Back

 / Čokoládová tretra - základní kolo

Blansko (25. 4. 2018)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 08:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gregor KulaGregor Kula 13 MŠ RÁJEC-JESTŘEBÍMŠ RÁJEC-JESTŘEBÍ 6 15.76
2 David DvořákDavid Dvořák 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 5 17.28
3 Hynek NečasHynek Nečas 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 22.31
4 Vojtěch PavloňVojtěch Pavloň 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 22.45
5 Šimon HruškaŠimon Hruška 15 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 4 26.08
6 Robin RosenbergRobin Rosenberg 15 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 29.38
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 08:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán BlažekŠtěpán Blažek 13 ASK BLANSKOASK BLANSKO 5 14.28
2 Sebastian ŠvábSebastian Šváb 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 14.39
3 Filip OndrikFilip Ondrik 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 6 18.37
4 Dominik ChlupDominik Chlup 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 4 18.68
5 Martin ChlupMartin Chlup 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 22.56
6 Jakub SkoupýJakub Skoupý 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 24.55
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 08:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria DvořákováMaria Dvořáková 13 VYŠKOVVYŠKOV 4 18.81
2 Lucia DvořákováLucia Dvořáková 13 VYŠKOVVYŠKOV 6 19.06
3 Eliška StříbrckáEliška Stříbrcká 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 19.09
4 Karin KopeckáKarin Kopecká 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 19.25
5 Markéta AbrahámkováMarkéta Abrahámková 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 5 19.52
6 Simona KacetlováSimona Kacetlová 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 19.67
7 Klára PokrivčákováKlára Pokrivčáková 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 19.97
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 08:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olívie DostálováOlívie Dostálová 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 4 15.63
2 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 15.88
3 Tereza HosnedlováTereza Hosnedlová 13 MŠDOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠDOLNÍ LHOTA - BLANSKO 6 17.56
4 Sofie BlažkováSofie Blažková 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 5 18.42
5 Ella KotlánováElla Kotlánová 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 18.76
6 Barbora TesařováBarbora Tesařová 15 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 19.61
Celkem 6 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 09:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SedlákDavid Sedlák 11 DVORSKÁ 26 , BLANSKODVORSKÁ 26 , BLANSKO 3 20.71
2 Vojtěch VegerbauerVojtěch Vegerbauer 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 1 21.04
3 Štěpán VdolečekŠtěpán Vdoleček 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 22.04
4 Jakub DemovičJakub Demovič 11 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 5 22.25
5 Štěpán DostálŠtěpán Dostál 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 4 22.41
6 Patrik SkotákPatrik Skoták 11 ZŠ DVORSKÁZŠ DVORSKÁ 7 22.90
7 Bartoloměj PernicaBartoloměj Pernica 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 23.23
8 Daniel ŠčudloDaniel Ščudlo 12 MŠ DOLNÍLHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍLHOTA - BLANSKO 2 24.68
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 09:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel ŠevčíkSamuel Ševčík 11 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 2 21.17
2 Matyáš Adolf WilkMatyáš Adolf Wilk 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 8 21.72
3 Martin BártaMartin Bárta 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 4 22.75
4 Denis MatuškaDenis Matuška 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 23.12
5 Matouš BabkaMatouš Babka 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 24.38
6 Šimon KupkaŠimon Kupka 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 24.42
7 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 6 24.83
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 09:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BubíkFilip Bubík 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 5 19.95
2 Michal KarešMichal Kareš 11 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 3 20.68
3 Michal DanielMichal Daniel 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 21.64
4 Vojta GrešákVojta Grešák 11 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 6 21.88
5 Mikuláš KonečnýMikuláš Konečný 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 22.24
6 Štěpán VladíkŠtěpán Vladík 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 23.89
7 Filip KohútFilip Kohút 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 24.42
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 09:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš SimčoMatyáš Simčo 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 19.90
2 Bruno KonečnýBruno Konečný 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 20.03
3 Radomír BušRadomír Buš 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 5 21.15
