Zpět

 / Čokoládová tretra - krajské finále

Ostrava (11. 6. 2018)

-

1 (po, 11.6.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KlarDominik Klar 07 ŠKOLA ZATOPKOVYCH TŘINECŠKOLA ZATOPKOVYCH TŘINEC 4 16.56
2 Eduard FormánekEduard Formánek 110216 OPAVAOPAVA 3 16.87
3 Kryštof MiechKryštof Miech 05 6. ZŠ TŘINEC - ATLETIKA TŘINEC6. ZŠ TŘINEC - ATLETIKA TŘINEC 6 16.99
4 František MrkvanFrantišek Mrkvan 110307 ZŠ KRNOV, JANÁČKOVO NÁMĚSTÍZŠ KRNOV, JANÁČKOVO NÁMĚSTÍ 7 17.03
5 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 110220 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 5 17.42
6 Marek MatějMarek Matěj 04 6. ZŠ TŘINEC - ATLETIKA TŘINEC6. ZŠ TŘINEC - ATLETIKA TŘINEC 2 17.47
7 Vojtěch SmetanaVojtěch Smetana 110202 UKRAJINSKÁ OSTRAVAUKRAJINSKÁ OSTRAVA 8 17.80
8 Denis KonderlaDenis Konderla 110317 ČESKÝ TĚŠÍN, HC OCELÁŘI TŘINECČESKÝ TĚŠÍN, HC OCELÁŘI TŘINEC 1 17.86
Celkem 8 závodníků
2 (po, 11.6.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŠodekVáclav Šodek 110531 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 17.53
2 Krystian KiedrońKrystian Kiedroń 02 PSP VENDRYNĚPSP VENDRYNĚ 4 17.66
3 Oliver OlejníkOliver Olejník 110919 MŠ SVIADNOVMŠ SVIADNOV 2 18.01
4 Vojtech TrnavskyVojtech Trnavsky 120910 OSTRAVA ZABREHOSTRAVA ZABREH 8 18.15
5 Tomáš DemjanTomáš Demjan 110327 OSTRAVAOSTRAVA 6 18.38
6 Alexandr MilataAlexandr Milata 110206 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 1 18.44
7 Jáchym NěmečekJáchym Němeček 110414 SK OSTRAVÁČEK OSTRAVASK OSTRAVÁČEK OSTRAVA 5 18.59
Ondřej KonečnýOndřej Konečný 110218 FMFM 7 DNS
Celkem 8 závodníků
3 (po, 11.6.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš RybářMikuláš Rybář 110524 KABA-RYU OPAVAKABA-RYU OPAVA 4 18.08
2 David VančákDavid Vančák 110217 ZŠ PROVAZNICKÁZŠ PROVAZNICKÁ 2 18.35
3 Teodor BalharTeodor Balhar 110203 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 3 18.35
4 Viktor VojtasíkViktor Vojtasík 111016 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 6 18.69
5 Max KlimšaMax Klimša 110829 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 8 18.93
6 Oliver PavliskaOliver Pavliska 110301 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 1 19.01
7 Marek PromnyMarek Promny 06 MŠ ROPICEMŠ ROPICE 5 19.09
Michal SzymeczekMichal Szymeczek 05 1PZS1PZS 7 DNS
Celkem 8 závodníků
4 (po, 11.6.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrian MalczykAdrian Malczyk 110313 PSZP KARWINA FRYSZTATPSZP KARWINA FRYSZTAT 5 17.86
2 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal 110908 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 4 17.93
3 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 110211 ZŠ OTICKÁ, OPAVAZŠ OTICKÁ, OPAVA 7 18.48
4 Lukáš ČepLukáš Čep 110209 BOHUMÍNBOHUMÍN 6 18.81
5 Ondřej ŠmukOndřej Šmuk 110917 MŠ NA VYHLÍDCE, ORLOVÁMŠ NA VYHLÍDCE, ORLOVÁ 8 19.14
6 Jan MiškářJan Miškář 110919 MŠ OLBRACHTOVA, KARVINÁMŠ OLBRACHTOVA, KARVINÁ 2 19.24
7 Pawel FolwarcznyPawel Folwarczny 110916 PSP CZESKI CIESZYNPSP CZESKI CIESZYN 3 19.43
Celkem 7 závodníků
5 (po, 11.6.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Teodor GryczTeodor Grycz 110514 HSK HAVÍŘOVHSK HAVÍŘOV 5 18.30
2 Adam PechoAdam Pecho 110217 HAVÍŘOVHAVÍŘOV 4 18.89
3 Jan JágerJan Jáger 110307 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 18.91
4 Viktor MikolajekViktor Mikolajek 110216 HC BOSPOR BOHUMÍNHC BOSPOR BOHUMÍN 6 19.10
5 Max WojnarMax Wojnar 110101 KARVINÁ, ZŠ U LESAKARVINÁ, ZŠ U LESA 7 19.37
6 Tomáš GajdošíkTomáš Gajdošík 110804 RYCHVALDRYCHVALD 3 19.44
7 Jakub HennerJakub Henner 110601 ZŠ MASARYKOVA ČESKÝ TĚŠÍNZŠ MASARYKOVA ČESKÝ TĚŠÍN 8 20.17
Celkem 7 závodníků
6 (po, 11.6.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HořínekMarek Hořínek 110122 HC BOSPOR BOHUMÍNHC BOSPOR BOHUMÍN 5 18.59
2 František KotajnyFrantišek Kotajny 110317 HAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUBHAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUB 3 19.40
3 Lukáš KaniaLukáš Kania 110609 ZŠ MARIE KUDEŘÍKOVÉ, TJ START HAVÍŘOVZŠ MARIE KUDEŘÍKOVÉ, TJ STA... 4 19.41
4 Petr ŠtarkPetr Štark 06 HSK HAVÍŘOVHSK HAVÍŘOV 6 19.47
5 Jakub KantorJakub Kantor 06 COMO-3 GYMCOMO-3 GYM 7 20.27
6 Mateusz BieńMateusz Bień 110331 PSP CZESKI CIESZYNPSP CZESKI CIESZYN 2 20.44
Celkem 6 závodníků
7 (po, 11.6.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Szymon JanasSzymon Janas 110411 OSTRAVAOSTRAVA 5 19.17
2 Adam BiolekAdam Biolek 110222 VOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEHVOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEH 7 19.98
3 Jakub TrzaskalikJakub Trzaskalik 111001 MŠ ČAJKOVIČKA/KARVINÁ/TJ JÄKL KARVINÁMŠ ČAJKOVIČKA/KARVINÁ/TJ JÄ... 4 19.99
4 Tobiáš SalvaTobiáš Salva 110518 ZŠ K.DVOŘÁČKAZŠ K.DVOŘÁČKA 3 20.23
5 Tobiáš KoběrskýTobiáš Koběrský 120411 HAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUBHAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUB 2 20.37
6 Vojtěch KohutVojtěch Kohut 111127 HAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUBHAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUB 8 20.60
7 Adam PlutnarAdam Plutnar 110730 ZŠ ŠKOLSKÁ, KARVINÁ - RÁJZŠ ŠKOLSKÁ, KARVINÁ - RÁJ 6 20.76
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Dominik KlarDominik Klar 07 ŠKOLA ZATOPKOVYCH TŘINECŠKOLA ZATOPKOVYCH TŘINEC 4 16.56
2 Eduard FormánekEduard Formánek 110216 OPAVAOPAVA 3 16.87
3 Kryštof MiechKryštof Miech 05 6. ZŠ TŘINEC - ATLETIKA TŘINEC6. ZŠ TŘINEC - ATLETIKA TŘINEC 6 16.99
4 František MrkvanFrantišek Mrkvan 110307 ZŠ KRNOV, JANÁČKOVO NÁMĚSTÍZŠ KRNOV, JANÁČKOVO NÁMĚSTÍ 7 17.03
5 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 110220 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 5 17.42
6 Marek MatějMarek Matěj 04 6. ZŠ TŘINEC - ATLETIKA TŘINEC6. ZŠ TŘINEC - ATLETIKA TŘINEC 2 17.47
7 Václav ŠodekVáclav Šodek 110531 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 17.53
8 Krystian KiedrońKrystian Kiedroń 02 PSP VENDRYNĚPSP VENDRYNĚ 4 17.66
9 Vojtěch SmetanaVojtěch Smetana 110202 UKRAJINSKÁ OSTRAVAUKRAJINSKÁ OSTRAVA 8 17.80
10 Denis KonderlaDenis Konderla 110317 ČESKÝ TĚŠÍN, HC OCELÁŘI TŘINECČESKÝ TĚŠÍN, HC OCELÁŘI TŘINEC 1 17.86
11 Adrian MalczykAdrian Malczyk 110313 PSZP KARWINA FRYSZTATPSZP KARWINA FRYSZTAT 5 17.86
12 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal 110908 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 4 17.93
13 Oliver OlejníkOliver Olejník 110919 MŠ SVIADNOVMŠ SVIADNOV 2 18.01
14 Mikuláš RybářMikuláš Rybář 110524 KABA-RYU OPAVAKABA-RYU OPAVA 4 18.08
15 Vojtech TrnavskyVojtech Trnavsky 120910 OSTRAVA ZABREHOSTRAVA ZABREH 8 18.15
