Zpět

 / Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Olomouc (12. 6. 2018)

-

01 (út, 12.6.2018 - 12:30) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 021025 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.23 802.00
2 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 07.26 792.00
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 6 07.28 785.00
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 030412 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1 07.41 742.00
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 07.44 732.00
6 Martin HlaváčMartin Hlaváč 020823 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 8 07.51 710.00
7 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 07.66 662.00
8 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 07.75 634.00
Celkem 8 závodníků
02 (út, 12.6.2018 - 12:30) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert DykastRobert Dykast 021123 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 07.31 775.00
2 Libor ŠrajbrLibor Šrajbr 030208 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 5 07.41 742.00
3 Erik RaclavskýErik Raclavský 020929 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 07.42 739.00
4 Vít HlavenkaVít Hlavenka 030923 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 07.45 729.00
5 Matěj DobrýMatěj Dobrý 021123 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 07.45 729.00
6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 021219 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 7 07.64 668.00
7 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 030101 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 1 07.66 662.00
8 Tomáš GruňTomáš Gruň 021122 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 07.81 616.00
Celkem 8 závodníků
03 (út, 12.6.2018 - 12:30) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloš PallaMiloš Palla 021224 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 07.64 668.00
2 David JislDavid Jisl 030331 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 4 07.67 659.00
3 Petr HlavenkaPetr Hlavenka 030203 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 6 07.83 610.00
4 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 07.87 598.00
5 Roman NovákRoman Novák 021224 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 08.02 554.00
6 Marek FilikarMarek Filikar 021117 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 2 08.02 554.00
Jan FričJan Frič 020831 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 7 DNS
Celkem 7 závodníků

-

01 (út, 12.6.2018 - 12:45) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex IngardiaAlex Ingardia 050331 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 07.66 662.00
2 Dominik PolívkaDominik Polívka 050117 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 6 07.98 565.00
3 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 5 08.01 557.00
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 050715 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.06 542.00
5 Jan AuředníkJan Auředník 050316 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.07 540.00
6 Šimon RočekŠimon Roček 050109 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 7 08.16 514.00
7 Jan VítekJan Vítek 050215 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 08.29 478.00
8 Filip StudničnýFilip Studničný 050802 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 08.33 468.00
Celkem 8 závodníků
02 (út, 12.6.2018 - 12:45) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 050526 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 08.07 540.00
2 Patrik LenhartPatrik Lenhart 050116 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 08.22 498.00
3 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský 051217 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 6 08.27 484.00
4 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 050918 ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 08.31 473.00
5 Jakub MatuškaJakub Matuška 050529 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 08.38 454.00
6 Jakub NovákJakub Novák 050929 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3 08.42 444.00
7 Milan HavelMilan Havel 050910 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 08.76 359.00
8 Martin KlocekMartin Klocek 050421 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 1 08.90 327.00
Celkem 8 závodníků
03 (út, 12.6.2018 - 12:45) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HorákMatěj Horák 050704 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.31 473.00
2 Tomáš ŽižkaTomáš Žižka 050528 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 6 08.63 391.00
3 Martin HollýMartin Hollý 050824 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 08.77 357.00
4 Petr KosíkPetr Kosík 050713 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 08.79 352.00
5 Patrik VodákPatrik Vodák 050302 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 7 08.83 343.00
6 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 050316 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 09.05 293.00
7 Matěj KučeraMatěj Kučera 050110 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 09.22 257.00
Celkem 7 závodníků

-

01 (út, 12.6.2018 - 13:00) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 030326 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 5 07.58 981.00
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 021008 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.74 930.00
3 Františka RappováFrantiška Rappová 030518 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 6 07.88 885.00
4 Karolína MitanováKarolína Mitanová 041115 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 08.01 845.00
5 Tereza LamačováTereza Lamačová 040808 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 08.09 821.00
6 Lucie KrbcováLucie Krbcová 030515 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 08.10 818.00
7 Vanda BrunováVanda Brunová 030626 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 08.12 812.00
8 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 7 08.32 752.00
Celkem 8 závodníků
02 (út, 12.6.2018 - 13:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 040623 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.27 767.00
2 Anna StrnadováAnna Strnadová 030619 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.36 741.00
3 Adéla ČadováAdéla Čadová 021016 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 08.37 738.00
4 Dominka FialováDominka Fialová 041220 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.41 726.00
5 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 041228 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 08.41 726.00
6 Jana SombergováJana Sombergová 030629 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 5 08.45 715.00
7 Michaela VíchováMichaela Víchová 031118 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 08.54 690.00
Jitka HarazímováJitka Harazímová 020912 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 DNS
Celkem 8 závodníků
03 (út, 12.6.2018 - 13:00) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Claudie ŠtanderováClaudie Štanderová 031213 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 08.37 738.00
2 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 040130 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 08.39 732.00
3 Beáta KupkováBeáta Kupková 031110 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.56 684.00
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 030328 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 08.60 673.00
5 Štěpánka HájkováŠtěpánka Hájková 040409 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 2 08.78 624.00
6 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 040902 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 7 08.90 592.00
7 Lenka ČernáLenka Černá 021009 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 8 09.09 543.00
Celkem 7 závodníků

-

01 (út, 12.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 060211 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.05 833.00
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.12 812.00
3 Nina VálkováNina Válková 050707 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.20 788.00
4 Eliška NěmečkováEliška Němečková 050301 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 7 08.39 732.00
5 Anna StrnadelAnna Strnadel 050223 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 08.41 726.00
6 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 050415 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.42 723.00
7 Ema JelínkováEma Jelínková 050928 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6 08.43 721.00
8 Jana PiškulováJana Piškulová 050812 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1 08.61 670.00
Celkem 8 závodníků
02 (út, 12.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VlachováNatálie Vlachová 050723 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 6 08.66 656.00
2 Klára HonsůKlára Honsů 050507 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.71 643.00
3 Markéta StaňkováMarkéta Staňková 050521 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 3 08.74 635.00
4 Adriana ŠpitováAdriana Špitová 050803 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 08.74 635.00
5 Valerie VáclavíkováValerie Václavíková 050419 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 4 08.77 626.00
6 Gabriela BřeznáGabriela Březná 051220 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.82 613.00
7 Kristýna LingrováKristýna Lingrová 050326 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1 09.03 558.00
8 Arleta SadílkováArleta Sadílková 060421 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 8 09.07 548.00
Celkem 8 závodníků
03 (út, 12.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SynkováKarolína Synková 050328 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.62 667.00
2 Eliška ZelováEliška Zelová 050618 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 08.71 643.00
3 Tereza VrzalováTereza Vrzalová 050307 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 08.84 608.00
4 Martina ZemkováMartina Zemková 050730 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6 08.87 600.00
5 Lucie BláhováLucie Bláhová 060507 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 2 08.99 569.00
6 Ema VontrobováEma Vontrobová 060727 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 09.34 482.00
Celkem 6 závodníků
04 (út, 12.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie MazuchováNatalie Mazuchová 050203 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 4 08.90 592.00
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 050217 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 09.13 533.00
3 Nikola KocourkováNikola Kocourková 060305 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 09.16 526.00
4 Karolína KohoutkováKarolína Kohoutková 050607 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6 09.23 509.00
5 Jolana TomanováJolana Tomanová 060118 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 2 09.82 374.00
Celkem 5 závodníků

-

01 (út, 12.6.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 060211 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 1:41.41 817.00
2 Nina VálkováNina Válková 050707 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 1:43.83 773.00
3 Karolína JarošováKarolína Jarošová 060207 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 6 1:47.70 705.00
4 Ema FinsterlováEma Finsterlová 051204 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 1:48.04 699.00
5 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 050308 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 1:48.30 695.00
6 Gabriela BřeznáGabriela Březná 051220 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 1:50.10 664.00
7 Ema JelínkováEma Jelínková 050928 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4 1:51.98 633.00
8 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 050223 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 11 1:52.16 630.00
9 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 051116 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 10 1:52.53 624.00
10 Arleta SadílkováArleta Sadílková 060421 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 8 1:53.77 604.00
11 Lucie MerhautováLucie Merhautová 050706 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 9 1:55.40 579.00
12 Ema VálkováEma Válková 050707 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 13 1:58.83 526.00
Veronika MičánkováVeronika Mičánková 050405 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 12 DNS
Celkem 13 závodníků
02 (út, 12.6.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie ČernáViktorie Černá 060401 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 1:54.18 598.00
2 Eliška SlaninováEliška Slaninová 050911 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 1:55.62 575.00
3 Veronika ČižíkováVeronika Čižíková 050225 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 1:55.93 570.00
4 Eliška DragounováEliška Dragounová 060224 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 2 1:58.06 538.00
5 Vendula VoldánováVendula Voldánová 051004 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 1:58.41 532.00
6 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 050415 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 1:59.47 517.00
7 Alena GančarčíkováAlena Gančarčíková 050719 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 12 2:01.65 485.00
8 Tereza MachováTereza Machová 060303 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 9 2:03.39 460.00
9 Barbora BenešováBarbora Benešová 050114 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 10 2:04.45 445.00
10 Aneta SadilováAneta Sadilová 050105 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 2:04.59 443.00
11 Martina ZemkováMartina Zemková 050730 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 4 2:05.28 434.00
12 Klára ByrtusováKlára Byrtusová 050207 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 11 2:07.43 405.00
13 Magdalena ŽežulkováMagdalena Žežulková 050514 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 13 2:12.50 340.00
Celkem 13 závodníků

-

01 (út, 12.6.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 041115 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 2:27.31 727.00
2 Adéla ČadováAdéla Čadová 021016 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 2:27.38 726.00
3 Klára ToováKlára Toová 041118 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 2:28.17 716.00
4 Eliška PoborskáEliška Poborská 030518 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 2:29.62 698.00
5 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 030501 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 2:32.21 665.00
6 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 040608 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 2:32.93 657.00
7 Simona BartošováSimona Bartošová 040907 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 2:34.18 641.00
8 Veronika HabováVeronika Habová 031129 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 10 2:35.40 627.00
9 Hana BodnárováHana Bodnárová 040703 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 11 2:39.37 580.00
10 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 040902 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 8 2:39.41 580.00
11 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 030423 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 9 2:39.86 574.00
12 Johana TomečkováJohana Tomečková 180604 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 12 2:45.44 512.00
Celkem 12 závodníků
02 (út, 12.6.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SimonováTereza Simonová 030323 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 3 2:32.11 667.00
2 Pavla SajdlováPavla Sajdlová 030312 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 2:36.94 608.00
3 Jana NavrátilováJana Navrátilová 030521 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 2:39.35 580.00
4 Michaela DurdováMichaela Durdová 030622 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 2:40.52 567.00
5 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 040907 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 2:41.76 553.00
6 Aneta FikesováAneta Fikesová 040503 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 2:45.55 511.00
7 Jana SombergováJana Sombergová 030629 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 7 2:47.31 492.00
8 Simona PolákováSimona Poláková 040816 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 6 2:47.54 489.00
9 Zuzana HnykováZuzana Hnyková 040909 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 10 2:52.96 433.00
10 Veronika PokornáVeronika Pokorná 030221 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 11 2:55.33 410.00
11 Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová 021229 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 9 2:55.39 409.00
Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 030627 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 12 DNS
Celkem 12 závodníků