4 Jan KreidlJan Kreidl 12 HOLASICEHOLASICE 7 22.83
5 Dan BušDan Buš 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 25.25
6 Tomáš JakubecTomáš Jakubec 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 6 25.68
7 Dominik PásztorDominik Pásztor 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 25.86
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 09:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard KacetlRichard Kacetl 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 20.19
2 Štěpán PavlůŠtěpán Pavlů 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 8 20.88
3 Filip DokulilFilip Dokulil 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 21.25
4 Ladislav BártaLadislav Bárta 11 MŠ A ZŠ DVORSKÁ BLANSKOMŠ A ZŠ DVORSKÁ BLANSKO 5 22.66
5 Ondřej HynarOndřej Hynar 11 BLANSKOBLANSKO 6 22.90
6 Adam KřížAdam Kříž 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 2 24.62
7 Pavel JesenskýPavel Jesenský 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 26.42
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 09:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DvořáčekDavid Dvořáček 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 19.89
2 Jakub SáňkaJakub Sáňka 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 2 20.62
3 David HreňoDavid Hreňo 11 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 6 20.66
4 Jakub StrýčekJakub Strýček 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 20.84
5 x Tesařx Tesař 11 ZŠ JUNGMANNOVA,KUŘIM,AK KUŘIMZŠ JUNGMANNOVA,KUŘIM,AK KUŘIM 1 21.37
6 Adam RyzíAdam Ryzí 11 MŠ LYSICEMŠ LYSICE 7 21.69
7 Ondřej FrauenbergOndřej Frauenberg 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 4 21.82
8 Antonín KřížAntonín Kříž 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 32.12
Celkem 8 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 09:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie SkořepováSofie Skořepová 11 ZŠ SVITÁVKA, ELITE SPORT BOSKOVICEZŠ SVITÁVKA, ELITE SPORT BO... 8 19.39
2 Lada BabíčkováLada Babíčková 11 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 5 21.13
3 Emily LaiEmily Lai 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 21.29
4 Žofie KomínkováŽofie Komínková 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 7 21.87
5 Radana SoučkováRadana Součková 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 1 25.33
6 Ema KoláčkováEma Koláčková 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 3 26.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 09:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 1 20.39
2 Simona BojdováSimona Bojdová 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 5 20.77
3 Eliška FurchováEliška Furchová 11 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 20.93
4 Johana PernicováJohana Pernicová 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 25.11
5 Nikola ValtusováNikola Valtusová 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 25.99
6 Anna MartinkováAnna Martinková 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 28.70
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 09:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa MěcháčkováDenisa Měcháčková 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 20.04
2 Selma TesařováSelma Tesařová 11 ZS DVORSKA26 BLANSKOZS DVORSKA26 BLANSKO 8 20.15
3 Zita ŽerníčkováZita Žerníčková 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 1 20.64
4 Sára DemovičováSára Demovičová 11 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 4 20.92
5 Daniela ŠromováDaniela Šromová 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 2 23.82
6 Šarlota DvořákováŠarlota Dvořáková 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 6 23.92
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 09:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta BroschováAlžběta Broschová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 20.94
2 Tereza DoleželováTereza Doleželová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 20.94
3 Aneta HroudnáAneta Hroudná 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 21.98
4 Eliška FedrováEliška Fedrová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 23.16
5 Šárka KarolováŠárka Karolová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 24.98
6 Michidmaa ByambadorjMichidmaa Byambadorj 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 48.76
Rebeka NeoralováRebeka Neoralová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 09:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mandík MichalMandík Michal 10 ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTOATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO 4 37.65
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 09 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 10 37.90
3 Jakub MikulášekJakub Mikulášek 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 38.72
4 Jiří SehnalJiří Sehnal 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 39.21
5 Matyáš MatalMatyáš Matal 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 39.31
6 Filip CrhákFilip Crhák 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 1 42.58
7 Martin NečasMartin Nečas 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 42.63
8 Jakub PelíšekJakub Pelíšek 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 43.30
