Back

 / Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (3. 2. 2018)

Skok vysoký - Muži (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej TesařOndřej Tesař 930612 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.00
2 Tomáš FišerTomáš Fišer 960321 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1.98
3 David ŠuteraDavid Šutera 890410 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.96
Skok vysoký - Ženy (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 025422 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.75
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.69
3 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 025315 JAC BrnoJAC Brno 1.69
Skok o tyči - Muži (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš VeverkaTomáš Veverka 920528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.62
2 David HájekDavid Hájek 960223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4.52
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.32
Skok o tyči - Junioři (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.12
2 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3.82
3 František MužnýFrantišek Mužný 991220 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.62
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3.82
2 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 021120 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.02
3 Marek MacuraMarek Macura 020114 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.82
Skok o tyči - Ženy (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 005528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.75
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 995317 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.55
3 Kinga GornyKinga Gorny 02 PolandPoland 3.55
Skok daleký - Muži (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Milan PírekMilan Pírek 870717 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7.34
2 Jakub BystroňJakub Bystroň 990930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7.21
3 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.95
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.84
2 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.59
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.35
Skok daleký - Ženy (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.57
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.52
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.38
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.42
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5.39
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.34
Trojskok - Muži (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 901210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.10
2 Filip DittrichFilip Dittrich 930602 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.94
3 Lukáš KuncLukáš Kunc 910902 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.74
Trojskok - Ženy (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora KlímováBarbora Klímová 975627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.12
2 Lucie ČervenkováLucie Červenková 995809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.08
3 Johana MičánkováJohana Mičánková 005509 JAC BrnoJAC Brno 11.62
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 015313 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13.82
2 Natálie VálekováNatálie Váleková 01 SlovakiaSlovakia 12.95
3 Lucie KrálováLucie Králová 026118 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.83
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela PallováGabriela Pallová 936002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.62
2 Veronika BártováVeronika Bártová 986028 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.83
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975111 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.40
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková 005916 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.64
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 005421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.57
3 Leona VargováLeona Vargová 996217 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.32
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16.17
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.13
3 Pavel MišurecPavel Mišurec 011221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.14
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HéžaJakub Héža 000523 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.86
2 Tomáš BortelTomáš Bortel 990929 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16.12
3 Adam HorákAdam Horák 990824 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.11
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 3.2.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktor ČepákViktor Čepák 900713 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.67
2 Radim ŠtefekRadim Štefek 751017 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 13.03
3 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink 900514 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 12.47