16 Teodor GryczTeodor Grycz 110514 HSK HAVÍŘOVHSK HAVÍŘOV 5 18.30
17 David VančákDavid Vančák 110217 ZŠ PROVAZNICKÁZŠ PROVAZNICKÁ 2 18.35
18 Teodor BalharTeodor Balhar 110203 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 3 18.35
19 Tomáš DemjanTomáš Demjan 110327 OSTRAVAOSTRAVA 6 18.38
20 Alexandr MilataAlexandr Milata 110206 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 1 18.44
21 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 110211 ZŠ OTICKÁ, OPAVAZŠ OTICKÁ, OPAVA 7 18.48
22 Marek HořínekMarek Hořínek 110122 HC BOSPOR BOHUMÍNHC BOSPOR BOHUMÍN 5 18.59
23 Jáchym NěmečekJáchym Němeček 110414 SK OSTRAVÁČEK OSTRAVASK OSTRAVÁČEK OSTRAVA 5 18.59
24 Viktor VojtasíkViktor Vojtasík 111016 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 6 18.69
25 Lukáš ČepLukáš Čep 110209 BOHUMÍNBOHUMÍN 6 18.81
26 Adam PechoAdam Pecho 110217 HAVÍŘOVHAVÍŘOV 4 18.89
27 Jan JágerJan Jáger 110307 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 18.91
28 Max KlimšaMax Klimša 110829 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 8 18.93
29 Oliver PavliskaOliver Pavliska 110301 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 1 19.01
30 Marek PromnyMarek Promny 06 MŠ ROPICEMŠ ROPICE 5 19.09
31 Viktor MikolajekViktor Mikolajek 110216 HC BOSPOR BOHUMÍNHC BOSPOR BOHUMÍN 6 19.10
32 Ondřej ŠmukOndřej Šmuk 110917 MŠ NA VYHLÍDCE, ORLOVÁMŠ NA VYHLÍDCE, ORLOVÁ 8 19.14
33 Szymon JanasSzymon Janas 110411 OSTRAVAOSTRAVA 5 19.17
34 Jan MiškářJan Miškář 110919 MŠ OLBRACHTOVA, KARVINÁMŠ OLBRACHTOVA, KARVINÁ 2 19.24
35 Max WojnarMax Wojnar 110101 KARVINÁ, ZŠ U LESAKARVINÁ, ZŠ U LESA 7 19.37
36 František KotajnyFrantišek Kotajny 110317 HAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUBHAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUB 3 19.40
37 Lukáš KaniaLukáš Kania 110609 ZŠ MARIE KUDEŘÍKOVÉ, TJ START HAVÍŘOVZŠ MARIE KUDEŘÍKOVÉ, TJ STA... 4 19.41
38 Pawel FolwarcznyPawel Folwarczny 110916 PSP CZESKI CIESZYNPSP CZESKI CIESZYN 3 19.43
39 Tomáš GajdošíkTomáš Gajdošík 110804 RYCHVALDRYCHVALD 3 19.44
40 Petr ŠtarkPetr Štark 06 HSK HAVÍŘOVHSK HAVÍŘOV 6 19.47
41 Adam BiolekAdam Biolek 110222 VOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEHVOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEH 7 19.98
42 Jakub TrzaskalikJakub Trzaskalik 111001 MŠ ČAJKOVIČKA/KARVINÁ/TJ JÄKL KARVINÁMŠ ČAJKOVIČKA/KARVINÁ/TJ JÄ... 4 19.99
43 Jakub HennerJakub Henner 110601 ZŠ MASARYKOVA ČESKÝ TĚŠÍNZŠ MASARYKOVA ČESKÝ TĚŠÍN 8 20.17
44 Tobiáš SalvaTobiáš Salva 110518 ZŠ K.DVOŘÁČKAZŠ K.DVOŘÁČKA 3 20.23
45 Jakub KantorJakub Kantor 06 COMO-3 GYMCOMO-3 GYM 7 20.27
46 Tobiáš KoběrskýTobiáš Koběrský 120411 HAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUBHAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUB 2 20.37
47 Mateusz BieńMateusz Bień 110331 PSP CZESKI CIESZYNPSP CZESKI CIESZYN 2 20.44
48 Vojtěch KohutVojtěch Kohut 111127 HAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUBHAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUB 8 20.60
49 Adam PlutnarAdam Plutnar 110730 ZŠ ŠKOLSKÁ, KARVINÁ - RÁJZŠ ŠKOLSKÁ, KARVINÁ - RÁJ 6 20.76
Ondřej KonečnýOndřej Konečný 110218 FMFM 7 DNS
Michal SzymeczekMichal Szymeczek 05 1PZS1PZS 7 DNS

-

1 (po, 11.6.2018 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana VaradiAdriana Varadi 110508 ZŠ DVORSKÉHO OSTRAVAZŠ DVORSKÉHO OSTRAVA 5 16.84
2 Nela KocourkováNela Kocourková 110508 TJ ATLETIKA NERATOVICETJ ATLETIKA NERATOVICE 4 16.93
3 Nikol DostálováNikol Dostálová 110115 ZŚ OTICEZŚ OTICE 3 17.09
4 Julie BiolkováJulie Biolková 110222 VOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEHVOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEH 6 17.13
5 Kateřina ZawadováKateřina Zawadová 110113 ŠKOLSKÁ-KARVINÁ-TJ JÄKL KARVINÁŠKOLSKÁ-KARVINÁ-TJ JÄKL KAR... 7 17.38
6 Hana KaletováHana Kaletová 110616 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 8 18.15
7 Hana MinistrováHana Ministrová 110420 ZŠ BULHARSKÁZŠ BULHARSKÁ 2 18.17
8 Markéta BláhováMarkéta Bláhová 110506 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 18.78
Celkem 8 závodníků
2 (po, 11.6.2018 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DivokáKarolína Divoká 110228 Z.Š. - TĚRLICKOZ.Š. - TĚRLICKO 5 17.71
2 Nela HonkováNela Honková 110216 SLEZAN OPAVASLEZAN OPAVA 8 17.92
3 Julie GlasováJulie Glasová 111009 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 3 17.92
4 Stella SirotováStella Sirotová 110103 OSTRAVSKÁ, ČESKÝ TĚŠÍN, 73701OSTRAVSKÁ, ČESKÝ TĚŠÍN, 73701 6 18.00
5 Tea MachalekTea Machalek 110222 PLZEŇ - TJ SOKOL PETŘÍNPLZEŇ - TJ SOKOL PETŘÍN 2 18.06
6 Kateřina KucirováKateřina Kucirová 111107 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 7 18.49
7 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 120630 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 18.50
8 Tereza BalwarTereza Balwar 04 TŘINECTŘINEC 4 22.83
Celkem 8 závodníků
3 (po, 11.6.2018 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie WalkováNatálie Walková 07 ATLETIKA TŘINECATLETIKA TŘINEC 5 18.32
2 Izabela ŠipulováIzabela Šipulová 110102 ZŠ ALBRECHTICEZŠ ALBRECHTICE 3 18.35
3 Adéla StaňkováAdéla Staňková 110428 SOKOL OPAVASOKOL OPAVA 4 18.49
4 Anna OžanováAnna Ožanová 110612 BRUŠPERKBRUŠPERK 6 18.82
5 Eliška HlaváčováEliška Hlaváčová 110608 ZŠ SLEZSKÁZŠ SLEZSKÁ 1 19.74
6 Sára KonštackáSára Konštacká 110721 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 7 19.89
7 Elizabeth OchmanováElizabeth Ochmanová 110611 TJ JAKL KARVINÁTJ JAKL KARVINÁ 8 20.07
Alžběta ChudáAlžběta Chudá 110316 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 2 DNS
Celkem 8 závodníků
4 (po, 11.6.2018 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika ŠimkováDominika Šimková 110310 ZŠ ZÁBLATÍ - ATLETICKÝ KLUB BOHUMÍNZŠ ZÁBLATÍ - ATLETICKÝ KLUB... 1 19.46
2 Eliška VavříčkováEliška Vavříčková 111127 STARÝ BOHUMÍNSTARÝ BOHUMÍN 8 19.48
3 Tereza KljučikováTereza Ključiková 111008 BOHUMÍNBOHUMÍN 5 19.63
4 Veronika HertvíkováVeronika Hertvíková 111010 BOHUMÍNBOHUMÍN 2 19.65
5 Rozalie KonderlovaRozalie Konderlova 01 BYSTRICEBYSTRICE 4 19.77
6 Nikol JamniczNikol Jamnicz 111016 BOHUMÍNBOHUMÍN 7 20.06
7 Anabelka FilipčíkováAnabelka Filipčíková 04 ŘEKAŘEKA 3 20.25
8 Alena KalužováAlena Kalužová 110226 ZŠ POD ZVONEK-UL.SLOVENSKÁZŠ POD ZVONEK-UL.SLOVENSKÁ 6 20.46
Celkem 8 závodníků
5 (po, 11.6.2018 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChomistekováNatálie Chomisteková 110414 ZŠ 1.MÁJE HAVÍŘOV - MĚSTOZŠ 1.MÁJE HAVÍŘOV - MĚSTO 5 18.51
2 Klára MáchováKlára Máchová 120419 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 3 19.43