9 Tomáš ZachovalTomáš Zachoval 10 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 11 50.33
10 Milan Ngo An NamMilan Ngo An Nam 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 54.69
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 09:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP NYMBURKSKP NYMBURK 5 31.28
2 Dominik DostálDominik Dostál 09 ELITE SPORT BOSKOVICEELITE SPORT BOSKOVICE 3 34.62
3 Alex MüllerAlex Müller 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 37.88
4 Dominik ŠteffekDominik Šteffek 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 12 37.89
5 Samuel MariakSamuel Mariak 09 ASK BLANSKOASK BLANSKO 8 37.94
6 Jiří MarekJiří Marek 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 37.99
7 Martin ManoušekMartin Manoušek 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 40.14
8 Ben JanáčBen Janáč 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 40.15
9 Šimon NěmecŠimon Němec 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 43.23
10 Tomáš BláhaTomáš Bláha 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 56.08
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 09:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 TJ SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUTJ SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 9 35.64
2 Filip KovářFilip Kovář 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 36.87
3 Václav DrábekVáclav Drábek 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 4 37.77
4 Vojta VolejníkVojta Volejník 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 11 39.13
5 Jáchym DostálJáchym Dostál 09 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 3 39.19
6 Tomáš DavidTomáš David 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 2 40.42
7 Michal MáyerMichal Máyer 09 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 8 43.60
8 Matthias GörlichMatthias Görlich 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 5 47.90
9 Ondřej KyzlinkOndřej Kyzlink 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 48.88
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 09:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KotekTomáš Kotek 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 36.34
2 Jan MusilJan Musil 09 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 8 38.84
3 Adam FuxaAdam Fuxa 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 39.97
4 Lukáš NeumanLukáš Neuman 10 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 9 41.55
5 Štěpán HirtŠtěpán Hirt 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 3 42.85
6 Adrian KadrmasAdrian Kadrmas 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 43.02
7 David SáňkaDavid Sáňka 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 43.55
8 Matyáš DyčkaMatyáš Dyčka 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 47.69
9 Jakub VenclJakub Vencl 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 54.58
Celkem 9 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 09:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 ZŠ KOTLÁŘSKÁZŠ KOTLÁŘSKÁ 6 34.62
2 Adrien KurečkaAdrien Kurečka 10 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 7 37.25
3 Adam HonsnejmanAdam Honsnejman 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 2 37.88
4 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 9 38.74
5 Daniel CornejoDaniel Cornejo 10 ATLETIKA SOKOL BILOVICE NAD SVITAVOUATLETIKA SOKOL BILOVICE NAD... 1 39.84
6 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 40.97
7 Martin SedláčekMartin Sedláček 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 10 42.39
8 Jan StejskalJan Stejskal 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 42.86
9 Oliver HudecOliver Hudec 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 44.97
Jan MiadikJan Miadik 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 09:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš HoderTadeáš Hoder 09 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 5 36.93
2 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BLANSKOASK BLANSKO 3 37.38
3 Erik SeďaErik Seďa 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 42.02
4 Dominik DostálDominik Dostál 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 2 42.09
5 Jakub HeřmanJakub Heřman 09 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 4 42.78
6 Stanislav BurďuchStanislav Burďuch 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 45.68
7 Patrik ProxPatrik Prox 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 46.09
8 Tomáš VeselýTomáš Veselý 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 54.83
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 25.4.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel ZatloukalSamuel Zatloukal 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 37.40
2 Matěj KomárekMatěj Komárek 10 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 6 40.67
3 Michael HvízdalMichael Hvízdal 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 42.38
4 Lukáš PetříčekLukáš Petříček 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 43.57
5 Filip AltrichterFilip Altrichter 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 45.44
6 Jan ZachovalJan Zachoval 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 46.11
