Back

 / EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

60 m - Žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.25
60 m - Žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.45
60 m - Žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 07.38
60 m - Žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 07.61
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.69
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.71
60 m - Ml. žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
60 m - Ml. žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.91
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.05
60 m - Ml. žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
3 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.38
60 m - Ml. žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.48
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.68
60 m - Žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.03
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.09
3= Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.10
60 m - Žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.13
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.23
60 m - Žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.60
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.79
60 m - Žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
60 m - Ml. žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.01
60 m - Ml. žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.47
60 m - Ml. žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.30
60 m - Ml. žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.61
60 m - Atletická přípravka-hoši (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.47
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.49
3 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.67
60 m - Atletická přípravka-hoši (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.04
60 m - Atletická přípravka-dívky (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.57
60 m - Atletická přípravka-dívky (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
3 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.98
150 m - Ml. žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
3 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 19.00
150 m - Ml. žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19.54
150 m - Ml. žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 19.64
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 19.97
150 m - Ml. žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.81
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.90
600 m - Atletická přípravka-hoši (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:46.86
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:49.62
600 m - Atletická přípravka-hoši (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1:50.57
2 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:54.10
3 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1:56.25
600 m - Atletická přípravka-hoši (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:55.29
2 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:00.81
3 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:04.57
600 m - Atletická přípravka-dívky (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:47.76
3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:49.14
600 m - Atletická přípravka-dívky (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1:56.84
3 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1:57.10
600 m - Atletická přípravka-dívky (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:01.12
600 m - Atletická přípravka-dívky (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:56.25
2 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:02.24
3 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:05.75
800 m - Ml. žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2:21.19
3 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:25.02
800 m - Ml. žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2:36.85
2 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:39.48
3 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2:42.17
800 m - Ml. žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:20.49
800 m - Ml. žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:25.14
2 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:25.15
3 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:25.88
800 m - Ml. žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:35.33
2 Jakub DusilJakub Dusil 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:35.95
800 m - Ml. žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:25.13
2 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:29.03
800 m - Ml. žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:33.93
2 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:37.12
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:41.64
800 m - Ml. žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:39.26
2 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:41.92
3 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:42.25
800 m - Ml. žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:50.53
2 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:51.12
3 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:52.27
800 m - Ml. žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:29.42
800 m - Ml. žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:27.63
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:32.00
3 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2:35.00
800 m - Ml. žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 05 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 2:40.63
2 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:42.00
3 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:42.19
800 m - Ml. žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:50.20
2 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2:52.34
3 Markéta MotykováMarkéta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:56.70
1500 m - Žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:20.41
2 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 4:22.57
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:23.50
1500 m - Žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:40.51
2 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:44.43
3 Tomáš KlementTomáš Klement 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4:46.09
1500 m - Žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:30.91
2 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:35.28
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4:36.24
1500 m - Žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:45.49
2 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:54.12
3 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4:56.09
1500 m - Žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4:40.44
3 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 5:05.42
1500 m - Žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:20.93
2 Natálie VölflováNatálie Völflová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5:21.34
3 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:22.32
1500 m - Žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:53.81
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4:55.92
3 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:57.11
1500 m - Žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:30.71
2 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5:38.06
3 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:39.33
100 m překážek - Žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 14.56
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14.81
100 m překážek - Žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 15.57
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.68
3 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16.22
100 m překážek - Žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 13.31
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 14.08
100 m překážek - Žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.19
2 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 15.52
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.75
100 m překážek - Žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 15.05
100 m překážek - Žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 15.79
3 Lia HeryánováLia Heryánová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 16.34
100 m překážek - Žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 14.57
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15.20
100 m překážek - Žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
3 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 16.12