3 Beáta SajašováBeáta Sajašová 120128 OPAVAOPAVA 2 19.96
4 Gabriela PřívarováGabriela Přívarová 110309 OSTRAVAOSTRAVA 4 20.53
5 Anna WicherkováAnna Wicherková 01 BYSTRICEBYSTRICE 6 20.54
6 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 110304 SK ČERNÉ PLÍCESK ČERNÉ PLÍCE 7 21.07
7 Anna PailováAnna Pailová 110908 MATEŘSKÁ ŠKOLKA STANISLAVICEMATEŘSKÁ ŠKOLKA STANISLAVICE 1 21.14
Celkem 7 závodníků
6 (po, 11.6.2018 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SzczepańskáAnna Szczepańská 111008 ATLETIKA U LESA KARVINÁATLETIKA U LESA KARVINÁ 4 19.58
2 Ema KochanováEma Kochanová 110711 HAVÍŘOVHAVÍŘOV 3 20.06
3 Amálie HajnošováAmálie Hajnošová 121011 VÁCLAVOVICEVÁCLAVOVICE 6 20.93
4 Viktorie DluhošováViktorie Dluhošová 120102 MŠ AKÁTOVÁMŠ AKÁTOVÁ 5 20.97
5 Iveta KochánkováIveta Kochánková 120530 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 7 21.21
Anežka MorawiecováAnežka Morawiecová 110322 ZŠ BOROVSKÉHOZŠ BOROVSKÉHO 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Adriana VaradiAdriana Varadi 110508 ZŠ DVORSKÉHO OSTRAVAZŠ DVORSKÉHO OSTRAVA 5 16.84
2 Nela KocourkováNela Kocourková 110508 TJ ATLETIKA NERATOVICETJ ATLETIKA NERATOVICE 4 16.93
3 Nikol DostálováNikol Dostálová 110115 ZŚ OTICEZŚ OTICE 3 17.09
4 Julie BiolkováJulie Biolková 110222 VOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEHVOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEH 6 17.13
5 Kateřina ZawadováKateřina Zawadová 110113 ŠKOLSKÁ-KARVINÁ-TJ JÄKL KARVINÁŠKOLSKÁ-KARVINÁ-TJ JÄKL KAR... 7 17.38
6 Karolína DivokáKarolína Divoká 110228 Z.Š. - TĚRLICKOZ.Š. - TĚRLICKO 5 17.71
7 Nela HonkováNela Honková 110216 SLEZAN OPAVASLEZAN OPAVA 8 17.92
8 Julie GlasováJulie Glasová 111009 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 3 17.92
9 Stella SirotováStella Sirotová 110103 OSTRAVSKÁ, ČESKÝ TĚŠÍN, 73701OSTRAVSKÁ, ČESKÝ TĚŠÍN, 73701 6 18.00
10 Tea MachalekTea Machalek 110222 PLZEŇ - TJ SOKOL PETŘÍNPLZEŇ - TJ SOKOL PETŘÍN 2 18.06
11 Hana KaletováHana Kaletová 110616 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 8 18.15
12 Hana MinistrováHana Ministrová 110420 ZŠ BULHARSKÁZŠ BULHARSKÁ 2 18.17
13 Natálie WalkováNatálie Walková 07 ATLETIKA TŘINECATLETIKA TŘINEC 5 18.32
14 Izabela ŠipulováIzabela Šipulová 110102 ZŠ ALBRECHTICEZŠ ALBRECHTICE 3 18.35
15 Kateřina KucirováKateřina Kucirová 111107 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 7 18.49
16 Adéla StaňkováAdéla Staňková 110428 SOKOL OPAVASOKOL OPAVA 4 18.49
17 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 120630 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 18.50
18 Natálie ChomistekováNatálie Chomisteková 110414 ZŠ 1.MÁJE HAVÍŘOV - MĚSTOZŠ 1.MÁJE HAVÍŘOV - MĚSTO 5 18.51
19 Markéta BláhováMarkéta Bláhová 110506 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 18.78
20 Anna OžanováAnna Ožanová 110612 BRUŠPERKBRUŠPERK 6 18.82
21 Klára MáchováKlára Máchová 120419 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 3 19.43
22 Dominika ŠimkováDominika Šimková 110310 ZŠ ZÁBLATÍ - ATLETICKÝ KLUB BOHUMÍNZŠ ZÁBLATÍ - ATLETICKÝ KLUB... 1 19.46
23 Eliška VavříčkováEliška Vavříčková 111127 STARÝ BOHUMÍNSTARÝ BOHUMÍN 8 19.48
24 Anna SzczepańskáAnna Szczepańská 111008 ATLETIKA U LESA KARVINÁATLETIKA U LESA KARVINÁ 4 19.58
25 Tereza KljučikováTereza Ključiková 111008 BOHUMÍNBOHUMÍN 5 19.63
26 Veronika HertvíkováVeronika Hertvíková 111010 BOHUMÍNBOHUMÍN 2 19.65
27 Eliška HlaváčováEliška Hlaváčová 110608 ZŠ SLEZSKÁZŠ SLEZSKÁ 1 19.74
28 Rozalie KonderlovaRozalie Konderlova 01 BYSTRICEBYSTRICE 4 19.77
29 Sára KonštackáSára Konštacká 110721 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 7 19.89
30 Beáta SajašováBeáta Sajašová 120128 OPAVAOPAVA 2 19.96
31 Ema KochanováEma Kochanová 110711 HAVÍŘOVHAVÍŘOV 3 20.06
32 Nikol JamniczNikol Jamnicz 111016 BOHUMÍNBOHUMÍN 7 20.06
33 Elizabeth OchmanováElizabeth Ochmanová 110611 TJ JAKL KARVINÁTJ JAKL KARVINÁ 8 20.07
34 Anabelka FilipčíkováAnabelka Filipčíková 04 ŘEKAŘEKA 3 20.25
35 Alena KalužováAlena Kalužová 110226 ZŠ POD ZVONEK-UL.SLOVENSKÁZŠ POD ZVONEK-UL.SLOVENSKÁ 6 20.46
36 Gabriela PřívarováGabriela Přívarová 110309 OSTRAVAOSTRAVA 4 20.53
37 Anna WicherkováAnna Wicherková 01 BYSTRICEBYSTRICE 6 20.54
38 Amálie HajnošováAmálie Hajnošová 121011 VÁCLAVOVICEVÁCLAVOVICE 6 20.93
39 Viktorie DluhošováViktorie Dluhošová 120102 MŠ AKÁTOVÁMŠ AKÁTOVÁ 5 20.97
40 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 110304 SK ČERNÉ PLÍCESK ČERNÉ PLÍCE 7 21.07
41 Anna PailováAnna Pailová 110908 MATEŘSKÁ ŠKOLKA STANISLAVICEMATEŘSKÁ ŠKOLKA STANISLAVICE 1 21.14
42 Iveta KochánkováIveta Kochánková 120530 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 7 21.21
43 Tereza BalwarTereza Balwar 04 TŘINECTŘINEC 4 22.83
Alžběta ChudáAlžběta Chudá 110316 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 2 DNS
Anežka MorawiecováAnežka Morawiecová 110322 ZŠ BOROVSKÉHOZŠ BOROVSKÉHO 2 DNS

-

1 (po, 11.6.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor BurešViktor Bureš 090516 ZS ENGLIŠOVA OPAVAZS ENGLIŠOVA OPAVA 1 31.59
2 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 090608 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 32.64
3 Josef SimoncikJosef Simoncik 090304 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 33.26
4 Michal KantorMichal Kantor 090817 ZŠ STARÁ VES N.ONDŘ./KOŠATKA/-ZŠ STARÁ VES N.ONDŘ./KOŠATKA/- 7 33.30
5 Milan NožičkaMilan Nožička 100109 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 3 33.32
6 Marek MudraMarek Mudra 090610 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 4 33.85
7 David TykvaDavid Tykva 090117 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 5 34.25
8 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 090107 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 8 34.41
Celkem 8 závodníků
2 (po, 11.6.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BijokŠtěpán Bijok 090315 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 7 32.59
2 Ondřej OžanaOndřej Ožana 090110 ČELADNÁČELADNÁ 1 32.98
3 Tomáš GurnýTomáš Gurný 090223 ZŠ STONAVAZŠ STONAVA 8 33.77
4 Michal MrovecMichal Mrovec 100530 ZŠ KOBEŘICEZŠ KOBEŘICE 4 33.97
5 Daniel GrosDaniel Gros 090511 ZŠ KRMELÍN, KRMELÍNZŠ KRMELÍN, KRMELÍN 2 34.12
6 Patrik LištvanPatrik Lištvan 090421 OSTRAVAOSTRAVA 3 34.73
7 Jan CetlJan Cetl 090704 OPAVAOPAVA 6 35.01
8 Martin VorelMartin Vorel 091029 TJ JAKL KARVINÁTJ JAKL KARVINÁ 5 36.15
Celkem 8 závodníků
3 (po, 11.6.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš KohoutekTobiáš Kohoutek 08 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 3 33.68
2 Lukás UchytilLukás Uchytil 100109 ZŠ BOROVSKÉHO, KARVINÁZŠ BOROVSKÉHO, KARVINÁ 6 33.74