7 Jakub KomárekJakub Komárek 10 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 5 46.95
8 Tomáš JirušeTomáš Jiruše 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 47.48
9 Martin ŠamalíkMartin Šamalík 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 48.35
10 Vojtěch IllekVojtěch Illek 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 48.50
11 Vít ŠevčíkVít Ševčík 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 48.67
12 David KřížDavid Kříž 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 49.05
13 Robin BebejRobin Bebej 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 49.78
14 Michal KuchařMichal Kuchař 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 51.93
15 Adam JančálekAdam Jančálek 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 63.12
Celkem 15 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 09:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP NYMBURKSKP NYMBURK 10 32.90
2 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BLANSKOASK BLANSKO 2 36.37
3 Mariana BouškováMariana Boušková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 37.28
4 Nikola PírkováNikola Pírková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 40.01
5 Natálie BartošováNatálie Bartošová 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 1 40.69
6 Rebeca ŽákováRebeca Žáková 10 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 11 40.71
7 Laura DvořáčkováLaura Dvořáčková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 43.13
8 Zuzana KobylinskáZuzana Kobylinská 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 48.25
9 Silvie LůdlováSilvie Lůdlová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 49.49
10 Alexandra MüllerováAlexandra Müllerová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 49.61
11 Nicol Marie NěmcováNicol Marie Němcová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 50.74
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 09:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ZŠ LIPŮVKAZŠ LIPŮVKA 9 35.75
2 Michaela KyzlinkováMichaela Kyzlinková 09 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 6 39.91
3 Nikol PavlíkováNikol Pavlíková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 42.12
4 Zuzana BártováZuzana Bártová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 44.30
5 Eva BrodeckáEva Brodecká 10 DVORSKÁ- BLANSKODVORSKÁ- BLANSKO 2 44.45
6 Madlen GörlichováMadlen Görlichová 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 3 44.96
7 Lucie ŠmídováLucie Šmídová 10 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 11 45.60
8 Veronika KobylinskáVeronika Kobylinská 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 45.88
9 Natálie LeitgebováNatálie Leitgebová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 47.73
10 Sofie CharvátováSofie Charvátová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 55.10
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 09:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 AK BLANSKOAK BLANSKO 11 35.41
2 Lenka NečasováLenka Nečasová 10 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 8 39.33
3 Jasmína DidiJasmína Didi 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 1 41.38
4 Nikol StaňkováNikol Staňková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 42.05
5 Tatiana KlopcováTatiana Klopcová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 42.52
6 Anna MahelováAnna Mahelová 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 5 43.63
7 Anežka FialováAnežka Fialová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 46.00
8 Johana StreličkováJohana Streličková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 46.40
9 Nela ŽákováNela Žáková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 48.81
10 Adéla MensováAdéla Mensová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 50.37
11 Dominika JelínkováDominika Jelínková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 53.46
12 Eliška MikoškováEliška Mikošková 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 55.80
Celkem 12 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 09:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VyplelováAnna Vyplelová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 40.87
2 Sofie KolaříkováSofie Kolaříková 09 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 4 41.73
3 Linda ZukalováLinda Zukalová 09 ZŠ SALMOVA, BLANSKO, ATLETIKA BLANSKOZŠ SALMOVA, BLANSKO, ATLETI... 11 42.05
4 Laura MatuteLaura Matute 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 5 42.14
5 Eliška GalitováEliška Galitová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 42.85
6 Lucie ŠevčikovaLucie Ševčikova 10 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 9 45.38
7 Linda HavířováLinda Havířová 10 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 48.44
8 Laura SvobodováLaura Svobodová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 48.59
9 Dominika NedomováDominika Nedomová 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 6 51.14
10 Veronika DanielováVeronika Danielová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 51.25
11 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 51.98
Celkem 11 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 09:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ValáškováAnna Valášková 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 10 37.60
