Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno

Kladno (28. - 29. 7. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.7.2018 - 15:18) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.56 Q 0.158
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.61 Q 0.165
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 10.66 q 0.153
4 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 10.80 q 0.150
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.02 0.172
6 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 =PB 11.10 0.173
7 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 11.29 0.181
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.7.2018 - 15:18) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.45 Q 0.143
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.76 Q 0.139
3 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 10.83 0.163
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.93 0.159
5 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 11.19 0.135
6 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.25 0.178
7 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.25 0.170
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.7.2018 - 15:18) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.52 Q 0.146
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.53 Q 0.140
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.83 0.170
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.12 0.205
5 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.16 0.210
6 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 11.23 0.152
7 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.43 0.146
8 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.61 0.183
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.45 Q 0.143
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.52 Q 0.146
3 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.53 Q 0.140
4 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.56 Q 0.158
5 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.61 Q 0.165
6 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 10.66 q 0.153
7 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.76 Q 0.139
8 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 10.80 q 0.150
9 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 10.83 0.163
9 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.83 0.170
11 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.93 0.159
12 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.02 0.172
13 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 =PB 11.10 0.173
14 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.12 0.205
15 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.16 0.210
16 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 11.19 0.135
17 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 11.23 0.152
18 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.25 0.178
19 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.25 0.170
20 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 11.29 0.181
21 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.43 0.146
22 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.61 0.183

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 28.7.2018 - 17:55) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.43 0.178
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.55 0.145
3 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.57 0.162
4 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.83 0.145
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.86 0.147
6 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.88 0.167
7 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10.98 0.138
Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.7.2018 - 15:00) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 =PB 11.46 Q 0.146
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 12.04 Q 0.165
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.30 q 0.173
4 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 12.31 0.163
5 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.69 0.178
6 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 SB 13.37 0.192
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.7.2018 - 15:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.71 Q 0.152
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.98 Q 0.185
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.24 q 0.183
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.32 0.171
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.98 0.197
6 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 7 13.30 0.202
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.7.2018 - 15:00) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.80 Q 0.150
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.04 Q 0.157
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.38 0.151
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 12.94 0.500
5 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 13.18 0.244
6 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.31 0.162
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 =PB 11.46 Q 0.146
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.71 Q 0.152
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.80 Q 0.150
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.98 Q 0.185
5 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.04 Q 0.157
6 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 12.04 Q 0.165
7 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.24 q 0.183
8 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.30 q 0.173
9 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 12.31 0.163
10 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.32 0.171
11 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.38 0.151
12 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.69 0.178
13 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 12.94 0.500
14 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.98 0.197
15 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 13.18 0.244
16 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 7 13.30 0.202
17 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.31 0.162
18 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 SB 13.37 0.192

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.7.2018 - 17:45) official Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.64 0.157
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.86 0.177
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.00 0.152
4 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.08 0.203
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.21 0.176
6 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.39 0.178
7 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.39 0.203
8 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.49 0.165
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 29.7.2018 - 12:25) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.06 Q 0.160
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.68 q 0.161
3 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 22.07 0.144
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.07 0.199
Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.7.2018 - 12:25) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 21.55 Q 0.157
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.26 0.167
3 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.91 0.182
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.71 0.164
Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 DQ 163.3a 0.161
Poznámky:
Protest proti diskvalifikaci Daniela Vejražky jury ve složení Jiří Klesnil, Ing. Jakub Kubálek, RNDr. Ladislav Kňákal po shlédnutí záznamu České televize zamítla.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.7.2018 - 12:25) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Muhammed Anas YahiyaMuhammed Anas Yahiya 94 IndiaIndia 6 20.97 0.181
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.89 Q 0.160
3 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 22.19 0.179
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.29 0.147
Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DQ 163.3a 0.154
Poznámky:
Protest proti diskvalifikaci Jana Veleby jury ve složení Jiří Klesnil, Ing. Jakub Kubálek, RNDr. Ladislav Kňákal po shlédnutí záznamu České televize zamítla.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 29.7.2018 - 12:25) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 21.34 Q 0.150
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.46 q 0.182
3 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 21.90 0.150
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.55 0.169
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Muhammed Anas YahiyaMuhammed Anas Yahiya 94 IndiaIndia 6 20.97 0.181
2 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.06 Q 0.160
3 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 21.34 Q 0.150
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.46 q 0.182
5 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 21.55 Q 0.157
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.68 q 0.161
7 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.89 Q 0.160
8 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 21.90 0.150
9 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 22.07 0.144
10 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 22.19 0.179
11 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.26 0.167
12 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.29 0.147
13 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.91 0.182
14 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.07 0.199
15 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.71 0.164
16 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.55 0.169
Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 DQ 163.3a 0.161
Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DQ 163.3a 0.154

