Back

 / 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava (19. 5. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.5.2018 - 09:30) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.88
2 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.45
3 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.47
4 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.68
5 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.75
6 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.41
7 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.34
2 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 11.47
3 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.51
4 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.69
5 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.76
MS Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.44
MS Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 11.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.22
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.38
3 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.73
4 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.78
5 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.84
6 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.53
MS Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 1 10.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.37
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.53
3 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.59
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.71
5 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.10
6 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.12
MS Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 7 12.53
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 19.5.2018 - 11:00) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.84
2 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.19
3 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.21
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.32
5 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.37
6 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.53
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 19.5.2018 - 11:00) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.30
2 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.55
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.58
4 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.61
5 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.67
6 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 14.46
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.5.2018 - 09:15) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 12.48
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.63
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.70
4 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 13.00
5 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.13
6 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.29
7 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.41
8 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 13.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.5.2018 - 09:15) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.19
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.35
3 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.95
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 13.16
5 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 13.16
6 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 13.86
7 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.98
Lucie MertováLucie Mertová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.5.2018 - 09:15) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.39
2 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.53
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.00
4 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.57
5 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 13.60
6 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.74
7 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.97
MS Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 12.16
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 19.5.2018 - 10:45) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 12.08
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.32
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.38
4 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.38
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.69
6 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.71
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 19.5.2018 - 10:45) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.28
2 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.94
3 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.01
4 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.07
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.15
6 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.16
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.16
2 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 22.43
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.57
4 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.71
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 22.82
6 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.86
7 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 23.46
MS Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 22.90
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.73
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.78
3 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.09
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.29
5 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 23.41
6 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 23.86
7 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 24.03
Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.71
2 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.87
3 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 24.54
4 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 25.06
5 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 25.63
MS Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 25.04
Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 19.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 3 22.14
MS Erik MartinecErik Martinec 96 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 6 23.53
MS Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 4 25.58
Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 12:45) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.40
2 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.86
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.29
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 25.32
5 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 25.42
6 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 25.46