2 Tereza TušlováTereza Tušlová 10 MŠ A ZŠ DVORSKÁ BLANSKOMŠ A ZŠ DVORSKÁ BLANSKO 9 40.95
3 Veronika ČernochováVeronika Černochová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 43.07
4 Johanka MěkotováJohanka Měkotová 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 4 43.39
5 Lucie Anna VondroušováLucie Anna Vondroušová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 43.95
6 Dita ŠkaroupkováDita Škaroupková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 45.43
7 Natálie HavlíčkováNatálie Havlíčková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 46.37
8 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 8 48.14
9 Lucie SedlákováLucie Sedláková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 48.39
10 Libuše PelíškováLibuše Pelíšková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 52.98
11 Anna JakubekováAnna Jakubeková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 56.64
Celkem 11 závodníků
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 09:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SkoupáEliška Skoupá 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 39.36
2 Julie KomínkováJulie Komínková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 39.92
3 Adéla ŽampachováAdéla Žampachová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 42.60
4 Tereza PaděrováTereza Paděrová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 43.93
5 Michaela KupkováMichaela Kupková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 44.89
6 Anna MertenováAnna Mertenová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 47.74
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 10:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MusilMatyáš Musil 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 6 52.29
2 Adam KuncAdam Kunc 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 5 53.66
3 Adam AltrichterAdam Altrichter 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 1 55.50
4 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 9 56.62
5 Daniel RoupaDaniel Roupa 06 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 7 58.56
6 Marek ŠkaroupkaMarek Škaroupka 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 8 65.19
7 Viktor ČermákViktor Čermák 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 3 66.76
8 Kryštof ChlupKryštof Chlup 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 74.65
9 Kryštof BednářKryštof Bednář 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 83.02
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 10:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KučeraDavid Kučera 06 SK SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSK SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 7 54.20
2 Kryštof Robin JonášKryštof Robin Jonáš 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 4 56.28
3 Ondřej KoupýOndřej Koupý 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 57.72
4 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 6 59.78
5 Jakub HolcnerJakub Holcner 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 3 60.20
6 Michal BaršaMichal Barša 06 BLANSKOBLANSKO 1 71.87
7 Lukáš PoliščukLukáš Poliščuk 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 8 79.76
8 Josef Kurt BraithutJosef Kurt Braithut 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 2 80.12
Celkem 8 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BLANSKOASK BLANSKO 3 45.75
2 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BLANSKOASK BLANSKO 7 48.45
3 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BLANSKOASK BLANSKO 10 51.68
4 Petra KutějováPetra Kutějová 06 TJ SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUTJ SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 6 53.93
5 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 4 54.91
6 Kadrmasová EllenKadrmasová Ellen 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 2 55.51
7 Aneta PydychováAneta Pydychová 05 ZŠ TYRŠOVA BLANSKOZŠ TYRŠOVA BLANSKO 9 55.97
8 Štěpánka ZachovalováŠtěpánka Zachovalová 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 12 59.70
9 Anežka JirušováAnežka Jirušová 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 5 61.27
10 Veronika ŠvábováVeronika Švábová 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 11 62.60
11 Nela BartošováNela Bartošová 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 1 71.70
12 Sára PivodováSára Pivodová 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 8 76.63
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 ELITE SPORT BOSKOVICEELITE SPORT BOSKOVICE 7 44.29
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 2 46.61
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 9 50.33
4 Nicol ŠteffkováNicol Šteffková 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 11 59.22
5 Monika ChloupkováMonika Chloupková 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 5 59.63
6 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 10 63.06
7 Karin BeranováKarin Beranová 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 65.72
8 Lucie ČalováLucie Čalová 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 67.01
9 Aneta BrázdováAneta Brázdová 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 68.71
10 Ella KuběnováElla Kuběnová 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 71.73
