Back

 / Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting

Kladno (17. - 18. 6. 2017)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.6.2017 - 12:05) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.87
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.89
3 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 08.02
4 Pavel BendaPavel Benda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.53
5 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.67
6 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.01
7 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.32
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.6.2017 - 12:15) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.30
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.50
3 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 08.78
4 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.86
5 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.94
6 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.06
Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.6.2017 - 12:00) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.16
2 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.24
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.33
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.47
5 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.55
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.72
7 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.75
8 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.03
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.6.2017 - 12:10) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.19
2 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 08.44
3 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.54
4 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.80
5 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.94
6 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.01
7 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.04
8 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.29
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.6.2017 - 11:40) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.43 0.158
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.53 0.188
3 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.71 0.178
4 Gianluca SimionatoGianluca Simionato 90 ItalyItaly 4 11.74 0.181
5 Fabrice RajahFabrice Rajah 93 MauritiusMauritius 2 11.82 0.187
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 17.6.2017 - 11:40) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 10.98 0.180
2 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 5 11.13 0.196
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.18 0.171
4 Rene StaussRene Stauss 87 GermanyGermany 6 11.24 0.185
5 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 2 11.37 0.154
6 Keegan CookeKeegan Cooke 88 ZimbabweZimbabwe 7 11.55 0.170
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 17.6.2017 - 11:40) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Larbi BourradaLarbi Bourrada 88 AlgeriaAlgeria 4 10.76 0.153
2 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 6 10.87 0.173
3 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek 91 PolandPoland 5 10.88 0.164
4 da Silva Kerinde Brittesda Silva Kerinde Brittes 94 BrasilBrasil 3 10.92 0.185
5 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.11 0.203
6 Willem CoertzenWillem Coertzen 84 South AfricaSouth Africa 2 11.12 0.192
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Larbi BourradaLarbi Bourrada 88 AlgeriaAlgeria 4 10.76 0.153
2 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 6 10.87 0.173
3 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek 91 PolandPoland 5 10.88 0.164
4 da Silva Kerinde Brittesda Silva Kerinde Brittes 94 BrasilBrasil 3 10.92 0.185
5 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 10.98 0.180
6 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.11 0.203
7 Willem CoertzenWillem Coertzen 84 South AfricaSouth Africa 2 11.12 0.192
8 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 5 11.13 0.196
9 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.18 0.171
10 Rene StaussRene Stauss 87 GermanyGermany 6 11.24 0.185
11 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 2 11.37 0.154
12 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.43 0.158
13 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.53 0.188
14 Keegan CookeKeegan Cooke 88 ZimbabweZimbabwe 7 11.55 0.170
15 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.71 0.178
16 Gianluca SimionatoGianluca Simionato 90 ItalyItaly 4 11.74 0.181
17 Fabrice RajahFabrice Rajah 93 MauritiusMauritius 2 11.82 0.187

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 17.6.2017 - 15:45) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.44
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.08
3 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 19.33
4 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.18
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 17.6.2017 - 15:45) official Vítr: +2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.12
2 Pavel BendaPavel Benda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 20.85
3 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.17
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.44
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.08
3 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 19.33
4 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.12
5 Pavel BendaPavel Benda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 20.85
6 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.17
7 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.18

150 m - Ml. žáci

(so, 17.6.2017 - 15:45) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 20.41
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.41
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.08
4 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 21.40
5 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 21.48
6 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.71
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 17.6.2017 - 15:45) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 19.25
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.80
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.89
4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 20.64
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 17.6.2017 - 15:45) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.75
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.79
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 20.96
4 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.54
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 19.25
2 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.75
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.80
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.89
5 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 20.64
6 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.79
7 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 20.96
8 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.54

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 17.6.2017 - 15:45) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 19.85
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 19.95
3 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 20.82
4 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.54
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 17.6.2017 - 15:45) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 21.27
2 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.91
3 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.71
4 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.24
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 19.85
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 19.95
3 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 20.82
4 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 21.27
5 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.91
6 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.54
7 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.71
8 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.24