3 Pavel KoleckýPavel Kolecký 090526 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 33.95
4 František ChmelařFrantišek Chmelař 091126 SK OSTRAVÁČEKSK OSTRAVÁČEK 5 34.78
5 Matěj BalvínMatěj Balvín 100114 HC FRÝDEK-MÍSTEKHC FRÝDEK-MÍSTEK 4 34.98
6 Jakub DianJakub Dian 090305 HAVÍŘOVHAVÍŘOV 2 35.00
7 Daniel OprchalskýDaniel Oprchalský 090119 ZŠ RYCHVALD UL. ŠKOLNÍ 1600ZŠ RYCHVALD UL. ŠKOLNÍ 1600 8 35.13
8 Jan LinhartJan Linhart 091006 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 1 35.36
Celkem 8 závodníků
4 (po, 11.6.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis ŠkapaDenis Škapa 100724 ZŠ MLADÍ ORLOVAZŠ MLADÍ ORLOVA 2 33.91
2 Robert CholewaRobert Cholewa 100918 HAVÍŘOVHAVÍŘOV 7 35.28
3 Marc CerejaMarc Cereja 100426 ZS M. KUDERIKOVE HAVIROVZS M. KUDERIKOVE HAVIROV 3 36.14
4 Damian RomanDamian Roman 100806 PSP TERLICKO / HSKPSP TERLICKO / HSK 8 36.34
5 Mikuláš KalousekMikuláš Kalousek 100612 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 36.51
6 Michal MazáčMichal Mazáč 04 AKEZ KOPŘIVNICEAKEZ KOPŘIVNICE 4 36.66
7 Lukáš BrukLukáš Bruk 091116 ZS HRABINAZS HRABINA 6 37.16
8 Alex ViochnaAlex Viochna 08 ZŠ BYSTŘICEZŠ BYSTŘICE 5 38.05
Celkem 8 závodníků
5 (po, 11.6.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KonderlaDavid Konderla 09 BYSTRICEBYSTRICE 3 34.27
2 Vítek SkibińskiVítek Skibiński 03 ZŠ DANY A EMILA ZÁTOPKOVÝCH, TŘINECZŠ DANY A EMILA ZÁTOPKOVÝCH... 4 34.55
3 Čestmír SlívaČestmír Slíva 090125 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 35.74
4 Rafael marc GeorgievRafael marc Georgiev 091101 HAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUB, HAVÍŘOVHAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUB, ... 7 36.19
5 Matouš RybářMatouš Rybář 090527 KABA-RYU OPAVAKABA-RYU OPAVA 6 36.23
6 Jáchym StryjaJáchym Stryja 05 BYSTRICEBYSTRICE 1 37.02
7 Tomáš BrukTomáš Bruk 091116 ZS HRABINAZS HRABINA 2 37.26
8 Jan RichterJan Richter 100213 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 8 37.82
Celkem 8 závodníků
6 (po, 11.6.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš AdamecTomáš Adamec 100101 OSTRAVAOSTRAVA 7 35.27
2 Karel KovalčíkKarel Kovalčík 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 36.47
3 Tomáš ČepelákTomáš Čepelák 090821 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 3 36.87
4 Ondřej HolleschOndřej Hollesch 100703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 38.04
5 Patrik WybraniecPatrik Wybraniec 100125 ZSČSA BOHUMÍNZSČSA BOHUMÍN 5 38.21
6 Matyáš MihalMatyáš Mihal 100520 BOHUMÍNBOHUMÍN 4 38.27
7 Matěj PawlitaMatěj Pawlita 100501 ZŠ MASARYKOVY SADY, ČESKÝ TĚŠÍN 73701ZŠ MASARYKOVY SADY, ČESKÝ ... 2 38.60
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Viktor BurešViktor Bureš 090516 ZS ENGLIŠOVA OPAVAZS ENGLIŠOVA OPAVA 1 31.59
2 Štěpán BijokŠtěpán Bijok 090315 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 7 32.59
3 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 090608 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 32.64
4 Ondřej OžanaOndřej Ožana 090110 ČELADNÁČELADNÁ 1 32.98
5 Josef SimoncikJosef Simoncik 090304 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 33.26
6 Michal KantorMichal Kantor 090817 ZŠ STARÁ VES N.ONDŘ./KOŠATKA/-ZŠ STARÁ VES N.ONDŘ./KOŠATKA/- 7 33.30
7 Milan NožičkaMilan Nožička 100109 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 3 33.32
8 Tobiáš KohoutekTobiáš Kohoutek 08 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 3 33.68
9 Lukás UchytilLukás Uchytil 100109 ZŠ BOROVSKÉHO, KARVINÁZŠ BOROVSKÉHO, KARVINÁ 6 33.74
10 Tomáš GurnýTomáš Gurný 090223 ZŠ STONAVAZŠ STONAVA 8 33.77
11 Marek MudraMarek Mudra 090610 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 4 33.85
12 Denis ŠkapaDenis Škapa 100724 ZŠ MLADÍ ORLOVAZŠ MLADÍ ORLOVA 2 33.91
13 Pavel KoleckýPavel Kolecký 090526 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 33.95
14 Michal MrovecMichal Mrovec 100530 ZŠ KOBEŘICEZŠ KOBEŘICE 4 33.97
15 Daniel GrosDaniel Gros 090511 ZŠ KRMELÍN, KRMELÍNZŠ KRMELÍN, KRMELÍN 2 34.12
16 David TykvaDavid Tykva 090117 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 5 34.25
17 David KonderlaDavid Konderla 09 BYSTRICEBYSTRICE 3 34.27
18 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 090107 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 8 34.41
19 Vítek SkibińskiVítek Skibiński 03 ZŠ DANY A EMILA ZÁTOPKOVÝCH, TŘINECZŠ DANY A EMILA ZÁTOPKOVÝCH... 4 34.55
20 Patrik LištvanPatrik Lištvan 090421 OSTRAVAOSTRAVA 3 34.73
21 František ChmelařFrantišek Chmelař 091126 SK OSTRAVÁČEKSK OSTRAVÁČEK 5 34.78
22 Matěj BalvínMatěj Balvín 100114 HC FRÝDEK-MÍSTEKHC FRÝDEK-MÍSTEK 4 34.98
23 Jakub DianJakub Dian 090305 HAVÍŘOVHAVÍŘOV 2 35.00
24 Jan CetlJan Cetl 090704 OPAVAOPAVA 6 35.01
25 Daniel OprchalskýDaniel Oprchalský 090119 ZŠ RYCHVALD UL. ŠKOLNÍ 1600ZŠ RYCHVALD UL. ŠKOLNÍ 1600 8 35.13
26 Tomáš AdamecTomáš Adamec 100101 OSTRAVAOSTRAVA 7 35.27
27 Robert CholewaRobert Cholewa 100918 HAVÍŘOVHAVÍŘOV 7 35.28
28 Jan LinhartJan Linhart 091006 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 1 35.36
29 Čestmír SlívaČestmír Slíva 090125 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 35.74
30 Marc CerejaMarc Cereja 100426 ZS M. KUDERIKOVE HAVIROVZS M. KUDERIKOVE HAVIROV 3 36.14
31 Martin VorelMartin Vorel 091029 TJ JAKL KARVINÁTJ JAKL KARVINÁ 5 36.15
32 Rafael marc GeorgievRafael marc Georgiev 091101 HAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUB, HAVÍŘOVHAVÍŘOVSKÝ SPORTOVNÍ KLUB, ... 7 36.19
33 Matouš RybářMatouš Rybář 090527 KABA-RYU OPAVAKABA-RYU OPAVA 6 36.23
34 Damian RomanDamian Roman 100806 PSP TERLICKO / HSKPSP TERLICKO / HSK 8 36.34
35 Karel KovalčíkKarel Kovalčík 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 36.47
36 Mikuláš KalousekMikuláš Kalousek 100612 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 36.51
37 Michal MazáčMichal Mazáč 04 AKEZ KOPŘIVNICEAKEZ KOPŘIVNICE 4 36.66
38 Tomáš ČepelákTomáš Čepelák 090821 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 3 36.87
39 Jáchym StryjaJáchym Stryja 05 BYSTRICEBYSTRICE 1 37.02
40 Lukáš BrukLukáš Bruk 091116 ZS HRABINAZS HRABINA 6 37.16
41 Tomáš BrukTomáš Bruk 091116 ZS HRABINAZS HRABINA 2 37.26
42 Jan RichterJan Richter 100213 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 8 37.82
43 Ondřej HolleschOndřej Hollesch 100703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 38.04
44 Alex ViochnaAlex Viochna 08 ZŠ BYSTŘICEZŠ BYSTŘICE 5 38.05
45 Patrik WybraniecPatrik Wybraniec 100125 ZSČSA BOHUMÍNZSČSA BOHUMÍN 5 38.21