-

01 (út, 12.6.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 050816 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 2 3:01.81 647.00
2 Matěj FaltusMatěj Faltus 051026 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 3:04.13 624.00
3 Radim LorencRadim Lorenc 050612 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 4 3:05.23 614.00
4 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 050519 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 3:06.11 606.00
5 Martin ŠímaMartin Šíma 050610 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 3:11.05 560.00
6 Matěj KlocekMatěj Klocek 050421 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 3:14.08 533.00
7 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 050519 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 3:16.07 515.00
8 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 060119 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 11 3:20.86 474.00
9 Vítězslav PavlíčekVítězslav Pavlíček 050604 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 9 3:21.46 469.00
10 Martin ZifčákMartin Zifčák 050921 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 12 3:21.69 467.00
11 Martin KlocekMartin Klocek 050421 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 7 3:25.48 436.00
Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 051214 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 10 DNF
Celkem 12 závodníků
02 (út, 12.6.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 050217 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 3:23.83 450.00
2 André LequinAndré Lequin 050909 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1 3:25.69 435.00
3 Michal NekoksaMichal Nekoksa 050816 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 3:25.92 433.00
4 Jakub SlivkaJakub Slivka 050626 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 8 3:34.32 368.00
5 Lukáš JakubecLukáš Jakubec 050316 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 9 3:35.89 356.00
6 An Khanh NguyenAn Khanh Nguyen 050315 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 6 3:35.91 356.00
7 Petr BallákPetr Ballák 050920 ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 3:37.36 345.00
8 Samuel JusufiSamuel Jusufi 050421 ZŠ Máj IZŠ Máj I 7 3:41.18 318.00
9 Matěj KučeraMatěj Kučera 050110 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 11 3:44.44 296.00
10 Ondřej MarekOndřej Marek 050907 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 10 3:56.31 220.00
Daniel ŠilhavýDaniel Šilhavý 050325 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 DNS
Celkem 11 závodníků

-

01 (út, 12.6.2018 - 15:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 4:09.72 883.00
2 Michal HrochMichal Hroch 030218 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 4:16.48 836.00
3 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 4:17.59 828.00
4 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 4:27.19 763.00
5 Daniel NovákDaniel Novák 041102 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 4:31.70 733.00
6 Tomáš VašataTomáš Vašata 030415 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 9 4:32.81 726.00
7 Karel WankeKarel Wanke 020616 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 4:34.53 715.00
8 Marek FilikarMarek Filikar 021117 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 7 4:34.98 712.00
9 Petr HákPetr Hák 030530 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 10 4:38.78 688.00
10 Matyáš ŠtréglMatyáš Štrégl 030827 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 5 4:43.49 658.00
11 Martin ZenkMartin Zenk 020901 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 12 4:53.36 599.00
12 Adam ValíkAdam Valík 030509 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 11 4:56.21 582.00
Celkem 12 závodníků
02 (út, 12.6.2018 - 15:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal ZrůnaMichal Zrůna 031020 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1 4:45.46 646.00
2 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 4:47.95 631.00
3 Jan HrabecJan Hrabec 041006 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 4:52.87 601.00
4 Matěj MikšíkMatěj Mikšík 021224 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 6 4:55.95 583.00
5 Filip GaličFilip Galič 021031 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 4 4:56.88 578.00
6 Michal ValentaMichal Valenta 031024 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 7 5:00.83 555.00
7 Zdeněk AmbrožZdeněk Ambrož 030505 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 9 5:02.58 545.00
8 Michal BroklMichal Brokl 040128 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 10 5:07.78 516.00
9 Libor ŠrajbrLibor Šrajbr 030208 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 3 5:14.13 481.00
10 Martin MarlékMartin Marlék 040318 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 8 5:17.19 465.00
11 Milan HyklMilan Hykl 020905 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 11 5:25.37 422.00
Celkem 11 závodníků

-

01 (út, 12.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Palla, Raclavský, Horák, Nevrla Palla, Raclavský, Horák, Nevrla ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 26.98 843.00
2 Halátek, Gruň, Záruba, Šenk Halátek, Gruň, Záruba, Šenk ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 28.20 738.00
3 Dobrý, Dykast, Novotný, Pavlata Dobrý, Dykast, Novotný, Pavlata ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 28.21 737.00
4 Jisl, Surjomartono, Miřejovský, Galič Jisl, Surjomartono, Miřejovský, Galič Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 6 28.26 733.00
5 Kovář, Vlček, Němec, Zdražila Kovář, Vlček, Němec, Zdražila ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 28.43 719.00
6 Oberndorfer, Hlavenka, Hlavenka, Struška Oberndorfer, Hlavenka, Hlavenka, Struška Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 28.58 707.00
7 Dressler, Karavan, Jáchym, Pavelka Dressler, Karavan, Jáchym, Pavelka ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 7 28.90 681.00
Dušek, Paulovič, Hlaváč, Šrajbr Dušek, Paulovič, Hlaváč, Šrajbr ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 8 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170/7
Celkem 8 závodníků
02 (út, 12.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filikar, Paleta, Seidl, Zenk Filikar, Paleta, Seidl, Zenk Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 5 30.61 550.00
2 Brokl, Hykl, Novák, Novák Brokl, Hykl, Novák, Novák ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 30.73 541.00
3 Kožant, Ptáček, Prošvic, Frič Kožant, Ptáček, Prošvic, Frič ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 7 30.82 534.00
4 Ambrož, Zrůna, Halady, Marlék Ambrož, Zrůna, Halady, Marlék Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 31.26 503.00
5 Chlum, Mikšík, Štrégl, Hák Chlum, Mikšík, Štrégl, Hák ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 2 31.87 461.00
Vícha, Špilháček, Wanke, Šárka Vícha, Špilháček, Wanke, Šárka ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 DNS
Hrabec, Zajíček, Klozík, Hurtík Hrabec, Zajíček, Klozík, Hurtík ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170/7
Celkem 7 závodníků

-

01 (út, 12.6.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Auředník, Blatný, Horák, Studničný Auředník, Blatný, Horák, Studničný ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 31.25 504.00
2 Žižka, Koníček, Mičke, Janovský Žižka, Koníček, Mičke, Janovský ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 6 31.31 499.00
3 Šubrt, Lenhart, Vachutka, Moravec Šubrt, Lenhart, Vachutka, Moravec ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 31.38 495.00
4 Morcinek, Damek, Sikora, Roček Morcinek, Damek, Sikora, Roček ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 31.38 495.00
5 Polívka, Slivka, Borosch, Ingardia Polívka, Slivka, Borosch, Ingardia ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 7 31.87 461.00
6 Matuška, Faltus, Jusufi, Mikšl Matuška, Faltus, Jusufi, Mikšl ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 32.42 424.00
7 Koblížek, Polanský, Slavíček, Miškovský Koblížek, Polanský, Slavíček, Miškovský ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 32.50 419.00
8 Vítek, Lequin, Havel, Jedlan Vítek, Lequin, Havel, Jedlan ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 32.75 403.00
Celkem 8 závodníků
02 (út, 12.6.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Borecký, Dlabač, Kára, Šíma Borecký, Dlabač, Kára, Šíma ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 33.53 355.00
2 Novák, Felcman, Sidor, Jakubec Novák, Felcman, Sidor, Jakubec ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 7 33.58 352.00
3 Klocek, Klocek, Čmiel, Mitrega Klocek, Klocek, Čmiel, Mitrega ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 5 33.58 352.00
4 Jecho, Najman, Kotopulos, Babulík Jecho, Najman, Kotopulos, Babulík ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 2 33.94 331.00
5 Raiminius, Kučera, Marek, Rous Raiminius, Kučera, Marek, Rous ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 34.53 297.00
6 Ballák, Kosík, Vozábal, Jelínek Ballák, Kosík, Vozábal, Jelínek ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 35.18 262.00
7 Mlčoch, Vodák, Nekoksa, Hrubý Mlčoch, Vodák, Nekoksa, Hrubý ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 36.50 197.00
Celkem 7 závodníků

-

01 (út, 12.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simonová, Franců, Rappová, Novotná Simonová, Franců, Rappová, Novotná ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 2 30.07 883.00
2 Zdražilová, Toová, Fialová, Bártová Zdražilová, Toová, Fialová, Bártová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 30.24 869.00
3 Kupková, Víchová, Bittnerová, Brunová Kupková, Víchová, Bittnerová, Brunová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 30.44 854.00
4 Krbcová, Ksandrová, Strnadová, Pardubská Krbcová, Ksandrová, Strnadová, Pardubská ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 30.60 841.00
5 Zbíralová, Štanderová, Chaloupková, Čadová Zbíralová, Štanderová, Chaloupková, Čadová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 31.11 802.00
6 Ondrigová, Polášková, Mitanová, Fornůsková Ondrigová, Polášková, Mitanová, Fornůsková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 31.17 798.00
7 Čermáková, Štemberová, Vlková, Lamačová Čermáková, Štemberová, Vlková, Lamačová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 31.64 762.00
8 Sombergová, Rothanzlová, Olivová, Seifertová Sombergová, Rothanzlová, Olivová, Seifertová 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 7 32.75 682.00
Celkem 8 závodníků
02 (út, 12.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smetanová, Petrová, Vantuchová, Válková Smetanová, Petrová, Vantuchová, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 32.30 714.00
2 Durdová, Kolaříková, Longinová, Poborská Durdová, Kolaříková, Longinová, Poborská ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 32.63 691.00
3 Sajdlová, Andělová, Vizingrová, Piotuchová Sajdlová, Andělová, Vizingrová, Piotuchová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 32.77 681.00
4 Nagyová, Tomečková, Lekešová, Lutonská Nagyová, Tomečková, Lekešová, Lutonská ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 33.68 618.00
5 Bodnárová, Bystřičanová, Třísková, Fikesová Bodnárová, Bystřičanová, Třísková, Fikesová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 33.95 600.00
6 Hájková, Sršňová, Pernicová, Černá Hájková, Sršňová, Pernicová, Černá 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 6 34.03 594.00
Gatnárková, Bartošová, Navrátilová, Schusterová Gatnárková, Bartošová, Navrátilová, Schusterová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 DNS
Celkem 7 závodníků