7 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.50
8 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 25.63
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:45) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.79
2 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 25.96
3 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.98
4 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.58
5 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 26.82
6 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 27.51
7 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 27.65
8 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 28.30
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 12:45) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 27.22
2 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.20
3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 28.75
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 28.78
5 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 29.08
6 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 29.42
7 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 29.58
Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 19.5.2018 - 12:45) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 25.79
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 26.53
MS Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.34
Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNF
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.10
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 49.45
3 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 49.61
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.82
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 50.70
6 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 52.09
7 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 56.62
Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.34
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 51.05
3 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 52.33
4 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 53.71
5 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 55.39
6 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 57.34
MS Tomáš TimoranskýTomáš Timoranský 93 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 50.05
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 53.31
MS Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 51.28
MS Erik MartinecErik Martinec 96 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 5 51.96
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 53.64
2 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 57.42
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 58.17
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 59.01
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 59.88
6 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 61.05
7 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 62.48
MS EMMa ZapletalováEMMa Zapletalová 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 54.33
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 60.18
2 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.41
3 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 62.18
4 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 62.42
5 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 62.57
6 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 63.24
7 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 64.44
8 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 64.63
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 57.19
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 58.37
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 59.64
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 60.62
5 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 64.80
6 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 65.26
MS Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 60.96
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 1:57.54
2 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 1:58.01
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:58.44
4 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:58.74
5 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 1:58.94
6 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:02.17
7 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:02.56
8 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:07.11
9 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:11.91
MS Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 1:59.20
Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:14.64
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:15.01
3 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:17.39
4 Hana BorováHana Borová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:18.67
5 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:18.90
6 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:20.49
7 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17 2:20.76
8 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:20.86
9 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:21.01
10 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 2:21.78
11 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:22.50
12 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 2:25.04
13 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15 2:26.88
14 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:28.18
15 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:29.36
16 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14 2:44.33
MS Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 18 2:17.89
Eliška VláčilováEliška Vláčilová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16 DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:03.30
2 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:03.70
3 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 4:12.06
4 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:17.48
5 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 4:18.05
6 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 4:18.74
7 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:18.89
8 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:21.41
9 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 4:23.06
10 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 4:44.05
11 Zdeněk ČechmanZdeněk Čechman 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14 4:44.73
12 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 16 4:47.98
MS David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 4:30.33
Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 DNS
Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 4:05.74
2 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 4:07.12
3 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 4:19.66
4 Pavel HrdinaPavel Hrdina 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 4:23.18
