Back

 / Atletická středa

Břeclav (15. 8. 2018)

Skok daleký - Muži (středa, 15.8.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.54
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.32
3 Lukáš KubátLukáš Kubát 990409 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.22
Skok daleký - Ženy (středa, 15.8.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka TäuberováLenka Täuberová 980210 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4.94
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 4.87
3 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 030820 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4.66
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (středa, 15.8.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 08.14
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 061029 ASK BlanskoASK Blansko 07.76
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 07.55
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (středa, 15.8.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Richard KyzlinkRichard Kyzlink 061004 ASK BlanskoASK Blansko 06.39
2 Patrik FilkaPatrik Filka 070606 ASK BlanskoASK Blansko 05.92
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 15.8.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 021128 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 06.79
2 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 021202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 06.76
Vrh koulí 3kg - Žákyně (středa, 15.8.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marta KurachováMarta Kurachová 030412 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.44
2 Tereza HanákováTereza Hanáková 040123 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.16
3 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková 040131 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.93
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (středa, 15.8.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.17
2 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.04
3 Jakub HalášekJakub Halášek 020114 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.86