46 Matyáš MihalMatyáš Mihal 100520 BOHUMÍNBOHUMÍN 4 38.27
47 Matěj PawlitaMatěj Pawlita 100501 ZŠ MASARYKOVY SADY, ČESKÝ TĚŠÍN 73701ZŠ MASARYKOVY SADY, ČESKÝ ... 2 38.60

-

1 (po, 11.6.2018 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 11 BEZRUČOVA, TŘINEC, TJ TŽ TŘINECBEZRUČOVA, TŘINEC, TJ TŽ TŘ... 1 32.20
2 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 090227 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 4 32.54
3 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 090216 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 2 32.69
4 Kristina BastovaKristina Bastova 090402 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 5 32.72
5 Nela ŘehováNela Řehová 090524 OSTRAVAOSTRAVA 6 33.03
6 Veronika RulákováVeronika Ruláková 090213 ZŠ ZELENÁ OSTRAVA SK VÍTKOVICEZŠ ZELENÁ OSTRAVA SK VÍTK... 3 33.04
7 Valérie KrálováValérie Králová 100428 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 7 34.37
8 Emma MachalekEmma Machalek 090513 PLZEŇ - SOKOL PETŘÍNPLZEŇ - SOKOL PETŘÍN 8 34.64
Celkem 8 závodníků
2 (po, 11.6.2018 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 2 33.39
2 Agáta HolubováAgáta Holubová 090411 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 6 34.48
3 Anna KučerováAnna Kučerová 090101 OSTRAVAOSTRAVA 4 34.71
4 Barbora KunčickáBarbora Kunčická 090402 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 35.04
5 Sara FolwarcznaSara Folwarczna 090825 PSP CZESKI CIESZYNPSP CZESKI CIESZYN 5 35.05
6 Aneta VolnáAneta Volná 090318 AK HOŠŤÁLKOVICEAK HOŠŤÁLKOVICE 8 35.20
7 Eliška ZástřeškováEliška Zástřešková 090926 ZŠ SRBSKÁZŠ SRBSKÁ 7 35.82
8 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 090421 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 35.97
Celkem 8 závodníků
3 (po, 11.6.2018 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena NovákováElena Nováková 100213 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 7 33.67
2 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 090401 VÁCLAVOVICEVÁCLAVOVICE 3 34.60
3 Michaela LesákováMichaela Lesáková 090710 SOKOL OPAVASOKOL OPAVA 2 34.70
4 Barbora MáchováBarbora Máchová 090824 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 8 35.21
5 Adéla StoškováAdéla Stošková 100712 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 1 35.54
6 Nela FridrichovaNela Fridrichova 100621 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 36.14
7 Nikol MüllerováNikol Müllerová 090222 OPAVA KYLEŠOVICEOPAVA KYLEŠOVICE 4 36.34
8 Eliška GieckováEliška Giecková 100202 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 5 37.81
Celkem 8 závodníků
4 (po, 11.6.2018 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena WrublováAlena Wrublová 091025 ZŠ HRABINA ČESKÝ TĚŠÍNZŠ HRABINA ČESKÝ TĚŠÍN 3 35.04
2 Stella ZajcováStella Zajcová 100226 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.88
3 Nela MisiarzovaNela Misiarzova 06 TRINEC, TJTŽ ATLETIKATRINEC, TJTŽ ATLETIKA 2 35.97
4 Johana MünsterováJohana Münsterová 100410 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 7 36.11
5 Marie StoškováMarie Stošková 100712 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 1 36.62
6 Eliška FigurováEliška Figurová 090508 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 6 36.76
7 Jana DordováJana Dordová 100314 T.J.SLEZAN OPAVAT.J.SLEZAN OPAVA 5 37.57
Celkem 7 závodníků
5 (po, 11.6.2018 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ČechováViktorie Čechová 100107 ATLETIKA ČLOVÍČEKATLETIKA ČLOVÍČEK 3 35.10
2 Dorota KáňováDorota Káňová 10 VENDRYNĚVENDRYNĚ 4 35.96
3 Julie RezdovičováJulie Rezdovičová 02 ZŠ MASARYKOVA ČESKÝ TĚŠÍNZŠ MASARYKOVA ČESKÝ TĚŠÍN 6 36.40
4 Magdalena BieńMagdalena Bień 090113 PSP CZESKI CIESZYNPSP CZESKI CIESZYN 5 36.71
5 Ema ViochnováEma Viochnová 11 ZŠ BYSTŘICEZŠ BYSTŘICE 2 37.25
Celkem 5 závodníků
6 (po, 11.6.2018 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura CholewováLaura Cholewová 09 Czech RepublicCzech Republic 7 36.06
2 Karolína MichlováKarolína Michlová 090105 TJ JAKL KARVINÁTJ JAKL KARVINÁ 4 38.09
3 Eliška UstohalováEliška Ustohalová 090217 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 38.67
4 Zuzana WaloszkovaZuzana Waloszkova 090220 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 39.22
5 Sára SukočováSára Sukočová 090912 BOHUMÍNBOHUMÍN 2 40.12
6 Valérie GajanováValérie Gajanová 091008 ZŠ MARIE KUDEŘÍKOVÉ, TJ START HAVÍŘOVZŠ MARIE KUDEŘÍKOVÉ, TJ STA... 6 40.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 11 BEZRUČOVA, TŘINEC, TJ TŽ TŘINECBEZRUČOVA, TŘINEC, TJ TŽ TŘ... 1 32.20
2 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 090227 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 4 32.54
3 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 090216 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 2 32.69
4 Kristina BastovaKristina Bastova 090402 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 5 32.72
5 Nela ŘehováNela Řehová 090524 OSTRAVAOSTRAVA 6 33.03
6 Veronika RulákováVeronika Ruláková 090213 ZŠ ZELENÁ OSTRAVA SK VÍTKOVICEZŠ ZELENÁ OSTRAVA SK VÍTK... 3 33.04
7 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 2 33.39
8 Elena NovákováElena Nováková 100213 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 7 33.67
9 Valérie KrálováValérie Králová 100428 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 7 34.37
10 Agáta HolubováAgáta Holubová 090411 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 6 34.48
11 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 090401 VÁCLAVOVICEVÁCLAVOVICE 3 34.60
12 Emma MachalekEmma Machalek 090513 PLZEŇ - SOKOL PETŘÍNPLZEŇ - SOKOL PETŘÍN 8 34.64
13 Michaela LesákováMichaela Lesáková 090710 SOKOL OPAVASOKOL OPAVA 2 34.70
14 Anna KučerováAnna Kučerová 090101 OSTRAVAOSTRAVA 4 34.71
15 Barbora KunčickáBarbora Kunčická 090402 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 35.04
16 Alena WrublováAlena Wrublová 091025 ZŠ HRABINA ČESKÝ TĚŠÍNZŠ HRABINA ČESKÝ TĚŠÍN 3 35.04
17 Sara FolwarcznaSara Folwarczna 090825 PSP CZESKI CIESZYNPSP CZESKI CIESZYN 5 35.05
18 Viktorie ČechováViktorie Čechová 100107 ATLETIKA ČLOVÍČEKATLETIKA ČLOVÍČEK 3 35.10
19 Aneta VolnáAneta Volná 090318 AK HOŠŤÁLKOVICEAK HOŠŤÁLKOVICE 8 35.20
20 Barbora MáchováBarbora Máchová 090824 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 8 35.21
21 Adéla StoškováAdéla Stošková 100712 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 1 35.54
22 Eliška ZástřeškováEliška Zástřešková 090926 ZŠ SRBSKÁZŠ SRBSKÁ 7 35.82
23 Stella ZajcováStella Zajcová 100226 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.88
24 Dorota KáňováDorota Káňová 10 VENDRYNĚVENDRYNĚ 4 35.96
