Zpět

 / Praga Academica 2018

Praha - Přátelství (7. 6. 2018)

-

1 (čt, 7.6.2018 - 16:00) Přihláška v Pdf Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
3 Josef BuchalJosef Buchal 080428 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
4 Jan BromJan Brom 060107 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
5 Pavel ČermákPavel Čermák 910727 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
Celkem 3 závodníků

-

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

1 (čt, 7.6.2018 - 18:40) Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.81 Q 0.147
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.90 Q 0.160
3 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.02 Q 0.137
4 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.20 q 0.172
5 Jiří SvobodaJiří Svoboda 961121 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.51 0.200
Celkem 5 závodníků
2 (čt, 7.6.2018 - 18:40) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.01 Q 0.158
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.06 Q 0.176
3 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 920428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.20 Q 0.152
4 Viktor KašákViktor Kašák 010309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.39 q 0.158
5 David VolkeDavid Volke 971019 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 11.53 0.182
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.81 Q 0.147
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.90 Q 0.160
3 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.01 Q 0.158
4 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.02 Q 0.137
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.06 Q 0.176
6 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 920428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.20 Q 0.152
7 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.20 q 0.172
8 Viktor KašákViktor Kašák 010309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.39 q 0.158
9 Jiří SvobodaJiří Svoboda 961121 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.51 0.200
10 David VolkeDavid Volke 971019 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 11.53 0.182

-

(čt, 7.6.2018 - 21:15) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.73 0.141
2 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.87 0.176
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.88 0.182
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.94 0.143
5 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 920428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 11.06 0.145
6 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.22 0.197
7 Viktor KašákViktor Kašák 010309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.23 0.184
8 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.24 0.140
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

1 (čt, 7.6.2018 - 18:30) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.68 Q 0.155
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.69 Q 0.177
3 Michaela BurdaMichaela Burda 945710 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.31 Q 0.178
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.41 q 0.153
5 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.61 0.138
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.63 0.149
7 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.66 0.222
8 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 966003 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 13.19 0.238
Celkem 8 závodníků
2 (čt, 7.6.2018 - 18:30) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.11 Q 0.164
2 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.14 Q 0.194
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.17 Q 0.162
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.49 q 0.172
5 Martina HomolováMartina Homolová 965916 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.51 0.221
6 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.53 0.168
7 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 1 12.68 0.216
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.68 Q 0.155
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.69 Q 0.177
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.11 Q 0.164
4 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.14 Q 0.194
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.17 Q 0.162
6 Michaela BurdaMichaela Burda 945710 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.31 Q 0.178
7 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.41 q 0.153
8 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.49 q 0.172
9 Martina HomolováMartina Homolová 965916 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.51 0.221
10 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.53 0.168
11 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.61 0.138
12 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.63 0.149
13 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.66 0.222
14 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 1 12.68 0.216
15 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 966003 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 13.19 0.238

-

(čt, 7.6.2018 - 21:10) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.57 0.151
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.67 0.191
3 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.03 0.226
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.06 0.256
5 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.17 0.167
6 Michaela BurdaMichaela Burda 945710 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 12.39 0.195
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS
Celkem 8 závodníků

-

1 (čt, 7.6.2018 - 19:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:46.23
2 Norbert KolombosNorbert Kolombos 990313 KenyaKenya 4 1:46.59
3 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:49.73
4 Hakim SalehHakim Saleh 960521 AK BílinaAK Bílina 1 1:51.12
5 Jan SýkoraJan Sýkora 920518 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:51.53
6 Damián VíchDamián Vích 980814 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:54.28
7 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:55.25
8 Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:59.14
Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF
Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4004Barák Václav (SLAPR)51.68
Celkem 10 závodníků
2 (čt, 7.6.2018 - 19:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 1:55.80
2 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:56.75
3 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 1:57.07
4 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 1:57.95
5 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:58.16
6 Martin OlšanskýMartin Olšanský 990414 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 1:59.64
7 Jan ŠvejdaJan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:01.12
8 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 2:01.88
9 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 931230 AK BílinaAK Bílina 6 2:02.57
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40044Janeček Jiří (USKUL)55.83
Celkem 9 závodníků
3 (čt, 7.6.2018 - 19:45) Přihláška v Pdf Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Jan ŠvejdaJan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:02.71
1 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:00.41
2 Martin OlšanskýMartin Olšanský 990414 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:59.89
3 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1:59.21
4 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
5 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:00.93 2:00.93
6 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 931230 AK BílinaAK Bílina 2:03.75
6 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 001111 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:00.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:46.23
2 Norbert KolombosNorbert Kolombos 990313 KenyaKenya 4 1:46.59
3 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:49.73
4 Hakim SalehHakim Saleh 960521 AK BílinaAK Bílina 1 1:51.12
5 Jan SýkoraJan Sýkora 920518 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:51.53
6 Damián VíchDamián Vích 980814 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:54.28
7 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:55.25
8 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 1:55.80
9 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:56.75
10 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 1:57.07
11 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 1:57.95
12 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:58.16
13 Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:59.14
14 Martin OlšanskýMartin Olšanský 990414 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 1:59.64
15 Jan ŠvejdaJan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:01.12
16 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 2:01.88
17 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 931230 AK BílinaAK Bílina 6 2:02.57
Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF
Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF

-

(čt, 7.6.2018 - 19:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josphine KiplangatJosphine Kiplangat 00 KenyaKenya 1 2:05.47
2 Lucie SekanováLucie Sekanová 895805 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:06.99
3 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:07.60
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:09.01
5 Anna SurákováAnna Suráková 006005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:14.71
6 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:16.56
7 Anežka SoučkováAnežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:17.74
8 Iveta DufkováIveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:18.26
Alžběta KratochvílováAlžběta KratochvílováPACE 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40070Kratochvílová Alžběta (DUKPR)1:01.27
Celkem 9 závodníků

-

2 (čt, 7.6.2018 - 19:30) Přihláška v Pdf Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Iva GieselováIva Gieselová 045320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:23.43 2:19.75
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 985705 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:29.11
3 Iveta DufkováIveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:21.64
4 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:17.58
5 Eliška KalousováEliška Kalousová 985217 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:16.05
6 Anežka SoučkováAnežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:18.52
Celkem 6 závodníků

-

(čt, 7.6.2018 - 20:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 10:06.74
2 Kamila GregorováKamila Gregorová 815430 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 10:09.76
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10:21.37
4 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 10:21.72
5 Sára JanuškováSára Janušková 975802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10:24.57
6 Alice ProkešováAlice Prokešová 996026 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 10:35.40
7 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 005312 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10:49.36
8 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 006202 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10:52.72
9 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 005130 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12:13.69
Daniela HavránkováDaniela Havránková 825407 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100025Gregorová Kamila (OLYPR)3:28.84
2000141Štiglerová Sylvie (VITKO)6:59.36
Celkem 10 závodníků

-

(čt, 7.6.2018 - 20:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 880617 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 14:49.61
2 Viktor ŠináglViktor Šinágl 970703 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 14:58.40
3 Jáchym KovářJáchym Kovář 960525 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 15:13.86
4 Jiří PodešvaJiří Podešva 990312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 15:58.54
5 Jan KosteckýJan Kostecký 911118 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16:06.71
6 Michal ProcházkaMichal Procházka 820922 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 16:10.90
7 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 950211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 16:11.46
8 Jan RistovskýJan Ristovský 000303 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11 16:14.80
9 Ondřej KohoutOndřej Kohout 010928 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4 16:42.73
10 Michael SmutnýMichael Smutný 990622 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 18:11.16
Lukáš NiklLukáš Nikl 910521 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 DNF
Vladimír MarčíkVladimír MarčíkPACE 950407 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100085Marčík Vladimír (USKPR)2:52.38
2000138Šinágl Viktor (OLYPR)5:49.77
300096Olejníček Lukáš (UNIBR)8:51.45
400096Olejníček Lukáš (UNIBR)11:52.85
Celkem 12 závodníků

-

1 (čt, 7.6.2018 - 20:00) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.45 0.145
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.80 0.183
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.90 0.160
4 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.23 0.164
5 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 14.59 0.186
Celkem 5 závodníků
2 (čt, 7.6.2018 - 20:00) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KřížkováAnna Křížková 945411 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.22 0.362
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.83 0.184
3 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.24 0.191
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 5 15.52 0.210
5 Anita KelemenováAnita Kelemenová 006118 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 15.95 0.186
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.45 0.145
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.80 0.183
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.90 0.160
4 Anna KřížkováAnna Křížková 945411 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.22 0.362
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.23 0.164
6 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 14.59 0.186
7 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.83 0.184
8 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.24 0.191
9 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 5 15.52 0.210
10 Anita KelemenováAnita Kelemenová 006118 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 15.95 0.186

