Back

 / EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.39
5 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.42
6 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.50
7 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 07.51
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.47
3 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.54
5 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.60
7 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.72
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 07.57
4 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.63
5 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.64
6 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.76
8 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.67
2 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.73
3 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.76
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.96
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.77
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.77
4 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.82
6 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 08.00
7 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.85
4 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 07.86
5 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.86
8 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.67
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.90
5 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.96
6 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.99
7 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.03
8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 07.82
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.89
3 Thomas MacuraThomas Macura 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 07.93
4 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.03
5 Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.06
6 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.96
3 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.00
4 Boris KácalBoris Kácal 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.02
6 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.12
8 Tomáš KlementTomáš Klement 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.10
3 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 08.31
5 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.45
6 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.52
7 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.75
8 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Václav MalíkVáclav Malík 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.21
4 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.29
6 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.33
7 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.34
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.25
2 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.56
3 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.63
4 Jakub JonášJakub Jonáš 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.64
5 Matěj SabelaMatěj Sabela 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 13 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 07.55
6 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.77
7 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 07.84
8 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.87
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.72
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.82
4 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.82
5 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.88
7 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 15 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.82
2 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.86
3 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.19
5 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.31
6 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 16 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.28
4 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.32
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.32
7 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.51
Celkem 4 závodníků
Rozběh 17 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.08
4 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.20
5 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.32
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.35
7 Jakub DouděraJakub Douděra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 18 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.24
3 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.24
4 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.28
5 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.35
6 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.37
7 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 19 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 František RajchlFrantišek Rajchl 04 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 08.42
3 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.54
6 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.83
7 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.83
Celkem 4 závodníků
Rozběh 20 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.43
4 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08.53
6 Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.12
Celkem 3 závodníků
Rozběh 21 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.38
2 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.82
5 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.62
Celkem 3 závodníků
Rozběh 22 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 08.19
3 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.16
4 Pavel TomášekPavel Tomášek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.34
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (út, 11.9.2018) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.25
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.38
6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.39
Celkem 3 závodníků
Finále B (út, 11.9.2018) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.45
4 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.52
5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.56
6 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 07.57
7 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.60
Celkem 5 závodníků
Finále C (út, 11.9.2018) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 07.38
7 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.62
8 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.68
Celkem 3 závodníků
Finále D (út, 11.9.2018) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 07.61
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.69
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.71
4 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.72
5 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.86
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.80
5 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.11
7 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.28
Celkem 3 závodníků
Rozběh 1 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.44
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.66
6 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.70
8 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.15
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.58
2 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.69
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.71
5 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.92
6 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.12
8 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.80
3 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 07.87
6 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.19
8 Matvij TsapMatvij Tsap 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.27
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.97
2 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.01
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.13
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.27
6 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.33
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Adam KališAdam Kališ 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 08.88
3 Ondřej BartoňOndřej Bartoň 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.03
4 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.05
5 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.11
8 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.85
5 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.25
Celkem 2 závodníků
Rozběh 4 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 07.82
4 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 08.18
6 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.36
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.39
6 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.72
Celkem 2 závodníků
Rozběh 5 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.81
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.86
5 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 09.00
6 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.07
7 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.41
8 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.89
2 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.04
3 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.08
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.19
5 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 09.24
6 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.28
7 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.23
2 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.41
5 Vladimír BílekVladimír Bílek 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.50
6 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 08.53
7 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.54
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (po, 10.9.2018) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.40
3 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.47
4 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.53
7 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.76
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.95
2 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.11
6 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.40
7 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.44
8 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.61
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Dominik MachalaDominik Machala 06 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 09.50
3 Richard KyzlinkRichard Kyzlink 06 ASK BlanskoASK Blansko 09.51
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.58
5 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.62
6 Jan SladkovskýJan Sladkovský 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.75
7 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.26
3 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.54
4 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.59
5 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.64
7 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.86
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (po, 10.9.2018) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.65
4 Dominik ManďákDominik Manďák 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.85
6 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.90
7 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.07
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 08.68
2 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 09.04
3 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.21