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.6.2017 - 17:15) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.26 0.183
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 25.40 0.348
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.15 0.220
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.16 0.223
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 17.6.2017 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 3 24.75 0.432
2 Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma 89 PortugalPortugal 6 24.98 0.432
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 25.11 0.201
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 25.39 0.168
5 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 5 26.75 0.292
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 17.6.2017 - 17:15) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 5 24.13 0.233
2 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 88 SlovakiaSlovakia 6 24.30 0.241
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.31 0.343
4 Niamh EmersonNiamh Emerson 99 Great BritainGreat Britain 2 24.52 0.185
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 17.6.2017 - 17:15) official Vítr: +2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.90 0.214
2 Katie StaintonKatie Stainton 95 Great BritainGreat Britain 6 24.22 0.277
3 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 4 24.24 0.183
4 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.24 0.221
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.57 0.197
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.90 0.214
2 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 5 24.13 0.233
3 Katie StaintonKatie Stainton 95 Great BritainGreat Britain 6 24.22 0.277
4 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 4 24.24 0.183
4 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.24 0.221
6 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 88 SlovakiaSlovakia 6 24.30 0.241
7 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.31 0.343
8 Niamh EmersonNiamh Emerson 99 Great BritainGreat Britain 2 24.52 0.185
9 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.57 0.197
10 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 3 24.75 0.432
11 Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma 89 PortugalPortugal 6 24.98 0.432
12 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 25.11 0.201
13 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.26 0.183
14 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 25.39 0.168
15 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 25.40 0.348
16 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.15 0.220
17 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.16 0.223
18 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 5 26.75 0.292
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.6.2017 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rene StaussRene Stauss 87 GermanyGermany 4 51.32 0.205
2 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 52.81 0.254
3 Gianluca SimionatoGianluca Simionato 90 ItalyItaly 6 52.85 0.245
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.97 0.173
5 Fabrice RajahFabrice Rajah 93 MauritiusMauritius 3 54.17 0.273
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 17.6.2017 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.55 0.258
2 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 4 50.38 0.153
3 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 6 51.18 0.306
4 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 51.38 0.202
5 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 2 51.38 0.168
Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 17.6.2017 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Larbi BourradaLarbi Bourrada 88 AlgeriaAlgeria 4 48.47 0.246
2 Willem CoertzenWillem Coertzen 84 South AfricaSouth Africa 5 49.82 0.218
3 Keegan CookeKeegan Cooke 88 ZimbabweZimbabwe 1 49.83 0.156
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 50.23 0.150
5 da Silva Kerinde Brittesda Silva Kerinde Brittes 94 BrasilBrasil 6 50.70 0.298
Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek 91 PolandPoland 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Larbi BourradaLarbi Bourrada 88 AlgeriaAlgeria 4 48.47 0.246
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.55 0.258
3 Willem CoertzenWillem Coertzen 84 South AfricaSouth Africa 5 49.82 0.218
4 Keegan CookeKeegan Cooke 88 ZimbabweZimbabwe 1 49.83 0.156
5 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 50.23 0.150
6 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 4 50.38 0.153
7 da Silva Kerinde Brittesda Silva Kerinde Brittes 94 BrasilBrasil 6 50.70 0.298
8 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 6 51.18 0.306
9 Rene StaussRene Stauss 87 GermanyGermany 4 51.32 0.205
10 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 51.38 0.202
11 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 2 51.38 0.168
12 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 52.81 0.254
13 Gianluca SimionatoGianluca Simionato 90 ItalyItaly 6 52.85 0.245
14 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.97 0.173
15 Fabrice RajahFabrice Rajah 93 MauritiusMauritius 3 54.17 0.273
Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek 91 PolandPoland 2 DNS

800 m - Ženy

Ženy A (ne, 18.6.2017 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma 89 PortugalPortugal 7 2:11.03
2 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 88 SlovakiaSlovakia 6 2:11.71
3 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:13.05
4 Katie StaintonKatie Stainton 95 Great BritainGreat Britain 1 2:14.27
5 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:14.88
6 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 5 2:17.15
7 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 2 2:20.45
8 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 2:21.57
Celkem 8 závodníků
Ženy B (ne, 18.6.2017 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Niamh EmersonNiamh Emerson 99 Great BritainGreat Britain 8 2:10.63
2 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 2 2:14.33
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:21.57
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:22.79
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:23.11
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:24.83
7 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:29.02
Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 9 DNS
Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 6 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Niamh EmersonNiamh Emerson 99 Great BritainGreat Britain 8 2:10.63
2 Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma 89 PortugalPortugal 7 2:11.03
3 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 88 SlovakiaSlovakia 6 2:11.71
4 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:13.05
5 Katie StaintonKatie Stainton 95 Great BritainGreat Britain 1 2:14.27
6 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 2 2:14.33
7 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:14.88
8 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 5 2:17.15
9 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 2 2:20.45
10 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:21.57
10 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 2:21.57
12 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:22.79
13 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:23.11
14 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:24.83
15 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:29.02
Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 9 DNS
Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 6 DNS

