 | 09.03 | ||||||||||||||
3 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 09.14 | ||||||||||||||
4 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 8 | 09.76 | ||||||||||||||
5 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.96 | ||||||||||||||
Klára TeofilováKlára Teofilová | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | DNS | |||||||||||||||
Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 4.1.2020 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.81 | q | |||||||||||||
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 09.27 | q | |||||||||||||
3 | Klára TeofilováKlára Teofilová | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.70 | q | |||||||||||||
4 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.03 | q | |||||||||||||
Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 4.1.2020 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 08.96 | q | |||||||||||||
2 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.78 | q | |||||||||||||
3 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.87 | q | |||||||||||||
4 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 7 | 09.88 | q | |||||||||||||
5 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 3 | 10.53 | ||||||||||||||
6 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.86 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.81 | q | ||
2 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 08.96 | q | ||
3 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 09.27 | q | ||
4 | Klára TeofilováKlára Teofilová | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.70 | q | ||
5 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.78 | q | ||
6 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.87 | q | ||
7 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 7 | 09.88 | q | ||
8 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.03 | q | ||
9 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 3 | 10.53 | |||
10 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.86 | |||
Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | DNS | ||||
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNF |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paulina KubisPaulina Kubis | 04 | Poland | 5 | 09.02 | ||||||||||||||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.21 | ||||||||||||||
3 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.25 | ||||||||||||||
4 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 09.42 | ||||||||||||||
5 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.53 | ||||||||||||||
6 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.55 | ||||||||||||||
7 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.58 | ||||||||||||||
Anna RugowskaAnna Rugowska | 04 | Poland | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 4.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paulina KubisPaulina Kubis | 04 | Poland | 5 | 09.11 | q | |||||||||||||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.20 | q | |||||||||||||
3 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.24 | q | |||||||||||||
4 | Anna RugowskaAnna Rugowska | 04 | Poland | 4 | 09.29 | q | |||||||||||||
5 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.36 | q | |||||||||||||
6 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 09.39 | q | |||||||||||||
7 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.56 | q | |||||||||||||
8 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.68 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 4.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 10.07 | ||||||||||||||
2 | Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová | 03 | ASK Blansko | 8 | 10.14 | ||||||||||||||
3 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.44 | ||||||||||||||
4 | Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 10.70 | ||||||||||||||
5 | Julie ČíhalováJulie Číhalová | 04 | SK Hranice, z.s. | 3 | 10.90 | ||||||||||||||
6 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 1 | 11.21 | ||||||||||||||
7 | Sarah VinklerováSarah Vinklerová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 11.32 | ||||||||||||||
Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska | 03 | KS AZS AWF WROCŁAW | 6 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 4.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.41 | q | |||||||||||||
2 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 09.59 | ||||||||||||||
3 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 10.02 | ||||||||||||||
4 | Anežka ZukalováAnežka Zukalová | 03 | ASK Blansko | 5 | 10.68 | ||||||||||||||
5 | 2 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 11.36 | |||||||||||||
6 | Tereza SchořováTereza Schořová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 11.48 | ||||||||||||||
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paulina KubisPaulina Kubis | 04 | Poland | 5 | 09.11 | q | ||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.20 | q | ||
3 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.24 | q | ||
4 | Anna RugowskaAnna Rugowska | 04 | Poland | 4 | 09.29 | q | ||
5 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.36 | q | ||
6 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 09.39 | q | ||
7 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.41 | q | ||
8 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.56 | q | ||
9 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 09.59 | |||
10 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.68 | |||
11 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 10.02 | |||
12 | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 10.07 | |||
13 | Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová | 03 | ASK Blansko | 8 | 10.14 | |||
14 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.44 | |||
15 | Anežka ZukalováAnežka Zukalová | 03 | ASK Blansko | 5 | 10.68 | |||
16 | Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 10.70 | |||
17 | Julie ČíhalováJulie Číhalová | 04 | SK Hranice, z.s. | 3 | 10.90 | |||
18 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 1 | 11.21 | |||
19 | Sarah VinklerováSarah Vinklerová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 11.32 | |||
20 | 2 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 11.36 | ||
21 | Tereza SchořováTereza Schořová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 11.48 | |||
Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska | 03 | KS AZS AWF WROCŁAW | 6 | DNF | ||||
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | DNS |
Skok vysoký - Muži
(so, 4.1.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.46 1.51 1.56 1.61 1.66 1.71 1.76 1.81 1.84 1.87 1.90 1.93 1.96 1.99 2.02 2.05 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michał MOROŃMichał MOROŃ
MKS ISKRA Pszczyna |
02 | 15 | 2.02 | -------ooo-oooxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 14 | 1.96 | --------o-o-xoxxx | ||||||||||||||
3 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 13 | 1.93 | ------o-o-oxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 6 | 1.81 | ---ooooxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 11 | 1.81 | --ooooxoxoxxx | ||||||||||||||
6= |
Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 12 | 1.76 | ---ooooxxx | ||||||||||||||
6= |
Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 10 | 1.76 | ---ooooxxx | ||||||||||||||
8 |
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s. |
83 | 1 | 1.71 | ---oxooxxx | ||||||||||||||
9 |
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 5 | 1.71 | -oooxoxoxxx | ||||||||||||||
10 |
Szymon BochynskiSzymon Bochynski
Poland |
04 | 3 | 1.66 | -oooo | ||||||||||||||
11 |
Mateusz JuszczakMateusz Juszczak
KS Victoria Trzebinia |
04 | 9 | 1.66 | ----xoxxx | ||||||||||||||
12= |
Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4 | 1.61 | -ooxoxxx | ||||||||||||||
12= |
Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 7 | 1.61 | oooxoxxx | ||||||||||||||
14 |
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 8 | 1.61 | -oxoxxoxxx | ||||||||||||||
15 |
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 2 | 1.51 | xoxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok vysoký - Ženy
(so, 4.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.25 1.32 1.39 1.44 1.49 1.54 1.59 1.62 1.64 1.68 1.70 1.72 1.74 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Paulina KubisPaulina Kubis
Poland |