-

01 (út, 12.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Honsů, Kaucká, Táborská, Zemánková Honsů, Kaucká, Táborská, Zemánková ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 30.88 820.00
2 Březná, Synková, Schneeberger, Válková Březná, Synková, Schneeberger, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 7 31.32 786.00
3 Vlčková, Finsterlová, Strnadel, Černíková Vlčková, Finsterlová, Strnadel, Černíková ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 32.06 732.00
4 Němečková, Václavíková, Jarošová, Wicková Němečková, Václavíková, Jarošová, Wicková ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 8 32.47 702.00
5 Bláhová, Chrastinová, Zemková, Staňková Bláhová, Chrastinová, Zemková, Staňková ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6 32.67 688.00
6 Skalníková, Vrzalová, Sadílková, Piškulová Skalníková, Vrzalová, Sadílková, Piškulová Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 32.96 667.00
7 Brdičková, Lingrová, Mazuchová, Vlachová Brdičková, Lingrová, Mazuchová, Vlachová ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 2 33.00 664.00
8 Jelínková, Machová, Kocourková, Faltýnková Jelínková, Machová, Kocourková, Faltýnková ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1 33.68 618.00
Celkem 8 závodníků
02 (út, 12.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zelová, Špitová, Svobodová, Pospíšilová Zelová, Špitová, Svobodová, Pospíšilová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 33.55 627.00
2 Durychová, Nguyen, Rousková, Nosková Durychová, Nguyen, Rousková, Nosková ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 33.83 608.00
3 Dragounová, Riegelová, Chrastinová, Kuchtová Dragounová, Riegelová, Chrastinová, Kuchtová ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 3 35.25 516.00
4 Černá, Mackovčínová, Němečková, Gančarčíková Černá, Mackovčínová, Němečková, Gančarčíková Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 36.05 467.00
Stoklásková, Slaninová, Vontrobová, Cetlová Stoklásková, Slaninová, Vontrobová, Cetlová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 DNS
Celkem 5 závodníků
03 (út, 12.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gleňová, Válková, Holšánová, Cihlářová Gleňová, Válková, Holšánová, Cihlářová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 33.89 604.00
2 Králová, Machová, Mulačová, Merhautová Králová, Machová, Mulačová, Merhautová ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 6 35.56 497.00
3 Kohoutková, Byrtusová, Nichani, Smetanová Kohoutková, Byrtusová, Nichani, Smetanová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 35.82 481.00
4 Voldánová, Šebestová, Žídková, Čižíková Voldánová, Šebestová, Žídková, Čižíková ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 36.47 442.00
5 Brejchová, Fulínová, Grygarová, Žežulková Brejchová, Fulínová, Grygarová, Žežulková ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 4 37.72 372.00
Celkem 5 závodníků

-

(út, 12.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.90 Body
1 František NovotnýFrantišek Novotný
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
030324 1.86 --------oooxoxxoxoxoxxx 679.00
2 Richard ŠenkRichard Šenk
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
040415 1.86 -----------oxooxxoxxx 679.00
3 Dominik PavlataDominik Pavlata
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
040401 1.82 --------oxooooxxoxxx 644.00
4 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
021106 1.78 -------oooxxooxxoxxx 610.00
5 Milan DušekMilan Dušek
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
030417 1.74 --o-oooooooxoxxx 577.00
6 Miloš PallaMiloš Palla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
021224 1.70 ------oooxooxxx 544.00
7 Jan WinklerJan Winkler
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
020324 1.70 -----oooooxoxxx 544.00
8 Filip JáchymFilip Jáchym
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
020729 1.70 ---xooooxoxxoxxoxoxxx 544.00
9 Martin HlaváčMartin Hlaváč
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
020823 1.70 --o-ooooxooxxoxxx 544.00
10 Richard StruškaRichard Struška
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
040709 1.66 -----ooooxoxxx 512.00
11 Adam VenhartAdam Venhart
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
020509 1.66 --ooxoooxoxxoxoxxx 512.00
12 Tomáš GruňTomáš Gruň
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
021122 1.66 ----ooooxoxxoxxx 512.00
13 David ŠárkaDavid Šárka
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
030213 1.66 ----oxoxooxoxxoxxx 512.00
14 Daniel FabikovičDaniel Fabikovič
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
040823 1.62 ----o-oooxxx 480.00
15= Martin HaladyMartin Halady
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
020824 1.62 ----o-oxoxoxxx 480.00
15= Josef ChlumJosef Chlum
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
030101 1.62 ---ooooxoxoxxx 480.00
17 Martin ProšvicMartin Prošvic
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
030211 1.62 --o-oxoooxxoxxx 480.00
18 Michael NěmecMichael Němec
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
021129 1.58 -oooxooxoxxoxxx 449.00
19 Šimon HurtíkŠimon Hurtík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
031015 1.54 -ooooxoxoxxx 419.00
20 David SeidlDavid Seidl
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
020906 1.54 oooooxoxxoxxx 419.00
21 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
030719 1.50 oooxoooxxx 389.00
22 Vojtěch PaletaVojtěch Paleta
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
030206 1.46 oooooxxx 360.00
23 Jiří PražákJiří Pražák
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
040724 1.34 oxoxxx 276.00
Celkem 23 závodníků

-

(út, 12.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.80 Body
1 Matěj SikoraMatěj Sikora
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
050316 1.52 --oooooxxooxxx 404.00
2 Ondřej DamekOndřej Damek
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
050527 1.48 -oooooooxxx 374.00
3 Šimon StachŠimon Stach
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050128 1.44 -oxoxooooxxx 345.00
4 Ondřej BoroschOndřej Borosch
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
050327 1.44 oooooxxoxoxxx 345.00
5 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
051217 1.44 oooooxoxxoxxx 345.00
6 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
060306 1.44 oxooooxxoxxoxxx 345.00
7 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050506 1.40 ---oooxxx 317.00
8 Filip StudničnýFilip Studničný
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
050802 1.40 ooooxooxxx 317.00
9 Václav DlabačVáclav Dlabač
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
050222 1.40 ooxooxoxoxxx 317.00
10 Milan HavelMilan Havel
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050910 1.40 oxxooooxxoxxx 317.00
11= Rostislav MikšlRostislav Mikšl
ZŠ Máj IZŠ Máj I
050918 1.36 oooooxxx 290.00
11= Jaroslav VachutkaJaroslav Vachutka
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050211 1.36 oooooxxx 290.00
11= Daniel ŠilhavýDaniel Šilhavý
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
050325 1.36 oooooxxx 290.00
14 Kryštof AltmannKryštof Altmann
ZŠ Máj IZŠ Máj I
050107 1.36 ooooxoxxx 290.00
15 Martin MlčochMartin Mlčoch
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
060722 1.36 ooxooxoxxx 290.00
16= Mikis KotopulosMikis Kotopulos
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
060119 1.36 ooooxxoxxx 290.00
16= Jan VítekJan Vítek
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050215 1.36 ooo-xxoxxx 290.00
18 Marek JedlanMarek Jedlan
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050626 1.36 oxoxooxxoxxx 290.00
19 Filip ČmielFilip Čmiel
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
060701 1.32 xooxxooxxx 263.00
20 Adam JechoAdam Jecho
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
060324 1.28 oxxooxxx 237.00
21 Jakub SlivkaJakub Slivka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
050626 1.28 ooxxo--x- 237.00
22 Michal NekoksaMichal Nekoksa
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
050816 1.28 xxooxxo--xxx 237.00
23 Petr KosíkPetr Kosík
ZŠ Máj IZŠ Máj I
050713 1.24 ooxxx 212.00
24 Denis RousDenis Rous
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
050306 1.24 oxoxxx 212.00
Celkem 24 závodníků

-

(út, 12.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.241.281.321.361.401.441.481.521.56 Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
040513 1.52 ---oooxxooxxx 644.00
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
030613 1.52 -oooxooxoxoxxx 644.00
3 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
030609 1.52 -ooooxoxxoxoxxx 644.00
4 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
030501 1.52 --oooooxxoxxx 644.00
5 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
030510 1.52 --ooooxoxxoxxx 644.00
6= Lucie SchusterováLucie Schusterová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
030609 1.52 --ooooxxoxxoxxx 644.00
6= Eliška VizingrováEliška Vizingrová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
030704 1.52 ---oooxxoxxoxxx 644.00
8 Klára ToováKlára Toová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
041118 1.48 oooooooxxx 599.00
9 Tereza AndělováTereza Andělová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
030128 1.48 oooxoxoooxxx 599.00
10 Adéla LekešováAdéla Lekešová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
020823 1.48 ooooooxxoxxx 599.00
11= Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
030430 1.44 -oooooxxx 555.00
11= Pavlína LubasováPavlína Lubasová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
030320 1.44 -oooooxxx 555.00
13 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
030704 1.44 ---xoxxooxxx 555.00
14 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
040301 1.44 oooooxoxxx 555.00
15 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
030827 1.44 ---ooxxoxxx 555.00
16 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
030627 1.44 oxoooxxoxxoxxx 555.00
17 Lucie OlivováLucie Olivová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
030318 1.40 -ooooxxx 512.00
18 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
040126 1.40 xooxxooxxoxxx 512.00
19 Kristýna GrusováKristýna Grusová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
021221 1.36 ooooxxx 470.00
20 Lucie ŠulcováLucie Šulcová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
030426 1.36 ooxoxoxxx 470.00
21 Šárka TřískováŠárka Třísková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
030210 1.32 oooxxx 429.00
22 Lucie SeifertováLucie Seifertová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
030501 1.32 oxooxxx 429.00
23= Sára LutonskáSára Lutonská
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
041209 1.24 o-------- 350.00
23= Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
040623 1.24 oxxx 350.00
Celkem 24 závodníků

