Skok vysoký - Žáci (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1.63 | |||
2 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | TJ Start Havířov | 1.60 | |||
3 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1.48 |
Skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 1.51 | |||
2 | Tadeáš VlachTadeáš Vlach | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1.45 | |||
3 | Tomasz DusikTomasz Dusik | 06 | LKS Brzezina Osiek (POL) | 1.35 |
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 1.48 | |||
2 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1.45 | |||
3 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1.45 |
Skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 1.49 | |||
2 | Natalia PierkielNatalia Pierkiel | 05 | LKS Brzezina Osiek (POL) | 1.46 | |||
3 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1.43 |
Skok daleký - Žáci (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | TJ Start Havířov | 5.80 | |||
2 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5.80 | |||
3 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5.79 |
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4.47 | |||
2 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4.45 | |||
3 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4.41 |
Skok daleký - Žákyně (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5.14 | |||
2 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5.13 | |||
3 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5.12 |
Skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea MartinkováAndrea Martinková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4.05 | |||
2 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4.01 | |||
3 | René CihlářováRené Cihlářová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3.92 |
Skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KuráňováVeronika Kuráňová | 05 | TJ Start Havířov | 5.21 | |||
2 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4.64 | |||
3 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4.63 |
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3.98 | |||
2 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3.95 | |||
3 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3.94 |
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | 4.10 | |||
2 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 3.96 | |||
3 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3.79 |
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3.91 | |||
2 | Stela TomanováStela Tomanová | 07 | Orel Vyškov | 3.91 | |||
3 | Hannah ŠocováHannah Šocová | 08 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3.84 |
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4.39 | |||
2 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3.90 | |||
3 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3.84 |
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice StehnováAlice Stehnová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 10.90 | |||
2 | Lucie BláhováLucie Bláhová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 09.97 | |||
3 | Tereza PetráskováTereza Petrásková | 05 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 09.14 |
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš VlachTadeáš Vlach | 05 | Atletika Poruba z.s. | 08.96 | |||
2 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 08.35 | |||
3 | Martin LangerMartin Langer | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.34 |
Vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marta KurachováMarta Kurachová | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 11.05 | |||
2 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 10.23 | |||
3 | Julie SmetanováJulie Smetanová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 09.86 |
Vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš KlozíkAleš Klozík | 03 | Atletika Poruba z.s. | 12.46 | |||
2 | Aleš VotavaAleš Votava | 03 | Atletika Poruba z.s. | 11.30 | |||
3 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.23 |
Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KřívaMarek Kříva | 07 | Atletika Poruba z.s. | 10.16 | |||
2 | David LaníkDavid Laník | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.02 | |||
3 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 08.14 |
Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10.00 | |||
2 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 09.69 | |||
3 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.15 |