-

(čt, 7.6.2018 - 20:20) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 841010 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.61 0.138
2 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.22 0.203
3 David SklenářDavid Sklenář 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.35 0.150
4 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.38 0.141
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.98 0.156
6 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 15.66 0.167
Celkem 6 závodníků

-

(čt, 7.6.2018 - 20:10) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.50 0.170
Celkem 1 závodníků

-

(čt, 7.6.2018 - 20:10) Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.30 0.192
2 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 020722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.38 0.186
Celkem 2 závodníků

-

(čt, 7.6.2018 - 19:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 51.28 0.156
2 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.31 0.192
3 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.48 0.221
4 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 53.71 0.203
5 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 53.87 0.235
6 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 AK BílinaAK Bílina 1 54.56 0.186
Celkem 6 závodníků

-

1 (čt, 7.6.2018 - 19:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 58.64 0.312
2 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 961104 SlovakiaSlovakia 5 58.87 0.259
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 58.97 0.238
4 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 60.80 0.212
5 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 61.69 0.257
Celkem 5 závodníků
2 (čt, 7.6.2018 - 19:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 60.11 0.231
2 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 60.41 0.218
3 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 60.42 0.279
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 60.94 0.286
5 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 65.28 0.230
Anita KelemenováAnita Kelemenová 006118 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 58.64 0.312
2 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 961104 SlovakiaSlovakia 5 58.87 0.259
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 58.97 0.238
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 60.11 0.231
5 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 60.41 0.218
6 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 60.42 0.279
7 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 60.80 0.212
8 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 60.94 0.286
9 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 61.69 0.257
10 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 65.28 0.230
Anita KelemenováAnita Kelemenová 006118 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNF

-

(čt, 7.6.2018 - 18:15) Přihláška v Pdf Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
A A Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
B B Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Přípravka? Přípravka? Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Přípravka?2 Přípravka?2 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Celkem 4 závodníků

-

(čt, 7.6.2018 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jahodová, Čáp, Fišer, Friedl, Valíčková, Volfová, Prýcová J., Prýcová N. Jahodová, Čáp, Fišer, Friedl, Valíčková, Volfová, Prýcová J., Prýcová N. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 1:03.21
2 Mareš, Linek, Šimůnek, Štěpánek, Kličková, Patáková, Vlasáková, Johnová Mareš, Linek, Šimůnek, Štěpánek, Kličková, Patáková, Vlasáková, Johnová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:03.53
3 Vojáček, Koptík, Veselková, Daněčková, Kratochvílová, Šprláková, Prunarová, Daněčková S. Vojáček, Koptík, Veselková, Daněčková, Kratochvílová, Šprláková, Prunarová, Daněčková S. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 1:05.16
4 Reischig, Daněk, Najčová, Laškovská, Wimmerová, Kuthan, Bejdáková, Maldonado Reischig, Daněk, Najčová, Laškovská, Wimmerová, Kuthan, Bejdáková, Maldonado Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:13.02
Celkem 4 závodníků

-

(čt, 7.6.2018 - 20:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.821.841.861.881.901.92 Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985221 9 1.84 --OOOOO-XXO-XXX
2 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
945513 8 1.80 ---OOOOXXX
3 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
905226 7 1.75 --XOOXOOXXX
4 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 6 1.75 --OOOXOXXX
5 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
995408 5 1.65 OOXOOXXX
6 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
006230 3 1.65 XOXOOXOXXX
7 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985827 2 1.65 OOOXXOXXX
8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
975603 4 1.60 OOOXXX
9 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005309 1 1.55 XOXXOXXX
Celkem 9 závodníků

-

(čt, 7.6.2018 - 19:15) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.233.433.633.833.984.134.254.374.454.55 Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
996122 7 4.45 ----XOOOOXXOXXX
2 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975426 6 4.25 --OOOOXXOXXX
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985910 5 3.98 ---XOOXXX
4 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925330 3 3.98 ---XXOXOXXX
5 Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925919 4 3.98 ----XXOXXX
6 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005331 2 3.83 --XXOOXXX
7 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995423 1 3.23 XOXXX
Celkem 7 závodníků

