Back

 / 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/

Břeclav (26. 5. 2018)

Skok vysoký - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.96 11.00
2 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 000831 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.96 9.00
3= Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.81 7.50
3= Siddartha SivilaSiddartha Sivila 000424 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1.81 7.50
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.95 11.00
2= Ivan CharbakaIvan Charbaka 010622 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.70 8.50
2= Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 020123 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1.70 8.50
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 020422 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 1.76 11.00
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 011030 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 1.69 9.00
3 Nikola GavendováNikola Gavendová 000413 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.66 8.00
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 011005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.76 11.00
2= Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 010630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.69 8.50
2= Anna BravencováAnna Bravencová 010209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.69 8.50
Skok o tyči - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3.95 11.00
2 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3.85 9.00
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.85 8.00
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Maroš RalíkMaroš Ralík 010112 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.15 11.00
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.95 9.00
3 Henrich StrýčekHenrich Strýček 021117 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.55 8.00
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 000528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3.40 11.00
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 990317 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.40 9.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3.30 8.00
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská 020329 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.40 11.00
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 020403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.40 9.00
3 Petra PicmausováPetra Picmausová 020217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.80 8.00
Skok daleký - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 990930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.86 11.00
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.81 9.00
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.75 8.00
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.70 11.00
2 Jan MautnerJan Mautner 010515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.52 9.00
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.51 8.00
Skok daleký - Juniorky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 990925 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5.67 11.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5.44 9.00
3 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 000526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.41 8.00
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.48 11.00
2 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 020418 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.31 9.00
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 010404 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5.27 8.00
Trojskok - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 František BubaFrantišek Buba 000414 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.77 11.00
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.78 9.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13.51 8.00
Trojskok - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.04 11.00
2 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.58 9.00
3 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.46 8.00
Trojskok - Juniorky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková 990809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.16 11.00
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 010427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.37 9.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 11.27 8.00
Trojskok - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová 011228 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.71 11.00
2 Valerie StratilováValerie Stratilová 010203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.64 9.00
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 010630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.32 8.00
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natália VálekováNatália Váleková 010217 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.56 11.00
2 Michaela VreckováMichaela Vrecková 010123 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14.32 9.00
3 Lucie KrálováLucie Králová 021118 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.16 8.00
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová 000122 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 11.67 11.00
2 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 010502 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.23 9.00
3 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 000105 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10.41 8.00
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav GregušJaroslav Greguš 010406 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.29 11.00
2 Adam SkácelAdam Skácel 010310 AK KroměřížAK Kroměříž 12.88 9.00
3 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek 020219 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.72 8.00
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adrián BaranAdrián Baran 991214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.32 11.00
2 Tomáš BortelTomáš Bortel 990929 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16.38 9.00
3 Samuel KováčSamuel Kováč 990813 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.69 8.00
Hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová 000122 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 38.33 11.00
2 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 010502 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 35.62 9.00
3 Marie DoležalováMarie Doležalová 011127 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 31.65 8.00
Hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 020203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.85 11.00
2 Michaela VreckováMichaela Vrecková 010123 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 33.95 9.00
3 Anna JenčkeAnna Jenčke 010522 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32.66 8.00
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav GregušJaroslav Greguš 010406 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 49.35 11.00
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 020421 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.52 9.00
3 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 020816 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.23 8.00
Hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adrián BaranAdrián Baran 991214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 48.74 11.00
2 Samuel KováčSamuel Kováč 990813 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47.63 9.00
3 Tomáš BortelTomáš Bortel 990929 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 40.30 8.00
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela VreckováMichaela Vrecková 010123 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 46.60 11.00
2 Martina BjalkováMartina Bjalková 020526 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.09 9.00
3 Vendula DivišováVendula Divišová 021010 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 41.08 8.00
Hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KrajčováEliška Krajčová 010518 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 46.60 11.00
2 Hana BrukováHana Bruková 020720 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34.78 9.00
3 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková 990509 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 33.77 8.00
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 020816 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.66 11.00
2 Jaroslav GregušJaroslav Greguš 010406 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 45.05 9.00
3 Filip ChodilFilip Chodil 010731 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.81 8.00
Hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel DanáčDaniel Danáč 000602 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 60.16 11.00
2 Norbert SkoupaNorbert Skoupa 001103 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 47.33 9.00
3 Adrián BaranAdrián Baran 991214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47.18 8.00
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková 020624 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 45.75 11.00
2 Veronika VallováVeronika Vallová 010429 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 42.55 9.00
3 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 020203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.12 8.00
Hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková 000516 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 44.60 11.00
2 Michaela VedrováMichaela Vedrová 000122 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 44.05 9.00
3 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 000105 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 38.98 8.00
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 020421 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.88 11.00
2 Sebastian WilkSebastian Wilk 010605 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 51.90 9.00
3 Adam HynečekAdam Hyneček 010210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 49.64 8.00
Hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš SvozilLukáš Svozil 000228 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 51.71 11.00
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.88 9.00
3 Otakar ZárubaOtakar Záruba 991130 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.35 8.00