1500 m - Muži

(ne, 18.6.2017 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:29.19
2 Keegan CookeKeegan Cooke 88 ZimbabweZimbabwe 4 4:30.64
3 Willem CoertzenWillem Coertzen 84 South AfricaSouth Africa 3 4:31.11
4 Larbi BourradaLarbi Bourrada 88 AlgeriaAlgeria 1 4:32.34
5 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 8 4:34.40
6 Gianluca SimionatoGianluca Simionato 90 ItalyItaly 12 4:35.32
7 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:41.64
8 da Silva Kerinde Brittesda Silva Kerinde Brittes 94 BrasilBrasil 2 4:46.80
9 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 9 4:47.35
10 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 4:47.63
11 Rene StaussRene Stauss 87 GermanyGermany 13 4:48.12
12 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 14 4:49.36
13 Fabrice RajahFabrice Rajah 93 MauritiusMauritius 7 4:53.22
14 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 5:09.33
Celkem 14 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.6.2017 - 11:10) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 14.30 0.151
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.85 0.185
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.94 0.344
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.96 0.240
5 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 6 15.08 0.257
6 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 15.52 0.239
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.6.2017 - 11:10) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 88 SlovakiaSlovakia 6 13.97 0.384
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.98 0.168
3 Izabela MikołajczykIzabela Mikołajczyk 90 PolandPoland 3 14.08 0.202
4 Katie StaintonKatie Stainton 95 Great BritainGreat Britain 5 14.12 0.208
5 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 14.16 0.195
6 Niamh EmersonNiamh Emerson 99 Great BritainGreat Britain 7 14.32 0.197
7 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 14.40 0.322
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 17.6.2017 - 11:10) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 3 13.25 0.176
2 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.28 0.417
3 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 6 13.35 0.196
4 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 5 13.35 0.219
5 Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma 89 PortugalPortugal 2 13.56 0.361
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 13.72 0.141
7 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.85 0.180
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 17.6.2017 - 11:10) Přihláška v Pdf Excel Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Dráha Jméno Roč. Oddíl/stát PB SB
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
3 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso
4 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
5 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia
6 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 3 13.25 0.176
2 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.28 0.417
3 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 6 13.35 0.196
3 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 5 13.35 0.219
5 Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma 89 PortugalPortugal 2 13.56 0.361
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 13.72 0.141
7 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.85 0.180
8 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 88 SlovakiaSlovakia 6 13.97 0.384
9 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.98 0.168
10 Izabela MikołajczykIzabela Mikołajczyk 90 PolandPoland 3 14.08 0.202
11 Katie StaintonKatie Stainton 95 Great BritainGreat Britain 5 14.12 0.208
12 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 14.16 0.195
13 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 14.30 0.151
14 Niamh EmersonNiamh Emerson 99 Great BritainGreat Britain 7 14.32 0.197
15 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 14.40 0.322
16 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.85 0.185
17 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.94 0.344
18 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.96 0.240
19 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 6 15.08 0.257
20 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 15.52 0.239

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017 - 10:00) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 3 15.27 0.158
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.39 0.176
3 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 5 15.87 0.236
4 Gianluca SimionatoGianluca Simionato 90 ItalyItaly 6 16.09 0.165
5 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 18.42 0.192
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2017 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.00 0.179
2 Keegan CookeKeegan Cooke 88 ZimbabweZimbabwe 3 15.27 0.153
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 15.27 0.203
4 Rene StaussRene Stauss 87 GermanyGermany 2 15.54 0.193
5 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 6 15.82 0.186
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 18.6.2017 - 10:00) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Larbi BourradaLarbi Bourrada 88 AlgeriaAlgeria 4 14.26 0.176
2 Willem CoertzenWillem Coertzen 84 South AfricaSouth Africa 5 14.53 0.115
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 14.90 0.183
4 Fabrice RajahFabrice Rajah 93 MauritiusMauritius 3 15.03 0.167
5 da Silva Kerinde Brittesda Silva Kerinde Brittes 94 BrasilBrasil 6 15.15 0.181
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Larbi BourradaLarbi Bourrada 88 AlgeriaAlgeria 4 14.26 0.176
2 Willem CoertzenWillem Coertzen 84 South AfricaSouth Africa 5 14.53 0.115
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 14.90 0.183
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.00 0.179
5 Fabrice RajahFabrice Rajah 93 MauritiusMauritius 3 15.03 0.167
6 da Silva Kerinde Brittesda Silva Kerinde Brittes 94 BrasilBrasil 6 15.15 0.181
7 Keegan CookeKeegan Cooke 88 ZimbabweZimbabwe 3 15.27 0.153
7 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 15.27 0.203
7 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 3 15.27 0.158
10 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.39 0.176
11 Rene StaussRene Stauss 87 GermanyGermany 2 15.54 0.193
12 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 6 15.82 0.186
13 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 5 15.87 0.236
14 Gianluca SimionatoGianluca Simionato 90 ItalyItaly 6 16.09 0.165
15 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 18.42 0.192

Skok vysoký - Muži

Muži A (so, 17.6.2017 - 15:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.112.142.172.202.23
1 Larbi BourradaLarbi Bourrada
AlgeriaAlgeria
88 6 2.05 --OOOOOOXOXXX
2 Rene StaussRene Stauss
GermanyGermany
87 8 1.99 -O-OOOXOXXX
3 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise
NorwayNorway
88 4 1.93 --O-XOXXX
4 Gianluca SimionatoGianluca Simionato
ItalyItaly
90 2 1.93 OOOOXXOXXX
5 Willem CoertzenWillem Coertzen
South AfricaSouth Africa
84 5 1.90 -XOOXOXXX
6 Keegan CookeKeegan Cooke
ZimbabweZimbabwe
88 1 1.87 XO-OXXX
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 3 DNS
Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek
PolandPoland
91 7 NM
Celkem 8 závodníků
Muži B (so, 17.6.2017 - 15:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.08
1 da Silva Kerinde Brittesda Silva Kerinde Brittes
BrasilBrasil
94 8 1.99 ------O-OOOXXOXXO
2 Martin RoeMartin Roe
NorwayNorway
92 7 1.96 ------OOOOOXOXXX
3 Fabrice RajahFabrice Rajah
MauritiusMauritius
93 9 1.96 ------OOOOXOXXOXXX
4 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6 1.93 ---O-OOOXOOXXOXXX
5 Simon ZieglerSimon Ziegler
GermanyGermany
93 4 1.87 ---O-XOOXXOXOXXX
6 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 5 1.84 ---O-XO-XOXXX
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
97 3 1.84 ---OOXXOXOXOXXX
8 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 1 1.72 OOOXOXXX
9 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2 1.66 OOXXX
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy

Ženy A (so, 17.6.2017 - 12:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.01
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 10 1.86 ----OOOOXOXOOOXXX
2 Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma
PortugalPortugal
89 4 1.80 ---OOOOXXOXXOXOXXX
3 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková
SlovakiaSlovakia
88 5 1.77 ---OOOOOOXXX
4 Marthe KoalaMarthe Koala
Burkina FasoBurkina Faso
94 3 1.77 ---OOOOXXOXXOXXX
5 Niamh EmersonNiamh Emerson
Great BritainGreat Britain
99 9 1.74 ------XOOXXX
6 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 1 1.71 --OOOOOXXX
7 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou
BeninBenin
91 7 1.71 --OXXOOOOXXX
8 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 6 1.71 --O-OXXOXXOXXX
9 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 8 1.68 ---OOOXXX
10 Katie StaintonKatie Stainton
Great BritainGreat Britain
95 2 1.68 --OOXOOXXX
Izabela MikołajczykIzabela Mikołajczyk
PolandPoland
90 11 NM
Celkem 11 závodníků
Ženy B (so, 17.6.2017 - 12:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.92
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 6 1.68 --OOOXOOXXOOOXXX
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5 1.65 -XOOOOOOXOXOXXX
3= Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 3 1.62 ----OOOXOXXX
3= Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 8 1.62 ----OOOXOXXX
3= Ida MarcussenIda Marcussen
NorwayNorway
87 9 1.62 ----OOOXOXXX
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1 1.62 --XOOOOOXOXXX
6 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 4 1.62 --OOOOOXXOXXX
8 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková
SlovakiaSlovakia
96 2 1.59 --OOXOOOXXX
9 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 7 1.59
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 18.6.2017 - 12:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.00
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 11 4.90 ---------O-XO-OOXOXOXXX
2 Larbi BourradaLarbi Bourrada
AlgeriaAlgeria
88 14 4.80 ------------XO-XOXOXXX
3 Rene StaussRene Stauss
GermanyGermany
87 12 4.80 -----------OXOOXXOXOXXX
4 Simon ZieglerSimon Ziegler
GermanyGermany
93 13 4.60 -----------XO-XOXXX
5 Martin RoeMartin Roe
NorwayNorway
92 8 4.50 -------O-OOOXOXXX
6 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise
NorwayNorway
88 10 4.50 -------O-OOOXXOXXX
7 Fabrice RajahFabrice Rajah
MauritiusMauritius
93 6 4.40 -------XXO-OOXOXXX
8 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 7 4.40 -------XO-O-XXO-XXX
9 Willem CoertzenWillem Coertzen
South AfricaSouth Africa
84 9 4.20 --------XOXOXXX
10 Gianluca SimionatoGianluca Simionato
ItalyItaly
90 4 4.20 -----XXO-OXOXOXXX
11 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
97 2 4.10 ----O-O-OXXX
12= da Silva Kerinde Brittesda Silva Kerinde Brittes
BrasilBrasil
94 3 4.00 -----O-OXXX
12= Keegan CookeKeegan Cooke
ZimbabweZimbabwe
88 5 4.00 -----O-OXXX
14 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1 3.80 XO-XXO-XXOXXOXXX
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 17.6.2017 - 12:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Larbi BourradaLarbi Bourrada
AlgeriaAlgeria
88 17 7.26 +0.4 m/s 7.11+0.07.16-0.77.26+0.47.26
2 Willem CoertzenWillem Coertzen
South AfricaSouth Africa
84 14 7.23 -0.5 m/s 7.14+0.77.23-0.57.02+2.77.23
3 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek
PolandPoland
91 16 7.07 -1.6 m/s X7.07-1.6X7.07
4 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 9 7.04 +1.6 m/s 6.71+2.26.81+0.57.04+1.67.04
5 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise
NorwayNorway
88 11 7.01 +3.8 m/s 7.01+3.8X6.82+2.67.01
6 Martin RoeMartin Roe
NorwayNorway
92 13 6.92 -0.2 m/s X6.92-0.2X6.92
7 Keegan CookeKeegan Cooke
ZimbabweZimbabwe
88 7 6.85 -0.8 m/s 6.73+2.26.85-0.86.46+1.46.85
8 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 12 6.80 +3.4 m/s 6.61 -0.8 m/s 6.61-0.8X6.80+3.46.80
9 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
97 10 6.76 -1.6 m/s X6.62-1.76.76-1.66.76
10 da Silva Kerinde Brittesda Silva Kerinde Brittes
BrasilBrasil
94 8 6.75 +2.1 m/s 6.41 +0.4 m/s 6.75+2.16.41+0.4X6.75
11 Rene StaussRene Stauss
GermanyGermany
87 15 6.73 +1.3 m/s 6.73+1.36.48+0.66.72-1.56.73
12 Simon ZieglerSimon Ziegler
GermanyGermany
93 5 6.66 +3.0 m/s 6.32 +2.0 m/s 6.32+2.06.66+3.06.10+3.46.66
13 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 4 6.55 +3.4 m/s 6.54 -1.3 m/s 6.18-1.06.55+3.46.54-1.36.55
14 Fabrice RajahFabrice Rajah
MauritiusMauritius
93 3 6.52 -2.4 m/s 6.52-2.46.23+1.66.29-0.66.52
15 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 1 6.46 -1.2 m/s X6.38+0.26.46-1.26.46
16 Gianluca SimionatoGianluca Simionato
ItalyItaly
90 6 6.41 +1.5 m/s 6.41+1.55.88-2.76.40+1.06.41
17 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2 6.34 +2.2 m/s 6.27 -0.5 m/s 6.27-0.55.82-0.36.34+2.26.34
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 17.6.2017 - 14:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 5.52 5.195.525.225.52
2 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 7 5.42 5.425.414.975.42
3 Ondřej MelčOndřej Melč
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 4.95 4.804.514.954.95
4 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 4.81 4.684.814.744.81
5 Kryštof AlexaKryštof Alexa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 3.84 3.843.59X3.84
6 Pavel BendaPavel Benda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 3.70 3.283.703.553.70
7 Matěj VšetulaMatěj Všetula
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 3.67 X3.673.673.67
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 17.6.2017 - 14:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 4.68 4.624.684.464.68
2 Marián DražanMarián Dražan
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 5 4.42 4.374.284.424.42
3 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3 4.36 4.364.204.094.36
4 Štěpán NeradŠtěpán Nerad
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 4.35 4.023.814.354.35
5 Kristián KulhánekKristián Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 4.29 4.29X4.294.29
6 David MachálekDavid Machálek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 2 4.03 X4.03X4.03
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ženy