11 Adéla KroutilováAdéla Kroutilová 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 6 85.23
Celkem 11 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 10:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KuncJakub Kunc 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 53.72
2 Matyáš JakubecMatyáš Jakubec 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 56.08
3 Tobiáš ŠmídTobiáš Šmíd 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 12 58.84
4 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BLANSKOASK BLANSKO 9 59.08
5 Jakub ValentaJakub Valenta 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 13 59.09
6 Daniel JonášDaniel Jonáš 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 60.65
7 Matěj IškievMatěj Iškiev 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 61.05
8 Štěpán MalásekŠtěpán Malásek 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 8 61.21
9 Tadeáš ČermákTadeáš Čermák 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 61.74
10 Marek StloukalMarek Stloukal 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 62.25
11 Štěpán KudaŠtěpán Kuda 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 62.35
12 David NezvalDavid Nezval 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 71.26
13 Jan ČernýJan Černý 08 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 2 74.65
14 Milan VeselýMilan Veselý 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 14 84.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠčučkaMatěj Ščučka 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 12 54.14
2 Jakub HasoňJakub Hasoň 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 57.74
3 Jakub KRISTEKJakub KRISTEK 08 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 7 60.61
4 Radim KrálíkRadim Králík 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 62.34
5 Bruno KlimešBruno Klimeš 08 AK BLANSKO DVORSKÁAK BLANSKO DVORSKÁ 5 66.90
6 Jonathan LangrJonathan Langr 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 8 69.84
7 Václav CápekVáclav Cápek 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 71.55
8 Tobiáš NěmecTobiáš Němec 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 72.47
9 Štěpán SynekŠtěpán Synek 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 11 75.80
10 Martin ŠevčíkMartin Ševčík 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 14 76.02
11 Jakub StojanovJakub Stojanov 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 82.69
12 Batzorig BatkhuyagBatzorig Batkhuyag 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 90.28
13 Vladislav HráčekVladislav Hráček 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 101.34
Adam ŠebelaAdam Šebela 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 13 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DračkaDavid Dračka 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 55.60
2 Štěpán PrášilŠtěpán Prášil 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 56.36
3 David HráčekDavid Hráček 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 57.43
4 Marek JanoušekMarek Janoušek 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 4 57.55
5 Adam NejezchlebAdam Nejezchleb 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 58.69
6 Lukáš ZezulaLukáš Zezula 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 14 59.74
7 Tomáš KislingerTomáš Kislinger 07 SK SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSK SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 6 60.28
8 Štěpán KalaŠtěpán Kala 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 64.49
9 Tomáš PřikrylTomáš Přikryl 07 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 11 65.24
10 Petr SoučekPetr Souček 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 13 65.49
11 Jan SehnalJan Sehnal 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 12 69.05
12 Samuel HartmanSamuel Hartman 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 84.85
13 Petr KotlánPetr Kotlán 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 95.16
14 Vladimír KlepáčVladimír Klepáč 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 106.88
Celkem 14 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BLANSKOASK BLANSKO 1 54.58
2 Filip HedlFilip Hedl 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 57.41
3 Tomáš PolzerTomáš Polzer 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 11 57.97
4 Martin NěmecMartin Němec 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 9 58.67
5 Matyáš MazalMatyáš Mazal 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 58.84
6 Anh Ngo HoangAnh Ngo Hoang 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 61.92
7 Roman FojtíkRoman Fojtík 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 62.64
8 Jakub JaníčekJakub Janíček 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 64.22
9 Ondřej ŠevčíkOndřej Ševčík 07 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 12 66.02
10 Hynek VyplelHynek Vyplel 08 ZŠ ERBENOVAZŠ ERBENOVA 14 66.15
11 Stanislav NovotnýStanislav Novotný 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 67.05
12 Sebastian MlčochSebastian Mlčoch 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 75.91
13 Matyáš MrázekMatyáš Mrázek 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 78.70
