Back

 / Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2018)

Skok vysoký - Žáci (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.53
2 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1.50
3 Adam DokoupilAdam Dokoupil 030429 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.50
Skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej SamiecOndřej Samiec 050414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.52
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.40
3 Jakub FojtíkJakub Fojtík 060324 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1.35
Skok vysoký - Dorostenky (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 010630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.71
2 Radka EltnerováRadka Eltnerová 021207 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.56
3 Aneta GebkováAneta Gebková 020518 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1.53
Skok vysoký - Žákyně (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 030123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.45
2 Zina PindorováZina Pindorová 040223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.40
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 040921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.40
Skok vysoký - Ml. žákyně (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.45
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.45
3 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 050218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.40
Skok daleký - Dorostenci (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 010809 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.58
2 Patrik KřížPatrik Kříž 021208 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5.33
3 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.98
Skok daleký - Žáci (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5.41
2 Lukáš VlkLukáš Vlk 030514 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5.39
3 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5.25
Skok daleký - Ml. žáci (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5.06
2 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 051014 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4.69
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec 050414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.52
Skok daleký - Žákyně (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5.33
2 Klára NingerováKlára Ningerová 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.91
3 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 030123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.77
Skok daleký - Ml. žákyně (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 050224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.41
2 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 050205 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.28
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4.24
Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 090501 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.90
2 TOmáš ŠkapaTOmáš Škapa 090608 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.87
3 Štěpán BijokŠtěpán Bijok 090101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.79
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 080117 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3.99
2 Filip JarolímFilip Jarolím 070129 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3.96
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 080511 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3.78
Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela PetrováGabriela Petrová 091016 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.88
2 Kristína BastováKristína Bastová 090402 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.88
3 Barbara ŠtavkováBarbara Štavková 090421 HavířovHavířov 1.85
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.19
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 080116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3.83
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 070925 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3.82
Vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Mojisola AkereleMojisola Akerele 030901 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.04
2 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 030903 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.72
3 Klára TurkováKlára Turková 030601 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.24
Vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.13
2 Adam DokoupilAdam Dokoupil 030429 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.87
3 Jiří PavelekJiří Pavelek 031029 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.45
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 54.46
2 Jakub ŠkapaJakub Škapa 050516 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 54.28
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 53.49
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LieblováTereza Lieblová 060709 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 48.47
2 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 050812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 46.43
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 44.17
Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 090107 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 33.56
2 Daniel DoležalDaniel Doležal 081002 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.07
3 Tomáš BakotaTomáš Bakota 100210 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 31.01
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Oliver VoglOliver Vogl 070130 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 44.45
2 Martin HammondMartin Hammond 070101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 43.72
3 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 071112 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 43.34
Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina NesrstováSabina Nesrstová 090223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 27.23
2 Kristína BastováKristína Bastová 090402 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 25.76
3 Beáta JankováBeáta Janková 090226 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 24.81
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (úterý, 1.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 070929 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 39.11
2 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 070127 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 38.80
3 Sofie MaierováSofie Maierová 070407 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 35.60