Ženy A (ne, 18.6.2017 - 11:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 11 6.51 +3.0 m/s 6.28 +1.4 m/s 6.11+1.26.51+3.06.28+1.46.51
2 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková
SlovakiaSlovakia
88 10 6.31 +1.6 m/s 6.31+1.66.16+2.65.98+0.86.31
3 Marthe KoalaMarthe Koala
Burkina FasoBurkina Faso
94 4 6.22 +2.1 m/s 6.18 +0.5 m/s 6.22+2.16.18+0.55.87+1.96.22
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 12 6.20 +1.1 m/s 6.20+1.16.09+2.24.92+2.06.20
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 8 6.10 +0.1 m/s 6.10+0.15.84+0.3X6.10
6 Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma
PortugalPortugal
89 5 6.06 +0.8 m/s 5.89+2.26.06+0.8X6.06
7 Katie StaintonKatie Stainton
Great BritainGreat Britain
95 7 5.98 +1.0 m/s 5.61+1.75.86-0.65.98+1.05.98
8 Ida MarcussenIda Marcussen
NorwayNorway
87 2 5.87 +3.6 m/s 5.87+3.6X5.68+2.75.87
9 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou
BeninBenin
91 3 5.83 +2.1 m/s X5.69+2.45.83+2.15.83
10 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1 5.77 +1.4 m/s 5.77+1.45.72+0.95.75+0.05.77
11 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková
SlovakiaSlovakia
96 6 5.49 +1.2 m/s 5.49+1.25.32+1.8X5.49
Niamh EmersonNiamh Emerson
Great BritainGreat Britain
99 9 NM
Celkem 12 závodníků
Ženy B (ne, 18.6.2017 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 5 6.24 +1.9 m/s 5.84+2.16.02+2.46.24+1.96.24
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 2 5.80 +1.0 m/s 5.45-1.65.80+1.0X5.80
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 4 5.73 +1.6 m/s 5.73+1.65.62+3.05.70+0.35.73
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 3 5.66 +1.8 m/s 5.45+1.05.66+1.85.48+2.25.66
5 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 1 5.05 -0.9 m/s X5.05-0.9X5.05
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Ženy B (ne, 18.6.2017 - 10:30) Přihláška v Pdf Excel Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Pořadí Jméno Roč. Oddíl/stát PB SB
Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin
Niamh EmersonNiamh Emerson 99 Great BritainGreat Britain
Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma 89 PortugalPortugal
Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso
Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway
Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia
Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 88 SlovakiaSlovakia
Katie StaintonKatie Stainton 95 Great BritainGreat Britain
Izabela MikołajczykIzabela Mikołajczyk 90 PolandPoland
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 17.6.2017 - 14:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 7 5.48 5.205.415.485.48
2 Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 5 4.83 4.764.734.834.83
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 8 4.78 4.78-4.564.78
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 4.73 3.084.734.534.73
5 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 4.54 4.304.294.544.54
6 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 4.37 2.224.374.224.37
7 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 4.19 3.931.464.194.19
8 Adriana HavlováAdriana Havlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 3.73 3.73-3.023.73
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 17.6.2017 - 14:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 4.47 4.40-4.474.47
2 Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 4.10 4.004.104.084.10
3 Kateřina VilímováKateřina Vilímová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 3 4.08 4.08-3.984.08
4 Viktorie NeradováViktorie Neradová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 7 3.93 3.93--3.93
5 Adéla AlexováAdéla Alexová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 3.89 3.413.893.453.89
6 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 2 3.65 3.583.443.653.65
7 Tereza BartíkováTereza Bartíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 3.50 3.503.47-3.50
8 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1 3.29 3.293.22-3.29
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