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.7.2018 - 14:35) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 20.75 0.156
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 21.02 0.146
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 21.26 0.181
4 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 21.39 0.151
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 21.51 0.147
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 21.77 0.154
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 29.7.2018 - 12:00) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.62 Q 0.179
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.04 0.165
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.13 0.181
4 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.04 0.161
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.7.2018 - 12:00) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.51 Q 0.162
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 24.93 q 0.162
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.01 0.175
4 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.64 0.158
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 27.54 0.196
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.7.2018 - 12:00) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 24.68 Q 0.153
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.80 q 0.191
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.93 q 0.148
4 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 25.65 0.144
5 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 27.66 0.305
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.51 Q 0.162
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.62 Q 0.179
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 24.68 Q 0.153
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.80 q 0.191
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 24.93 q 0.162
6 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.93 q 0.148
7 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.01 0.175
8 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.04 0.165
9 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.13 0.181
10 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.64 0.158
11 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 25.65 0.144
12 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.04 0.161
13 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 27.54 0.196
14 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 27.66 0.305

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.7.2018 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 23.72 0.158
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.26 0.153
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 24.50 0.191
4 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 24.61 0.160
5 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 25.04 0.148
6 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.24 0.217
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.7.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 MR 45.66 Q 0.198
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 47.13 q 0.205
3 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 49.41 0.265
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 51.15 0.189
5 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 51.73 0.205
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.7.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.19 Q 0.197
2 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 47.52 q 0.213
3 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.46 0.169
4 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 52.64 0.184
Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.7.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 46.85 Q 0.208
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 47.52 q 0.243
3 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 49.95 0.180
4 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.03 0.220
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.7.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dharun AvyasamyDharun Avyasamy 96 IndiaIndia 3 SB 46.41 0.179
MS Muhammed KunhuMuhammed Kunhu 87 IndiaIndia 4 46.41 0.198
MS Jitsu BabyJitsu Baby 93 IndiaIndia 5 47.08 0.193
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 MR 45.66 Q 0.198
2 Dharun AvyasamyDharun Avyasamy 96 IndiaIndia 3 SB 46.41 0.179
3 Muhammed KunhuMuhammed Kunhu 87 IndiaIndia 4 46.41 0.198
4 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 46.85 Q 0.208
5 Jitsu BabyJitsu Baby 93 IndiaIndia 5 47.08 0.193
6 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 47.13 q 0.205
7 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.19 Q 0.197
8 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 47.52 q 0.213
9 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 47.52 q 0.243
10 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 49.41 0.265
11 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 49.95 0.180
12 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.46 0.169
13 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.03 0.220
14 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 51.15 0.189
15 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 51.73 0.205
16 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 52.64 0.184
Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DNS

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.7.2018 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 46.09 0.189
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 46.64 0.229
3 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 46.69 0.210
4 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 46.86 0.189
5 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 47.01 0.226
6 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 47.15 0.227
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.7.2018 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 4 54.69 Q 0.220
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 55.98 q 0.217
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 56.29 q 0.244
4 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 59.18 0.416
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 60.61 0.370
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.7.2018 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 56.25 Q 0.218
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 56.68 0.172
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 56.85 0.256
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 59.22 0.247
5 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 71.29 0.277
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.7.2018 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 53.92 Q 0.219
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 54.37 q 0.212
MS Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 SlovakiaSlovakia 6 55.89 0.257
4 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 58.28 0.383
5 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.42 0.208
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 62.34 0.188
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.7.2018 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nirmla Nirmla 95 IndiaIndia 4 52.92 0.377
MS Poovamma Raju MachettiraPoovamma Raju Machettira 90 IndiaIndia 3 53.03 0.190
MS Saritaben Laxmanbhai GayakwadSaritaben Laxmanbhai Gayakwad 94 IndiaIndia 1 SB 53.24 0.244
MS V.K. VismayaV.K. Vismaya 97 IndiaIndia 2 53.52 0.202
MS Sonia BashyaSonia Bashya 95 IndiaIndia 6 54.25 0.262
MS Vijiakumary Vijiakumary 96 IndiaIndia 5 54.84 0.274
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nirmla Nirmla 95 IndiaIndia 4 52.92 0.377
2 Poovamma Raju MachettiraPoovamma Raju Machettira 90 IndiaIndia 3 53.03 0.190
3 Saritaben Laxmanbhai GayakwadSaritaben Laxmanbhai Gayakwad 94 IndiaIndia 1 SB 53.24 0.244
4 V.K. VismayaV.K. Vismaya 97 IndiaIndia 2 53.52 0.202
5 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 53.92 Q 0.219
6 Sonia BashyaSonia Bashya 95 IndiaIndia 6 54.25 0.262
7 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 54.37 q 0.212
8 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 4 54.69 Q 0.220
9 Vijiakumary Vijiakumary 96 IndiaIndia 5 54.84 0.274
10 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 SlovakiaSlovakia 6 55.89 0.257
11 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 55.98 q 0.217
12 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 56.25 Q 0.218
13 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 56.29 q 0.244
14 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 56.68 0.172
15 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 56.85 0.256
16 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 58.28 0.383
17 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 59.18 0.416
18 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 59.22 0.247
19 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.42 0.208
20 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 60.61 0.370
21 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 62.34 0.188
22 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 71.29 0.277