25 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 090421 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 35.97
26 Nela MisiarzovaNela Misiarzova 06 TRINEC, TJTŽ ATLETIKATRINEC, TJTŽ ATLETIKA 2 35.97
27 Laura CholewováLaura Cholewová 09 Czech RepublicCzech Republic 7 36.06
28 Johana MünsterováJohana Münsterová 100410 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 7 36.11
29 Nela FridrichovaNela Fridrichova 100621 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 36.14
30 Nikol MüllerováNikol Müllerová 090222 OPAVA KYLEŠOVICEOPAVA KYLEŠOVICE 4 36.34
31 Julie RezdovičováJulie Rezdovičová 02 ZŠ MASARYKOVA ČESKÝ TĚŠÍNZŠ MASARYKOVA ČESKÝ TĚŠÍN 6 36.40
32 Marie StoškováMarie Stošková 100712 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 1 36.62
33 Magdalena BieńMagdalena Bień 090113 PSP CZESKI CIESZYNPSP CZESKI CIESZYN 5 36.71
34 Eliška FigurováEliška Figurová 090508 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 6 36.76
35 Ema ViochnováEma Viochnová 11 ZŠ BYSTŘICEZŠ BYSTŘICE 2 37.25
36 Jana DordováJana Dordová 100314 T.J.SLEZAN OPAVAT.J.SLEZAN OPAVA 5 37.57
37 Eliška GieckováEliška Giecková 100202 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 5 37.81
38 Karolína MichlováKarolína Michlová 090105 TJ JAKL KARVINÁTJ JAKL KARVINÁ 4 38.09
39 Eliška UstohalováEliška Ustohalová 090217 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 38.67
40 Zuzana WaloszkovaZuzana Waloszkova 090220 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 39.22
41 Sára SukočováSára Sukočová 090912 BOHUMÍNBOHUMÍN 2 40.12
42 Valérie GajanováValérie Gajanová 091008 ZŠ MARIE KUDEŘÍKOVÉ, TJ START HAVÍŘOVZŠ MARIE KUDEŘÍKOVÉ, TJ STA... 6 40.70

-

1 (po, 11.6.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl 070112 ATLETIKA STARÁ BOLESLAVATLETIKA STARÁ BOLESLAV 1 45.98
2 Richard NovákRichard Novák 080101 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 2 47.02
3 Max MrovecMax Mrovec 070522 ZŠ KOBEŘICEZŠ KOBEŘICE 3 47.26
4 Filip JarolímFilip Jarolím 071025 PORUBAPORUBA 7 47.50
5 Damian MalczykDamian Malczyk 070506 PZS KARWINA FRYSZTATPZS KARWINA FRYSZTAT 6 47.52
6 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 080117 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 5 47.78
7 Jakub PilchJakub Pilch 06 ZŠ DANY A EMILA ZÁTOPKOVÝCH, TŘINECZŠ DANY A EMILA ZÁTOPKOVÝCH... 4 48.99
8 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 50.20
Celkem 8 závodníků
2 (po, 11.6.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MotáňMichal Motáň 070112 ZŠ HEYROVSKÉHO,OLOMOUC,1.HFK OLOMOUCZŠ HEYROVSKÉHO,OLOMOUC,1.HF... 1 47.73
2 Vít DietrichVít Dietrich 070401 OPAVAOPAVA 2 48.86
3 Filip VolnyFilip Volny 070202 LIBHOSTLIBHOST 4 49.22
4 Jakub JányšJakub Jányš 070417 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 49.26
5 Viktor NovákViktor Novák 080101 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 3 50.93
6 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 070521 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 51.46
7 David PavlišinecDavid Pavlišinec 070824 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 7 52.16
8 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 BEZRUČOVA, TŘINEC, TJ TŽ TŘINECBEZRUČOVA, TŘINEC, TJ TŽ TŘ... 5 53.00
Celkem 8 závodníků
3 (po, 11.6.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cyril VojtekCyril Vojtek 070313 ZŠ RIEGROVAZŠ RIEGROVA 4 51.44
2 Jakub HolubJakub Holub 070221 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 8 51.68
3 Jakub ChrobokJakub Chrobok 071204 ZŠ TĚRLICKOZŠ TĚRLICKO 1 51.82
4 Šimon HolubŠimon Holub 071012 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 6 52.45
5 Jan UrbánekJan Urbánek 070521 ŠKOLA BŘEZOVÁŠKOLA BŘEZOVÁ 2 52.50
6 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 180324 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 7 52.70
7 David LaníkDavid Laník 070313 TJ VITKOVICETJ VITKOVICE 5 52.87
8 Oliver SysloOliver Syslo 070724 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 53.46
Celkem 8 závodníků
4 (po, 11.6.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 070830 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 50.01
2 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 070421 FC ODRA PETŘKOVICEFC ODRA PETŘKOVICE 3 50.60
3 Jan MusálekJan Musálek 071109 AK HOŠŤÁLKOVICEAK HOŠŤÁLKOVICE 5 50.93
4 Jan ČíhalJan Číhal 071015 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 4 51.28
5 Jakub ČížJakub Číž 071026 ZŠ MARIE KUDEŘÍKOVÉ, TJ START HAVÍŘOVZŠ MARIE KUDEŘÍKOVÉ, TJ STA... 7 52.26
6 Tomáš BergerTomáš Berger 070122 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 53.78
7 Jan ChrastinaJan Chrastina 080622 ZŠ RYCHVALDZŠ RYCHVALD 8 54.16
8 Marek HrbačMarek Hrbač 070525 ZŠ VRCHNÍ 19, OPAVAZŠ VRCHNÍ 19, OPAVA 2 55.49
Celkem 8 závodníků
5 (po, 11.6.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolas HlaváčekNikolas Hlaváček 070217 KAROLÍNY SVĚTLÉKAROLÍNY SVĚTLÉ 2 52.25
2 Jan RusinaJan Rusina 070131 ODDÍL ATLETIKY TJ STARTODDÍL ATLETIKY TJ START 1 53.16
3 Adam NowakAdam Nowak 081031 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 3 54.01
4 Martin PostuwkaMartin Postuwka 080214 ZS HRABINAZS HRABINA 4 54.62
5 Ondřej KubíkOndřej Kubík 080828 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 5 55.27
6 Adam BolekAdam Bolek 070913 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 6 55.80
7 Daniel AdamikDaniel Adamik 070114 MASARYKOVA ZŠ, BOHUMÍNMASARYKOVA ZŠ, BOHUMÍN 8 56.56
8 Samuel KlementSamuel Klement 080611 ZS HRABINAZS HRABINA 7 59.19
Celkem 8 závodníků
6 (po, 11.6.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon JanšaŠimon Janša 070413 ZŠ HNOJNÍKZŠ HNOJNÍK 8 56.34
2 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 071031 ZŠ SLOVENSKÁ,ČESKÝ TĚŠÍNZŠ SLOVENSKÁ,ČESKÝ TĚŠÍN 4 57.04
3 Filip HanzelFilip Hanzel 03 6. ZŠ TŘINEC - ATLETIKA TŘINEC6. ZŠ TŘINEC - ATLETIKA TŘINEC 2 58.67
4 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 071021 ATLETICKÝ ODDÍL KARVINÁATLETICKÝ ODDÍL KARVINÁ 5 59.58
5 Michał WaclawikMichał Waclawik 09 ATLETIKA TJ TŽ TŘINECATLETIKA TJ TŽ TŘINEC 7 61.19
6 Jeroným ŠimekJeroným Šimek 081125 ATLETIKA ČLOVÍČEKATLETIKA ČLOVÍČEK 3 62.17
7 Jakub MazáčJakub Mazáč 05 PŘÍBORPŘÍBOR 6 67.45
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl 070112 ATLETIKA STARÁ BOLESLAVATLETIKA STARÁ BOLESLAV 1 45.98
2 Richard NovákRichard Novák 080101 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 2 47.02
3 Max MrovecMax Mrovec 070522 ZŠ KOBEŘICEZŠ KOBEŘICE 3 47.26
4 Filip JarolímFilip Jarolím 071025 PORUBAPORUBA 7 47.50