04 | 1 | 1.62 | ---oxooxoxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 15 | 1.59 | ---xooxxooxxx | ||||||||||||||
3 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 9 | 1.59 | ---oxooxxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 14 | 1.54 | ---oooxxx | ||||||||||||||
5 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 17 | 1.54 | ----oxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 18 | 1.54 | -ooooxxoxxx | ||||||||||||||
7= |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 16 | 1.49 | -ooooxxx | ||||||||||||||
7= |
Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s. |
03 | 10 | 1.49 | ---ooxxx | ||||||||||||||
9 |
Barbora AlexováBarbora Alexová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 13 | 1.49 | -oooxoxxx | ||||||||||||||
10= |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 11 | 1.49 | -oooxxoxxx | ||||||||||||||
10= |
Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 12 | 1.49 | ooooxxoxxx | ||||||||||||||
12 |
Anna RugowskaAnna Rugowska
Poland |
04 | 3 | 1.44 | -oooxxx | ||||||||||||||
13 |
Nadia NowakNadia Nowak
Poland |
04 | 2 | 1.44 | ooxooxxx | ||||||||||||||
14 |
Natalia BlokNatalia Blok
KS AZS AWF WROCŁAW |
04 | 7 | 1.44 | ooxxoxoxxx | ||||||||||||||
15 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 8 | 1.39 | -ooxxx | ||||||||||||||
16 |
Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska
KS AZS AWF WROCŁAW |
03 | 5 | 1.32 | ooxxx | ||||||||||||||
17 |
Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK Blansko |
03 | 6 | 1.32 | oxxoxxx | ||||||||||||||
18 |
Tola NowakTola Nowak
KS AZS AWF WROCŁAW |
04 | 4 | 0.00 | xxx | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Skok o tyči - Muži
(so, 4.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.19 2.34 2.49 2.64 2.74 2.84 2.94 3.04 3.14 3.24 3.44 3.54 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 1 | 3.44 | ---------oxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
00 | 4 | 3.14 | ---ooxoooxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | 2.64 | --ooxxx | ||||||||||||||
4 | 7 |
Marek MalitsMarek Malits
ASK Blansko |
04 | 3 | 2.19 | xoxxx | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok o tyči - Ženy
(so, 4.1.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.95 2.15 2.35 2.55 2.75 2.85 2.95 3.05 3.15 3.25 3.35 3.45 3.60 3.70 3.75 3.85 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 19 | 3.60 | ---------ooooxxx | ||||||||||||||
2 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 20 | 3.25 | --------oxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 3 | 3.25 | -------oxoxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 17 | 2.75 | ---ooxxx | ||||||||||||||
5 |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 14 | 2.75 | --xoxxooxxx | ||||||||||||||
6 |
Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 18 | 2.75 | ---oxxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ Třinec |
01 | 15 | 2.55 | --xooxxx | ||||||||||||||
8 |
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 16 | 2.55 | --oxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 13 | 2.35 | -xooxxx | ||||||||||||||
10 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 11 | 2.35 | --xoxxx | ||||||||||||||
11 |
Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 10 | 2.35 | -xoxoxxx | ||||||||||||||
12 |
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 1 | 2.35 | -xoxxoxxx | ||||||||||||||
13= |
Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 12 | 2.15 | ooxxx | ||||||||||||||
13= |
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 8 | 2.15 | ooxxx | ||||||||||||||
Gabriela PilnáGabriela Pilná
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice... |
09 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Skok daleký - Muži
(so, 4.1.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s. |
96 | 12 | 6.76 | x | x | 6.76 | 6.76 | x | x | x | ||||||||
2 |
Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ Třinec |
97 | 11 | 6.39 | 6.16 | 6.13 | 5.93 | 6.16 | 6.15 | 6.21 | 6.39 | ||||||||
3 |
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 10 | 6.36 | 6.36 | 6.10 | 6.20 | 6.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 4 | 6.31 | 5.85 | 5.94 | 6.09 | 6.09 | 6.14 | 6.10 | 6.31 | ||||||||