Ženy A (so, 17.6.2017 - 15:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou
BeninBenin
91 10 14.70 13.5214.0814.7014.70
2 Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma
PortugalPortugal
89 8 14.61 13.4213.7814.6114.61
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 9 14.43 14.3314.0614.4314.43
4 Marthe KoalaMarthe Koala
Burkina FasoBurkina Faso
94 7 13.59 11.9712.9513.5913.59
5 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 5 13.17 12.6312.1013.1713.17
6 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 3 13.02 12.7313.0212.7913.02
7 Niamh EmersonNiamh Emerson
Great BritainGreat Britain
99 2 12.67 10.4912.6711.9812.67
8 Ida MarcussenIda Marcussen
NorwayNorway
87 6 11.70 11.4111.2411.7011.70
9 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková
SlovakiaSlovakia
88 1 11.08 X11.0811.0311.08
Izabela MikołajczykIzabela Mikołajczyk
PolandPoland
90 4 DNS
Celkem 10 závodníků
Ženy B (so, 17.6.2017 - 15:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katie StaintonKatie Stainton
Great BritainGreat Britain
95 7 11.80 10.7311.8011.8011.80
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 10 11.61 11.4711.1211.6111.61
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 6 11.26 11.2510.5211.2611.26
4 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 8 11.12 X11.1210.8411.12
5 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5 11.07 11.0310.6811.0711.07
6 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková
SlovakiaSlovakia
96 9 10.87 10.5010.8710.4910.87
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 3 10.69 10.5510.6910.6410.69
8 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4 10.28 10.06X10.2810.28
9 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1 09.92 09.9209.6409.7609.92
10 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 2 09.85 09.0609.1709.8509.85
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

Muži A (so, 17.6.2017 - 14:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin RoeMartin Roe
NorwayNorway
92 7 15.24 14.8214.5215.2415.24
2 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise
NorwayNorway
88 8 14.82 14.1614.4414.8214.82
3 Rene StaussRene Stauss
GermanyGermany
87 6 14.33 14.2713.8514.3314.33
4 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek
PolandPoland
91 4 13.71 13.3413.5313.7113.71
5 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 5 13.70 13.70X13.7013.70
6 Gianluca SimionatoGianluca Simionato
ItalyItaly
90 2 13.53 13.0013.1713.5313.53
7 Willem CoertzenWillem Coertzen
South AfricaSouth Africa
84 3 13.38 XX13.3813.38
8 Larbi BourradaLarbi Bourrada
AlgeriaAlgeria
88 1 12.40 12.1912.4012.1412.40
Celkem 8 závodníků
Muži B (so, 17.6.2017 - 14:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fabrice RajahFabrice Rajah
MauritiusMauritius
93 9 12.83 12.6712.8312.7712.83
2 Keegan CookeKeegan Cooke
ZimbabweZimbabwe
88 8 12.81 12.4912.8112.7512.81
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
97 6 12.81 10.8412.81-12.81
4 da Silva Kerinde Brittesda Silva Kerinde Brittes
BrasilBrasil
94 7 12.25 11.1011.6412.2512.25
5 Simon ZieglerSimon Ziegler
GermanyGermany
93 4 11.78 10.4811.6111.7811.78
6 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 5 11.49 10.9511.4511.4911.49
7 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 2 11.17 11.1711.0910.9311.17
8 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 3 10.95 10.39X10.9510.95
9 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1 10.54 10.5410.2209.8810.54
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 18.6.2017 - 11:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Willem CoertzenWillem Coertzen
South AfricaSouth Africa
84 12 42.56 42.5641.6842.0942.56
2 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise
NorwayNorway
88 14 42.50 39.8642.50X42.50
3 Rene StaussRene Stauss
GermanyGermany
87 13 42.19 39.79X42.1942.19
4 Martin RoeMartin Roe
NorwayNorway
92 15 40.89 38.1139.2840.8940.89
5 Larbi BourradaLarbi Bourrada
AlgeriaAlgeria
88 10 40.17 39.6338.0840.1740.17
6 Gianluca SimionatoGianluca Simionato
ItalyItaly
90 11 39.86 39.86X39.8439.86
7 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 3 37.49 37.4931.1236.8537.49
8 Keegan CookeKeegan Cooke
ZimbabweZimbabwe
88 9 36.30 34.0136.3034.6636.30
9 Fabrice RajahFabrice Rajah
MauritiusMauritius
93 8 35.76 X33.7435.7635.76
10 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
97 4 34.24 34.24X33.2734.24
11 da Silva Kerinde Brittesda Silva Kerinde Brittes
BrasilBrasil
94 7 34.01 33.25X34.0134.01
12 Simon ZieglerSimon Ziegler
GermanyGermany
93 5 32.37 32.37XX32.37
13 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6 30.93 X30.93X30.93
14 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1 26.89 26.8925.47X26.89
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 2 DNS
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 18.6.2017 - 13:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 10 47.56 47.5642.12X47.56
2 Ida MarcussenIda Marcussen
NorwayNorway
87 17 46.84 46.84X42.8046.84
3 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 15 46.75 44.67X46.7546.75
4 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou
BeninBenin
91 14 45.26 45.2644.5943.7545.26
5 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková
SlovakiaSlovakia
88 9 43.81 42.6141.7643.8143.81
6 Katie StaintonKatie Stainton
Great BritainGreat Britain
95 6 43.18 33.8835.8143.1843.18
7 Marthe KoalaMarthe Koala
Burkina FasoBurkina Faso
94 11 41.52 38.2541.5234.6641.52
8 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 8 40.27 36.0640.2736.4740.27
9 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 16 39.15 39.15XX39.15
10 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 5 39.05 31.1239.0535.2639.05
11 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 13 38.11 35.4238.1133.6738.11
12 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková
SlovakiaSlovakia
96 12 37.95 37.9535.56-37.95
13 Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma
PortugalPortugal
89 7 37.18 31.30X37.1837.18
14 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4 34.61 X34.6131.3134.61
15 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 2 33.57 29.8633.5730.5133.57
16 Niamh EmersonNiamh Emerson
Great BritainGreat Britain
99 3 33.56 33.5629.6433.2533.56
17 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1 29.91 28.6329.9129.1929.91
Celkem 17 závodníků
Ženy B (ne, 18.6.2017 - 12:15) Přihláška v Pdf Excel Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Pořadí Jméno Roč. Oddíl/stát PB SB
Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin
Niamh EmersonNiamh Emerson 99 Great BritainGreat Britain
Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma 89 PortugalPortugal
Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso
Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway
Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia
Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 88 SlovakiaSlovakia
Katie StaintonKatie Stainton 95 Great BritainGreat Britain
Izabela MikołajczykIzabela Mikołajczyk 90 PolandPoland
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

