Skok vysoký - Žáci (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radim MlečkaRadim Mlečka | 03 | BYAC Brno | 1.77 | |||
2 | Jakub KopečekJakub Kopeček | 03 | BYAC Brno | 1.77 | |||
3 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | TJ Start Havířov | 1.69 |
Skok vysoký - Ml. žáci (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek HrubýMarek Hrubý | 05 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1.45 | |||
2 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 1.45 | |||
3 | Jan PobořilJan Pobořil | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 1.45 |
Skok vysoký - Žákyně (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika SalčákováDominika Salčáková | 04 | JAC Brno | 1.60 | |||
2 | Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová | 03 | JAC Brno | 1.58 | |||
3 | Klára KlementováKlára Klementová | 04 | JAC Brno | 1.55 |
Skok vysoký - Ml. žákyně (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1.52 | |||
2 | Tereza VondrákováTereza Vondráková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1.46 | |||
3 | Gabriela BegováGabriela Begová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1.46 |
Skok o tyči - Žáci (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 2.93 |
Skok o tyči - Žákyně (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2.47 | |||
2 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2.47 | |||
3 | Sofie GrodováSofie Grodová | 03 | TJ Sokol Opava | 2.22 |
Skok daleký - Žáci (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6.21 | |||
2 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6.00 | |||
3 | Pavel HalátekPavel Halátek | 04 | TJ Sokol Opava | 5.92 |
Skok daleký - Ml. žáci (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek MatyskaMarek Matyska | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 5.14 | |||
2 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 4.82 | |||
3 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4.66 |
Skok daleký - Ml. žáci (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík | 06 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 4.21 | |||
2 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 4.19 | |||
3 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4.09 |
Skok daleký - Žákyně (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5.25 | |||
2 | Dominika SalčákováDominika Salčáková | 04 | JAC Brno | 5.24 | |||
3 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5.23 |
Skok daleký - Žákyně (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4.90 | |||
2 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4.55 | |||
3 | Lucie DlouháLucie Dlouhá | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4.36 |
Skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MyškováTereza Myšková | 05 | JAC Brno | 5.11 | |||
2 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4.81 | |||
3 | Veronika KuráňováVeronika Kuráňová | 05 | TJ Start Havířov | 4.70 |
Skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková | 05 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 4.29 | |||
2 | Tereza KočvarováTereza Kočvarová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3.95 | |||
3 | Lea ErmisováLea Ermisová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3.84 |
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice StehnováAlice Stehnová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 10.73 | |||
2 | Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová | 05 | SK Hranice, z.s. | 09.63 | |||
3 | Silvie BeňováSilvie Beňová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.60 |
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek HrubýMarek Hrubý | 05 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 11.16 | |||
2 | Martin GrulichMartin Grulich | 05 | TJ Sokol Opava | 09.30 | |||
3 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.47 |
Vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 14.49 | |||
2 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 10.45 | |||
3 | Valérie LuzarováValérie Luzarová | 03 | TJ Sokol Opava | 10.29 |
Vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 21.1.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VláčilOndřej Vláčil | 04 | TJ Sokol Opava | 12.21 | |||
2 | Aleš KlozíkAleš Klozík | 03 | Atletika Poruba z.s. | 12.05 | |||
3 | Martin SkotákMartin Skoták | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11.95 |