Back

 / Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva

Břeclav (27. 5. 2018)

Skok vysoký - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.74
2 Vít HlavenkaVít Hlavenka 030923 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.71
3 Radim MlečkaRadim Mlečka 031008 BYAC BrnoBYAC Brno 1.71
Skok vysoký - Ml. žáci (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín KlimešAntonín Klimeš 051001 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.54
2 David KovářDavid Kovář 050223 BYAC BrnoBYAC Brno 1.54
3 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 051104 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.35
Skok vysoký - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika SalčákováDominika Salčáková 040630 JAC BrnoJAC Brno 1.60
2 Klára KlementováKlára Klementová 040327 JAC BrnoJAC Brno 1.54
3 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 040521 JAC BrnoJAC Brno 1.51
Skok vysoký - Ml. žákyně (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 051011 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.48
2 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 050321 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1.45
3 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 050719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1.35
Skok o tyči - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2.79
2 Radim KramlRadim Kraml 031127 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2.49
3 Adam ProcházkaAdam Procházka 040816 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2.09
Skok o tyči - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 030404 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2.29
Skok daleký - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav KrauerVáclav Krauer 030404 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5.16
2 Petr ProkešPetr Prokeš 030101 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5.06
3 Matěj HyclMatěj Hycl 040329 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4.95
Skok daleký - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.89
2 Ondřej BudíkOndřej Budík 030902 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5.66
3 Vít HlavenkaVít Hlavenka 030923 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5.63
Skok daleký - Ml. žáci (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5.34
2 Omar DubecOmar Dubec 050802 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5.07
3 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 050613 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4.79
Skok daleký - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika SalčákováDominika Salčáková 040630 JAC BrnoJAC Brno 5.08
2 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 040428 JAC BrnoJAC Brno 5.04
3 Radka KučerováRadka Kučerová 040224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4.99
Skok daleký - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 041009 ASK BlanskoASK Blansko 4.60
2 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 031110 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4.56 0.50
3 Tereza GoldemundováTereza Goldemundová 030101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4.55
Skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 050101 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4.22
2 Tereza NěmečkováTereza Němečková 060101 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4.14
3 Iva SchejbalováIva Schejbalová 050101 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4.08
Skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza MyškováTereza Myšková 050125 JAC BrnoJAC Brno 5.13
2 Eliška GrzybováEliška Grzybová 050212 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4.75
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 4.73
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza MyškováTereza Myšková 050125 JAC BrnoJAC Brno 10.73
2 Dorota PolákováDorota Poláková 050708 JAC BrnoJAC Brno 09.50
3 Silvie HanulíkováSilvie Hanulíková 050114 Orel VyškovOrel Vyškov 08.98
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek HrubýMarek Hrubý 050113 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 11.65
2 Václav HanulíkVáclav Hanulík 050114 Orel VyškovOrel Vyškov 10.42
3 Jan FialaJan Fiala 061023 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.52
Vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ŠujanováBarbora Šujanová 030722 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.17
2 Marta KurachováMarta Kurachová 030412 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.05
3 Stela HolasováStela Holasová 040728 JAC BrnoJAC Brno 10.05
Vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karel ŠulaKarel Šula 031001 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.89
2 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 040712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13.88
3 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 030424 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13.17
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marta KurachováMarta Kurachová 030412 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.71
2 Eliška TepláEliška Teplá 030219 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 24.67
3 Tereza LuskováTereza Lusková 030101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 21.03
Hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karel ŠulaKarel Šula 031001 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 43.02
2 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 040712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 35.76
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 030902 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 34.40
Hod kladivem 3kg - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LuskováTereza Lusková 030101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 27.22
2 Barbora ŠujanováBarbora Šujanová 030722 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 24.17
3 Marta KurachováMarta Kurachová 030412 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 21.77
Hod kladivem 4kg - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 030423 AC ČejkoviceAC Čejkovice 51.62
2 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 040712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 34.25
3 Matěj SabelaMatěj Sabela 030611 BYAC BrnoBYAC Brno 29.82
Hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Stela HolasováStela Holasová 040728 JAC BrnoJAC Brno 28.46
2 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 040218 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 27.80
3 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 030513 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 27.55
Hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KopečekJakub Kopeček 031105 BYAC BrnoBYAC Brno 61.51
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 030424 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 53.77
3 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 040712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 45.66
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David KovářDavid Kovář 050223 BYAC BrnoBYAC Brno 63.70
2 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 060113 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 61.48
3 Omar DubecOmar Dubec 050802 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 60.50
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (neděle, 27.5.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla DekanováAdéla Dekanová 051101 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 46.13
2 Tereza NěmečkováTereza Němečková 060101 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 42.07
3 Tereza HerkováTereza Herková 050601 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 41.94