5 Damian MalczykDamian Malczyk 070506 PZS KARWINA FRYSZTATPZS KARWINA FRYSZTAT 6 47.52
6 Michal MotáňMichal Motáň 070112 ZŠ HEYROVSKÉHO,OLOMOUC,1.HFK OLOMOUCZŠ HEYROVSKÉHO,OLOMOUC,1.HF... 1 47.73
7 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 080117 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 5 47.78
8 Vít DietrichVít Dietrich 070401 OPAVAOPAVA 2 48.86
9 Jakub PilchJakub Pilch 06 ZŠ DANY A EMILA ZÁTOPKOVÝCH, TŘINECZŠ DANY A EMILA ZÁTOPKOVÝCH... 4 48.99
10 Filip VolnyFilip Volny 070202 LIBHOSTLIBHOST 4 49.22
11 Jakub JányšJakub Jányš 070417 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 49.26
12 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 070830 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 50.01
13 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 50.20
14 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 070421 FC ODRA PETŘKOVICEFC ODRA PETŘKOVICE 3 50.60
15 Jan MusálekJan Musálek 071109 AK HOŠŤÁLKOVICEAK HOŠŤÁLKOVICE 5 50.93
16 Viktor NovákViktor Novák 080101 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 3 50.93
17 Jan ČíhalJan Číhal 071015 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 4 51.28
18 Cyril VojtekCyril Vojtek 070313 ZŠ RIEGROVAZŠ RIEGROVA 4 51.44
19 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 070521 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 51.46
20 Jakub HolubJakub Holub 070221 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 8 51.68
21 Jakub ChrobokJakub Chrobok 071204 ZŠ TĚRLICKOZŠ TĚRLICKO 1 51.82
22 David PavlišinecDavid Pavlišinec 070824 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 7 52.16
23 Nikolas HlaváčekNikolas Hlaváček 070217 KAROLÍNY SVĚTLÉKAROLÍNY SVĚTLÉ 2 52.25
24 Jakub ČížJakub Číž 071026 ZŠ MARIE KUDEŘÍKOVÉ, TJ START HAVÍŘOVZŠ MARIE KUDEŘÍKOVÉ, TJ STA... 7 52.26
25 Šimon HolubŠimon Holub 071012 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 6 52.45
26 Jan UrbánekJan Urbánek 070521 ŠKOLA BŘEZOVÁŠKOLA BŘEZOVÁ 2 52.50
27 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 180324 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 7 52.70
28 David LaníkDavid Laník 070313 TJ VITKOVICETJ VITKOVICE 5 52.87
29 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 BEZRUČOVA, TŘINEC, TJ TŽ TŘINECBEZRUČOVA, TŘINEC, TJ TŽ TŘ... 5 53.00
30 Jan RusinaJan Rusina 070131 ODDÍL ATLETIKY TJ STARTODDÍL ATLETIKY TJ START 1 53.16
31 Oliver SysloOliver Syslo 070724 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 53.46
32 Tomáš BergerTomáš Berger 070122 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 53.78
33 Adam NowakAdam Nowak 081031 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 3 54.01
34 Jan ChrastinaJan Chrastina 080622 ZŠ RYCHVALDZŠ RYCHVALD 8 54.16
35 Martin PostuwkaMartin Postuwka 080214 ZS HRABINAZS HRABINA 4 54.62
36 Ondřej KubíkOndřej Kubík 080828 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 5 55.27
37 Marek HrbačMarek Hrbač 070525 ZŠ VRCHNÍ 19, OPAVAZŠ VRCHNÍ 19, OPAVA 2 55.49
38 Adam BolekAdam Bolek 070913 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 6 55.80
39 Šimon JanšaŠimon Janša 070413 ZŠ HNOJNÍKZŠ HNOJNÍK 8 56.34
40 Daniel AdamikDaniel Adamik 070114 MASARYKOVA ZŠ, BOHUMÍNMASARYKOVA ZŠ, BOHUMÍN 8 56.56
41 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 071031 ZŠ SLOVENSKÁ,ČESKÝ TĚŠÍNZŠ SLOVENSKÁ,ČESKÝ TĚŠÍN 4 57.04
42 Filip HanzelFilip Hanzel 03 6. ZŠ TŘINEC - ATLETIKA TŘINEC6. ZŠ TŘINEC - ATLETIKA TŘINEC 2 58.67
43 Samuel KlementSamuel Klement 080611 ZS HRABINAZS HRABINA 7 59.19
44 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 071021 ATLETICKÝ ODDÍL KARVINÁATLETICKÝ ODDÍL KARVINÁ 5 59.58
45 Michał WaclawikMichał Waclawik 09 ATLETIKA TJ TŽ TŘINECATLETIKA TJ TŽ TŘINEC 7 61.19
46 Jeroným ŠimekJeroným Šimek 081125 ATLETIKA ČLOVÍČEKATLETIKA ČLOVÍČEK 3 62.17
47 Jakub MazáčJakub Mazáč 05 PŘÍBORPŘÍBOR 6 67.45

-

1 (po, 11.6.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 45.29
2 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 070128 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 47.59
3 Dominika DudováDominika Dudová 070215 FZŠ CHLUPOVA / PRAHA / SK STODŮLKYFZŠ CHLUPOVA / PRAHA / SK S... 2 50.18
4 Carlie nicole GeorgievCarlie nicole Georgiev 070329 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 50.58
5 Ema ProcházkováEma Procházková 070608 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 4 50.68
6 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 080514 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 50.85
7 Barbora ŠímováBarbora Šímová 071014 ZŠ PORUBSKÁ 832 - OSTRAVAZŠ PORUBSKÁ 832 - OSTRAVA 7 51.17
8 Lucie MišunováLucie Mišunová 080418 AK ELIM VSETÍNAK ELIM VSETÍN 8 51.44
Celkem 8 závodníků
2 (po, 11.6.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 080812 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 7 49.53
2 Viktoria UtikalovaViktoria Utikalova 12 TJ TŽ ATLETIKA TRINECTJ TŽ ATLETIKA TRINEC 2 50.57
3 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 070107 ZŠ BOROVSKEHO KARVINÁZŠ BOROVSKEHO KARVINÁ 1 51.31
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 070531 ZŠ VRCHNÍ 19, OPAVAZŠ VRCHNÍ 19, OPAVA 5 52.19
5 Marie OnderkováMarie Onderková 070914 TJ SLEZAN OPAVATJ SLEZAN OPAVA 4 52.39
6 Tereza MotalováTereza Motalová 070222 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 52.65
7 Andrea CzernáAndrea Czerná 070309 ZŠ MASARYKOVA BOHUMÍNZŠ MASARYKOVA BOHUMÍN 6 53.19
8 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 070607 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 53.53
Celkem 8 závodníků
3 (po, 11.6.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie MaierováSofie Maierová 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 4 51.51
2 Klára KluzováKlára Kluzová 06 PZS JABLUNKOVPZS JABLUNKOV 2 51.71
3 Adéla MotykováAdéla Motyková 10 SK VITALITY SLEZSKOSK VITALITY SLEZSKO 8 52.41
4 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 071031 OSTRAVAOSTRAVA 7 52.45
5 Karolína CetlováKarolína Cetlová 070120 OPAVAOPAVA 6 52.56
6 Sophie SteuerováSophie Steuerová 070831 ZŠ KOBEŘICEZŠ KOBEŘICE 5 52.63
7 Julie BartkováJulie Bartková 080809 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 3 53.05
8 Zuzana SkreckovaZuzana Skreckova 071206 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 1 53.17
Celkem 8 závodníků
4 (po, 11.6.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 080119 AKEZ KOPŘIVNICEAKEZ KOPŘIVNICE 1 52.46
2 Zuzana KrestováZuzana Krestová 070616 TJ JAKL KARVINÁTJ JAKL KARVINÁ 8 53.30
3 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 080415 TJ JAKL KARVINÁTJ JAKL KARVINÁ 2 53.56