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.7.2018 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 5 PB 53.02 0.195
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 53.08 0.195
3 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 53.72 0.237
4 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 54.21 0.227
5 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 56.45 0.172
6 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 57.02 0.210
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.7.2018 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 1:47.36
2 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 1:48.74
3 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:48.82
4 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:51.96
5 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 6 1:52.28
6 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:53.35
7 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:54.59
8 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:57.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400268Kubista Jan (DUKPR)52.82
600328Hodboď Lukáš (HKRAL)1:20.63
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.7.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:52.18 Q
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:52.19 Q
3 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 1:52.56 q
4 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 5 1:52.77 q
5 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 1:55.11
6 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:55.84
7 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:55.90
8 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 1:57.02
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40045Saleh Hakim (BILIN)54.86
60045Saleh Hakim (BILIN)1:23.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.7.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:48.95 Q
2 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 1:53.15 Q
3 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 1:53.94
4 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:54.45
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 1:54.89
6 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 1:57.44
7 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:04.82
Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400262Friš Jan (DUKPR)52.98
600230Symerský Lukáš (VITKO)1:20.65
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.7.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:55.70 Q
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:56.13 Q
3 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:56.58
4 Filip SchützFilip Schütz 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 1:56.73
5 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 1:57.53
6 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:59.63
7 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:00.10
Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400118Sasínek Filip (AKHOD)52.84
60087Hofta Jakub (SLAPR)1:27.40
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:48.95 Q
2 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:52.18 Q
3 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:52.19 Q
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 1:52.56 q
5 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 5 1:52.77 q
6 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 1:53.15 Q
7 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 1:53.94
8 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:54.45
9 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 1:54.89
10 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 1:55.11
11 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:55.70 Q
12 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:55.84
13 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:55.90
14 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:56.13 Q
15 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:56.58
16 Filip SchützFilip Schütz 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 1:56.73
17 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 1:57.02
18 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 1:57.44
19 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 1:57.53
20 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:59.63
21 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:00.10
22 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:04.82
Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF
Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNF

800 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.7.2018 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:17.48 Q
2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:18.81 Q
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:20.85
4 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:21.63
5 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:22.04
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:22.47
7 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:24.32
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400377Šedivá Denisa (TABOR)1:12.37
600142Čechová Lenka (STBOL)1:47.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.7.2018 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:15.16 Q
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:16.69 Q
3 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:18.73
4 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:19.79
5 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:20.36
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:20.38
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40036Gorecká Marcela (MOSBR)1:11.05
600245Vrzalová Simona (VITKO)1:46.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.7.2018 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:11.89 Q
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:12.52 Q
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:12.73 q
4 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 SB 2:14.70 q
5 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:16.46
6 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:29.95
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400131Hálová Kateřina (AKZLI)1:08.10
600131Hálová Kateřina (AKZLI)1:41.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:11.89 Q
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:12.52 Q
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:12.73 q
4 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 SB 2:14.70 q
5 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:15.16 Q
6 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:16.46
7 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:16.69 Q
8 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:17.48 Q
9 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:18.73
10 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:18.81 Q
11 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:19.79
12 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:20.36
13 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:20.38
14 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:20.85
15 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:21.63
16 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:22.04
17 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:22.47
18 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:24.32
19 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:29.95

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.7.2018 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:10.64
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:10.65
3 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:12.27
4 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:13.12
5 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:13.91
6 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 2:16.34
7 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:16.50
8 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:21.46
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40053Kutrová Eliška (AKOLY)1:09.67
600245Vrzalová Simona (VITKO)1:42.57
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 29.7.2018 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:55.06
2 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 3:55.32
3 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:55.33
4 Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 3:56.06
5 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:56.23
6 Adam ZenklAdam Zenkl 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 3:57.14
7 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10 3:58.67
8 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:00.05
9 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 4:01.51
10 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 4:02.24
11 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 4:02.67
12 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 4:03.05
13 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 4:05.96
14 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 14 4:07.20
15 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16 4:07.52
16 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 4:12.68
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400262Friš Jan (DUKPR)1:07.84
80026Ekl Šimon (DOMAZ)2:12.18
120026Ekl Šimon (DOMAZ)3:11.46
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 29.7.2018 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 4:21.54
2 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 4:31.64
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 4:32.62
4 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 4:34.20
5 Katarína BelováKatarína Belová 84 SlovakiaSlovakia 10 4:35.91
6 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 4:40.62
7 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:41.16
8 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 9 PB 4:42.50
9 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 4 4:53.05
Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400401Sekanová Lucie (USKPR)1:08.11
800401Sekanová Lucie (USKPR)2:19.09
1200401Sekanová Lucie (USKPR)3:29.28
Celkem 10 závodníků