5 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 5 | 6.30 | 6.19 | 5.97 | 6.11 | 6.19 | 6.22 | 6.30 | 6.24 | ||||||||
6 |
Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol Opava |
01 | 9 | 6.25 | x | 6.25 | 6.23 | 6.25 | 5.95 | x | 6.03 | ||||||||
7 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 2 | 6.01 | 5.52 | 5.26 | 6.01 | 6.01 | x | 5.87 | 6.01 | ||||||||
8 |
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 1 | 5.62 | x | 5.58 | 5.62 | 5.62 | 3.96 | 3.57 | 4.44 | ||||||||
9 |
Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 8 | 5.57 | x | 5.57 | x | 5.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC Brno |
02 | 7 | 5.42 | 4.95 | 4.68 | 5.42 | 5.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Šimon ZukalŠimon Zukal
ASK Blansko |
02 | 6 | 4.90 | 4.89 | 4.80 | 4.90 | 4.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Patrik MegelaPatrik Megela
Slovensko |
00 | 3 | 0.00 | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 12 závodníků |
Skok daleký - Dorostenci
(so, 4.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 2 | 6.03 | 6.03 | 4.79 | 5.96 | 6.03 | 5.81 | 4.79 | 5.93 | ||||||||
2 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 13 | 5.93 | x | 5.93 | 5.78 | 5.93 | 5.56 | x | x | ||||||||
3 |
Szymon BochynskiSzymon Bochynski
Poland |
04 | 15 | 5.82 | 5.42 | x | 5.82 | 5.82 | x | 5.73 | x | ||||||||
4 |
Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 5 | 5.64 | x | 5.64 | 5.42 | 5.64 | x | x | 5.24 | ||||||||
5 |
Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 12 | 5.56 | 5.01 | 5.18 | 5.28 | 5.28 | 4.83 | 5.37 | 5.56 | ||||||||
6 |
Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4 | 5.51 | 5.44 | 5.13 | 5.18 | 5.44 | 5.30 | 5.51 | 5.21 | ||||||||
7 |
Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak
TL ROW Rybnik |
04 | 1 | 5.35 | 5.15 | 5.35 | 5.20 | 5.35 | 5.25 | 5.35 | 5.13 | ||||||||
8 |
Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 7 | 5.31 | 5.14 | 5.13 | 5.31 | 5.31 | 4.15 | 5.23 | 5.16 | ||||||||
9 |
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 9 | 5.28 | x | 5.28 | 5.00 | 5.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Václav KrauerVáclav Krauer
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 14 | 5.24 | 4.75 | 5.18 | 5.24 | 5.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček
JAC Brno |
03 | 6 | 5.19 | 5.16 | 5.19 | x | 5.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 11 | 5.19 | 5.10 | 5.19 | 5.10 | 5.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Filip ŽitnýFilip Žitný
JAC Brno |
04 | 3 | 5.14 | 4.72 | 5.07 | 5.14 | 5.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Sebastian RausSebastian Raus
JAC Brno |
03 | 8 | 5.09 | 5.02 | 3.86 | 5.09 | 5.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Štěpán HanekŠtěpán Hanek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 10 | 5.08 | 4.95 | 4.97 | 5.08 | 5.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok daleký - Ženy
(so, 4.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 12 | 5.49 | 5.43 | 4.09 | 4.45 | 5.43 | 5.49 | x | x | ||||||||
2 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 8 | 5.34 | 5.34 | 3.40 | x | 5.34 | 5.33 | - | 5.22 | ||||||||
3 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 10 | 5.32 | 5.32 | 5.22 | 4.17 | 5.32 | x | x | 5.17 | ||||||||
4 | 1 |
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová
Slovensko |
99 | 11 | 5.08 | 4.80 | 5.03 | 5.08 | 5.08 | 4.62 | 4.15 | 4.87 | |||||||
5 |
Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 9 | 5.04 | x | 4.94 | 4.95 | 4.95 | 4.76 | x | 5.04 | ||||||||
6 |
Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 6 | 4.60 | 4.30 | 4.60 | 4.42 | 4.60 | - | 3.30 | 4.12 | ||||||||
7 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 2 | 4.57 | x | 4.57 | x | 4.57 | x | 4.54 | x | ||||||||
8 |
Petra FritschováPetra Fritschová
JAC Brno |
99 | 1 | 4.43 | 4.43 | 4.09 | x | 4.43 | 4.34 | 4.14 | - | ||||||||
9 |
MARTYNA KRUCZEKMARTYNA KRUCZEK
KS SPRINT Bielsko-Biała |
06 | 5 | 4.37 | 3.61 | 4.37 | x | 4.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 7 | 3.96 | x | 3.84 | 3.96 | 3.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
ŚWISTUN NINAŚWISTUN NINA
KS SPRINT Bielsko-Biała |