Muži A (ne, 18.6.2017 - 15:35) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin RoeMartin Roe
NorwayNorway
92 4 63.65 62.4362.8063.6563.65
2 Larbi BourradaLarbi Bourrada
AlgeriaAlgeria
88 8 62.49 62.1755.7262.4962.49
3 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise
NorwayNorway
88 7 61.34 57.4561.3461.0561.34
4 Rene StaussRene Stauss
GermanyGermany
87 6 56.05 55.1856.0552.9656.05
5 Fabrice RajahFabrice Rajah
MauritiusMauritius
93 5 53.86 50.7353.8653.4953.86
6 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 2 51.10 48.64X51.1051.10
7 Simon ZieglerSimon Ziegler
GermanyGermany
93 3 50.53 50.5350.3147.1250.53
8 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1 45.79 39.2745.7943.1645.79
Celkem 8 závodníků
Muži B (ne, 18.6.2017 - 14:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Willem CoertzenWillem Coertzen
South AfricaSouth Africa
84 6 66.77 66.7762.88X66.77
2 Gianluca SimionatoGianluca Simionato
ItalyItaly
90 4 55.56 55.5654.7654.9855.56
3 Keegan CookeKeegan Cooke
ZimbabweZimbabwe
88 5 50.06 48.6350.0648.1750.06
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
97 2 44.05 44.0541.6244.0344.05
5 da Silva Kerinde Brittesda Silva Kerinde Brittes
BrasilBrasil
94 3 42.03 39.1242.0341.8442.03
6 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1 30.93 28.0330.93X30.93
Celkem 6 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Stav po 7 z 7 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub Praha 6337 0
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub Praha 6285 52
3 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 6230 107
4 Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma 89 PortugalPortugal 6174 163
5 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 6131 206
6 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 88 SlovakiaSlovakia 6103 234
7 Katie StaintonKatie Stainton 95 Great BritainGreat Britain 5873 464
8 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5678 659
9 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5527 810
10 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 5475 862
11 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5442 895
12 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5425 912
13 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub Praha 5242 1095
14 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5047 1290
15 Niamh EmersonNiamh Emerson 99 Great BritainGreat Britain 4973 1364
Izabela MikołajczykIzabela Mikołajczyk 90 PolandPoland DNF
Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia DNF
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNF
Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Cachová K. 6337 (13.28/1083-1.68/830-13.17/739-24.24/958-6.51/1010-46.75/797-2:13.05/920)
Klučinová E. 6285 (13.85/1000-1.86/1054-14.43/823-24.31/951-6.20/912-39.15/651-2:14.88/894)
Koala M. 6230 (13.25/1087-1.77/941-13.59/767-24.24/958-6.22/918-41.52/696-2:17.15/863)
Quaresma L. 6174 (13.56/1041-1.80/978-14.61/835-24.98/889-6.06/868-37.18/613-2:11.03/950)
Ahouanwanou O. 6131 (13.35/1072-1.71/867-14.70/841-24.13/968-5.83/798-45.26/768-2:20.45/817)
Slaníčková L. 6103 (13.97/983-1.77/941-11.08/600-24.30/952-6.31/946-43.81/741-2:11.71/940)
Stainton K. 5873 (14.12/961-1.68/830-11.80/648-24.22/960-5.98/843-43.18/728-2:14.27/903)
Novotná J. 5678 (14.16/956-1.71/867-11.12/603-25.11/877-6.24/924-39.05/649-2:21.57/802)
Kerbachová A. 5527 (14.30/936-1.62/759-11.61/635-25.39/851-5.66/747-47.56/813-2:22.79/786)
Marcussen I. 5475 (15.08/831-1.62/759-11.70/641-26.75/733-5.87/810-46.84/799-2:14.33/902)
Dvořáková B. 5442 (13.98/981-1.62/759-10.69/575-23.90/990-6.10/880-29.91/475-2:23.11/782)