5000 m - Muži

(so, 28.7.2018 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14:29.69
2 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 14:44.45
3 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 14:52.28
4 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 SB 14:57.83
5 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 15:02.69
6 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 15:04.81
7 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15:10.49
8 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 SB 15:22.23
9 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 15:24.16
10 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 15:35.32
11 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 16:03.25
12 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 16:24.94
Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNF
Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000234Zemaník Jakub (VITKO)2:51.09
2000234Zemaník Jakub (VITKO)5:45.96
3000234Zemaník Jakub (VITKO)8:43.21
4000234Zemaník Jakub (VITKO)11:45.17
Celkem 15 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 28.7.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 16:34.69
2 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 16:40.09
3 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 16:52.49
4 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 17:17.85
5 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 17:24.41
6 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12 17:38.13
7 Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 18:11.78
8 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 18:18.30
9 Klára JanouškováKlára Janoušková 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 18:22.57
10 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14 SB 18:48.36
11 Miroslava UhlířováMiroslava Uhlířová 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 19:13.47
12 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 19:36.61
Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 DNF
Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000220Stewartová Moira (SPPR4)3:16.70
2000182Mäki Kristiina (OLYPR)6:36.35
3000220Stewartová Moira (SPPR4)9:58.61
4000220Stewartová Moira (SPPR4)13:23.37
Celkem 14 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.7.2018 - 19:15) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.75 0.151
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 13.76 0.385
3 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.76 0.166
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.81 0.169
5 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 13.95 0.139
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.30 0.177
7 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 14.56 0.155
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.7.2018 - 16:30) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.89 Q 0.299
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.92 Q 0.134
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 14.05 Q 0.159
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 14.23 q 0.168
5 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.44 0.366
Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.7.2018 - 16:30) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.76 Q 0.139
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.94 Q 0.318
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.38 Q 0.150
4 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.45 q 0.282
5 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.87 0.229
6 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 15.47 0.355
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.76 Q 0.139
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.89 Q 0.299
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.92 Q 0.134
4 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.94 Q 0.318
5 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 14.05 Q 0.159
6 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 14.23 q 0.168
7 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.38 Q 0.150
8 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.45 q 0.282
9 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.87 0.229
10 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.44 0.366
11 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 15.47 0.355
Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS

110 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.7.2018 - 17:00) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.17 Q 0.169
MS Moualed Ahmed AlMoualed Ahmed Al 88 Saudi ArabiaSaudi Arabia 2 14.32 0.130
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.92 Q 0.178
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 15.05 q 0.148
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.51 0.163
6 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.53 0.190
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.7.2018 - 17:00) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 14.36 Q 0.122
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.40 Q 0.183
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.19 q 0.174
4 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 15.23 0.151
5 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 15.57 0.146
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.83 0.202
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.7.2018 - 17:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.49 Q 0.179
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.74 Q 0.162
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 15.62 0.151
4 Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.88 0.130
5 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 17.28 0.153
Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.17 Q 0.169
2 Moualed Ahmed AlMoualed Ahmed Al 88 Saudi ArabiaSaudi Arabia 2 14.32 0.130
3 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 14.36 Q 0.122
4 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.40 Q 0.183
5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.49 Q 0.179
6 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.74 Q 0.162
7 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.92 Q 0.178
8 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 15.05 q 0.148
9 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.19 q 0.174
10 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 15.23 0.151
11 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.51 0.163
12 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.53 0.190
13 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 15.57 0.146
14 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 15.62 0.151
15 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.83 0.202
16 Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.88 0.130
17 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 17.28 0.153
Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 28.7.2018 - 19:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.20 0.163
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.22 0.172
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.33 0.170
4 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 14.35 0.146
5 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.91 0.176
6 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 15.21 0.178
7 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 15.22 0.178
8 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 15.49 0.168
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.7.2018 - 18:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovakiaSlovakia 6 51.82 0.226
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 53.48 Q 0.202
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.95 q 0.226
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 55.62 0.161
5 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 57.47 0.193
6 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 60.01 0.168
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.7.2018 - 18:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Santosh KumarSantosh Kumar 98 IndiaIndia 6 50.87 0.290
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 53.23 Q 0.176
3 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.70 q 0.210
4 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 56.14 0.195
5 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 58.35 0.165
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.7.2018 - 18:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dharun AvyasamyDharun Avyasamy 96 IndiaIndia 6 49.75 0.213
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 51.02 Q 0.264
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.60 q 0.194
Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNF 0.217
Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dharun AvyasamyDharun Avyasamy 96 IndiaIndia 6 49.75 0.213
2 Santosh KumarSantosh Kumar 98 IndiaIndia 6 50.87 0.290
3 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 51.02 Q 0.264
4 Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovakiaSlovakia 6 51.82 0.226
5 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.60 q 0.194
6 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 53.23 Q 0.176
7 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 53.48 Q 0.202
8 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.70 q 0.210
9 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.95 q 0.226
10 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 55.62 0.161
11 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 56.14 0.195
12 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 57.47 0.193
13 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 58.35 0.165
14 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 60.01 0.168
Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNF 0.217
Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.7.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 50.16 0.237
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.50 0.202
3 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 50.54 0.219
4 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 52.25 0.195
5 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 54.24 0.188
Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNF 0.255
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.7.2018 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 56.08 0.173
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 58.67 0.150
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 58.93 0.183
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.03 0.583
5 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 60.22 0.244
6 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 60.91 0.341
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.7.2018 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 56.72 Q 0.200
2 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 61.33 q 0.193
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 61.98 0.190
4 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 63.91 0.170
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 72.66 0.379
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.7.2018 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 59.28 Q 0.188
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 60.08 q 0.225
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 61.75 0.221
4 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 64.03 0.389
5 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 64.99 0.232
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.7.2018 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.83 Q 0.170
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 60.62 q 0.573
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 64.02 0.300
4 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 65.83 0.245
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 1 70.95 0.218
Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF 0.384
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.7.2018 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Saritaben Laxmanbhai GayakwadSaritaben Laxmanbhai Gayakwad 94 IndiaIndia 5 57.75 0.288
MS Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 3 SB 57.94 0.217
MS R. AnuR. Anu 93 IndiaIndia 4 59.36 0.194
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 56.72 Q 0.200
2 Saritaben Laxmanbhai GayakwadSaritaben Laxmanbhai Gayakwad 94 IndiaIndia 5 57.75 0.288
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 3 SB 57.94 0.217
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 59.28 Q 0.188
5 R. AnuR. Anu 93 IndiaIndia 4 59.36 0.194
6 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.83 Q 0.170
7 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 60.08 q 0.225
8 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 60.62 q 0.573
9 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 61.33 q 0.193
10 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 61.75 0.221
11 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 61.98 0.190
12 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 63.91 0.170
13 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 64.02 0.300
14 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 64.03 0.389
15 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 64.99 0.232
16 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 65.83 0.245
17 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 1 70.95 0.218
18 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 72.66 0.379
Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF 0.384

