Back

 / Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2016

Poděbrady (9. 4. 2016)

5 km chůze - Dorostenci

(Sat, 9.4.2016) Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
8 Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš 00 TJ RumburkTJ Rumburk 24:11
Total 1 racers

5 km chůze - Veteráni

(Sat, 9.4.2016) Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
4 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 26:39
6 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 27:20
10 Vladimír KánskýVladimír Kánský 40 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30:38
13 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32:17
14 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 33:25
15 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 34:54
18 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 35:53
Total 7 racers

5 km chůze - Dorostenky

(Sat, 9.4.2016) Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
11 Kateřina ArltováKateřina Arltová 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 26:37
15 Barbora LejskováBarbora Lejsková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28:51
16 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 30:17
17 Sára HolečkováSára Holečková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 31:04
18 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 31:19
19 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 34:20
20 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 34:29
Total 7 racers

5 km chůze - Veteránky

(Sat, 9.4.2016) Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
4 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28:56
Total 1 racers

10 km chůze - Muži

(Sat, 9.4.2016) Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
m Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 41:58
m Pavel SchromPavel Schrom 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 42:47
m Ondřej MotlOndřej Motl 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45:47
m Lukáš PazderaLukáš Pazdera 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 48:24
m Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha 53:21
m Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 49:12
Total 6 racers

10 km chůze - Junioři

(Sat, 9.4.2016) Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
15 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43:36
27 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 45:10
42 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50:05
Total 3 racers

10 km chůze - Ženy

(Sat, 9.4.2016) Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
m Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53:42
m Hana HerberováHana Herberová 81 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 55:09
m Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha 59:16
m Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 60:26
Total 4 racers

10 km chůze - Juniorky

(Sat, 9.4.2016) Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
10 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 50:13
14 Veronika KubenkováVeronika Kubenková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51:51
Total 2 racers

20 km chůze - Muži

(Sat, 9.4.2016) Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
37 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:25:50
50 Pavel SchromPavel Schrom 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:28:40
60 Ondřej MotlOndřej Motl 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:33:08
64 Lukáš PazderaLukáš Pazdera 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:36:34
69 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha 1:46:14
Total 5 racers

20 km chůze - Ženy

(Sat, 9.4.2016) Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
34 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:50:55
40 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha 1:59:05
41 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:09:39
Total 3 racers