5 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:24.01
MS Jakub ValachovičJakub Valachovič 85 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 4:06.01
MS Marek OndrovičMarek Ondrovič 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 4:17.75
MS Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 4:00.75
MS Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:31.98
MS Matúš BabulíkMatúš Babulík 97 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 4 4:07.49
MS Dávid MazúchDávid Mazúch 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 4:03.51
František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:48.38
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 4:49.54
3 Martina VévodováMartina Vévodová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 4:55.76
4 Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 4:57.12
5 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 5:00.31
6 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 5:04.04
7 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:05.60
8 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 5:08.70
9 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 5:08.92
10 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 5:29.28
11 Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 5:43.10
MS Eliška VláčilováEliška Vláčilová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6:15.92
Tereza JagošováTereza Jagošová 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 DNS
Celkem 13 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina VévodováMartina Vévodová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 19:12.37
2 Tereza JagošováTereza Jagošová 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 19:26.48
3 Sofia DebnárikováSofia Debnáriková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19:34.86
4 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21:55.54
5 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 22:16.95
6 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 22:39.78
7 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 23:18.46
MS Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20:02.32
Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 9 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 30:52.33
2 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 32:15.37
3 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15 32:27.79
4 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 32:57.23
5 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 33:10.67
6 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 33:22.02
7 Pavel HrdinaPavel Hrdina 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 34:02.70
8 Daniel OrálekDaniel Orálek 70 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 34:17.55
9 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 34:20.29
10 Aleš MikoAleš Miko 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 34:34.42
11 Martin ProkšaMartin Prokša 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 35:27.83
12 Petr VabroušekPetr Vabroušek 73 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 37:54.95
MS Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 32:49.59
Michal HoráčekMichal Horáček 75 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DNS
Dawid MalinaDawid Malina 91 Row RybnikRow Rybnik 12 DNF
Marcin CieplakMarcin Cieplak 99 Row RybnikRow Rybnik 5 DNF
Celkem 16 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 10:15) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 15.21
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.28
3 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 15.65
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 16.03
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 17.01
6 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 17.34
Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 10:15) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.08
2 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.52
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 15.67
4 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 15.72
5 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 15.81
6 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 17.22
7 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 17.62
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 10:30) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.57
2 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.38
3 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 16.65
4 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 17.17
5 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 18.37
Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 10:30) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.47
2 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.75
3 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 20.13
4 Martin JanišMartin Janiš 74 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 25.14
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 53.27
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.49
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 56.75
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 57.12
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 59.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 57.43
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.17
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 58.86
4 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 59.53
5 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 61.35
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 55.39
2 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 55.43
3 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 57.50
4 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.03
5 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 65.91
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 61.55
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 63.19
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 63.86
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 64.35
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 64.74
6 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 68.39
7 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 69.13
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 68.09
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 68.42
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 68.67
4 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 70.22
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 73.58
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 67.67
2 Barbora OlivkováBarbora Olivková 97 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 75.66
Simona TakatzováSimona Takatzová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vychodil, Bottlík, Benda, Mautner Vychodil, Bottlík, Benda, Mautner Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 43.35