05 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Skok daleký - Dorostenky
(so, 4.1.2020 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 22 | 5.54 | 5.45 | x | 5.51 | 5.51 | 5.51 | x | 5.54 | ||||||||
2 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 13 | 5.30 | x | 5.30 | 4.57 | 5.30 | x | x | x | ||||||||
3 |
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC Brno |
04 | 18 | 5.10 | x | 4.95 | 5.10 | 5.10 | 4.54 | - | 5.03 | ||||||||
4 |
Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s. |
04 | 12 | 5.07 | 4.83 | 3.80 | 4.85 | 4.85 | 4.91 | 5.03 | 5.07 | ||||||||
5 |
JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA
KS SPRINT Bielsko-Biała |
03 | 20 | 5.04 | x | 4.87 | 5.04 | 5.04 | x | 4.88 | x | ||||||||
6 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 21 | 4.99 | 4.97 | x | x | 4.97 | 4.92 | x | 4.99 | ||||||||
7 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 2 | 4.96 | 4.77 | 4.72 | 4.96 | 4.96 | 4.96 | x | 4.84 | ||||||||
8 |
Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 16 | 4.82 | 4.64 | 4.78 | 4.58 | 4.78 | 4.82 | 4.79 | 4.82 | ||||||||
9 |
Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 17 | 4.72 | x | 4.67 | 4.72 | 4.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 8 | 4.68 | 4.33 | 4.31 | 4.68 | 4.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 11 | 4.59 | 4.59 | x | 4.47 | 4.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 5 | 4.56 | x | x | 4.56 | 4.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 9 | 4.48 | 4.33 | 4.48 | 2.84 | 4.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Natalia BlokNatalia Blok
KS AZS AWF WROCŁAW |
04 | 14 | 4.48 | 4.32 | 4.48 | 4.29 | 4.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK Blansko |
04 | 10 | 4.23 | 3.68 | x | 4.23 | 4.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 7 | 4.23 | x | 4.23 | x | 4.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska
KS AZS AWF WROCŁAW |
03 | 4 | 4.09 | x | 4.09 | 3.91 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK Blansko |
03 | 6 | 4.03 | 4.00 | 4.03 | 3.16 | 4.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Tola NowakTola Nowak
KS AZS AWF WROCŁAW |
04 | 3 | 3.87 | 3.87 | x | x | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 19 | DNS | ||||||||||||||||
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ Třinec |
04 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 15 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Trojskok - Muži
(so, 4.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava |
04 | 6 | 13.74 | 12.57 | x | 13.69 | 13.69 | 13.61 | 13.74 | 13.43 | ||||||||
2 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 3 | 13.21 | 13.10 | 13.19 | 12.95 | 13.19 | 13.21 | x | x | ||||||||
3 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 2 | 12.86 | x | 12.55 | 11.52 | 12.55 | 12.51 | 12.61 | 12.86 | ||||||||
4 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC Brno |
02 | 5 | 12.57 | 12.18 | 12.27 | 12.33 | 12.33 | 11.93 | 12.57 | 12.52 | ||||||||
5 |
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol Opava |
03 | 4 | 12.13 | 11.91 | 12.13 | 12.11 | 12.13 | 11.22 | x | x | ||||||||
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Trojskok - Ženy
(so, 4.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 1 | 11.89 | 11.86 | 11.89 | 11.51 | 11.89 | x | 11.63 | 11.77 | ||||||||
2 |
Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol Opava |
97 | 13 | 11.86 | x | 11.86 | x | 11.86 | x | 11.66 | x | ||||||||
3 |
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava |
02 | 11 | 11.51 | 11.51 | 11.39 | x | 11.51 | 11.50 | 11.42 | 11.47 | ||||||||
4 |
Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC Brno |
02 | 8 | 11.44 | x | 11.44 | x | 11.44 | 11.05 | 09.84 | 11.15 | ||||||||
5 |
Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 12 | 11.29 | 11.29 | 09.88 | 11.20 | 11.29 | 10.67 | - | - | ||||||||
6 |
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol Opava |
97 | 10 | 11.22 | 11.20 | x | x | 11.20 | x | 11.22 | x | ||||||||
7 |
Anna RugowskaAnna Rugowska
Poland |
04 | 5 | 11.10 | 10.74 | 11.08 | 10.59 | 11.08 | 11.06 | 10.81 | 11.10 | ||||||||
8 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 7 | 10.48 | 10.21 | 10.23 | 10.48 | 10.48 | 10.03 | 10.32 | x | ||||||||
