Back

 / Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva

Opava (12. 5. 2018)

Skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 12.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 050221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.50
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.45
3 Martin BousekMartin Bousek 051011 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1.45
Skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 12.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 050603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.46
2 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 051121 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.35
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová 050510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.35
Skok o tyči - Ml. žáci (sobota, 12.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.12
2 Jakub VajdaJakub Vajda 060414 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.65
3 David SlanýDavid Slaný 090821 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.15
Skok o tyči - Ml. žákyně (sobota, 12.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 050917 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.35
2 Anna KotzianováAnna Kotzianová 061013 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.75
3 Michaela LesákováMichaela Lesáková 090710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.65
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 12.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.68
2 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 050331 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.68
3 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4.44
Skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 12.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 050410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5.17
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.85
3 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 050518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4.61
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (sobota, 12.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.15
2 Anna PacholskáAnna Pacholská 050815 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.89
3 Adéla DekanováAdéla Dekanová 051101 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 07.88
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 12.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.70
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.00
3 David VojtalDavid Vojtal 060110 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.33
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (sobota, 12.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marie ŠuškováMarie Šušková 050416 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 30.09
2 Adéla DekanováAdéla Dekanová 051101 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 22.41
3 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 061101 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 18.52
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (sobota, 12.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.29
2 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 27.52
3 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 25.61
Hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 12.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 12.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 12.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠkapaJakub Škapa 050516 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 57.40
2 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 56.34
3 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 53.81
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 12.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla DekanováAdéla Dekanová 051101 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 51.48
2 Marie ŠuškováMarie Šušková 050416 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 48.12
3 Tereza MatýskováTereza Matýsková 050615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.39