Skok vysoký - Muži (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KuntJakub Kunt | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2.02 | |||
2= | Jan ŠtefelaJan Štefela | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1.96 | |||
2= | David BrabecDavid Brabec | 92 | SSK Vítkovice, z.s. | 1.96 |
Skok vysoký - Ženy (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1.76 | |||
2 | Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 1.69 | |||
3 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1.69 |
Skok o tyči - Muži (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel PřečekDaniel Přeček | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 4.26 | |||
2 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 4.26 | |||
3 | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 2.91 |
Skok o tyči - Junioři (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GawlowskiJakub Gawlowski | 00 | Poland | 4.46 | |||
2 | Arkadiusz CiesielskiArkadiusz Ciesielski | 99 | Poland | 4.16 | |||
3 | Vojtěch GryczVojtěch Grycz | 00 | TJ TŽ Třinec | 4.16 |
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adrian KupczakAdrian Kupczak | 02 | Poland | 4.46 | |||
2 | Maciej KrzempekMaciej Krzempek | 01 | Poland | 4.16 | |||
3= | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3.11 | |||
3= | Matěj ŠkovránMatěj Škovrán | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3.11 |
Skok o tyči - Ženy (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agata PuchalkaAgata Puchalka | 97 | Poland | 3.63 | |||
2 | Soňa LisníkováSoňa Lisníková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2.43 |
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 3.73 | |||
2 | Dominika SwierkotDominika Swierkot | 99 | Poland | 3.23 | |||
3 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3.03 |
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mja ChamotMja Chamot | 03 | Poland | 3.03 | |||
2 | Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková | 01 | TJ Sokol Opava | 2.83 | |||
3 | Maja JurzakMaja Jurzak | 01 | Poland | 2.63 |
Skok daleký - Muži (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BystroňJakub Bystroň | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 7.24 | |||
2 | Lukáš KuncLukáš Kunc | 91 | TJ Sokol Opava | 6.58 | |||
3 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 6.54 |
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6.44 | |||
2 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6.36 | |||
3 | Tomáš StachTomáš Stach | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6.11 |
Skok daleký - Ženy (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soňa LisníkováSoňa Lisníková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4.89 | |||
2 | Magdalena PeciakMagdalena Peciak | 95 | Poland | 4.86 | |||
3 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | AK Olymp Brno, spolek | 4.72 |
Skok daleký - Juniorky (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5.54 | |||
2 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5.27 | |||
3 | Anísa FilaliAnísa Filali | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5.09 |
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5.24 | |||
2 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 5.22 | |||
3 | Valerie StratilováValerie Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 5.18 |
Trojskok - Muži (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VodákOndřej Vodák | 98 | VSK Univerzita Brno | 15.20 | |||
2 | Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 14.85 | |||
3 | Lukáš KuncLukáš Kunc | 91 | TJ Sokol Opava | 14.63 |
Trojskok - Ženy (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová | 97 | Slovakia | 12.29 | |||
2 | Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.21 | |||
3 | Barbora KlímováBarbora Klímová | 97 | AK Olymp Brno, spolek | 12.01 |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 13.66 | |||
2 | Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 13.16 | |||
3 | Veronika VallováVeronika Vallová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 12.63 |
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela PallováGabriela Pallová | 93 | SSK Vítkovice, z.s. | 14.95 | |||
2 | Veronika BártováVeronika Bártová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 12.32 | |||
3 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11.92 |
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa PřečkováDenisa Přečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 13.27 | |||
2 | Blanka TomáškováBlanka Tomášková | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 12.97 | |||
3 | Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 11.81 |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | VSK Univerzita Brno | 16.33 | |||
2 | Tomáš GrulichTomáš Grulich | 01 | TJ Sokol Opava | 15.66 | |||
3 | Pavel MišurecPavel Mišurec | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 14.84 |
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BortelTomáš Bortel | 99 | Atletický klub Emila Zátopk... | 16.03 | |||
2 | Adam HorákAdam Horák | 99 | VSK Univerzita Brno | 15.08 | |||
3 | Mateusz KinMateusz Kin | 99 | Poland | 14.43 |
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 20.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariusz SyzdekMariusz Syzdek | 89 | Poland | 14.36 | |||
2 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.55 | |||
3 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 11.52 |