4 Emma ZajcováEmma Zajcová 080502 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.81
5 Barbora AdámkováBarbora Adámková 070129 OSTRAVAOSTRAVA 6 54.15
6 Vendula ValdmannovaVendula Valdmannova 071210 TENNIS HILL HAVIROVTENNIS HILL HAVIROV 4 55.06
7 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 070428 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 7 55.61
8 Anna GlosováAnna Glosová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 56.32
Celkem 8 závodníků
5 (po, 11.6.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NávratováDominika Návratová 11 PÍSEK U JABLUNKOVA - 1.BĚŽECKÝ JABLUNKOVPÍSEK U JABLUNKOVA - 1.BĚŽE... 4 53.01
2 Simona WaloszkovaSimona Waloszkova 070412 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 53.55
3 Tereza KucharskáTereza Kucharská 070124 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 2 54.09
4 Ella LefnerováElla Lefnerová 080618 ZŠ KRAVAŘE, KOMENSKÉHO 14, 747 21ZŠ KRAVAŘE, KOMENSKÉHO 14, ... 3 55.14
5 Nela SejkorováNela Sejkorová 071021 ZŠ M.KUDEŘÍKOVÉ,HAVÍŘOV MĚSTOZŠ M.KUDEŘÍKOVÉ,HAVÍŘOV MĚSTO 1 55.27
6 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 080404 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 6 55.66
7 Aneta WronkováAneta Wronková 080925 ZS HRABINAZS HRABINA 8 56.54
8 Tereza MaňkováTereza Maňková 081010 OSTRAVAOSTRAVA 5 57.39
Celkem 8 závodníků
6 (po, 11.6.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michela ŽáčkováMichela Žáčková 080423 ČESKÝ TĚŠÍNČESKÝ TĚŠÍN 8 53.92
2 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 071004 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 54.79
3 Valérie PenhakerováValérie Penhakerová 071217 ZŠ MLÁDEŽNICKÁZŠ MLÁDEŽNICKÁ 4 56.64
4 Mariana JanošováMariana Janošová 070613 ZŠ TĚRLICKO - TĚRLICKOZŠ TĚRLICKO - TĚRLICKO 2 56.73
5 Markéta JemelkováMarkéta Jemelková 070830 OSTRAVAOSTRAVA 6 57.92
6 Ester WewiorkováEster Wewiorková 070323 PZŠ HORNÍ SUCHÁPZŠ HORNÍ SUCHÁ 5 58.46
7 Eliška BártováEliška Bártová 070921 BOHUMÍNBOHUMÍN 7 58.99
Jana NovákováJana Nováková 080101 ZŠ MASARYKOVA ČESKÝ TĚŠÍNZŠ MASARYKOVA ČESKÝ TĚŠÍN 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 45.29
2 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 070128 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 47.59
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 080812 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 7 49.53
4 Dominika DudováDominika Dudová 070215 FZŠ CHLUPOVA / PRAHA / SK STODŮLKYFZŠ CHLUPOVA / PRAHA / SK S... 2 50.18
5 Viktoria UtikalovaViktoria Utikalova 12 TJ TŽ ATLETIKA TRINECTJ TŽ ATLETIKA TRINEC 2 50.57
6 Carlie nicole GeorgievCarlie nicole Georgiev 070329 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 50.58
7 Ema ProcházkováEma Procházková 070608 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 4 50.68
8 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 080514 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 50.85
9 Barbora ŠímováBarbora Šímová 071014 ZŠ PORUBSKÁ 832 - OSTRAVAZŠ PORUBSKÁ 832 - OSTRAVA 7 51.17
10 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 070107 ZŠ BOROVSKEHO KARVINÁZŠ BOROVSKEHO KARVINÁ 1 51.31
11 Lucie MišunováLucie Mišunová 080418 AK ELIM VSETÍNAK ELIM VSETÍN 8 51.44
12 Sofie MaierováSofie Maierová 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 4 51.51
13 Klára KluzováKlára Kluzová 06 PZS JABLUNKOVPZS JABLUNKOV 2 51.71
14 Natálie NovákováNatálie Nováková 070531 ZŠ VRCHNÍ 19, OPAVAZŠ VRCHNÍ 19, OPAVA 5 52.19
15 Marie OnderkováMarie Onderková 070914 TJ SLEZAN OPAVATJ SLEZAN OPAVA 4 52.39
16 Adéla MotykováAdéla Motyková 10 SK VITALITY SLEZSKOSK VITALITY SLEZSKO 8 52.41
17 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 071031 OSTRAVAOSTRAVA 7 52.45
18 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 080119 AKEZ KOPŘIVNICEAKEZ KOPŘIVNICE 1 52.46
19 Karolína CetlováKarolína Cetlová 070120 OPAVAOPAVA 6 52.56
20 Sophie SteuerováSophie Steuerová 070831 ZŠ KOBEŘICEZŠ KOBEŘICE 5 52.63
21 Tereza MotalováTereza Motalová 070222 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 52.65
22 Dominika NávratováDominika Návratová 11 PÍSEK U JABLUNKOVA - 1.BĚŽECKÝ JABLUNKOVPÍSEK U JABLUNKOVA - 1.BĚŽE... 4 53.01
23 Julie BartkováJulie Bartková 080809 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 3 53.05
24 Zuzana SkreckovaZuzana Skreckova 071206 ATLETIKA PORUBAATLETIKA PORUBA 1 53.17
25 Andrea CzernáAndrea Czerná 070309 ZŠ MASARYKOVA BOHUMÍNZŠ MASARYKOVA BOHUMÍN 6 53.19
26 Zuzana KrestováZuzana Krestová 070616 TJ JAKL KARVINÁTJ JAKL KARVINÁ 8 53.30
27 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 070607 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 53.53
28 Simona WaloszkovaSimona Waloszkova 070412 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 53.55
29 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 080415 TJ JAKL KARVINÁTJ JAKL KARVINÁ 2 53.56
30 Emma ZajcováEmma Zajcová 080502 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.81
31 Michela ŽáčkováMichela Žáčková 080423 ČESKÝ TĚŠÍNČESKÝ TĚŠÍN 8 53.92
32 Tereza KucharskáTereza Kucharská 070124 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 2 54.09
33 Barbora AdámkováBarbora Adámková 070129 OSTRAVAOSTRAVA 6 54.15
34 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 071004 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 54.79
35 Vendula ValdmannovaVendula Valdmannova 071210 TENNIS HILL HAVIROVTENNIS HILL HAVIROV 4 55.06
36 Ella LefnerováElla Lefnerová 080618 ZŠ KRAVAŘE, KOMENSKÉHO 14, 747 21ZŠ KRAVAŘE, KOMENSKÉHO 14, ... 3 55.14
37 Nela SejkorováNela Sejkorová 071021 ZŠ M.KUDEŘÍKOVÉ,HAVÍŘOV MĚSTOZŠ M.KUDEŘÍKOVÉ,HAVÍŘOV MĚSTO 1 55.27
38 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 070428 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 7 55.61
39 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 080404 SSK VITKOVICESSK VITKOVICE 6 55.66
40 Anna GlosováAnna Glosová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 56.32
41 Aneta WronkováAneta Wronková 080925 ZS HRABINAZS HRABINA 8 56.54
42 Valérie PenhakerováValérie Penhakerová 071217 ZŠ MLÁDEŽNICKÁZŠ MLÁDEŽNICKÁ 4 56.64
43 Mariana JanošováMariana Janošová 070613 ZŠ TĚRLICKO - TĚRLICKOZŠ TĚRLICKO - TĚRLICKO 2 56.73
44 Tereza MaňkováTereza Maňková 081010 OSTRAVAOSTRAVA 5 57.39
45 Markéta JemelkováMarkéta Jemelková 070830 OSTRAVAOSTRAVA 6 57.92
46 Ester WewiorkováEster Wewiorková 070323 PZŠ HORNÍ SUCHÁPZŠ HORNÍ SUCHÁ 5 58.46
47 Eliška BártováEliška Bártová 070921 BOHUMÍNBOHUMÍN 7 58.99
Jana NovákováJana Nováková 080101 ZŠ MASARYKOVA ČESKÝ TĚŠÍNZŠ MASARYKOVA ČESKÝ TĚŠÍN 3 DNS