(Sun, 11.2.2024 - 10:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 253 Viktorie VAŇKOVÁViktorie VAŇKOVÁ 09 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 12 NL 16:48.76
2 232 Noemi MAJÁKNoemi MAJÁK 09 Běžecký klub F-C Kadaň, z.s.Běžecký klub F-C Kadaň, z.s. 10 PB 16:50.84
3 254 Veronika ZVONKOVÁVeronika ZVONKOVÁ 10 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 11 PB 17:26.17
4 249 Adéla KRASULOVÁAdéla KRASULOVÁ 10 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 9 PB 17:26.20
5 259 Sofie PROŇOVÁSofie PROŇOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 17:52.50
6 237 Vanessa PERSICHOVÁVanessa PERSICHOVÁ 10 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 8 PB 18:26.23
7 250 Veronika MALIŠOVÁVeronika MALIŠOVÁ 10 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 5 PB 18:55.08
8 223 Anežka HALASOVÁAnežka HALASOVÁ 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 19:23.85
9 220 Karolína HOKROVÁKarolína HOKROVÁ 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19:34.19
10 206 Madalena SABOVÁMadalena SABOVÁ 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 19:48.19
11 227 Barbora ŠVADLENKOVÁBarbora ŠVADLENKOVÁ 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 SB 20:24.13
212 Bára MĚRKOVÁBára MĚRKOVÁ 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 DQ
Notes:
DQ dle TP 54.7.1
Total 12 racers
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 253 Viktorie VAŇKOVÁ 01:09.1 02:19.7 03:27.8 04:37.4 05:44.0 06:51.5 08:00.9 09:09.2 10:17.3 11:25.7 12:32.4 13:42.7 14:48.9 16:50.5
2 232 Noemi MAJÁK 01:11.4 02:21.1 03:29.4 04:38.5 05:47.3 06:56.3 08:01.3 09:09.4 10:18.3 11:26.4 12:34.3 13:44.1 14:50.3 15:50.9
3 254 Veronika ZVONKOVÁ 01:11.4 02:23.0 03:29.7 04:39.4 05:46.5 06:56.5 08:04.7 09:13.1 10:25.4 11:37.9 12:50.7 14:03.6 15:15.9 16:26.7
4 249 Adéla KRASULOVÁ 01:13.1 02:22.4 03:31.5 04:40.6 05:49.2 06:58.3 08:06.3 09:14.3 10:27.0 11:41.4 12:52.9 14:05.5 15:19.3 16:30.2
5 259 Sofie PROŇOVÁ 01:15.1 02:23.5 03:31.9 04:39.4 05:48.4 06:58.4 08:05.3 09:15.3 10:26.0 11:38.9 12:53.6 14:08.6 15:26.0 16:42.8
6 237 Vanessa PERSICHOVÁ 01:11.8 02:21.9 03:29.0 04:37.2 05:46.9 06:55.0 08:07.2 09:32.4 10:57.3 12:16.3 13:27.4 14:52.0 16:04.2 17:29.1
7 250 Veronika MALIŠOVÁ 01:13.9 02:23.9 03:33.2 04:43.6 05:56.5 07:11.9 08:26.6 09:42.8 10:59.0 12:19.2 13:41.5 14:58.8 16:20.1 17:40.4
8 223 Anežka HALASOVÁ 01:13.6 02:24.6 03:36.9 04:52.9 06:10.8 07:32.0 08:51.0 10:12.7 11:29.3 12:51.8 14:11.1 15:29.1 16:52.3 18:10.4
9 220 Karolína HOKROVÁ 01:16.0 02:25.6 03:35.6 04:47.5 06:00.4 07:19.5 08:39.1 09:59.4 11:23.3 12:46.1 14:10.3 15:34.2 16:58.4 18:19.8
10 206 Madalena SABOVÁ 01:21.2 02:26.9 03:42.1 04:58.7 06:21.2 07:37.1 08:53.0 10:13.4 11:34.0 12:57.8 14:24.1 15:43.1 15:54.0 17:08.4
11 227 Barbora ŠVADLENKOVÁ 01:15.4 02:29.7 03:48.9 05:11.0 06:32.1 07:56.4 09:18.3 10:42.0 12:06.7 13:29.2 14:52.8 16:18.4 17:42.5 19:07.1
212 Bára MĚRKOVÁ 01:13.0 02:23.3 03:35.2 04:46.5 06:02.6 07:20.1 08:37.0 09:57.8 11:20.1 12:43.2 14:06.2 17:37.7 17:53.1 -