2 Lampa, Smolka, Kaštovský, Formánek Lampa, Smolka, Kaštovský, Formánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 43.57
3 Kotásek, Sechra, Habich, Meca Kotásek, Sechra, Habich, Meca SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 43.93
4 Majerčák, Zajíc, Jurák, Romanchenkov Majerčák, Zajíc, Jurák, Romanchenkov AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 43.99
5 Lučanský, Hvasta, Balúch, Dvořák Lučanský, Hvasta, Balúch, Dvořák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 44.08
6 Kostrhun, Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš Kostrhun, Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 45.09
7 Pavelka, Cidorík, Cankov, Martynek Pavelka, Cidorík, Cankov, Martynek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 45.22
8 Sasyn, Lasota, Grycz, Zawada Sasyn, Lasota, Grycz, Zawada TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 46.72
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hrudkay, Drozda, Abrman, Ošmera Hrudkay, Drozda, Abrman, Ošmera TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 45.32
2 Kukuczka, Holuscha, Holek, Stuchlík Kukuczka, Holuscha, Holek, Stuchlík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 45.73
3 Kusák, Prokop, Sláčík, Štípek Kusák, Prokop, Sláčík, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 45.86
Běhávka, Vencel, Hrabinec, Janás Běhávka, Vencel, Hrabinec, Janás AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNF
Majer, Kozmík, Pleva, Kadla ml. Majer, Kozmík, Pleva, Kadla ml. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zatloukalová, Gieselová, Kožuškaničová, Zlatníková Zatloukalová, Gieselová, Kožuškaničová, Zlatníková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 49.00
2 Kiedroňová, Činčilová, Mertová, Falharová Kiedroňová, Činčilová, Mertová, Falharová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 49.80
3 Malatincová, Paťhová, Tomková, Koudelková Malatincová, Paťhová, Tomková, Koudelková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 49.94
4 Hanzalíková, Herzová, Reháková, Lánská Hanzalíková, Herzová, Reháková, Lánská TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 50.58
5 Čaladi, Kuštárová, Freibergerová, Freibergerová Čaladi, Kuštárová, Freibergerová, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 51.25
6 Jelínková, Ondrigová, Polášková, Krchňáčková Jelínková, Ondrigová, Polášková, Krchňáčková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 51.38
7 Brunová, Šenková, Smolková, Suchánková Brunová, Šenková, Smolková, Suchánková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.16
8 Krtková, Siebeltová, Rašková, Mynářová Krtková, Siebeltová, Rašková, Mynářová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 54.06
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bumbálková, Hřivnová, Urbanová, Sásová Bumbálková, Hřivnová, Urbanová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 48.26
2 Bittnerová, Stratilová, Baroňová, Valíková Bittnerová, Stratilová, Baroňová, Valíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 51.48
3 Juráková, Brázdilová, Brázdilová, Resslerová Juráková, Brázdilová, Brázdilová, Resslerová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 53.14
4 Petrášová, Pličková, Hanáčková, Trávníková Petrášová, Pličková, Hanáčková, Trávníková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.85
5 Teofilová, Štvrtňová, Hadašová, Červenková Teofilová, Štvrtňová, Hadašová, Červenková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 55.21
6 Lichnovská, Lampová, Grodová, Heidrová Lichnovská, Lampová, Grodová, Heidrová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 55.85
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ožana, Lampa, Smolka, Kaštovský Ožana, Lampa, Smolka, Kaštovský TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:25.37
2 Majerčák, Zajíc, Jurák, Romanchenkov Majerčák, Zajíc, Jurák, Romanchenkov AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 3:26.24
3 Kotásek, Meca, Husek, Sechra Kotásek, Meca, Husek, Sechra SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:28.14
4 Chrascina, Sasyn, Pavelka, Wojnar Chrascina, Sasyn, Pavelka, Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:28.15
5 Záveský, Klaška, Dvořák, Dvořák Záveský, Klaška, Dvořák, Dvořák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 3:32.24
6 Drozda, Abrman, Lacina, Pavlík Drozda, Abrman, Lacina, Pavlík TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 3:43.56
Stibal, Lučanský, Hvasta, Balúch Stibal, Lučanský, Hvasta, Balúch AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DQ
Poznámky:
DQ 163/5
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Palzer, Kramný, Gebauer, Záruba Palzer, Kramný, Gebauer, Záruba TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:43.09
2 Lichý, Cidorík, Kučírek, Cankov Lichý, Cidorík, Kučírek, Cankov TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:50.64
3 Jánoš, Vencel, Hrabinec, Smělík Jánoš, Vencel, Hrabinec, Smělík AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:52.09
Lučan, Juříček, Pastor, Kraus Lučan, Juříček, Pastor, Kraus SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malatincová, Červinková, Tomková, Kašpárková Malatincová, Červinková, Tomková, Kašpárková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:56.06
2 Siebeltová, Rašková, Kopcová, Cagašová Siebeltová, Rašková, Kopcová, Cagašová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 4:02.86
3 Čaladi, Kuštárová, Freibergerová, Freibergerová Čaladi, Kuštárová, Freibergerová, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:07.79
4 Janatová, Hubáčková, Urbanová, Sásová Janatová, Hubáčková, Urbanová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:08.33
5 Šenková, Borová, Smolková, Suchánková Šenková, Borová, Smolková, Suchánková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:09.57
6 Šišoláková, Vydržalová, Mitanová, Stachová Šišoláková, Vydržalová, Mitanová, Stachová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 4:11.73
7 Falharová, Galaczová, Sasynová, Činčilová Falharová, Galaczová, Sasynová, Činčilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:13.38
8 Lánská, Musilová, Švejdová, Vévodová Lánská, Musilová, Švejdová, Vévodová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 4:26.81
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krtková, Ťahanová, Žurovcová, Mynářová Krtková, Ťahanová, Žurovcová, Mynářová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 4:24.52
2 Kouřilová, Dobrovolná, Matějáková, Jagošová Kouřilová, Dobrovolná, Matějáková, Jagošová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:28.63
3 Lichnovská, Lampová, Škrobánková, Lichnovská Lichnovská, Lampová, Škrobánková, Lichnovská TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:31.41
4 Lubojacká, Sikorová, Marszalková, Supiková Lubojacká, Sikorová, Marszalková, Supiková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:33.60