6 Štěpán MarekŠtěpán Marek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.51
7 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.79
8 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KučeraTomáš Kučera 06 BYAC BrnoBYAC Brno 09.46
2 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.79
Celkem 2 závodníků
Rozběh 10 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.34
2 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.64
3 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.76
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 08.81
5 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.82
7 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.35
8 Ondřej SojákOndřej Soják 05 BYAC BrnoBYAC Brno 09.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.72
2 Martin LangerMartin Langer 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.75
3 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.94
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.18
6 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.23
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 08.95
2 Martin TaušMartin Tauš 06 BYAC BrnoBYAC Brno 09.21
3 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.46
4 Adam UxaAdam Uxa 06 BYAC BrnoBYAC Brno 10.66
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.04
4 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 09.68
5 Adam CzepiecAdam Czepiec 05 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.82
6 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.26
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 11.9.2018) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 07.70
5 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.73
7 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 07.75
8 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.77
Celkem 4 závodníků
Finále A (st, 12.9.2018) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.38
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.52
5 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.53
6 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.57
8 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 08.74
Celkem 5 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.48
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.68
5 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.80
6 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.84
7 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.91
Celkem 5 závodníků
Finále B (út, 11.9.2018) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.91
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.05
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.71
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.84
5 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 08.02
6 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.13
7 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.17
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.15
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.28
Celkem 2 závodníků
Rozběh 3 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.35
7 Ester VančurováEster Vančurová 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.47
8 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.51
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.45
6 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.48
7 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.51
8 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.64
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.49
4 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.62
5 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.66
7 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.86
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.36
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.48
3 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.69
5 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.73
6 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.15
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.59
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.59
5 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.70
6 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.88
7 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.91
8 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.59
2 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.59
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.63
4 Desislava HristovaDesislava Hristova 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 08.67
5 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.70
6 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08.92
7 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 09.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 9 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.81
4 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.89
7 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.18
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 08.87
2 Martina GalburováMartina Galburová 03 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 08.93
4 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.11
5 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.12
6 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.13
7 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.09
2 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.13
3 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.27
4 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.28
5 Karolína OczkováKarolína Oczková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.36
6 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.06
Celkem 1 závodníků
Rozběh 13 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.02
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.14
4 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.17
7 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.38
8 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.28
4 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08.41
6 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.51
7 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.58
Celkem 4 závodníků
Rozběh 15 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.23
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.34
5 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.36
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.39
7 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 16 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.34
2 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.36
4 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.51
5 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.52
6 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.65
7 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 17 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.32
3 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.39
4 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.47
5 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.60
6 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.61
7 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.62
8 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.90
Celkem 7 závodníků
Rozběh 18 (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.17
3 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.61
5 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.62
6 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.68
7 Daniela DutkováDaniela Dutková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.70
8 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 19 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.61
4 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.79
5 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.06
6 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.13
Celkem 4 závodníků
Rozběh 20 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.32
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.65
4 Johana SoukupováJohana Soukupová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.77
8 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.07
Celkem 4 závodníků
Rozběh 21 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.70
2 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 08.72
3 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08.81
4 Lia HeryánováLia Heryánová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.90
5 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.00
6 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.01
7 Klára HájkováKlára Hájková 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 22 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 08.83
4 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.09
5 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.14
Celkem 3 závodníků
Rozběh 23 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.71
2 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.74
4 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.98
5 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.08
6 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 24 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.90
4 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.00
1= Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.72
Celkem 3 závodníků
Rozběh 25 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 09.02
3 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 09.14
6 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 09.69
Celkem 3 závodníků
Rozběh 26 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Kateřina HomerováKateřina Homerová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.03
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.18
5 Klára ChmeňováKlára Chmeňová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.21
6 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.33
7 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.36
8 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 27 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanesa MartincováVanesa Martincová 04 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 09.02
2 Martina ŠroubkováMartina Šroubková 04 BYAC BrnoBYAC Brno 09.16
4 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.37
5 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.45
6 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.61
Celkem 5 závodníků
Rozběh 28 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.78
2 Zuzana FrancováZuzana Francová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.27
3 Sabina VolkováSabina Volková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.31
4 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.43
6 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.50
7 Eva RajskáEva Rajská 04 JAC BrnoJAC Brno 09.80
8 Lucie MichnováLucie Michnová 04 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 09.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 29 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BlažkováViktorie Blažková 04 JAC BrnoJAC Brno 09.16
5 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.09
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 11.9.2018) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.60
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.79
5 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.98
6 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 08.00
7 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.11
8 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.19
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 11.9.2018) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.32
8 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.44
Celkem 2 závodníků
Finále C (út, 11.9.2018) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.03
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.09
3= Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.10
5 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.15
Celkem 4 závodníků
Finále D (út, 11.9.2018) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.13
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.23
4 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.32
6 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.37
8 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.46
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.06
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.34
4 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.35
5 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.37
Celkem 4 závodníků
Rozběh 1 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.20
4 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.50
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.72
7 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.86
8 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.80
6 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.98
7 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.04
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.36
6 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 08.61
Celkem 2 závodníků
Rozběh 3 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.35
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.50
4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.63
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.51
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.53
4 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.80
6 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.94
7 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.11
8 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.80
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.90
5 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.94
6 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.02
7 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.41
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.44
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.63
4 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.65
5 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.69
6 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 08.54
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.66
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.71
4 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.84
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.60
2 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.82
3 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.86
6 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.96
8 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (út, 11.9.2018) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.93
2 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.33
3 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.35
4 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.35
5 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 09.43
7 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 09.57
8 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 08.64
6 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.80
Celkem 2 závodníků
Rozběh 7 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.71
3 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.80
4 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.89
6 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.01
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.23
3 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.26
4 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.32
6 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.36
7 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.36
8 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.25
3 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.28
4 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.29
5 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.38
6 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.42
7 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.43
8 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.49
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.69
4 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.88
6 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.10
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (po, 10.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.93
4 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.94
5 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.96
Celkem 3 závodníků
Rozběh 9 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.20
4 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.40
5 Natalie PařilováNatalie Pařilová 06 JAC BrnoJAC Brno 09.49
7 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.67
8 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.73
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.22
2 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.37
3 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.55
4 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.58
5 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.60
7 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.87
8 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (po, 10.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.75
5 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.31
6 Michaela ŠkodováMichaela Škodová 05 JAC BrnoJAC Brno 09.36
Celkem 3 závodníků
Rozběh 11 (po, 10.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 08.90
4 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.05
5 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.07
6 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.20
7 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.27
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.43
2 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.51
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.81
5 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.88
7 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.56
2 Kristýna KlímkováKristýna Klímková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.75
3 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.79
4 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 09.80
5 Monika ChloupkováMonika Chloupková 06 ASK BlanskoASK Blansko 09.90
6 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.95
7 Adéla MátlováAdéla Mátlová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.03
8 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 10.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (po, 10.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.88
2 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.91
3 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.06
6 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.13
7 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.15
8 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (po, 10.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.99
3 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.13
4 Julie VálkováJulie Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.13
8 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 09.74
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.09
2 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 09.53
3 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.62
4 Anna ŽižkováAnna Žižková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.96
5 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.07
6 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.73
4 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BlanskoASK Blansko 10.45
Celkem 2 závodníků
Rozběh 14 (po, 10.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 08.87
3 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.99
5 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.04
6 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.18
8 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.72
Celkem 5 závodníků
Rozběh 15 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.94
2 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.94
3 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 09.11
4 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.33
6 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 09.40
7 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 09.41
8 Klára MičaníkováKlára Mičaníková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 16 (po, 10.9.2018) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 09.25
4 Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.38
6 Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 09.51
Celkem 3 závodníků
Rozběh 17 (po, 10.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.47
2 Veronika KrálíkováVeronika Králíková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.53
3 Franziska SchmidFranziska Schmid 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.57
4 Petra BlažkováPetra Blažková 05 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 09.61
5 Vivien SkřípskáVivien Skřípská 05 JAC BrnoJAC Brno 09.67
7 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.88
8 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 18 (po, 10.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.37
2 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.40
3 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.48
4 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.61
6 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 05 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 09.79
7 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.94
8 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 10.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 19 (po, 10.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.85
4 Markéta MotykováMarkéta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.27
5 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.27
6 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.94
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 11.9.2018) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.01
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.15
5 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.25
6 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.33
7 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.34
8 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.40
Celkem 6 závodníků
Finále A (st, 12.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.30
4 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.47
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.51
7 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.55
8 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.64
Celkem 5 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.61
Celkem 1 závodníků
Finále B (út, 11.9.2018) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.47
4 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.52
5 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.52
6 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.54
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.47
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.49
3 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.67
4 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.73
5 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.78
Celkem 5 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.04
7 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.29
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.70
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.73
3 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.81
7 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.30
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.04