-

(čt, 7.6.2018 - 20:40) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
000623 1 7.17 +2.3 m/s 7.07 +0.2 m/s 6.37+0.17.17+2.37.07+0.27.17X6.81+0.6X
2 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
870717 4 7.16 -0.2 m/s 7.02+0.2XX7.027.12+0.2-7.16-0.2
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
980516 2 7.00 +0.4 m/s 4.25+1.96.86+0.8X6.865.87+0.57.00+0.44.90+0.0
4 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
910716 3 6.77 +0.7 m/s 6.73+1.46.77+0.76.77+0.46.77-X6.71+0.2
Celkem 4 závodníků

-

(čt, 7.6.2018 - 18:45) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Diána LestiDiána Lesti
HungaryHungary
980330 15 6.38 +1.0 m/s 6.10-1.76.19+2.16.11+0.16.196.38+1.06.23+1.86.15+0.9
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996113 13 6.14 +0.0 m/s 5.82+0.26.05+2.16.01+0.66.055.98+1.06.14+0.0X
3 Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945411 11 5.95 +0.6 m/s 5.50-0.35.87+1.65.67+0.15.875.95+0.65.86+1.24.05+3.2
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
995223 12 5.95 +0.9 m/s 5.76-0.3XX5.765.95+0.95.86+0.7X
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
925801 10 5.89 +0.3 m/s 5.81-0.3X5.59+0.15.81XX5.89+0.3
6 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
956021 9 5.69 -0.2 m/s 5.65-0.73.24-0.15.69-0.25.69XX4.31+1.3
7 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
945710 7 5.68 +0.3 m/s 5.60-1.05.66-0.55.68+0.35.68XX5.53-0.1
8 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
996122 2 5.51 +2.5 m/s 5.33 +0.3 m/s 5.51+2.55.11-0.95.33+0.35.51---
9 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035727 3 5.35 -0.6 m/s 5.14+0.55.35-0.65.21+0.25.35
10 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
016109 8 5.33 +0.6 m/s X5.28+0.55.33+0.65.33
11 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025424 6 5.18 +0.0 m/s 5.18+0.0XX5.18
12 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985913 5 5.12 -0.7 m/s 3.23-0.65.12-0.74.89-1.25.12
Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
025816 4 DNS
Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
966024 14 DNS
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
955322 1 NM
Celkem 15 závodníků

-

(čt, 7.6.2018 - 20:20) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Chrysoula AnagnostopoulouChrysoula Anagnostopoulou
GreeceGreece
910827 9 58.39 54.29X55.5055.5058.3956.7557.90
2 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
846111 7 58.31 58.31X58.0658.3157.0957.9457.81
3 Subenrat InsaengSubenrat Insaeng
ThailandThailand
940210 8 57.11 57.0156.3156.5557.01X55.9357.11
4 Hilenn JamesHilenn James
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
905316 10 48.61 48.61XX48.6147.09XX
5 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
995916 5 48.35 48.3545.1846.4848.3544.57XX
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 4 46.70 45.1646.7046.3946.7045.5944.4342.67
7 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
835322 3 45.39 42.30X45.3945.39X42.8743.71
8 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
936216 6 44.77 43.6844.3643.4544.36XX44.77
9 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
895904 2 42.18 42.1840.91X42.18
10 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005510 1 37.70 37.53X37.7037.70
Celkem 10 závodníků

-

(čt, 7.6.2018 - 18:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
000713 5 56.63 55.38X55.4655.4656.6356.3354.79
2 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
000713 4 53.80 X53.45X53.4553.79X53.80
3 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990223 3 50.06 50.06XX50.06XXX
4 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
000818 2 42.72 38.3538.02X38.3542.2642.72X
5 Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
000103 1 37.51 XX37.4437.4437.51XX
Celkem 5 závodníků

-

(čt, 7.6.2018 - 18:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
900604 6 58.70 57.09X58.2858.2858.7058.35X
2 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
921208 7 58.14 57.0055.3557.1757.1757.1656.1458.14
3 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
790301 4 52.69 52.30X51.7552.3051.7451.8552.69
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
980516 2 41.62 X32.9740.4940.49X41.6241.36
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 1 DNS
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
910716 3 DNS
Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
921005 5 DNS
Celkem 7 závodníků