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 19.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1.601.651.701.751.801.841.881.921.951.98
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 1.98 ----o-oooxo
2 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.95 --o-xxoooxoxoxxx
3 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 1.92 ---o-o-xxoxxx
4 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.88 --oooooxxx
5 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1.88 ----xoooxxx
6 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.75 --xxooxxx
7 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.75 oxooxoxxx
8 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.75 ooxxoxxoxxx
9 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.70 oooxxx
10 Libor SkovránekLibor Skovránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1.65 ooxxx
11 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1.65 xxooxxx
12 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.65 xoxoxxx
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 19.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1.391.441.491.541.591.621.651.681.711.74
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.68 ----ooxooxxx
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 1.68 --ooooxoxxoxxx
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 1.65 ---ooooxxx
4 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.65 ---oxooxoxxx
5 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 1.59 -oooxoxxx
6 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.54 --xxooxxx
7 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.54 -oxoxoxxx
8 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.49 oxxooxxx
9 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.49 -oxoxxx
10 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.49 --xxoxxx
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 19.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 3.223.423.623.824.024.224.324.424.624.724.925.05
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.62 ----oxo-oxoxxx
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.42 -----xo-oxxx
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 4.22 ----oxxoxxx
4 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.02 ---oxoxxx
5 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 4.02 --ooxxoxxx
6 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4.02 ---xoxxoxxx
7 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 3.82 --oxxoxxx
8 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.22 xoxxx
MS Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
89 4.92
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 19.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 2.102.302.502.702.903.103.203.303.40
1= Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.50 -----o-o-xxoxxx
1= Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.50 ------o--xxoxxx
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 3.30 ---xoxoooxoxxx
4 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.90 --ooxoxxx
5= Eliška HofmanováEliška Hofmanová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2.70 ooooxxx
5= Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 2.70 -oooxxx
5= Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2.70 ooooxxx
8= Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.50 oooxxx
8= Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.50 oooxxx
10 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 2.50 xoooxxx
11 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.30 oxoxxx
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 19.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 6.76 +1.1 m/s 6,42  +0.06,54  +0.06,76  +1.16,766,74  +0.3x-
2 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.64 +0.5 m/s 5,92  +3.06,27  +0.76,35  +0.16,35x6,48  +0.56,64  +0.5
3 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 6.61 +0.9 m/s 6,28  +0.06,04  +1.26,61  +0.96,61-x6,01
4 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 6.59 +0.4 m/s x6,21  +0.16,59  +0.46,596,51  +1.26,36  +0.0-
5 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 6.47 +2.0 m/s x6,47  +2.0x6,47xxx
6 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6.46 +0.9 m/s 6,46  +0.96,13  +0.76,18  +0.36,460.00.00.0
7 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.44 +2.0 m/s 6,29  +1.26,44  +2.06,09  +0.46,446,21  +0.96,22  +0.9x
8 Jakub BendaJakub Benda
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6.37 +0.0 m/s 6,17  +1.46,17  +0.76,37  +0.06,37x6,16  +1.36,08  +1.6
9 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 6.34 +0.0 m/s 5,89  +0.6x6,34  +0.06,340.00.00.0
10 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6.21 +1.3 m/s x6,21  +1.3x6,210.00.00.0
11 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6.14 +1.1 m/s 6,13  +0.0x6,14  +1.16,140.00.00.0
12 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6.11 +0.0 m/s 6,06  +0.76,08  +2.36,11  +0.06,110.00.00.0
13 Matěj VencelMatěj Vencel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6.05 +0.9 m/s 6,05  +0.95,86  +0.75,56  +0.06,050.00.00.0
14 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.96 +0.3 m/s 5,96  +0.35,80  +2.05,32  +0.05,960.00.00.0
15 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5.94 +0.9 m/s x5,86  +1.35,94  +0.95,940.00.00.0
16 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5.92 +1.3 m/s x5,92  +1.35,92  +0.35,920.00.00.0
17 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5.88 +2.1 m/s 5.85 +0.1 m/s 5,77  -0.45,85  +0.15,88  +2.15,880.00.00.0
18 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5.88 +1.1 m/s 5,77  +0.55,88  +1.1x5,880.00.00.0
19 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5.72 +1.4 m/s 5,41  +0.75,56  +0.85,72  +1.45,720.00.00.0
20 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5.72 +0.8 m/s xx5,72  +0.85,720.00.00.0
21 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.68 +0.8 m/s 5,68  +0.8--5,680.00.00.0
22 Libor SkovránekLibor Skovránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 4.92 4,69  +1.14,924,70  +0.74,920.00.00.0
23 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4.82 +2.1 m/s 4.27 +0.8 m/s 4,82  +2.14,27  +0.83,36  +1.44,820.00.00.0
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 DNS
Viktor KocourekViktor Kocourek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 DNS
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 19.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5.76 +1.2 m/s 5,565,44  +0.35,62  +0.15,625,76  +1.25,65  +0.45,58  +1.3
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5.56 +1.3 m/s 5,50  -0.2xx5,505,46  +1.0x5,56  +1.3
3 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.42 +0.4 m/s x5,42  +0.45,42  +0.45,42xxx
4 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.31 +0.3 m/s x5,31  +0.3x5,31xxx
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.28 +2.0 m/s 5,06  +0.15,28  +2.05,09  +0.35,280.00.00.0