4 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.30
5 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.31
6 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.37
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.11
4 Jakub JordánJakub Jordán 07 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 09.47
Celkem 2 závodníků
Rozběh 4 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.97
3 Oliver VoglOliver Vogl 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.45
4 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.55
5 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.89
6 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.07
7 Daniel KolářDaniel Kolář 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.24
2 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.34
3 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.52
4 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.56
5 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.69
7 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.79
8 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.43
3 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.63
5 Lukáš MertaLukáš Merta 07 JAC BrnoJAC Brno 09.90
7 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 10.30
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.51
4 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.75
6 Michal SojákMichal Soják 07 BYAC BrnoBYAC Brno 09.86
7 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.91
8 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.82
3 Adam LachoAdam Lacho 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.83
4 Kristian HonekKristian Honek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.10
Celkem 3 závodníků
Rozběh 9 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.68
3 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.05
4 Adam PopekAdam Popek 07 BYAC BrnoBYAC Brno 10.21
5 Adam VeselýAdam Veselý 07 JAC BrnoJAC Brno 10.43
6 Matěj KiprýMatěj Kiprý 07 BYAC BrnoBYAC Brno 10.67
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 07 JAC BrnoJAC Brno 09.83
2 Jan DedikJan Dedik 07 JAC BrnoJAC Brno 10.43
3 Josef KašinaJosef Kašina 07 BYAC BrnoBYAC Brno 10.48
4 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 10.81
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.57
Celkem 1 závodníků
Rozběh 2 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.24
Celkem 1 závodníků
Rozběh 3 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.88
2 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.02
6 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.51
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.02
2 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.13
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.19
6 Terezie JančováTerezie Jančová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.48
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.93
3 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.24
5 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.38
7 Nikola SeďováNikola Seďová 07 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 09.60
8 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.72
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (út, 11.9.2018) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.38
2 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.59
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.64
4 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.65
5 Andrea LenomarováAndrea Lenomarová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.67
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.48
3 Adriana TejralováAdriana Tejralová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.57
4 Lucie HavelkováLucie Havelková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.69
6 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.04
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.48
4 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.81
5 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.86
6 Viktorie CzudkováViktorie Czudková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.87
7 Pavla NechvílováPavla Nechvílová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.93
8 Kristýna GottwaldováKristýna Gottwaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 10.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.35
2 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.47
3 Kateřina GottwaldováKateřina Gottwaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 09.51
4 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.64
5 Tereza TučkováTereza Tučková 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.81
6 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.84
7 Marika PetrlováMarika Petrlová 07 JAC BrnoJAC Brno 09.87
8 Valerie NovákováValerie Nováková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.31
2 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.67
3 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.80
4 Eliška BinderováEliška Binderová 07 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 09.92
5 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.94
6 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková 07 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 09.99
7 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.05
8 Lilien PodstavkováLilien Podstavková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.25
2 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.27
4 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.57
5 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.76
6 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.79
7 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 09.95
8 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 10.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 12 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.04
3 Tereza ProkopováTereza Prokopová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.05
4 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10.11
5 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.19
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol KrobauerováNicol Krobauerová 07 JAC BrnoJAC Brno 09.80
3 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.06
5 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.31
6 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.67
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.57
5 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.88
6 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.88
Celkem 3 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.98
8 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.25
Celkem 2 závodníků

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 19.00
5 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 19.03
7 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 19.24
8 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 19.30
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19.54
4 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 19.67
6 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.85
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 18.83
Celkem 1 závodníků
Rozběh 2 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 19.09
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19.40
6 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 20.25
8 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 21.79
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 18.34
4 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 19.45
6 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 20.23
7 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 20.78
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.51
2 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 20.14
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.41
5 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.56
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 20.30
Celkem 1 závodníků
Rozběh 6 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 19.11
2 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 20.13
3 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20.46
4 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20.80
5 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.05
8 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 19.93
3 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20.77
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 21.31
7 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.45
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19.96
3 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.81
4 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 21.07
5 Dominik ManďákDominik Manďák 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.46
7 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 21.99
5 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 22.11
7 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.59
8 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.05
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LangerMartin Langer 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21.36
4 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.75
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.04
8 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.66
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.21
2 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.00
Celkem 2 závodníků
Rozběh 12 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.14
4 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25.87
Celkem 2 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 19.47
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 19.64
5 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 20.28
7 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.32
8 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 21.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.01
6 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 22.56
Celkem 2 závodníků
Rozběh 3 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 20.25
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.45
Celkem 2 závodníků
Rozběh 4 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 20.88
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.95
3 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 21.04
6 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.25
7 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 22.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 21.09
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 21.11
Celkem 2 závodníků
Rozběh 6 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 21.67
6 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 21.76
Celkem 2 závodníků
Rozběh 7 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20.54
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.45
3 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.57
8 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.21
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21.18
2 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.31
4 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 21.57
6 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.75
7 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 21.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.21
4 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.16
8 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 23.09
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 21.35
2 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.54
3 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 21.91
4 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 22.12
5 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 22.15
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel