Back

 / Atletická středa

Břeclav (11. 7. 2018)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 11.7.2018 - 16:00) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.73
2 Adam HlaváčAdam Hlaváč 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.03
3 Michal LétalMichal Létal 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.18
4 Michal ŘíhaMichal Říha 08 TJ Lokomotiva Břeclav 1TJ Lokomotiva Břeclav 1 2 10.53
5 Martin BrabecMartin Brabec 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.12
6 Matěj NěmečekMatěj Němeček 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 14.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 11.7.2018 - 16:00) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch UherVojtěch Uher 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 10.24
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.73
3 Lukáš BenadaLukáš Benada 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.46
4 Samuel MankSamuel Mank 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.77
5 Jiří WaisJiří Wais 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.79
6 Tomáš GrófTomáš Gróf 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.85
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 11.7.2018 - 16:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SlezáčekMatěj Slezáček 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 10.55
2 Jakub MračnaJakub Mračna 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.74
3 Matěj PešlMatěj Pešl 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.95
4 Bohdan ŠlapetaBohdan Šlapeta 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.57
5 Jiljí BaroušJiljí Barouš 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.65
6 Jakub BaroušJakub Barouš 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.94
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 11.7.2018 - 16:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.95
2 Nicol JungováNicol Jungová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.52
3 Zita AdámkováZita Adámková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.63
4 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.04
5 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.28
6 Adéla SkalníkováAdéla Skalníková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.08
Nicole SlezáčkováNicole Slezáčková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 11.7.2018 - 16:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.10
2 Emma FrýbertováEmma Frýbertová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.24
3 Monika FigurováMonika Figurová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.29
4 Emílie MelicharováEmílie Melicharová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.97
5 Amálie RaddováAmálie Raddová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.39
6 Kateřina TučkováKateřina Tučková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.56
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 11.7.2018 - 16:00) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 10.51
2 Viktorie WozarováViktorie Wozarová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.75
3 Aneta DžunováAneta Džunová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.20
4 Beata FrýbertováBeata Frýbertová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.50
Veronika CigánkováVeronika Cigánková 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.48
5 Ema PížováEma Pížová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.48
6 Eliška ŘíhováEliška Říhová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.51
Celkem 7 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 11.7.2018 - 17:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 17.27
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 17.31
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 17.91
4 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 19.07
5 Marek OndrovičMarek Ondrovič 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 19.23
6 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 19.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 11.7.2018 - 17:00) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard KrutákRichard Kruták 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 19.78
2 Václav KosVáclav Kos 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.20
3 Samuel HerzaSamuel Herza 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 21.90
4 Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.20
5 Adam ŠišolákAdam Šišolák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 26.56
6 David ŠišolákDavid Šišolák 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 28.20
Celkem 6 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 11.7.2018 - 17:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.34
2 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 20.46
3 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.47
4 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 20.70
5 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.09
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 11.7.2018 - 17:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 4 21.30
2 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.49
3 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 21.78
4 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 2 23.99
5 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 3 24.50
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 11.7.2018 - 17:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.59
2 Jana PiškulováJana Piškulová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.56
3 Laura HolickáLaura Holická 08 SlovenskoSlovensko 4 23.83
Ela JanečkováEla Janečková 09 SlovenskoSlovensko 5 DNS
Celkem 4 závodníků

500 m - Muži (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 17:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek OndrovičMarek Ondrovič 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:10.67
2 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:11.49
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:25.20
4 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:28.15
5 Roman WeiterRoman Weiter 75 Orel VyškovOrel Vyškov 1:45.50
6 Adam ŠišolákAdam Šišolák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:56.67
7 David ŠišolákDavid Šišolák 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:58.73
Celkem 7 závodníků

500 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 17:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:20.45
2 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:22.05
3 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:25.26
4 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:29.23
5 Laura HolickáLaura Holická 08 SlovenskoSlovensko 1:41.97
6 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:43.85
Amálie RaddováAmálie Raddová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Ela JanečkováEla Janečková 09 SlovenskoSlovensko DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1.70
2 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 1.55
3 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.50
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1.30
2 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.30
3 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 1.25
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 3.78 0.0
2 Adam HlaváčAdam Hlaváč
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 3.45 0.0
3 Michal LétalMichal Létal
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 3.36 0.0
4 Samuel MankSamuel Mank
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3.34 0.0
5 Vojtěch UherVojtěch Uher
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3.34 0.0
6 Michal ŘíhaMichal Říha
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.25 0.0
7 Matěj SlezáčekMatěj Slezáček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 3.12 0.0
8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3.10 0.0
9 Jiří WaisJiří Wais
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.03 0.0
10 Matěj PešlMatěj Pešl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 3.00 0.0
11 Bohdan ŠlapetaBohdan Šlapeta
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 2.98 0.0
12 Jakub MračnaJakub Mračna
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 2.90 0.0
13 Lukáš BenadaLukáš Benada
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 2.74 0.0
14 Matěj NěmečekMatěj Němeček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2.69 0.0
15 Jiljí BaroušJiljí Barouš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 2.60 0.0
16 Tomáš GrófTomáš Gróf
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 2.42 0.0
17 Martin BrabecMartin Brabec
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2.31 0.0
18 Jakub BaroušJakub Barouš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 2.30 0.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zita AdámkováZita Adámková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.60 0.0
2 Nicol JungováNicol Jungová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.39 0.0
3 Nicole SlezáčkováNicole Slezáčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 3.32 0.0
4 Zuzana AdámkováZuzana Adámková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.19 0.0
5 Viktorie WozarováViktorie Wozarová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 3.05 0.0
6 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3.02 0.0
7 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 2.98 0.0
8 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 2.95 0.0
9 Emílie MelicharováEmílie Melicharová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 2.94 0.0
10 Aneta DžunováAneta Džunová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 2.88 0.0
11 Monika FigurováMonika Figurová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2.83 0.0
12 Emma FrýbertováEmma Frýbertová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2.73 0.0
13 Adéla SkalníkováAdéla Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2.60 0.0
14 Veronika CigánkováVeronika Cigánková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 2.34 0.0
15 Kateřina TučkováKateřina Tučková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2.32 0.0
16 Ema PížováEma Pížová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 2.23 0.0
17 Amálie RaddováAmálie Raddová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 2.17 0.0
18 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 1.97 0.0
Adéla FojtováAdéla Fojtová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 DNS
Beata FrýbertováBeata Frýbertová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 DNS
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 39.73 0.0
2 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 39.57 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 37.36 0.0
2 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 31.05 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 33.77 0.0
2 Karel RebendaKarel Rebenda
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
81 32.74 0.0
3 Roman WeiterRoman Weiter
Orel VyškovOrel Vyškov
75 26.34 0.0
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Muži (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12:48.92
2 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15:32.21
3 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15:43.26
4 Ján ZáhončíkJán Záhončík 65 SlovenskoSlovensko 16:44.59
5 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17:37.87
6 Jozef BaďuraJozef Baďura 55 SlovenskoSlovensko 18:53.29
7 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20:58.57
Celkem 7 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 17:46.11
2 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 17:56.47
3 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 02 Orel VyškovOrel Vyškov 18:20.05
4 Daniela PevnáDaniela Pevná 74 Orel VyškovOrel Vyškov 19:16.29
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 1000m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6:06.19
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 1000m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 6:07.30
2 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6:07.35
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 1000m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mária GazárkováMária Gazárková 05 SlovenskoSlovensko 5:25.37
2 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 5:45.22
3 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 5:52.89
4 Kristína CvečkováKristína Cvečková 05 SlovenskoSlovensko 6:20.85
5 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6:29.29
6 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6:39.74
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 1000m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Liliana HolkováLiliana Holková 07 SlovenskoSlovensko 5:29.58
2 Natália HolkováNatália Holková 10 SlovenskoSlovensko 6:06.51
3 Brigidite BilibokBrigidite Bilibok 06 SlovenskoSlovensko 6:26.46
4 Adriana GazárkováAdriana Gazárková 08 SlovenskoSlovensko 6:28.02
5 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 6:36.78
6 Agáta CintulováAgáta Cintulová 09 SlovenskoSlovensko 6:51.37
7 Ella KollárikováElla Kolláriková 09 SlovenskoSlovensko 7:16.86
8 Silvia VicenováSilvia Vicenová 07 SlovenskoSlovensko 7:26.52
9 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 7:44.36
10 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 8:16.94
Celkem 10 závodníků