3000 m překážek - Muži

(ne, 29.7.2018 - 10:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 09:01.97
2 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 09:06.75
3 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 09:10.05
4 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 09:13.47
5 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 SB 09:24.18
6 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 09:30.60
7 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09:32.92
8 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09:33.20
9 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 09:36.05
10 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 13 09:46.19
11 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14 PB 09:52.28
12 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10:14.68
Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 DNF
Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000149Janů Jan (HVEPA)3:05.55
2000149Janů Jan (HVEPA)6:09.45
Celkem 14 závodníků

3000 m překážek - Ženy

(ne, 29.7.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eva KrchováEva Krchová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10:11.69
2 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 10:32.94
3 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10:46.92
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 11:03.37
5 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 11:06.52
6 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11:08.98
7 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 11:15.45
8 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11:34.57
9 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 SB 12:06.45
10 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 12:54.19
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000395Krchová Eva (USKPR)3:21.72
2000395Krchová Eva (USKPR)6:44.45
Celkem 10 závodníků

4 x 100 m - Muži

(so, 28.7.2018 - 19:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Řehák, Holub, Jíra,Hampl Řehák, Holub, Jíra,Hampl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 41.43 0.180
2 Grabmuller, Tlustý, Svoboda J., Chlopčík Grabmuller, Tlustý, Svoboda J., Chlopčík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.55 0.173
3 Žouželka, Benda, Netymach, Kadlec Žouželka, Benda, Netymach, Kadlec Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 42.46 0.182
4 Benda,Nevole,Macháček,Kunčický Benda,Nevole,Macháček,Kunčický Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 43.34 0.178
Doležal,Havlas,Procházka,Beneš Doležal,Havlas,Procházka,Beneš PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNF 0.157
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(so, 28.7.2018 - 19:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Domská, Pírková, Hofmanová, Jiranová A Domská, Pírková, Hofmanová, Jiranová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.44 0.182
2 Rabiňáková,Kubicová,Kaletová,Kotková Rabiňáková,Kubicová,Kaletová,Kotková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 48.82 0.397
3 Káclová,Edlová,Hanzlíková,Votinská Káclová,Edlová,Hanzlíková,Votinská SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 56.13 0.421
Vokálová,Hýsková,Jirmanová,Kučerová Vokálová,Hýsková,Jirmanová,Kučerová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
B Koudelová, Bičianová, Štolová, Homolová B Koudelová, Bičianová, Štolová, Homolová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži

Muži 1 (ne, 29.7.2018 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Šnajdr, Tlustý, Chlopčík, Šnejdr A Šnajdr, Tlustý, Chlopčík, Šnejdr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:13.05 0.212
2 Ryba,Hybner,Hodboď,Müller Ryba,Hybner,Hodboď,Müller TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 3:15.68 0.170
3 Maruštík,Větrovský,Rež,Kubeš Maruštík,Větrovský,Rež,Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 3:16.22 0.159
4 Sýkora,Pavlíček,Friš,Sadil Sýkora,Pavlíček,Friš,Sadil TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:24.46 0.161
Juránek Š., Vystrk, Kotyza, Juránek M. Juránek Š., Vystrk, Kotyza, Juránek M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNF 0.189
Celkem 5 závodníků
Muži 2 (ne, 29.7.2018 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kunhu,Jeevan,Anas,Arokia Kunhu,Jeevan,Anas,Arokia IndiaIndia 5 SB 3:06.59 0.223
2 Končický,Pasler,Pešta,Nevole Končický,Pasler,Pešta,Nevole Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:21.84 0.240
3 B Grabmuller, Hofta, Růžička, Josef B Grabmuller, Hofta, Růžička, Josef ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:23.41 0.160
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kunhu,Jeevan,Anas,Arokia Kunhu,Jeevan,Anas,Arokia IndiaIndia 5 SB 3:06.59 0.223
2 A Šnajdr, Tlustý, Chlopčík, Šnejdr A Šnajdr, Tlustý, Chlopčík, Šnejdr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:13.05 0.212
3 Ryba,Hybner,Hodboď,Müller Ryba,Hybner,Hodboď,Müller TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 3:15.68 0.170
4 Maruštík,Větrovský,Rež,Kubeš Maruštík,Větrovský,Rež,Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 3:16.22 0.159
5 Končický,Pasler,Pešta,Nevole Končický,Pasler,Pešta,Nevole Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:21.84 0.240
6 B Grabmuller, Hofta, Růžička, Josef B Grabmuller, Hofta, Růžička, Josef ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:23.41 0.160
7 Sýkora,Pavlíček,Friš,Sadil Sýkora,Pavlíček,Friš,Sadil TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:24.46 0.161
Juránek Š., Vystrk, Kotyza, Juránek M. Juránek Š., Vystrk, Kotyza, Juránek M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNF 0.189

4 x 400 m - Ženy

(ne, 29.7.2018 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Bashya,Poovamma,Gayakwad,Vismaya Bashya,Poovamma,Gayakwad,Vismaya IndiaIndia 6 SB 3:33.23 0.357
2 Bičianová, Chrpová, Šimková, Hofmanová Bičianová, Chrpová, Šimková, Hofmanová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:45.48 0.194
3 Muzikantová, Krupařová, Řehounková, Mezulianíková Muzikantová, Krupařová, Řehounková, Mezulianíková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:47.13 0.160
4 Kratochvílová, Vocásková, Jirmanová, Seidlová Kratochvílová, Vocásková, Jirmanová, Seidlová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:48.87 0.237
5 Petržilková,Suráková,Sumegová,Meczlová Petržilková,Suráková,Sumegová,Meczlová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:50.98 0.303
6 Lojkásková,Kopcová,Siebeltová,Krtková Lojkásková,Kopcová,Siebeltová,Krtková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:12.30 0.142
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 28.7.2018 - 17:35) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.911.962.012.062.102.142.172.20
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 13 2.14 ---OOO-XXX
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 10 SB 2.10 --OOXOXXX
3 Matěj KlukanMatěj Klukan
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 11 =PB 2.10 OOOXOXXOXXX
4 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5 PB 2.06 OOXOOXXX
5 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 12 2.06 OOOXXOXXX
6 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 8 2.01 OOOXXX
7 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 6 2.01 OXOXXOXXX
8= Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 9 1.96 OOXXX
8= David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 3 1.96 OOXXX
10 Tomáš FišerTomáš Fišer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
96 1 1.91 OXXX
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 DNS
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 2 DNS
Lukáš HorákLukáš Horák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 4 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 29.7.2018 - 13:55) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.611.651.681.711.741.771.801.821.841.861.881.91
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 9 1.88 O-O-O-O-O-OXXX
2 Lada PejchalováLada Pejchalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 10 1.82 ---OOOXOXXO-XXX
3= Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
94 8 1.77 -OOOOXOXXX
3= Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 7 1.77 -OOOOXOXXX
5 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5 =PB 1.77 OXOOOXXOXOXXX
6 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 3 1.74 OOOXXOXOXXX
7 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 2 1.71 OOXXOXOXXX
8 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 4 1.71 OOXOXXOXXX
9 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1 1.65 XOOXXX
10 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6 1.61 XXOXXX
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 29.7.2018 - 11:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.514.714.915.065.215.315.505.61
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.50 -----OXOXXX
2 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.21 -OOXOOXXX
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 5.06 -OXOOXXX
4 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.91 -OOXXX
5 Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 4.71 XOOXXX
6 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 4.51 OXXX
7= Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.51 XOXXX
7= Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 4.51 XOXXX
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 NM
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 NM
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 NM
Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 28.7.2018 - 14:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.213.413.613.814.014.134.254.37
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 9 4.25 -----XXOXXOXXX
2 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 8 4.01 ---OOXXX
3 Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 6 4.01 ---OXOXXX
4 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 7 4.01 ---OXXOXXX
5 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 3 SB 3.81 --OOXXX
6 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 5 3.61 --OXXX
7 Iva RauchováIva Rauchová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 1 3.41 XOOXXX
8 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 2 3.21 XOXXX
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.7.2018 - 13:05) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 14 7.92 +0.0 m/s 7.89  +0.97.92  +0.07.51  -0.57.92
2 David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 6 PB 7.19 +1.6 m/s 6.82  +0.26.95  +2.97.13  -0.27.137.18  +0.17.19  +1.67.05  +0.0
3 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 10 7.19 +1.6 m/s 6.76  +1.36.97  +2.17.08  +0.87.08X7.19  +1.67.18  -0.2
4 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 3 =PB 7.15 -0.7 m/s 6.92  +0.16.97  +1.56.59  +0.26.97XX7.15  -0.7
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 7 SB 7.14 +0.3 m/s X7.13  +2.06.73  +0.07.136.87  +0.3X7.14  +0.3
6 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 PB 7.12 -1.2 m/s X6.92  -0.46.97  -0.26.976.90  +0.25.08  +1.67.12  -1.2
7 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 4 6.94 +1.2 m/s 6.84  +1.46.83  +1.16.94  +1.26.945.29  +1.06.64  -0.4X
8 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 9 6.93 +1.9 m/s 5.99  +0.46.93  +1.9X6.93-4.66  +0.3-
9 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1 6.88 +0.9 m/s X6.61  +0.66.88  +0.96.88
10 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 8 6.87 -0.7 m/s 6.61  +0.86.82  +1.66.87  -0.76.87
11 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 2 6.87 +1.0 m/s XX6.87  +1.06.87
12 Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 13 5.68 +1.7 m/s X5.68  +1.7X5.68
Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 11 NM
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 12 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 28.7.2018 - 17:05) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 13 6.29 -1.5 m/s 6.01-1.4X5.72-1.86.015.85-0.76.06-0.26.29-1.5