Hynek ŠkvařilHynek Škvařil 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 13 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 53.47
2 Hynek DvořáčekHynek Dvořáček 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 1 59.95
3 Michal RůžičkaMichal Růžička 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 62.15
4 Lukáš ŘíhaLukáš Říha 07 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 10 64.84
5 Radovan ŽampachRadovan Žampach 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 13 65.52
6 Kryštof NěmecKryštof Němec 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 68.08
7 Jan KlaškaJan Klaška 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 5 69.11
8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 69.32
9 Nikolas PasekaNikolas Paseka 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 69.54
10 Václav ZouharVáclav Zouhar 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 12 69.94
11 Lukáš VítLukáš Vít 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 70.89
12 Zbyšek KretzZbyšek Kretz 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 73.54
13 Michael KarolMichael Karol 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 77.75
Celkem 13 závodníků
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch BuryškaVojtěch Buryška 08 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 1 54.04
2 Josef KuchařJosef Kuchař 08 O,BLAŽKA,RÁJEC-JESTŘEBÍ,ACT LERAKO,BLAŽKA,RÁJEC-JESTŘEBÍ,ACT... 7 54.25
3 Aleš KlevetaAleš Kleveta 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 5 55.04
4 Tomáš KrátkýTomáš Krátký 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 6 55.35
5 Radek ZapletalRadek Zapletal 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 12 60.44
6 Tomáš PlachýTomáš Plachý 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 66.80
7 Jan KarešJan Kareš 08 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 4 67.76
8 Michal SlabýMichal Slabý 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 71.62
9 Jakub MatějčekJakub Matějček 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 75.84
10 František DvořákFrantišek Dvořák 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 75.84
11 Dominik ZralýDominik Zralý 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 13 81.80
12 Tadeáš NejedlýTadeáš Nejedlý 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 9 98.14
13 Jan BušekJan Bušek 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 98.62
Celkem 13 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol JadrnáNikol Jadrná 08 ŠAK ŽIDLOCHOVICEŠAK ŽIDLOCHOVICE 4 53.30
2 Klára VahalováKlára Vahalová 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 10 56.90
3 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 58.51
4 Tereza FoitováTereza Foitová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 61.22
5 Dorota SmutnáDorota Smutná 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 61.32
6 Klára JirušováKlára Jirušová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 65.34
7 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 66.06
8 Viktorie HynarováViktorie Hynarová 08 ASK BLANSKOASK BLANSKO 3 66.64
9 Lucie ZábojováLucie Zábojová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 66.86
10 Jana ŠvehlováJana Švehlová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 71.09
11 Ema ŤoupkováEma Ťoupková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 107.53
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 54.22
2 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 3 54.41
3 Sára LipnerováSára Lipnerová 07 ZŠ ERBENOVA BLANSKOZŠ ERBENOVA BLANSKO 6 59.76
4 Tereza VykydalováTereza Vykydalová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 60.79
5 Kateřina ZouharováKateřina Zouharová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 60.94
6 Aneta PavelkováAneta Pavelková 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 62.81
7 Kristýna KazdováKristýna Kazdová 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 4 65.37
8 Nela PelíškováNela Pelíšková 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 8 69.76
9 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 72.05
10 Kristýna KuběnováKristýna Kuběnová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 80.84
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela MandikováDaniela Mandiková 07 ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTOATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO 5 47.37
2 Anežka FedrováAnežka Fedrová 08 BLANSKOBLANSKO 1 59.10
3 Veronika HanouskováVeronika Hanousková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 59.65
4 Aneta PastorkováAneta Pastorková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 60.10
5 Karolína JakubcováKarolína Jakubcová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 60.76
6 Marie ŠeránkováMarie Šeránková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 64.58
7 Kateřina KalováKateřina Kalová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 66.26
8 Juliana MatulováJuliana Matulová 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 6 69.45
9 Veronika PernicováVeronika Pernicová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 72.71
10 Nikola VondrováNikola Vondrová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 76.20
11 Nela NejezchlebováNela Nejezchlebová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 76.41