-

(út, 12.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.54 Body
1 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
050603 1.50 ---ooxoxooxxoxxoxxx 621.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
050501 1.46 ---ooxooxxooxxx 577.00
3 Karolína RouskováKarolína Rousková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
050120 1.42 --ooooxoxoxxx 534.00
4 Adéla BrdičkováAdéla Brdičková
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050408 1.38 -ooooooxxx 491.00
5 Adéla TurečkováAdéla Turečková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
050719 1.38 ---ooxooxxx 491.00
6 Lucie MerhautováLucie Merhautová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050706 1.38 ooxoooxooxxx 491.00
7 Tereza NěmečkováTereza Němečková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
060104 1.38 --ooooxoxxx 491.00
8= Julie VlčkováJulie Vlčková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
050818 1.34 ooooooxxx 449.00
8= Julie ChrastinováJulie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
051116 1.34 ---oooxxx 449.00
10 Tereza KauckáTereza Kaucká
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
051210 1.34 -ooooxoxxx 449.00
11 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050219 1.34 ooooxoxoxxx 449.00
12 Markéta StaňkováMarkéta Staňková
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
050521 1.34 -ooooxxoxxx 449.00
13 Barbora HolasováBarbora Holasová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
060822 1.34 ooooxoxxoxxx 449.00
14 Valerie ŠebestováValerie Šebestová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050721 1.30 oooxooxxx 409.00
15 Anna WickováAnna Wicková
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
050508 1.30 ooooxoxxx 409.00
16 Štěpánka RiegelováŠtěpánka Riegelová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
050417 1.30 -ooxxoxoxxx 409.00
17 Simona FilipováSimona Filipová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050930 1.30 -oooxxoxxx 409.00
18 Eliška StokláskováEliška Stoklásková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
050101 1.26 oooxoxxx 369.00
19 Anika BurdováAnika Burdová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
050729 1.26 ooxoxxoxxx 369.00
20 Vanessa GleňováVanessa Gleňová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
050702 1.22 xxoxoxoxxx 331.00
21 Tereza MachováTereza Machová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
060321 1.22 ooxxoxxx 331.00
22 Magdalena ŽežulkováMagdalena Žežulková
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
050514 1.18 ooxxx 293.00
23 Kateřina SmetanováKateřina Smetanová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
060103 1.18 xxooxxx 293.00
24 Amálie MulačováAmálie Mulačová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
060626 1.18 oxxoxxx 293.00
25 Tereza GrygarováTereza Grygarová
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
060330 1.14 xoxxx 257.00
Petra SkalníkováPetra Skalníková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
050211 NM 0.00
Amálie HolšánováAmálie Holšánová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
050518 NM 0.00
Celkem 27 závodníků

-

(út, 12.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
021106 6.48 +0.7 m/s 6.11  +0.26.34  +1.96.48  +0.76.486.46  +0.90.00.0 693.00
2 Robert DykastRobert Dykast
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
021123 6.05 +0.4 m/s 5.01  +0.06.05  +0.45.97  +0.86.055.97  +0.60.00.0 597.00
3 Erik RaclavskýErik Raclavský
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
020929 5.93 +2.3 m/s 5.65 +1.0 m/s 5.46  +2.05.61  +1.05.93  +2.35.935.65  +1.00.00.0 571.00
4 Pavel HalátekPavel Halátek
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
040123 5.91 +1.6 m/s 5.91  +1.65.89  +0.7x5.91x0.00.0 567.00
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
020805 5.90 +0.4 m/s 5.90  +0.45.89  +1.55.51  +0.45.905.85  -0.50.00.0 565.00
6 Vít HlavenkaVít Hlavenka
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
030923 5.85 +1.4 m/s 5.34  +0.35.66  +0.75.85  +1.45.855.16  +1.60.00.0 554.00
7 David ŠárkaDavid Šárka
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
030213 5.81 +1.1 m/s 5.81  +1.15.45  +1.75.61  +0.95.815.48  +1.00.00.0 546.00
8 Lukáš PaulovičLukáš Paulovič
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
020828 5.79 +1.3 m/s 5.57  +2.3x5.56  +1.65.575.79  +1.30.00.0 542.00
9 Dan KovářDan Kovář
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
021025 5.78 +0.5 m/s 5.78  +0.5x5.76  +1.85.78x0.00.0 540.00
10 Filip GaličFilip Galič
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
021031 5.72 +2.3 m/s 5.71 +1.2 m/s x5.58  +1.35.71  +1.25.715.72  +2.30.00.0 527.00
11 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
030412 5.58 +1.8 m/s 5.14  +1.65.51  +0.35.27  +1.95.515.58  +1.80.00.0 498.00
12 Milan DušekMilan Dušek
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
030417 5.54 +1.4 m/s 5.37  +1.45.16  +2.55.13  +1.45.375.54  +1.40.00.0 490.00
13 Filip ZdražilaFilip Zdražila
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
021215 5.48 +1.3 m/s 5.48  +1.3x5.44  +1.55.485.06  +0.90.00.0 477.00
14 Filip JáchymFilip Jáchym
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
020729 5.46 +1.1 m/s 5.46  +1.15.05  +2.65.28  +1.15.465.33  +1.20.00.0 473.00
15 Dominik PavlataDominik Pavlata
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
040401 5.46 +1.9 m/s 5.28  +0.6x5.46  +1.95.465.27  +2.30.00.0 473.00
16 Martin ProšvicMartin Prošvic
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
030211 5.38 +0.5 m/s 5.00  +0.55.28  +3.25.17  +2.35.285.38  +0.50.00.0 457.00
17 Matěj PavelkaMatěj Pavelka
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
030101 5.34 +1.4 m/s 4.88  +0.94.66  +2.25.34  +1.45.344.96  +0.80.00.0 449.00
18 Milan HyklMilan Hykl
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
020905 5.32 +0.6 m/s x5.01  +1.24.95  +0.45.015.32  +0.60.00.0 445.00
19 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
020903 4.99 +1.0 m/s x4.69  +0.84.99  +1.04.99x0.00.0 380.00
20 Matěj KaravanMatěj Karavan
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
030101 4.71 +1.1 m/s x4.71  +1.13.52  +1.14.714.69  +0.10.00.0 328.00
21 David SeidlDavid Seidl
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
020906 4.42 +1.6 m/s 4.42  +1.64.18  +0.64.27  +1.44.424.31  +0.60.00.0 276.00
22 Martin HaladyMartin Halady
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
020824 4.40 +1.0 m/s 4.28  +1.84.40  +1.0-4.40-0.00.0 273.00
Jan HrabecJan Hrabec
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
041006 DNS 0.00
Celkem 23 závodníků

-

(út, 12.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan AuředníkJan Auředník
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
050316 5.12 -0.1 m/s 4.81  -1.34.86  +0.15.02  -1.55.025.12  -0.10.00.0 405.00
2 Jiří MičkeJiří Mičke
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
051107 4.97 -0.4 m/s 4.61  -0.24.80  -3.74.79  -1.34.804.97  -0.40.00.0 377.00
3 Alex IngardiaAlex Ingardia
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
050331 4.88 -1.5 m/s 4.88  -1.5x4.85  -1.14.884.45  -1.30.00.0 360.00
4 Adam PolanskýAdam Polanský
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
050205 4.81 -1.9 m/s 4.56  -1.34.63  -1.34.60  -1.24.634.81  -1.90.00.0 346.00
5 Šimon RočekŠimon Roček
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
050109 4.68 -0.5 m/s 4.38  -0.83.86  -1.64.44  -1.14.444.68  -0.50.00.0 323.00
6 Ondřej KoníčekOndřej Koníček
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
050816 4.59 -3.8 m/s 4.51  -0.7x4.59  -3.84.594.38  -1.50.00.0 306.00
7 Matěj HorákMatěj Horák
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
050704 4.59 -0.9 m/s 4.49  -1.54.59  -0.94.44  -2.04.594.48  -1.70.00.0 306.00
8 Dominik PolívkaDominik Polívka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
050117 4.52 -1.7 m/s 4.26  -2.44.38  -0.74.52  -1.74.524.37  -0.60.00.0 294.00
9 Filip ČmielFilip Čmiel
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
060701 4.51 -1.0 m/s 4.23  -1.14.51  -1.04.42  -1.34.51x0.00.0 292.00
10 Gabriel PaulíkGabriel Paulík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050121 4.40 -1.5 m/s 4.23  -0.84.14  -1.04.24  -1.24.244.40  -1.50.00.0 273.00
11 Matěj SikoraMatěj Sikora
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
050316 4.37 -2.0 m/s 4.30  -0.44.37  -2.04.35  -1.34.374.04  -0.70.00.0 267.00
12 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
050519 4.28 -1.5 m/s 4.26  -1.04.18  -2.04.28  -1.54.284.13  +0.10.00.0 252.00
13 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050506 4.25 -1.4 m/s 4.25  -1.43.04  -1.14.25  +0.04.254.21  -1.00.00.0 247.00
14 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
050519 4.23 +0.2 m/s 3.80  -2.0x4.06  -0.34.064.23  +0.20.00.0 244.00
15 Matěj RaiminiusMatěj Raiminius
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
050118 4.22 -2.1 m/s x4.22  -2.13.89  -0.74.224.02  -1.10.00.0 242.00
16 André LequinAndré Lequin
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050909 4.21 -0.3 m/s 4.07  -2.34.15  -0.64.21  -0.34.213.89  -0.90.00.0 240.00
17 Matěj FaltusMatěj Faltus
ZŠ Máj IZŠ Máj I
051026 4.18 -0.1 m/s 4.18  -0.13.92  -1.6x4.183.93  -1.50.00.0 235.00
18 Tomáš ŽižkaTomáš Žižka
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
050528 4.11 -1.3 m/s 4.11  -1.34.04  -1.13.45  -2.44.11x0.00.0 224.00
19 Adam SidorAdam Sidor
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050120 4.11 -1.4 m/s 3.84  -0.90.04.11  -1.44.110.00.00.0 224.00
20 Jaroslav VachutkaJaroslav Vachutka
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050211 4.09 -0.7 m/s 4.09  -0.74.02  -0.5x4.09x0.00.0 220.00
21 Jakub MatuškaJakub Matuška
ZŠ Máj IZŠ Máj I
050529 4.01 -1.6 m/s 3.91  -0.73.95  -1.83.62  -0.13.954.01  -1.60.00.0 207.00
22 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
060306 4.00 -1.9 m/s 4.00  -1.93.82  -0.53.79  -1.64.003.67  -1.20.00.0 206.00
23 Marek JedlanMarek Jedlan
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050626 3.73 -0.4 m/s 3.56  -1.63.46  -0.93.47  -1.23.563.73  -0.40.00.0 164.00
24 Samuel JusufiSamuel Jusufi
ZŠ Máj IZŠ Máj I
050421 3.68 -0.1 m/s 3.44  -1.73.10  -0.53.24  -2.33.443.68  -0.10.00.0 156.00
Celkem 24 závodníků