9 |
Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 4 | 10.46 | x | 10.46 | x | 10.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Petra FritschováPetra Fritschová
JAC Brno |
99 | 6 | 10.06 | x | x | 10.06 | 10.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 3 | 10.05 | 10.05 | 09.94 | x | 10.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 4.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 7 | 11.15 | 10.67 | 09.42 | 10.25 | 10.67 | 09.99 | 11.15 | 10.33 | ||||||||
2 |
Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska
KS AZS AWF WROCŁAW |
03 | 9 | 11.07 | 11.07 | x | - | 11.07 | - | x | 10.11 | ||||||||
3 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 2 | 10.84 | x | 10.49 | x | 10.49 | 10.67 | x | 10.84 | ||||||||
4 |
Hana KleiblováHana Kleiblová
AK Kroměříž |
03 | 10 | 10.62 | 10.62 | 09.80 | 10.42 | 10.62 | 09.78 | 10.11 | x | ||||||||
5 |
Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 8 | 10.56 | 09.17 | 09.99 | x | 09.99 | 10.56 | 10.29 | 09.86 | ||||||||
6 |
Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s. |
55 | 6 | 10.03 | 10.03 | 09.56 | 09.92 | 10.03 | x | 09.57 | x | ||||||||
7 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 3 | 09.85 | 09.67 | 09.75 | 09.75 | 09.75 | 09.85 | x | 09.30 | ||||||||
8 |
Erika KreucerováErika Kreucerová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1 | 08.42 | x | 07.70 | 08.42 | 08.42 | 08.28 | 07.70 | 07.98 | ||||||||
9 |
Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 5 | 08.36 | 08.14 | 08.36 | 07.65 | 08.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ Třinec |
04 | 4 | 07.99 | 07.96 | 07.99 | 07.84 | 07.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 10 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 4.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolek |
99 | 3 | 12.33 | 11.42 | 11.95 | 12.33 | 12.33 | 11.82 | 12.33 | 12.10 | ||||||||
2 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 2 | 10.06 | x | 09.73 | 10.06 | 10.06 | x | x | x | ||||||||
3 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1 | 09.97 | 09.23 | 09.15 | 09.85 | 09.85 | 08.86 | 09.97 | 08.23 | ||||||||
Celkem 3 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 4.1.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 11 | 14.61 | 13.83 | x | x | 13.83 | x | x | 14.61 | ||||||||
2 |
Borkowski KamilBorkowski Kamil
CSiR Dąbrowa Górnicza |
03 | 3 | 13.54 | 13.39 | 13.54 | 12.82 | 13.54 | x | x | 12.89 | ||||||||
3 |
Dominik DyssyDominik Dyssy
CSiR Dąbrowa Górnicza |
04 | 2 | 12.26 | 10.83 | 10.98 | 12.26 | 12.26 | 10.66 | 11.56 | x | ||||||||
4 |
Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 10 | 12.22 | x | 12.15 | 11.91 | 12.15 | 11.90 | x | 12.22 | ||||||||
5 |
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1 | 11.92 | 11.92 | x | x | 11.92 | x | x | x | ||||||||
6 |
Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier Sázava |
54 | 9 | 11.77 | 11.41 | 11.45 | 11.70 | 11.70 | 11.77 | x | 11.45 | ||||||||
7 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 8 | 11.18 | 11.05 | 11.01 | 10.53 | 11.05 | x | 11.18 | x | ||||||||
8 |
Mikołaj OrzełMikołaj Orzeł
CSiR Dąbrowa Górnicza |
04 | 6 | 10.31 | 09.92 | 10.08 | 09.92 | 10.08 | x | 09.89 | 10.31 | ||||||||
9 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 7 | 10.00 | 09.48 | x | 10.00 | 10.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Kacper KocotKacper Kocot
CSiR Dąbrowa Górnicza |
03 | 4 | 09.73 | x | 09.42 | 09.73 | 09.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Michal MatějkaMichal Matějka
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 5 | 09.47 | x | 09.47 | x | 09.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 11 závodníků |
Vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 4.1.2020 - 13:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal KwiecieňMichal Kwiecieň
Poland |
99 | 1 | 13.82 | x | x | 12.32 | 12.32 | x | x | 13.82 | ||||||||
2 |
Mariusz SyzdekMariusz Syzdek
UKS Czworka Žory |
89 | 2 | 13.66 | 13.32 | 13.57 | x | 13.57 | 13.21 | 13.26 | 13.66 | ||||||||
3 |
Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier Sázava |
54 | 3 | 09.57 | 08.29 | 09.45 | 09.06 | 09.45 | x | 09.57 | 09.31 | ||||||||
Celkem 3 závodníků |