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠebelováAneta Šebelová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 58.51
2 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 61.93
3 Tereza BělehrádkováTereza Bělehrádková 07 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 2 62.48
4 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 8 63.81
5 Soňa MacháčkováSoňa Macháčková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 64.31
6 Sára KašparováSára Kašparová 08 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 4 65.01
7 Tereza OdehnalováTereza Odehnalová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 65.65
8 Natálie ŘičánkováNatálie Řičánková 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 7 65.82
9 Silvie ZatloukalováSilvie Zatloukalová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 70.60
10 Sára ŠvancarováSára Švancarová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 75.07
11 Oyumaral AmarjargalOyumaral Amarjargal 08 BLANSKOBLANSKO 1 75.43
Celkem 11 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol MichalíkováNicol Michalíková 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 6 58.96
2 Kateřina KabrhélováKateřina Kabrhélová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 61.36
3 Barbora SedlákováBarbora Sedláková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 64.32
4 Kristýna KlopcováKristýna Klopcová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 64.94
5 Nela TomáškováNela Tomášková 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 10 66.26
6 Pavlína HvízdalováPavlína Hvízdalová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 66.70
7 Eliška MeluzínováEliška Meluzínová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 67.28
8 Nela MusilováNela Musilová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 67.37
9 Marie ŠtosováMarie Štosová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 67.59
10 Denisa ZacharováDenisa Zacharová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 77.66
11 Kateřina LufferováKateřina Lufferová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 83.86
Celkem 11 závodníků
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 58.32
2 Kateřina KrálíkováKateřina Králíková 08 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 4 60.01
3 Dominika ŠvábováDominika Švábová 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 8 61.61
4 Sabina HrdličkováSabina Hrdličková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 63.81
5 Barbora JanovskáBarbora Janovská 08 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 2 64.47
6 Jana KupkováJana Kupková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 68.76
7 Dominika KopeckáDominika Kopecká 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 71.81
8 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 76.00
9 Magda ReisiglováMagda Reisiglová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 76.71
10 Elen KřížováElen Křížová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 77.30
11 Markéta ValentováMarkéta Valentová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 91.81
Celkem 11 závodníků
Běh 07 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŠebelováSára Šebelová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 55.58
2 Monika MynářováMonika Mynářová 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 6 56.63
3 Barbora SkoupáBarbora Skoupá 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 62.81
4 Sára KotkováSára Kotková 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 3 62.95
5 Klára KřenovskáKlára Křenovská 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 63.54
6 Zuzana BojdováZuzana Bojdová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 66.33
7 Lucie ŠamonilováLucie Šamonilová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 67.54
8 Michaela HejčováMichaela Hejčová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 71.09
9 Gabriela SuchánkováGabriela Suchánková 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 8 72.47
10 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 93.76
Celkem 10 závodníků
Běh 08 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 ELITE SPORT BOSKOVICEELITE SPORT BOSKOVICE 8 48.58
2 Jana SucháJana Suchá 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 55.21
3 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 OREL ŽIDENICEOREL ŽIDENICE 4 56.03
4 Elena BělehrádkováElena Bělehrádková 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 1 61.96
5 Stella KopalováStella Kopalová 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 2 63.02
6 Markéta KoutnáMarkéta Koutná 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 3 67.95
7 Nikol ŽáčkováNikol Žáčková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 69.89
8 Nela NevřivováNela Nevřivová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 72.40
9 Natálie VybíralováNatálie Vybíralová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 81.29
Celkem 9 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Daniel KupkaDaniel Kupka 18 AK ZLINAK ZLIN DNS
Celkem 1 závodníků

30 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DemovičJakub Demovič 17 ZŠ BLANSKO DVORSKÁZŠ BLANSKO DVORSKÁ 5 29.45
Jonáš Martin KočíJonáš Martin Kočí 16 ASK BLANSKOASK BLANSKO 4 DNS
Celkem 2 závodníků