-

(út, 12.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
030326 5.57 5,33  +0.35,57  +2.0-5,57-0.00.0 720.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
040808 5.40 5,40  +1.35,12  +1.85,17  +0.55,405,08  +0.80.00.0 671.00
3 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
040126 5.25 4,98  +1.85,25  +3.4x5,255,18  +0.50.00.0 628.00
4 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
040301 5.01 4,94  +1.7x4,82  +0.74,945,01  +1.80.00.0 562.00
5 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
040608 5.00 4,78  +0.84,72  +1.35,00  +0.45,004,86  -0.90.00.0 559.00
6 Lucie KrbcováLucie Krbcová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
030515 4.99 4,77  +0.64,99  +0.24,73  +0.14,994,67  -1.40.00.0 557.00
7 Vanda BrunováVanda Brunová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
030626 4.97 4,50  +0.54,78  +0.14,97  +0.94,97-0.00.0 551.00
8 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
021008 4.95 4,80  +0.4x4,89  +1.24,894,95  +2.50.00.0 546.00
9 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
040130 4.92 x4,57  -1.04,70  +1.14,704,92  -1.40.00.0 538.00
10 Tereza VlkováTereza Vlková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
040513 4.87 xxx0.04,87  +1.10.00.0 524.00
11 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
030609 4.82 x4,82  +0.64,51  +1.04,824,58  +0.60.00.0 511.00
12 Beáta KupkováBeáta Kupková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
031110 4.74 4,66  +0.74,44  -0.44,33  +1.74,664,74  +0.30.00.0 490.00
13 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
030613 4.73 4,73  +0.9x4,71  +0.04,73x0.00.0 487.00
14 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
030328 4.72 x4,72  +1.34,43  +1.04,72x0.00.0 485.00
15 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
030510 4.67 4,62  +0.74,25  +1.34,55  +0.74,624,67  +1.80.00.0 472.00
16 Lucie SchusterováLucie Schusterová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
030609 4.62 4,62  +1.34,39  +1.04,49  +1.04,624,46  +2.00.00.0 459.00
17 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
030704 4.60 4,41  +0.74,60  +2.1x4,604,38  +1.10.00.0 454.00
18 Tereza AndělováTereza Andělová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
030128 4.48 4,48  +1.7xx4,484,09  +1.20.00.0 423.00
19 Lucie OlivováLucie Olivová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
030318 4.40 4,35  +1.74,32  +1.14,40  +1.64,404,39  +0.40.00.0 403.00
20 Nina PetrováNina Petrová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
041209 4.28 3,91  +1.14,09  +0.64,28  +1.24,282,99  -0.70.00.0 374.00
21 Simona PolákováSimona Poláková
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
040816 4.04 4,01  +2.04,04  +1.23,80  +0.54,043,99  +0.40.00.0 317.00
Františka RappováFrantiška Rappová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
030518 DNS 0.00
Jessica OndrigováJessica Ondrigová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
041228 NM 0.00
Celkem 23 závodníků

-

(út, 12.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
050301 4.66 4.44  -1.54.66  -0.24.51  -2.14.664.30  -0.80.00.0 469.00
2 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
050518 4.65 4.59  +0.34.65  -1.04.32  -3.14.654.44  -1.10.00.0 466.00
3 Adriana ŠpitováAdriana Špitová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050803 4.65 4.65  -0.6x4.30  -1.24.65x0.00.0 466.00
4 Eliška ZelováEliška Zelová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050618 4.53 4.29  +0.34.38  -0.1x4.384.53  -0.90.00.0 436.00
5 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
051116 4.43 4.43  -1.74.20  -1.02.90  +1.74.434.26  -0.20.00.0 411.00
6 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
050501 4.37 xx4.37  -1.04.374.34  -0.50.00.0 396.00
7 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
050603 4.28 4.07  -0.44.03  -1.14.26  -2.04.264.28  +0.10.00.0 374.00
8 Jana PiškulováJana Piškulová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
050812 4.28 4.10  -0.74.24  -1.03.98  -0.64.244.28  +1.60.00.0 374.00
9 Anna WickováAnna Wicková
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
050508 4.28 3.74  -1.63.63  -3.13.83  -0.23.834.28  -0.20.00.0 374.00
10 Iveta ČerníkováIveta Černíková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
050503 4.26 4.10  -0.84.07  -1.94.12  +1.04.124.26  -1.00.00.0 369.00
11 Tereza KauckáTereza Kaucká
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
051210 4.15 4.05  -1.54.14  -2.5x4.144.15  +1.60.00.0 343.00
12 Lucie BláhováLucie Bláhová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
060507 4.13 xx4.11  -0.64.114.13  +0.70.00.0 338.00
13 Tereza VrzalováTereza Vrzalová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
050307 4.13 3.79  -0.34.13  +0.23.93  -1.14.133.93  -0.40.00.0 338.00
14 Natálie VlachováNatálie Vlachová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050723 4.13 3.58  +0.13.80  -0.23.58  -0.53.804.13  +0.90.00.0 338.00
15 Klára HonsůKlára Honsů
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
050507 4.13 x4.13  -0.1x4.13x0.00.0 338.00
16 Karolína RouskováKarolína Rousková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
050120 4.12 3.72  -1.53.97  -1.94.10  +1.44.104.12  +0.20.00.0 336.00
17 Eliška StokláskováEliška Stoklásková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
050101 4.09 x3.86  -1.9x3.864.09  -1.50.00.0 329.00
18 Tereza MachováTereza Machová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
060321 4.01 3.52  -1.64.01  -1.23.80  +0.34.013.63  -0.20.00.0 310.00
19 Anna StrnadelAnna Strnadel
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
050223 3.94 3.94  -0.33.08  -0.53.32  -0.53.943.76  +0.50.00.0 294.00
20 Štěpánka RiegelováŠtěpánka Riegelová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
050417 3.65 3.31  -0.23.41  -1.83.65  +0.13.653.45  -0.90.00.0 231.00
21 Petra SkalníkováPetra Skalníková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
050211 3.63 3.63  -0.73.39  -2.83.49  +0.03.633.50  -1.10.00.0 227.00
22 Karolína KohoutkováKarolína Kohoutková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
050607 3.48 3.25  -0.43.41  -0.43.39  +1.43.413.48  -0.20.00.0 196.00
23 Kristýna LingrováKristýna Lingrová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050326 3.45 3.18  -0.43.10  +0.33.22  +0.33.223.45  +0.90.00.0 190.00
24 René CihlářováRené Cihlářová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
060411 3.38 2.85  -1.43.28  +0.92.88  +0.33.283.38  -1.00.00.0 176.00
25 Jana CaldrováJana Caldrová
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
060712 3.11 3.11  -1.52.86  -0.9x3.11x0.00.0 126.00
Veronika MičánkováVeronika Mičánková
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050405 DNS 0.00
Valerie ŠebestováValerie Šebestová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050721 NM 0.00
Celkem 27 závodníků

-

(út, 12.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela KozačováDaniela Kozačová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
021121 12.06 10.72x11.8011.8012.060.00.0 665.00
2 Jitka HarazímováJitka Harazímová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
020912 11.22 10.0311.2210.7711.2211.220.00.0 610.00
3 Lucie SeifertováLucie Seifertová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
030501 10.70 10.7010.15x10.7010.620.00.0 575.00
4 Daniela BártováDaniela Bártová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
041101 10.48 09.9410.48x10.4809.730.00.0 561.00
5 Adéla LonginováAdéla Longinová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
030111 10.42 09.7710.0009.5110.0010.420.00.0 557.00
6 Valerie LuzarováValerie Luzarová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
031015 10.10 10.1009.0610.0610.10x0.00.0 536.00
7 Julie SmetanováJulie Smetanová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
030211 09.86 09.3709.6509.8609.8609.480.00.0 520.00
8 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
030704 09.82 -09.8109.1409.8109.820.00.0 518.00
9 Kristýna GrusováKristýna Grusová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
021221 09.67 07.9909.6708.5809.6709.450.00.0 508.00
10 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
040604 09.52 08.95x09.5209.5209.160.00.0 498.00
11 Natálie NagyováNatálie Nagyová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
041019 09.50 09.5009.2708.8909.5008.640.00.0 497.00
12 Lucie ProuzováLucie Prouzová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
041015 09.47 08.8508.2209.4709.4709.360.00.0 495.00
13 Michaela PiálkováMichaela Piálková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
040611 09.27 08.8209.0307.8809.0309.270.00.0 482.00
14 Veronika BrožkováVeronika Brožková
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
020328 09.17 09.0408.6309.1709.1708.810.00.0 475.00
15 Claudie ŠtanderováClaudie Štanderová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
031213 08.99 07.6608.0208.9908.9908.480.00.0 464.00
16 Kristýna PiotuchováKristýna Piotuchová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
021009 08.81 08.7207.3908.3408.7208.810.00.0 452.00
17 Viktorie SršňováViktorie Sršňová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
040426 08.74 08.7208.5008.6408.7208.740.00.0 447.00
18 Nikola VálkováNikola Válková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
041103 08.22 07.6307.5807.8307.8308.220.00.0 414.00
19 Soňa PernicováSoňa Pernicová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
030306 08.21 08.2107.68x08.2107.340.00.0 413.00
20 Šárka TřískováŠárka Třísková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
030210 07.67 06.3907.6707.1407.6706.900.00.0 378.00
21 Aneta FikesováAneta Fikesová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
040503 07.05 06.7106.3507.0507.0506.960.00.0 338.00
Celkem 21 závodníků