Dvořáková K. 5425 (13.72/1018-1.68/830-09.92/524-24.57/927-5.77/780-33.57/544-2:21.57/802)
Zatloukalová B. 5242 (14.94/850-1.62/759-11.26/612-25.26/863-5.73/768-38.11/631-2:24.83/759)
Svojanovská M. 5047 (14.85/862-1.65/795-10.28/548-26.15/784-5.80/789-34.61/564-2:29.02/705)
Emerson N. 4973 (14.32/934-1.74/903-12.67/706-24.52/931-/-33.56/544-2:10.63/955)
Lajčáková S. 4618 (13.35/1072-1.59/724-10.87/587-24.75/910-5.49/697-37.95/628-/)
Nečinová A. 4357 (15.52/774-1.62/759-13.02/729-25.40/850-5.05/573-40.27/672-/)
Majerová D. 3017 (14.96/847-1.71/867-09.85/520-26.16/783)
Semecká T. 2247 (14.40/923-1.59/724-11.07/600-/)
Mikołajczyk I. 967 (14.08/967-/-/)
Celkem 20 závodníků
Desetiboj - Muži
Stav po 10 z 10 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Larbi BourradaLarbi Bourrada 88 AlgeriaAlgeria 8120 0
2 Willem CoertzenWillem Coertzen 84 South AfricaSouth Africa 7804 316
3 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 7741 379
4 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 7570 550
5 Rene StaussRene Stauss 87 GermanyGermany 7508 612
6 Keegan CookeKeegan Cooke 88 ZimbabweZimbabwe 7038 1082
7 Gianluca SimionatoGianluca Simionato 90 ItalyItaly 6947 1173
8 da Silva Kerinde Brittesda Silva Kerinde Brittes 94 BrasilBrasil 6934 1186
9 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6932 1188
10 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6882 1238
11 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 6874 1246
12 Fabrice RajahFabrice Rajah 93 MauritiusMauritius 6847 1273
13 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6775 1345
14 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6103 2017
Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNF
Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek 91 PolandPoland DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Bourrada L. 8120 (10.76/915-7.26/876-12.40/631-2.05/850-48.47/886-14.26/941-40.17/668-4.80/849-62.49/775-4:32.34/729)
Coertzen W. 7804 (11.12/834-7.23/869-13.38/690-1.90/714-49.82/823-14.53/907-42.56/717-4.20/673-66.77/840-4:31.11/737)
Roe M. 7741 (10.87/890-6.92/795-15.24/804-1.96/767-50.38/797-15.27/817-40.89/683-4.50/760-63.65/793-4:47.35/635)
Rise L. 7570 (11.37/780-7.01/816-14.82/779-1.93/740-51.38/752-15.82/753-42.50/716-4.50/760-61.34/758-4:34.40/716)
Stauss R. 7508 (11.24/808-6.73/750-14.33/749-1.99/794-51.32/755-15.54/785-42.19/709-4.80/849-56.05/679-4:48.12/630)
Cooke K. 7038 (11.55/742-6.85/778-12.81/656-1.87/687-49.83/822-15.27/817-36.30/590-4.00/617-50.06/589-4:30.64/740)
Simionato G. 6947 (11.74/703-6.41/677-13.53/700-1.93/740-52.85/688-16.09/723-39.86/662-4.20/673-55.56/671-4:35.32/710)
Brittes d. 6934 (10.92/878-6.75/755-12.25/622-1.99/794-50.70/783-15.15/831-34.01/544-4.00/617-42.03/472-4:46.80/638)
Pulíček T. 6932 (10.98/865-6.76/757-12.81/656-1.84/661-50.23/804-14.90/862-34.24/548-4.10/645-44.05/501-4:47.63/633)
Hromčík A. 6882 (11.18/821-6.80/767-11.49/575-1.84/661-51.38/752-15.27/817-30.93/483-4.40/731-51.10/605-4:41.64/670)
Ziegler S. 6874 (11.13/832-6.66/734-11.78/593-1.87/687-51.18/761-15.87/747-32.37/511-4.60/790-50.53/596-4:49.36/623)
Rajah F. 6847 (11.82/687-6.52/702-12.83/657-1.96/767-54.17/633-15.03/846-35.76/579-4.40/731-53.86/646-4:53.22/599)
Rykl R. 6775 (11.71/709-6.55/709-11.17/556-1.93/740-52.97/683-15.00/850-37.49/614-4.90/880-45.79/527-5:09.33/507)
Růžička M. 6103 (11.53/746-6.34/661-10.54/518-1.66/512-49.55/835-15.39/803-26.89/404-3.80/562-30.93/312-4:29.19/750)
Jindřich P. 3733 (11.43/767-6.46/688-10.95/543-1.72/560-52.81/690-18.42/485-/)
Wiesiolek P. 2429 (10.88/888-7.07/830-13.71/711-/-/)
Lukáš M. 2369 (11.11/836-7.04/823-13.70/710-/-/)
Celkem 17 závodníků