Back

 / 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava (19. 5. 2018)

Skok vysoký - Muži (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 830722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.98 11.00
2 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 000831 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.95 9.00
3 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.92 8.00
Skok vysoký - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 011005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.68 11.00
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 970603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.68 9.00
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 010630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.65 8.00
Skok o tyči - Muži (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.62 11.00
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 930906 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.42 9.00
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.22 8.00
Skok o tyči - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1= Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 000528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.50 10.00
1= Tereza JaníkováTereza Janíková 020403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.50 10.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.30 8.00
Skok daleký - Muži (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.76 11.00
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.64 9.00
3 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6.61 8.00
Skok daleký - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 970603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.76 11.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 990925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.56 9.00
3 Valerie StratilováValerie Stratilová 010203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.42 8.00
Trojskok - Muži (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 830722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.16 11.00
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.87 9.00
3 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.68 8.00
Trojskok - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková 990809 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.07 11.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.54 9.00
3 Šárka PoláškováŠárka Polášková 981130 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.52 8.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.17 11.00
2 Tereza DouchováTereza Douchová 921005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.88 9.00
3 Leona VargováLeona Vargová 991217 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.82 8.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin KollárMartin Kollár 900918 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16.26 11.00
2 Tomáš BortelTomáš Bortel 990929 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.83 9.00
3 Lukáš BrennLukáš Brenn 800731 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.36 8.00
Hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie VeseláNatálie Veselá 970704 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.62 11.00
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 40.93 9.00
3 Leona VargováLeona Vargová 991217 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 40.71 8.00
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš BrennLukáš Brenn 800731 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 43.02 11.00
2 Tomáš MošaTomáš Moša 960711 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.84 9.00
3 Pavel MišurecPavel Mišurec 011221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 42.19 8.00
Hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 51.31 11.00
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 000208 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 48.15 9.00
3 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková 821130 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 39.29 8.00
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej PetrOndřej Petr 840322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 47.64 11.00
2 Lukáš LabajLukáš Labaj 890419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 47.30 9.00
3 Jiří SikoraJiří Sikora 740625 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.80 8.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie VeseláNatálie Veselá 970704 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.18 11.00
2 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 000105 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 37.59 9.00
3 Michaela HanákováMichaela Hanáková 930801 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.83 8.00
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 19.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik SokolaDominik Sokola 960704 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 60.66 11.00
2 Radovan KomárRadovan Komár 900328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.39 9.00
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 53.03 8.00