-

(út, 12.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
020816 13.08 12.4612.6413.0813.0811.920.00.0 672.00
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
040622 12.92 12.55x12.9212.92x0.00.0 662.00
3 Lukáš PaulovičLukáš Paulovič
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
020828 12.47 11.9312.4712.1312.4712.070.00.0 635.00
4 Jan FričJan Frič
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
020831 12.31 12.0011.8211.3612.0012.310.00.0 625.00
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
021219 12.31 11.68x11.8311.8312.310.00.0 625.00
6 Aleš KlozíkAleš Klozík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
030527 11.91 11.91xx11.91x0.00.0 601.00
7 Matěj DobrýMatěj Dobrý
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
021123 11.76 11.76-11.4011.76x0.00.0 592.00
8 Michal HrabalMichal Hrabal
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
021102 11.74 11.7410.7910.6511.7411.540.00.0 591.00
9 Richard StruškaRichard Struška
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
040709 11.66 10.97x11.2611.2611.660.00.0 586.00
10 Tomáš TichýTomáš Tichý
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
020924 11.49 10.0711.4911.2811.4911.320.00.0 575.00
11 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
031029 11.24 11.2410.8610.4511.24x0.00.0 560.00
12 Petr HlavenkaPetr Hlavenka
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
030203 11.22 11.1910.9511.2211.2210.820.00.0 559.00
13 František NovotnýFrantišek Novotný
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
030324 11.02 x11.0209.0911.02x0.00.0 547.00
14 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
031119 10.83 10.4110.8310.2210.8310.330.00.0 536.00
15 Josef ChlumJosef Chlum
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
030101 10.54 10.5409.51x10.5410.190.00.0 518.00
16 Michal BroklMichal Brokl
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
040128 10.40 09.6809.6009.5409.6810.400.00.0 510.00
17 David JislDavid Jisl
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
030331 10.30 09.1609.1510.3010.3009.280.00.0 504.00
18 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
030719 09.91 09.91x09.7509.9109.500.00.0 480.00
19 Michael NěmecMichael Němec
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
021129 09.87 09.6309.15x09.6309.870.00.0 478.00
20 Šimon HurtíkŠimon Hurtík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
031015 09.38 08.2209.3808.7209.3809.330.00.0 448.00
21 Tamás VargaTamás Varga
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
021118 08.26 08.2608.0207.8508.2608.120.00.0 382.00
Celkem 21 závodníků
-
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dan KovářDan Kovář 021025 ZŠ Porubská 832{8} 2061
2 Matěj DobrýMatěj Dobrý 021123 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 2058
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 2057
4 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 021219 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 1974
5 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1967
6 David JislDavid Jisl 030331 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 1896
7 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1471
8 Robert DykastRobert Dykast 021123 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1372
9 Erik RaclavskýErik Raclavský 020929 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1310
10 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 021106 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1303
11 Vít HlavenkaVít Hlavenka 030923 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 1283
12 Martin HlaváčMartin Hlaváč 020823 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 1254
13 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 030412 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 1240
14 František NovotnýFrantišek Novotný 030324 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1226
15 Lukáš PaulovičLukáš Paulovič 020828 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 1177
16 Dominik PavlataDominik Pavlata 040401 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1117
Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 ZŠ Porubská 832{8} 1111
17 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 030101 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 1111
18 Richard StruškaRichard Struška 040709 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 1098
19 Milan DušekMilan Dušek 030417 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 1067
20 Filip JáchymFilip Jáchym 020729 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 1017
21 Josef ChlumJosef Chlum 030101 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 0998
22 Michael NěmecMichael Němec 021129 ZŠ Porubská 832{8} 0927
23 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0883
24 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 030719 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0869
25 Miloš PallaMiloš Palla 021224 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0843
26 Michal HrochMichal Hroch 030218 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0836
27 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0828
28 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 ZŠ Porubská 832{8} 0763
29 Libor ŠrajbrLibor Šrajbr 030208 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 0742
30 Daniel NovákDaniel Novák 041102 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0733
31 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0732
32 Tomáš VašataTomáš Vašata 030415 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 0726
33 Karel WankeKarel Wanke 020616 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0715
34 Marek FilikarMarek Filikar 021117 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0712
35 Petr HákPetr Hák 030530 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 0688
36 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 020816 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0672
37 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0662
38 Matyáš ŠtréglMatyáš Štrégl 030827 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 0658
39 Michal ZrůnaMichal Zrůna 031020 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0646
40 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 ZŠ Porubská 832{8} 0631
41 Jan FričJan Frič 020831 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 0625
42 Aleš KlozíkAleš Klozík 030527 ZŠ Porubská 832{8} 0601
43 Martin ZenkMartin Zenk 020901 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0599
44 Michal HrabalMichal Hrabal 021102 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0591
45 Tomáš TichýTomáš Tichý 020924 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0575
46 Michal ValentaMichal Valenta 031024 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 0555
47 David ŠárkaDavid Šárka 030213 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0546
48 Zdeněk AmbrožZdeněk Ambrož 030505 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0545
49 Jan WinklerJan Winkler 020324 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0544
50 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček 031119 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0536
51 Filip GaličFilip Galič 021031 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0527
52 Michal BroklMichal Brokl 040128 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0516
Tomáš GruňTomáš Gruň 021122 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0000
53 Tomáš GruňTomáš Gruň 021122 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0512
54 Daniel FabikovičDaniel Fabikovič 040823 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0480
Šimon HurtíkŠimon Hurtík 031015 ZŠ Porubská 832{8} 0419
55 David SeidlDavid Seidl 020906 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0419
Martin HaladyMartin Halady 020824 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0000
Milan HyklMilan Hykl 020905 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0000
Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 031029 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 0000
Petr HlavenkaPetr Hlavenka 030203 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0000
56 Jiří PražákJiří Pražák 040724 ZŠ Porubská 832{8} 0000
Milan DušekMilan Dušek 030417 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 0000
Tamás VargaTamás Varga 021118 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0000
Vojtěch PaletaVojtěch Paleta 030206 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0000
Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 031029 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 0534
Petr HlavenkaPetr Hlavenka 030203 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0000
Matěj KaravanMatěj Karavan 030101 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 0000
Matěj KaravanMatěj Karavan 030101 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 0000
57 Adam ValíkAdam Valík 030509 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0000
František NovotnýFrantišek Novotný 030324 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0000
Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 030412 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0000
Martin ProšvicMartin Prošvic 030211 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 0000
Jan HrabecJan Hrabec 041006 ZŠ Porubská 832{8} 0000
Kryštof ZárubaKryštof Záruba 020903 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0000
Matěj MikšíkMatěj Mikšík 021224 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 0000
Adam VenhartAdam Venhart 020509 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0000
Roman NovákRoman Novák 021224 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0000
58 Roman NovákRoman Novák 021224 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0000
Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 ZŠ Porubská 832{8} 0000
59 Martin MarlékMartin Marlék 040318 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0000
Celkem 82 závodníků
-
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan AuředníkJan Auředník 050316 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1449
2 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 050526 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1387
3 Dominik PolívkaDominik Polívka 050117 ZŠ Edisonova Teplice{8} 1320
4 Jan VítekJan Vítek 050215 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 1171
5 Jakub MatuškaJakub Matuška 050529 ZŠ Máj I{8} 1085
6 Filip MorcinekFilip Morcinek 050715 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 1037
7 Alex IngardiaAlex Ingardia 050331 ZŠ Edisonova Teplice{8} 1022
8 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 050816 ZŠEZ Zlín{8} 0953
9 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 ZŠEZ Zlín{8} 0934
10 Radim LorencRadim Lorenc 050612 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0899
11 Matěj FaltusMatěj Faltus 051026 ZŠ Máj I{8} 0859
12 Šimon RočekŠimon Roček 050109 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 0837
13 Patrik LenhartPatrik Lenhart 050116 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0835
14 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský 051217 ZŠEZ Zlín{8} 0829
15 Matěj HorákMatěj Horák 050704 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0779
16 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 060119 ZŠEZ Zlín{8} 0764
17 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 050918 ZŠ Máj I{8} 0763
18 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 050519 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0759
19 Ondřej BoroschOndřej Borosch 050327 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0688
20 André LequinAndré Lequin 050909 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0675
21 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 050316 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0666
22 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 050519 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0606
23 Jakub SlivkaJakub Slivka 050626 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0605
24 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 050506 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0564
25 Martin ŠímaMartin Šíma 050610 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0560
26 Adam SidorAdam Sidor 050120 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0548
27 Matěj KlocekMatěj Klocek 050421 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 0533
28 Tomáš ŽižkaTomáš Žižka 050528 ZŠEZ Zlín{8} 0499
29 Vítězslav PavlíčekVítězslav Pavlíček 050604 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0469
30 Martin ZifčákMartin Zifčák 050921 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0467
31 Jakub NovákJakub Novák 050929 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0444
32 Martin KlocekMartin Klocek 050421 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 0436
33 Michal NekoksaMichal Nekoksa 050816 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0433
34 Matěj SikoraMatěj Sikora 050316 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 0404
35 Ondřej DamekOndřej Damek 050527 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 0374
36 Denis RousDenis Rous 050306 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0359
37 Martin HollýMartin Hollý 050824 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0357
38 Adam PolanskýAdam Polanský 050205 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0346
Šimon StachŠimon Stach 050128 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0345
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 060306 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0345
39 Petr BallákPetr Ballák 050920 ZŠ Máj I{8} 0345
40 Patrik VodákPatrik Vodák 050302 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0343
41 Lukáš JelínekLukáš Jelínek 050822 ZŠ Máj I{8} 0341
Václav DlabačVáclav Dlabač 050222 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0317
Milan HavelMilan Havel 050910 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0317
42 Filip StudničnýFilip Studničný 050802 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0317
43 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 050410 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0314
44 Adam JechoAdam Jecho 060324 ZŠEZ Zlín{8} 0306
45 Matěj KučeraMatěj Kučera 050110 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0296
46 Filip ČmielFilip Čmiel 060701 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 0292
Martin MlčochMartin Mlčoch 060722 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0290
47 Kryštof AltmannKryštof Altmann 050107 ZŠ Máj I{8} 0290
48 Jan HurdálekJan Hurdálek 060228 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0280
49 Jakub NajmanJakub Najman 050317 ZŠEZ Zlín{8} 0277
50 Gabriel PaulíkGabriel Paulík 050121 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0273
51 Jakub MenšíkJakub Menšík 050901 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0272
52 Tobiáš NieslanikTobiáš Nieslanik 050315 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 0262
53 Tomáš VozábalTomáš Vozábal 050429 ZŠ Máj I{8} 0250
54 Jakub MitregaJakub Mitrega 050809 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 0248
Samuel JusufiSamuel Jusufi 050421 ZŠ Máj I{8} 0000
Jiří FelcmanJiří Felcman 050417 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0000
An Khanh NguyenAn Khanh Nguyen 050315 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 0000
Daniel ŠilhavýDaniel Šilhavý 050325 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0000
Richard BabulíkRichard Babulík 050104 ZŠEZ Zlín{8} 0000
55 Jaroslav VachutkaJaroslav Vachutka 050211 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0000
Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 050410 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0000
Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 050519 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0000
Adam SidorAdam Sidor 050120 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0000
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 050217 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0000
Ondřej MarekOndřej Marek 050907 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0000
Matěj RaiminiusMatěj Raiminius 050118 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0000
Lukáš JakubecLukáš Jakubec 050316 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0000
Daniel BoreckýDaniel Borecký 051004 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0000
Marek JedlanMarek Jedlan 050626 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0000
Petr KosíkPetr Kosík 050713 ZŠ Máj I{8} 0000
56 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 051214 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0000
Celkem 76 závodníků

