Back

 / EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

Skok vysoký - Žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1.81
Skok vysoký - Žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1.80
3 Jakub DouděraJakub Douděra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.71
Skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DusilJakub Dusil 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.43
2= Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1.38
2= Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1.38
Skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.61
Skok vysoký - Žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1.63
3 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 1.63
Skok vysoký - Žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.48
2 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.48
3 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.43
Skok vysoký - Žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.63
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1.63
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.58
Skok vysoký - Žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Petra KlikováPetra Kliková 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.43
3 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.38
Skok vysoký - Ml. žákyně (pondělí, 10.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Skok vysoký - Ml. žákyně (pondělí, 10.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.38
3 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 1.28
Skok vysoký - Ml. žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1.59
3 Daniela MacnarováDaniela Macnarová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1.53
Skok vysoký - Ml. žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.43
2 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1.43
3 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1.38
Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub JordánJakub Jordán 07 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 1.37
3= Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.28
Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
3 Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.33
Skok daleký - Žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.42
3 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6.28
Skok daleký - Žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Skok daleký - Ml. žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Skok daleký - Ml. žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.66
3 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4.64
Skok daleký - Žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Skok daleký - Žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5.41
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5.30
Skok daleký - Ml. žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Skok daleký - Ml. žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5.10
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.03
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4.86
3 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4.60
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
3 Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4.47
Vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.37
3 Sára DočekalováSára Dočekalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.51
Vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.79
3 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.11
Vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona KršíkováSimona Kršíková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.65
2 Viktorie BlažkováViktorie Blažková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.43
3 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.01
Vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.11
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.42
Vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13.63
2 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.07
3 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.97
Hod oštěpem 500g - Žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Hod oštěpem 500g - Žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Hod oštěpem 600g - Žáci (úterý, 11.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KopečekJakub Kopeček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 63.61
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 61.18
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 53.70
Hod oštěpem 600g - Žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 46.71
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 54.33
2 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 54.25
3 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 53.31
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 64.32
2 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 61.09
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 55.60
3 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 52.28
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla DekanováAdéla Dekanová 05 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 55.07
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
3 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 47.77
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (středa, 12.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 44.08
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 42.92