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 8 SB 6.09 -1.6 m/s 5.88-0.86.09-1.66.05-2.96.09XXX
3 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 12 6.01 -1.5 m/s 5.75-0.1X5.99-1.05.995.65-1.0X6.01-1.5
4 Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 10 5.93 -0.1 m/s 5.88-0.45.93-0.15.73-0.45.935.67-1.05.78-1.65.71-1.2
5 Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 9 5.81 -0.1 m/s 5.68-0.55.81-0.1X5.81-X--0.6
6 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 7 5.55 -1.8 m/s X5.54+0.35.55-1.85.554.35-1.75.42-1.65.43-0.7
7 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5 5.41 -0.4 m/s X5.41-0.4X5.415.13-0.6XX
8 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 11 5.35 -1.2 m/s X5.35-1.25.20-1.35.35
9 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4 5.22 -1.7 m/s XX5.22-1.75.22
10 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
90 6 5.21 -0.6 m/s X5.21-0.65.01-2.05.21
11 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 3 5.18 -1.3 m/s 5.18-1.35.06-2.74.98-0.95.18
12 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 2 5.10 -0.7 m/s 4.80-1.45.10-0.7X5.10
13 Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 1 4.92 +0.0 m/s X4.92+0.04.86-0.64.92
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 28.7.2018 - 15:05) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 13 15.49 +0.5 m/s 15.49+0.515.48-1.115.42-0.415.4915.44+0.715.28-1.2X-0.4
2 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 12 15.46 -2.5 m/s 14.99+0.2X+0.1X-2.614.99X-0.515.46-2.515.09-1.1
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 10 PB 15.37 +0.2 m/s 14.53+0.714.63-2.615.08-0.515.0815.37+0.214.97-2.514.92-2.4
4 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 11 15.30 -0.2 m/s 14.91+0.614.96-1.315.30-0.215.3015.01-0.214.40-2.4X-1.5
5 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 2 SB 15.08 +0.6 m/s X15.08+0.614.59-2.315.0814.81-0.214.52-2.0X+0.2
6 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 8 14.94 +2.1 m/s 13.33 +0.3 m/s X-0.914.94+2.1X-0.714.9413.33+0.3X+2.7X-2.4
7 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 9 14.82 +1.6 m/s X-0.6X+0.514.82+1.614.82---
8 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 4 SB 14.63 +1.7 m/s 14.47+1.214.63+1.714.53-0.614.6314.19+0.2X-3.2X-0.1
9 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 3 SB 14.63 -0.1 m/s 14.63-0.1X-0.4X+0.514.63
10 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 7 14.54 -0.7 m/s 14.15-0.314.54-0.7X-0.614.54
11 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6 14.48 -1.7 m/s X-0.6X-0.114.48-1.714.48
12 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 5 14.16 +0.5 m/s 14.16+0.5X+0.014.08+0.014.16
13 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 1 14.07 +0.5 m/s 13.92-0.913.81+1.714.07+0.514.07
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 29.7.2018 - 11:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 13 12.93 +0.7 m/s  +1.2 +0.212.93  +0.712.93 -0.612.75  +0.9-
2 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 11 SB 12.75 -0.1 m/s  +1.012.64  +1.2 +0.112.6412.75  -0.112.58  -1.312.70  +1.9
3 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 12 12.64 +2.3 m/s  +1.712.31  +0.912.64  +2.312.64 -0.611.14  -1.3 +1.5
4 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
83 4 SB 12.15 +1.8 m/s 11.78  +0.511.86  +1.512.15  +1.812.1512.05  +1.411.75  -0.912.02  +0.5
5 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 10 12.13 +1.6 m/s 11.50  +0.411.77  +3.0 -0.511.7711.51  -2.311.17  -0.412.13  +1.6
6 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 7 12.00 +2.2 m/s  +1.812.00  +2.2 +0.812.00 +2.9 -1.011.69  +0.4
7 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 9 11.97 +1.2 m/s  +0.311.97  +1.2 +1.011.97 -0.8 +0.0 -0.5
8 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 8 11.82 +1.8 m/s 11.75  +1.311.63  +0.811.82  +1.811.82- -0.611.53  +1.2
9 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 6 11.66 +0.6 m/s 11.66  +0.6 +0.411.29  +0.711.66
10 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 1 SB 11.38 +0.0 m/s 11.18  +0.311.38  +0.0 +2.111.38
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 2 NM
Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5 NM
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 3 DNS
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 28.7.2018 - 15:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 9 16.39 16.39XX16.3916.35X15.75
2 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
81 7 SB 15.09 14.68X14.6114.6814.9214.4815.09
3 Petra KlementováPetra Klementová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 8 14.82 14.82XX14.82XXX
4 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 6 SB 14.74 14.74X14.0314.74X14.05X
5 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 5 13.62 12.3513.6213.3513.62XX13.09
6 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4 13.25 12.8713.1112.6713.1112.8913.2512.92
7 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 2 13.05 12.9012.2212.6112.9013.0513.03X
8 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 1 12.40 11.47X12.4012.4011.4012.3511.56
9 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 3 12.23 11.7312.2212.2312.23
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 29.7.2018 - 14:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 15 SB 21.52 X20.67X20.6721.52
2 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 14 18.74 18.5318.74X18.74XXX
3 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 13 16.22 16.22X16.1316.2216.15X15.71
4 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 10 15.75 14.6714.86X14.8615.6015.75X
5 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 11 15.68 14.8015.6515.4015.6515.5315.5215.68
6 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 4 PB 15.41 14.8814.4414.6814.8815.28X15.41
7 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 7 SB 15.12 14.7415.0015.1215.12XXX
8 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 5 14.85 13.04X14.8514.8514.83XX
9 Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 6 14.83 14.6014.83X14.83
10 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 8 14.80 14.80XX14.80
11 Tomáš KozákTomáš Kozák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
90 9 14.56 13.9314.5414.5614.56
12 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1 14.11 14.11XX14.11