-

(út, 12.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denis RousDenis Rous
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
050306 56.00 56,0053,1953,1156,0051,890.00.0 359.00
2 Pavel ŠubrtPavel Šubrt
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050526 55.21 53,7052,9655,2155,2149,750.00.0 352.00
3 Ondřej BoroschOndřej Borosch
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
050327 54.08 54,0851,3344,9854,0845,400.00.0 343.00
4 Lukáš JelínekLukáš Jelínek
ZŠ Máj IZŠ Máj I
050822 53.86 47,9653,8652,3553,8651,050.00.0 341.00
5 Patrik LenhartPatrik Lenhart
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050116 53.47 50,2747,8653,4753,4752,530.00.0 337.00
6 Adam SidorAdam Sidor
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050120 51.93 -51,5747,7851,5751,930.00.0 324.00
7 Matěj RaiminiusMatěj Raiminius
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
050118 51.39 51,3950,8748,7051,3949,190.00.0 320.00
8 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
050410 50.76 46,1048,7948,8048,8050,760.00.0 314.00
9 Adam JechoAdam Jecho
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
060324 49.73 45,4648,2348,8248,8249,730.00.0 306.00
10 Radim LorencRadim Lorenc
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050612 47.28 44,6945,3847,2847,2846,620.00.0 285.00
11 Jan HurdálekJan Hurdálek
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
060228 46.68 x46,6843,3746,6841,560.00.0 280.00
12 Jakub NajmanJakub Najman
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
050317 46.30 36,4443,8743,0443,8746,300.00.0 277.00
13 Jakub MenšíkJakub Menšík
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
050901 45.74 41,1642,3645,7445,7443,970.00.0 272.00
14 Jiří FelcmanJiří Felcman
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050417 45.46 43,2144,1941,1944,1945,460.00.0 270.00
15 Tobiáš NieslanikTobiáš Nieslanik
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
050315 44.57 36,6844,5742,0544,5736,450.00.0 262.00
16 Richard BabulíkRichard Babulík
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
050104 43.60 43,6039,4437,9243,6039,490.00.0 254.00
17 Tomáš VozábalTomáš Vozábal
ZŠ Máj IZŠ Máj I
050429 43.17 42,7841,3943,1743,1742,080.00.0 250.00
18 Daniel BoreckýDaniel Borecký
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
051004 43.12 40,5343,1242,0343,1242,940.00.0 250.00
19 Jakub MitregaJakub Mitrega
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
050809 42.88 40,8642,8738,1842,8742,880.00.0 248.00
20 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
050316 42.76 42,7635,1940,3742,7639,350.00.0 247.00
21 Adam PolanskýAdam Polanský
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
050205 42.11 42,1141,9442,1042,1136,140.00.0 242.00
22 Kryštof AltmannKryštof Altmann
ZŠ Máj IZŠ Máj I
050107 41.71 34,2141,7138,9641,7137,760.00.0 238.00
23 An Khanh NguyenAn Khanh Nguyen
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
050315 38.73 38,57x38,7338,73x0.00.0 214.00
Celkem 23 závodníků
-
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 030515 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 2216
2 Jana SombergováJana Sombergová 030629 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 1889
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 030326 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 1701
4 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 040623 ZŠ Porubská 832{8} 1636
5 Karolína MitanováKarolína Mitanová 041115 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1572
6 Tereza SimonováTereza Simonová 030323 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 1550
7 Tereza LamačováTereza Lamačová 040808 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1492
8 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 021008 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1476
9 Adéla ČadováAdéla Čadová 021016 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1464
10 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 030328 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1435
11 Vanda BrunováVanda Brunová 030626 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1363
12 Beáta KupkováBeáta Kupková 031110 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1344
13 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 040130 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1340
14 Klára ToováKlára Toová 041118 ZŠ Porubská 832{8} 1315
15 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 ZŠ Porubská 832{8} 1313
16 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 030501 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1309
17 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 040608 ZŠ Porubská 832{8} 1216
18 Claudie ŠtanderováClaudie Štanderová 031213 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1202
19 Tereza VlkováTereza Vlková 040513 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1168
20 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 030704 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1162
21 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 030609 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1155
22 Jana PoláškováJana Polášková 040126 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1140
23 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 030613 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 1131
24 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 040301 ZŠ Porubská 832{8} 1117
25 Lucie OlivováLucie Olivová 030318 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 0915
26 Františka RappováFrantiška Rappová 030518 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 0885
27 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 041228 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0798
28 Anna StrnadováAnna Strnadová 030619 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0741
29 Eliška PoborskáEliška Poborská 030518 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0698
30 Michaela VíchováMichaela Víchová 031118 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0690
31 Daniela KozačováDaniela Kozačová 021121 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0665
Karolína PardubskáKarolína Pardubská 030510 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0644
32 Lucie SchusterováLucie Schusterová 030609 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0644
33 Simona BartošováSimona Bartošová 040907 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0641
34 Veronika HabováVeronika Habová 031129 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0627
35 Štěpánka HájkováŠtěpánka Hájková 040409 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 0624
36 Jitka HarazímováJitka Harazímová 020912 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0610
Adéla LekešováAdéla Lekešová 020823 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0599
37 Tereza AndělováTereza Andělová 030128 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0599
Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 040902 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0580
38 Hana BodnárováHana Bodnárová 040703 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0580
39 Lucie SeifertováLucie Seifertová 030501 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 0575
40 Michaela DurdováMichaela Durdová 030622 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0567
Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 030827 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0555
41 Pavlína LubasováPavlína Lubasová 030320 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 0555
42 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 040907 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0553
43 Valerie LuzarováValerie Luzarová 031015 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0536
44 Julie SmetanováJulie Smetanová 030211 ZŠ Porubská 832{8} 0520
45 Kristýna GrusováKristýna Grusová 021221 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 0508
46 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 040604 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0498
47 Natálie NagyováNatálie Nagyová 041019 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0497
48 Lucie ProuzováLucie Prouzová 041015 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0495
49 Simona PolákováSimona Poláková 040816 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 0489
50 Michaela PiálkováMichaela Piálková 040611 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0482
51 Veronika BrožkováVeronika Brožková 020328 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 0475
52 Lucie ŠulcováLucie Šulcová 030426 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 0470
53 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková 030704 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0454
54 Viktorie SršňováViktorie Sršňová 040426 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 0447
55 Zuzana HnykováZuzana Hnyková 040909 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 0433
56 Šárka TřískováŠárka Třísková 030210 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0378
Sára LutonskáSára Lutonská 041209 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0000
Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 030627 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0000
Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 030430 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0000
Pavla SajdlováPavla Sajdlová 030312 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0000
Nikola VálkováNikola Válková 041103 ZŠ Porubská 832{8} 0000
Kristýna PiotuchováKristýna Piotuchová 021009 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0000
Soňa PernicováSoňa Pernicová 030306 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 0000
Lenka ČernáLenka Černá 021009 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 0000
Pavla SajdlováPavla Sajdlová 030312 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0000
57 Adéla LonginováAdéla Longinová 030111 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0000
Hana BodnárováHana Bodnárová 040703 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0000
Adéla LekešováAdéla Lekešová 020823 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0000
Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová 021229 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 0000
Veronika PokornáVeronika Pokorná 030221 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 0000
Johana TomečkováJohana Tomečková 180604 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0000
Jana NavrátilováJana Navrátilová 030521 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0000
Nina PetrováNina Petrová 041209 ZŠ Porubská 832{8} 0000
58 Dominka FialováDominka Fialová 041220 ZŠ Porubská 832{8} 0000
Jana PoláškováJana Polášková 040126 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0000
Aneta FikesováAneta Fikesová 040503 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0000
Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 030627 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0000
Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 030430 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0000
59 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 030423 ZŠ Porubská 832{8} 0000
Celkem 83 závodníků
-
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ema JelínkováEma Jelínková 050928 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1972
2 Eliška NěmečkováEliška Němečková 050301 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 1903
3 Eliška ZelováEliška Zelová 050618 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1706
4 Terezie TáborskáTerezie Táborská 060211 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1650
5 Nina VálkováNina Válková 050707 ZŠ Porubská 832{8} 1561
6 Adéla BrdičkováAdéla Brdičková 050408 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 1520
7 Gabriela BřeznáGabriela Březná 051220 ZŠ Porubská 832{8} 1450
8 Julie VlčkováJulie Vlčková 050818 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1437
9 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 050415 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1240
10 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1181
11 Klára HonsůKlára Honsů 050507 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1158
12 Karolína JarošováKarolína Jarošová 060207 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 1119
13 Adriana ŠpitováAdriana Špitová 050803 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1101
14 Markéta StaňkováMarkéta Staňková 050521 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 1084
15 Lucie MerhautováLucie Merhautová 050706 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 1070
16 Jana PiškulováJana Piškulová 050812 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 1044
17 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 051116 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 1035
18 Lucie BláhováLucie Bláhová 060507 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 1026
19 Valerie VáclavíkováValerie Václavíková 050419 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 1015
20 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 050603 ZŠ Porubská 832{8} 0995
Natálie VlachováNatálie Vlachová 050723 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0994
21 Viktorie ČernáViktorie Černá 060401 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0994
22 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 050501 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0973
23 Tereza VrzalováTereza Vrzalová 050307 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0946
24 Natalie MazuchováNatalie Mazuchová 050203 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0918
25 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 051116 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0871
26 Vendula VoldánováVendula Voldánová 051004 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0835
27 Nikola KocourkováNikola Kocourková 060305 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0833
28 Tereza KauckáTereza Kaucká 051210 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0792
29 Anna WickováAnna Wicková 050508 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 0783
30 Anna StrnadelAnna Strnadel 050223 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0726
31 Ema FinsterlováEma Finsterlová 051204 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0699
32 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 050219 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0697
33 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 050308 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0695
Karolína SynkováKarolína Synková 050328 ZŠ Porubská 832{8} 0667
34 Petra SkalníkováPetra Skalníková 050211 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0667
35 Tereza MachováTereza Machová 060321 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0641
36 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 050223 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 0630
37 Arleta SadílkováArleta Sadílková 060421 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0604
38 Martina ZemkováMartina Zemková 050730 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0600
39 Veronika ČižíkováVeronika Čižíková 050225 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0570
40 Eliška DragounováEliška Dragounová 060224 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0538
41 Karolína RouskováKarolína Rousková 050120 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0534
Adéla TurečkováAdéla Turečková 050719 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0491
42 Tereza NěmečkováTereza Němečková 060104 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0491
43 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 050518 ZŠ Porubská 832{8} 0466
44 Julie DurychováJulie Durychová 050507 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0461
45 Tereza MachováTereza Machová 060303 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0460
46 Barbora HolasováBarbora Holasová 060822 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0449
47 Veronika MackovčínováVeronika Mackovčínová 050307 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0429
48 Valerie ŠebestováValerie Šebestová 050721 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0409
49 Klára ByrtusováKlára Byrtusová 050207 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0405
50 Anežka PavelkováAnežka Pavelková 050617 ZŠ Porubská 832{8} 0400
51 Veronika NoskováVeronika Nosková 060316 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0394
52 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová 050911 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0382
53 Ema VocetkováEma Vocetková 050427 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0367
54 Tereza LoveckáTereza Lovecká 060221 ZŠ Porubská 832{8} 0333
Vanessa GleňováVanessa Gleňová 050702 ZŠ Porubská 832{8} 0000
55 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 050702 ZŠ Porubská 832{8} 0331
56 Eliška StokláskováEliška Stoklásková 050101 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0329
57 Anna VobrubováAnna Vobrubová 050325 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0317
58 Magdalena ŽežulkováMagdalena Žežulková 050514 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 0293
59 Kristýna LingrováKristýna Lingrová 050326 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0190
Tereza KauckáTereza Kaucká 051210 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0000
Julie VlčkováJulie Vlčková 050818 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0000
Adéla BrdičkováAdéla Brdičková 050408 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0000
Lucie BláhováLucie Bláhová 060507 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0000
Amálie MulačováAmálie Mulačová 060626 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0000
Anika BurdováAnika Burdová 050729 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0000
Kateřina SmetanováKateřina Smetanová 060103 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0000
Lucie KuchtováLucie Kuchtová 050415 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0000
Ema Helena NichaniEma Helena Nichani 050819 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0000
Hoang Bao Ngoc NguyenHoang Bao Ngoc Nguyen 050207 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0000
Michaela KrálováMichaela Králová 050325 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0000
Eva FulínováEva Fulínová 060220 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 0000
René CihlářováRené Cihlářová 060411 ZŠ Porubská 832{8} 0000
Štěpánka RiegelováŠtěpánka Riegelová 050417 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0000
Ema VálkováEma Válková 050707 ZŠ Porubská 832{8} 0000
Barbora BenešováBarbora Benešová 050114 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0000
Karolína KohoutkováKarolína Kohoutková 050607 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0000
Ema VontrobováEma Vontrobová 060727 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0000
Tereza SvobodováTereza Svobodová 050217 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0000
Alena GančarčíkováAlena Gančarčíková 050719 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0000
Eliška SlaninováEliška Slaninová 050911 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0000
Simona FilipováSimona Filipová 050930 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0000
Aneta SadilováAneta Sadilová 050105 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0000
Veronika MičánkováVeronika Mičánková 050405 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0000
Anika BurdováAnika Burdová 050729 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0000
Jana CaldrováJana Caldrová 060712 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 0000
Jolana TomanováJolana Tomanová 060118 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 0000
60 Tereza GrygarováTereza Grygarová 060330 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 0000
Celkem 91 závodníků