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.27 +0.6 m/s x4,90  +0.15,19  +1.35,195,06  +0.55,09  +0.85,27  +0.6
7 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
99 5.21 +0.8 m/s xx5,16  +1.45,165,21  +0.85,14  +0.2x
8 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.17 +0.3 m/s  +0.03,88  +1.05,17  +0.35,17 +1.75,15  +0.0x
9 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.15 +0.9 m/s 4,19  +0.65,15  +0.95,13  +0.25,150.00.00.0
10 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 5.15 +0.6 m/s 4,78  +0.0x5,15  +0.65,150.00.00.0
11 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.12 -0.2 m/s 5,12  -0.2x4,90  +0.85,120.00.00.0
12 Lucie ČervenkováLucie Červenková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 5.08 +0.7 m/s 4,84  +0.0x5,08  +0.75,080.00.00.0
13 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5.00 +0.1 m/s 4,79  +0.64,95  +1.15,00  +0.15,000.00.00.0
14 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 4.99 +0.4 m/s 4,75  +0.94,85  +0.34,99  +0.44,990.00.00.0
15 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
82 4.98 +0.5 m/s 4,87  +0.04,98  +0.54,96  +0.04,98xxx
16 Lucie MertováLucie Mertová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.88 -0.7 m/s 4,72  +0.74,88  -0.74,83  +0.14,88xxx
17 Victoria KošutkováVictoria Košutková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.87 +1.4 m/s 4,48  +0.3x4,87  +1.44,87xxx
18 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.84 4,844,76  +0.03,47  +0.74,840.00.00.0
19 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 4.79 +1.0 m/s 4,79  +1.04,45  -0.34,37  +1.14,79xxx
20 Eva KřekováEva Křeková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 4.74 +0.0 m/s 4,59  +0.44,74  +0.04,60  +0.54,74xxx
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 DNS
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 19.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 14.16 +2.9 m/s 13.79 +1.6 m/s 13,79  +1.6x-13,7913,60  +0.8-14,16  +2.9
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 13.87 +1.8 m/s 13,09  +0.013,33  +0.513,40  +1.213,4013,64  +0.713,42  +1.113,87  +1.8
3 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 13.68 +1.5 m/s 13,61  +1.8x12,33  +1.613,6113,64  +0.713,68  +1.511,61  +1.7
4 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 13.36 +1.7 m/s 12,26  +0.711,70  +0.813,25  +0.013,2513,3512,56  +0.013,36  +1.7
5 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13.17 +2.1 m/s 12.96 +1.2 m/s 12,96  +1.2x13,17  +2.113,17xxx
6 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 12.93 +1.5 m/s 12,53  +0.412,26  +0.112,77  +0.012,7712,93  +1.512,51  +0.312,85  +0.3
7 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 12.75 +3.0 m/s 12.70 +0.6 m/s 12,10  +0.612,64  +0.1x12,64x12,70  +0.612,75  +3.0
8 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 12.67 +0.7 m/s x12,64  +2.3x12,64x12,67  +0.7x
9 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 12.57 +0.9 m/s 12,46  +0.912,44  +0.212,57  +0.912,570.00.00.0
10 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 12.45 +1.7 m/s 11,26  +1.612,45  +1.712,42  +0.712,450.00.00.0
11 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 12.42 +2.0 m/s 12,42  +2.0x12,02  +0.112,420.00.00.0
12 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 12.26 +0.5 m/s 12,26  +0.512,24  +0.211,63  +2.312,260.00.00.0
13 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 12.21 +0.1 m/s x12,21  +0.1x12,210.00.00.0
14 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 12.01 +1.4 m/s 11,58  +1.512,01  +1.4-12,010.00.00.0
15 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 12.01 +3.1 m/s 11.48 +1.8 m/s 12,01  +3.1x11,48  +1.812,010.00.00.0
16 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.83 +1.3 m/s 11,83  +1.3x11,37  +2.011,830.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 19.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 12.07 +1.4 m/s 11,82  +0.011,93  +0.811,80  +0.911,9311,80  +0.012,07  +1.411,95  +0.6
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11.54 +1.1 m/s 11,48  +1.111,54  +1.1x11,5411,38  +0.6xx
3 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 11.52 +0.9 m/s 11,14  +1.4x11,52  +0.911,5211,37  +0.011,46  +0.0x
4 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 11.21 +2.1 m/s 11.12 +0.6 m/s 11,21  +2.111,12  +0.611,06  +0.011,21xxx
5 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 11.17 +1.1 m/s 10,77  +0.811,14  +1.309,84  +1.911,1411,17  +1.110,79  +1.3x
6 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 11.11 +0.6 m/s 11,08  +2.4x11,11  +0.611,1110,52  +1.710,70  +0.710,89  +0.6
7 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 11.08 +0.7 m/s 10,98  +0.010,93  +0.611,08  +0.711,0810,64  +1.111,07  +1.409,76  +0.9
8 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.06 +1.6 m/s x10,97  +1.010,93  +0.010,9711,06  +1.610,85  +0.911,06  +1.3
9 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 10.97 +0.8 m/s 10,79  +2.310,97  +0.810,69  +0.010,970.00.00.0
10 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 10.94 +0.3 m/s xx10,91  +0.010,9110,94  +0.310,60  +0.1x
11 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
99 10.94 +0.3 m/s 10,94  +0.310,60  +0.1x10,940.00.00.0
12 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 10.69 +0.0 m/s 10,23  +1.210,65  +0.010,69  +0.010,690.00.00.0
13 Kateřina KrtkováKateřina Krtková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 10.10 +0.5 m/s 09,79  +0.809,68  +0.010,10  +0.510,100.00.00.0
14 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 10.02 +2.7 m/s 09.78 +0.9 m/s 10,02  +2.709,78  +0.909,68  +0.610,020.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 19.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 13.17 12,8412,6912,2512,8412,5913,17x
2 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.88 11,5811,8811,4311,88xx11,66
3 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 11.82 10,3811,1711,0511,1710,8711,2611,82
4 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 11.49 10,9711,4911,2411,4910,9711,3711,42
5 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.36 10,5410,6111,2111,2111,2411,36x
6 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 10.71 10,3110,6610,7110,7110,2809,9510,43
7 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 10.54 09,8309,94x09,94x10,0510,54
8 Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
76 10.04 08,3109,4610,0410,0409,84x09,40
9 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 09.84 09,6909,84x09,840.00.00.0
10 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 09.09 08,7809,0908,6709,090.00.00.0
11 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 08.74 08,7408,5408,6908,740.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 19.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 16.26 15,7316,26x16,2615,88xx
2 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 14.83 13,2513,4014,1114,1114,83xx