13 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 3 14.03 13.8014.0313.6314.03
14 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 2 13.57 13.1913.2813.5713.57
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 29.7.2018 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 12 56.76 56.7255.7055.5356.72X56.7656.69
2 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 10 47.99 47.9946.58X47.9946.7844.6545.97
3 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4 PB 46.38 39.9941.5343.5543.5543.2646.3843.26
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 9 45.50 44.9142.4140.9344.9145.50X44.72
5 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 11 45.40 43.9645.0444.8445.0442.3445.4045.25
6 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 6 44.79 41.6342.9443.4243.4244.7944.6443.10
7 Kateřina KlausováKateřina Klausová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 2 SB 44.74 42.8744.7442.3244.7443.23X40.83
8 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 44.23 X44.16X44.1642.1544.2341.61
9 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 5 43.25 X43.2540.8643.25
10 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 3 42.74 41.3242.7440.8342.74
11 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 8 42.59 40.8740.4842.5942.59
12 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 PB 40.72 35.8540.72X40.72
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 28.7.2018 - 15:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 13 57.87 X57.23X57.2357.87XX
2 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 12 57.08 56.1355.7156.2356.23X57.0855.75
3 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 8 PB 53.94 53.5453.9453.5053.9453.8952.3453.23
4 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 10 53.77 53.25XX53.25X53.77X
5 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 9 52.30 46.7448.4652.3052.3050.92X50.79
6 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 6 49.43 49.4049.1849.4349.43XX48.33
7 Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 5 46.02 43.42X46.0246.02X43.5545.76
8 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 1 42.98 42.9842.88X42.98X40.94X
9 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2 42.32 41.7842.3241.4842.32
10 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 42.10 X42.1041.1542.10
Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 7 NM
Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 11 DNS
Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 4 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 29.7.2018 - 11:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 11 66.98 64.9766.9866.98
2 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 8 SB 64.64 58.8464.64X64.64XXX
3 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
86 6 PB 63.81 58.3963.81X63.81XX61.22
4 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
95 10 62.72 60.9662.25X62.2561.7362.7261.48
5 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 9 61.93 57.90X61.9361.93X61.1160.24
6 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
97 7 60.79 55.7460.79X60.7960.2759.1559.96
7 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 5 54.88 51.8352.9852.8952.9853.0052.2354.88
8 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 4 54.42 48.59X51.2051.2052.8049.7154.42
9 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 3 48.70 47.7048.70X48.70
10 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 2 44.05 XX44.0544.05
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 1 DNS
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 28.7.2018 - 13:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 13 69.18 X63.87X63.8766.2868.3769.18
2 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 10 SB 66.60 64.7364.9165.0965.09X66.60X
3 Lukáš MelichLukáš Melich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
80 12 63.83 63.83X-63.83---
4 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 9 62.03 X55.8159.5559.5561.67X62.03
5 Patrik HájekPatrik Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 11 60.65 59.7660.65X60.65XX57.26
6 Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 8 56.81 X53.5156.8156.81XX-
7 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 7 54.78 52.0452.5154.3654.3654.78X53.43
8 Michal MaierMichal Maier
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 5 50.35 49.0250.35X50.35XXX
9 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 4 49.56 48.0249.5649.3449.56
10 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 6 49.44 49.3849.44X49.44
11 Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 2 49.39 49.39X49.2749.39
12 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 49.21 47.0849.2147.9549.21
13 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3 46.41 XX46.4146.41
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 28.7.2018 - 17:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 14 62.24 62.2454.91-62.24---
2 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 13 57.30 53.8957.00X57.0056.1955.5157.30
3 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 10 SB 51.98 48.00XX48.0051.9850.5250.29
4 Martina PíšováMartina Píšová
SK JeseniovaSK Jeseniova
94 11 46.46 40.1045.8046.4646.4644.7141.1343.19
5 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 9 45.18 42.7241.8743.4243.4245.18X43.50
6 Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 6 PB 44.68 41.0941.0544.6844.68X42.3743.69
7 Andrea BalíkováAndrea Balíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 7 44.57 44.5738.13X44.57XX40.22
8 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
97 8 42.94 42.94X41.4242.9440.75X41.37
9 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 12 42.39 42.39XX42.39
10 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 1 40.80 34.0840.1840.8040.80
11 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 2 40.76 40.7639.2539.4440.76
12 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4 40.41 40.4132.2436.6740.41
13 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 3 39.88 35.9439.88X39.88
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 5 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 29.7.2018 - 14:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr FrydrychPetr Frydrych
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 9 SB 83.85 77.1677.7081.0781.07X81.6083.85
2 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89