Back

 / 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava (19. 5. 2018)

100 m - Muži (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.84 11.00
2 Jakub BendaJakub Benda 000714 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.19 9.00
3 Jan MautnerJan Mautner 010515 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.21 8.00
100 m - Muži (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Peter LučanskýPeter Lučanský 961008 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.30 4.00
2 Adam FormánekAdam Formánek 831220 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.55 3.00
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.58 2.00
100 m - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 011230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 12.08 11.00
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.32 9.00
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 860508 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.38 7.50
100 m - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 010112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.28 4.00
2 Nikola HerzováNikola Herzová 010714 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.94 3.00
3 Vanda BrunováVanda Brunová 030626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.01 2.00
5000 m - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina VévodováMartina Vévodová 901203 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 19:12.37 11.00
2 Tereza JagošováTereza Jagošová 930219 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 19:26.48 9.00
3 Sofia DebnárikováSofia Debnáriková 000627 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19:34.86 8.00
10000 m - Muži (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš LichýTomáš Lichý 940322 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 30:52.33 11.00
2 Filip ZáveskýFilip Záveský 930805 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 32:15.37 9.00
3 Roman PaulíkRoman Paulík 880205 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15 32:27.79 8.00
10 km chůze - Muži (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 770208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 45:46 11.00
2 Lubomír KubišLubomír Kubiš 010419 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 46:27 9.00
3 Zdeno MederaZdeno Medera 750101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 48:56 8.00