3 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 13.36 12,98x12,6812,9813,0612,9613,36
4 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 13.06 x12,3713,0613,06xxx
5 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 12.41 12,4112,0412,3012,41x12,29x
6 Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 12.23 11,6811,8612,1712,1712,2312,20x
7 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 12.02 12,02xx12,02---
8 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.94 11,77x1,1411,7711,94x11,58
9 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 11.81 x10,4611,8111,8111,59--
10 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 11.32 11,32x10,8411,320.00.00.0
11 Martin BudíkMartin Budík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
87 10.44 10,3909,9810,4410,440.00.00.0
12 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 10.33 10,33x09,7410,330.00.00.0
13 Jan PolášekJan Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
83 08.57 07,9408,5708,4408,570.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 19.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 43.62 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 40.93 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 40.71 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 37.78 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Lucie ŤavodováLucie Ťavodová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
89 34.30 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 32.92 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 32.85 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
76 32.79 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 32.65 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 30.75 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 29.79 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
82 27.36 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 24.52 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 17.09 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 19.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 43.02 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 42.84 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 42.19 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 41.18 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 39.14 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Jiří SikoraJiří Sikora
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
74 38.84 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Robert SklenářRobert Sklenář
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
68 38.21 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 37.43 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 36.58 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 35.44 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 31.53 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 29.28 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 29.22 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Jan PolášekJan Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
83 23.10 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 37.02
Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 DNS
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 19.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 51.31 0.0
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 48.15 0.0
3 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
82 39.29 0.0
4 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 35.93 0.0
5 Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
76 30.98 0.0
6 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 29.34 0.0
7 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 20.70 0.0
8 Tereza KotáskováTereza Kotásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 17.52 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 19.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 47.64 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 47.30 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Jiří SikoraJiří Sikora
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
74 46.80 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 41.14 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Jan PolášekJan Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
83 35.98 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 34.35 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Robert SklenářRobert Sklenář
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
68 28.35 0.00.00.00.00.00.00.0
8 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 26.52 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 21.45 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 19.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 38.18 0.0
2 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 37.59 0.0
3 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 36.83 0.0
4 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 34.31 0.0
5 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 33.74 0.0
6 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 33.37 0.0
7 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 31.84 0.0
8 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 29.02 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 19.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 60.66 0.0
2 Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 59.39 0.0
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 53.03 0.0
4 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 49.13 0.0
5 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 48.60 0.0
6 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 47.83 0.0
7 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 47.40 0.0
8 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 46.79 0.0
9 Martin BudíkMartin Budík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
87 45.88 0.0
10 Robert SklenářRobert Sklenář
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
68 45.10 0.0
11 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 43.49 0.0
12 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 42.35 0.0
MS Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 47.38
MS Tomáš VíchaTomáš Vícha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
76 44.30
Adam HynečekAdam Hyneček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 DNS
Celkem 15 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 45:46
2 Lubomír KubišLubomír Kubiš 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 46:27
3 Zdeno MederaZdeno Medera 75 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 48:56
4 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 57:08
5 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 63:50
6 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 72:58
Poznámky:
Chůze proběhla 30.3.2018 v Olomouci.
Celkem 6 závodníků