-

(út, 12.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie DurychováJulie Durychová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
050507 48.50 47.7548.5047.3648.5045.980.00.0 461.00
2 Veronika MackovčínováVeronika Mackovčínová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
050307 45.99 41.7740.6842.1642.1645.990.00.0 429.00
3 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
051116 45.40 45.4045.2941.5645.4042.860.00.0 422.00
4 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
060207 44.74 40.0141.6444.7444.7441.650.00.0 414.00
5 Anežka PavelkováAnežka Pavelková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
050617 43.66 41.0543.6640.4543.6641.850.00.0 400.00
6 Viktorie ČernáViktorie Černá
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
060401 43.33 41.5740.7341.0741.5743.330.00.0 396.00
7 Veronika NoskováVeronika Nosková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
060316 43.17 34.6643.1742.2143.1740.700.00.0 394.00
8 Valerie VáclavíkováValerie Václavíková
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
050419 42.72 39.1537.6942.7242.7240.660.00.0 389.00
9 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
050911 42.19 42.1937.0937.9242.1940.700.00.0 382.00
10 Ema VocetkováEma Vocetková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
050427 40.96 39.1439.9740.9640.9632.810.00.0 367.00
11 Adéla BrdičkováAdéla Brdičková
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050408 40.76 37.3337.6539.0339.0340.760.00.0 365.00
12 Tereza NěmečkováTereza Němečková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
060104 40.24 40.2431.7927.6940.2438.510.00.0 358.00
13 Tereza LoveckáTereza Lovecká
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
060221 38.14 37.7738.1435.6038.1436.680.00.0 333.00
14 Natalie MazuchováNatalie Mazuchová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050203 37.58 35.7637.5836.8937.5837.110.00.0 326.00
15 Hoang Bao Ngoc NguyenHoang Bao Ngoc Nguyen
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
050207 37.04 33.1333.2837.0437.04x0.00.0 319.00
16 Anna VobrubováAnna Vobrubová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
050325 36.85 36.8530.1731.0836.8534.050.00.0 317.00
17 Lucie KuchtováLucie Kuchtová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
050415 36.66 28.8935.8133.8235.8136.660.00.0 315.00
18 Karolína SynkováKarolína Synková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
050328 36.52 36.1336.5229.3136.5230.070.00.0 313.00
19 Nikola KocourkováNikola Kocourková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
060305 35.99 35.9932.1733.1035.9935.280.00.0 307.00
20 Vendula VoldánováVendula Voldánová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
051004 35.69 32.8735.6933.4935.69-0.00.0 303.00
21 Michaela KrálováMichaela Králová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
050325 34.37 32.0531.8730.2932.0534.370.00.0 287.00
22 Eva FulínováEva Fulínová
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
060220 33.78 30.0832.6231.8632.6233.780.00.0 280.00
23 Julie VlčkováJulie Vlčková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
050818 31.74 28.6231.7428.7731.7430.690.00.0 256.00
24 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
050219 31.10 27.3831.1031.0031.10-0.00.0 248.00
25 Ema Helena NichaniEma Helena Nichani
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
050819 30.56 28.5030.5629.4130.5626.540.00.0 242.00
26 Eliška SlaninováEliška Slaninová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
050911 29.73 27.5829.7327.9029.7327.540.00.0 232.00
Celkem 26 závodníků
-
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Porubská 832{8} 2061
2 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 2058
3 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 2057
4 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 1974
5 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1967
6 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 1896
7 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1471
8 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1372
9 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1310
10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1303
11 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 1283
12 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 1254
13 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 1240
14 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1226
15 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 1177
16 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1117
17 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 1111
17 ZŠ Porubská 832{8} 1111
19 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 1098
20 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 1067
21 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 1017
22 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 998
23 ZŠ Porubská 832{8} 927
24 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 883
25 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 869
26 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 843
27 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 836
28 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 828
29 ZŠ Porubská 832{8} 763
30 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 742
31 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 733
32 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 732
33 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 726
34 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 715
35 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 712
36 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 688
37 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 672
38 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 662
39 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 658
40 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 646
41 ZŠ Porubská 832{8} 631
42 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 625
43 ZŠ Porubská 832{8} 601
44 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 599
45 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 591
46 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 575
47 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 555
48 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 546
49 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 545
50 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 544
51 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 536
52 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 534
53 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 527
54 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 516
55 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 512
56 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 480
57 ZŠ Porubská 832{8} 419
57 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 419
59 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 0
59 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0
59 ZŠ Porubská 832{8} 0
59 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0
59 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 0
59 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0
59 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0
59 ZŠ Porubská 832{8} 0
59 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0
59 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0
59 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 0
59 ZŠ Porubská 832{8} 0
59 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
59 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0
59 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
59 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
59 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0
59 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0
59 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 0
59 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
59 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 0
59 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 0
59 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0
59 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
Celkem 82 závodníků
-
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1449
2 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1387
3 ZŠ Edisonova Teplice{8} 1320
4 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 1171
5 ZŠ Máj I{8} 1085
6 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 1037
7 ZŠ Edisonova Teplice{8} 1022
8 ZŠEZ Zlín{8} 953
9 ZŠEZ Zlín{8} 934
10 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 899
11 ZŠ Máj I{8} 859
12 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 837
13 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 835
14 ZŠEZ Zlín{8} 829
15 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 779
16 ZŠEZ Zlín{8} 764
17 ZŠ Máj I{8} 763
18 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 759
19 ZŠ Edisonova Teplice{8} 688
20 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 675
21 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 666
22 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 606
23 ZŠ Edisonova Teplice{8} 605
24 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 564
25 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 560
26 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 548
27 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 533
28 ZŠEZ Zlín{8} 499
29 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 469
30 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 467
31 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 444
32 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 436
33 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 433
34 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 404
35 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 374
36 ZŠ Edisonova Teplice{8} 359
37 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 357
38 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 346
39 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 345
39 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 345
39 ZŠ Máj I{8} 345
42 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 343
43 ZŠ Máj I{8} 341
44 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 317
44 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 317
44 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 317
47 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 314
48 ZŠEZ Zlín{8} 306
49 ZŠ Edisonova Teplice{8} 296
50 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 292
51 ZŠ Máj I{8} 290
51 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 290
53 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 280
54 ZŠEZ Zlín{8} 277
55 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 273
56 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 272
57 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 262
58 ZŠ Máj I{8} 250
59 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 248
60 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 0
60 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
60 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
60 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
60 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
60 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
60 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
60 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
60 ZŠ Máj I{8} 0
60 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
60 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
60 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
60 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
60 ZŠEZ Zlín{8} 0
60 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
60 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
60 ZŠ Máj I{8} 0
Celkem 76 závodníků
-
<
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 2216
2 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 1889
3 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 1701
4 ZŠ Porubská 832{8} 1636
5 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1572
6 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 1550
7 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1492
8 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1476
9 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1464
10 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1435
11 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1363
12 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1344
13 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1340
14 ZŠ Porubská 832{8} 1315
15 ZŠ Porubská 832{8} 1313
16 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1309
17 ZŠ Porubská 832{8} 1216
18 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1202
19 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1168
20 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1162
21 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1155
22 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1140
23 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 1131
24 ZŠ Porubská 832{8} 1117
25 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 915
26 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 885
27 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 798
28 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 741
29 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 698
30 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 690
31 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 665
32 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 644
32 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 644
34 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 641
35 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 627
36 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 624
37 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 610
38 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 599
38 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 599
40 Sportovní gymnázium Kladno{8} 580
40 Sportovní gymnázium Kladno{8} 580
42 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 575
43 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 567
44 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 555
44 Sportovní gymnázium Kladno{8} 555
46 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 553
47 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 536
48 ZŠ Porubská 832{8} 520
49 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 508
50 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 498
51 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 497
52 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 495
53 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 489
54 Sportovní gymnázium Kladno{8} 482
55 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 475
56 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 470
57 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 454
58 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 447
59 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 433
60 Sportovní gymnázium Kladno{8} 378
61 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
61 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
61 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 0
61 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
61 ZŠ Porubská 832{8} 0
61 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 0
61 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 0
61 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
61 ZŠ Porubská 832{8} 0
61 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0
61 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
61 ZŠ Porubská 832{8} 0
61 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
61 ZŠ Porubská 832{8} 0
61 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
61 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
61 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0
61 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
61 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
61 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 0
61 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0