Back

 / Atletická středa

Břeclav (15. 8. 2018)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (Wed, 15.8.2018 - 17:00) official Wind: +0.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.61
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 11.66
3 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.69
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.01
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.14
6 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.29
7 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 5 12.41
Total 7 racers
Běh 02 (Wed, 15.8.2018 - 17:00) official Wind: +1.2 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub PazderkaJakub Pazderka 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.21
2 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.27
3 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.51
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.77
5 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 7 13.10
6 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 1 15.22
7 Richard KyzlinkRichard Kyzlink 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 15.47
Total 7 racers

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (Wed, 15.8.2018 - 17:00) official Wind: +0.2 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.45
2 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.83
3 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.94
4 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 14.20
5 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.61
6 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 14.95
7 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 14.98
Total 7 racers
Běh 02 (Wed, 15.8.2018 - 17:00) official Wind: +0.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.96
2 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.27
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 14.42
4 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 15.90
5 Nikola SeďováNikola Seďová 07 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 7 15.94
6 Vendula SeďováVendula Seďová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 19.77
Total 6 racers

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (Wed, 15.8.2018 - 18:00) official Wind: +0.1 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 24.10
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 24.35
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 24.39
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 25.01
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Total 5 racers
Běh 02 (Wed, 15.8.2018 - 18:00) official Wind: +0.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub PazderkaJakub Pazderka 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 24.88
2 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 25.14
3 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 25.43
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 6 26.26
Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
Total 5 racers

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (Wed, 15.8.2018 - 18:00) official Wind: +0.8 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 27.77
2 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 28.13
3 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 28.98
4 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 29.84
5 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 32.07
Total 5 racers
Běh 02 (Wed, 15.8.2018 - 18:00) official Wind: +0.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 27.16
2 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 28.22
3 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 29.00
4 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 30.39
5 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 33.69
Total 5 racers
Běh 03 (Wed, 15.8.2018 - 18:00) official Wind: +0.7 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 29.62
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 32.20
3 Nikola SeďováNikola Seďová 07 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 4 35.72
4 Vendula SeďováVendula Seďová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 44.96
Total 4 racers

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (Wed, 15.8.2018 - 17:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 6.54 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.32 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Lukáš KubátLukáš Kubát
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 6.22 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 6.03 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5.66 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5.54 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 5.54 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Matěj ŠulcMatěj Šulc
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
02 5.13 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Tomáš BognerTomáš Bogner
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
01 4.82 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Pavel LenomarPavel Lenomar
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 4.72 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4.04 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Richard KyzlinkRichard Kyzlink
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.89 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 3.52 0.00.00.00.00.00.00.0
Total 13 racers

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (Wed, 15.8.2018 - 17:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 4.94 0.0
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 4.87 0.0
3 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.66 0.0
4 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4.39 0.0
5 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.31 0.0
6 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4.22 0.0
7 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.12 0.0
8 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.08 0.0
9 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.02 0.0
10 Marta KurachováMarta Kurachová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.01 0.0
11 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3.83 0.0
12 Nikola SeďováNikola Seďová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
07 3.80 0.0
13 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.74 0.0
14 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.65 0.0
15 Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.47 0.0
16 Vendula SeďováVendula Seďová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 2.94 0.0
Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 NM
Total 17 racers

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (Wed, 15.8.2018 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 08.14 0.0
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 07.76 0.0
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 07.55 0.0
4 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 07.45 0.0
5 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová
ASK BlanskoASK Blansko
06 07.17 0.0
6 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 07.15 0.0
7 Michaela SalayováMichaela Salayová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 06.39 0.0
8 Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 05.76 0.0
9 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 05.66 0.0
Total 9 racers

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (Wed, 15.8.2018 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Richard KyzlinkRichard Kyzlink
ASK BlanskoASK Blansko
06 06.39 0.0
2 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 05.92 0.0
Total 2 racers

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (Wed, 15.8.2018 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 06.79 0.0
2 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 06.76 0.0
Total 2 racers

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (Wed, 15.8.2018 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marta KurachováMarta Kurachová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 10.44 0.0
2 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 08.16 0.0
3 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 07.93 0.0
4 Timea MorávkováTimea Morávková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 07.90 0.0
5 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 06.29 0.0
Total 5 racers

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (Wed, 15.8.2018 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 09.17 0.0
2 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 09.04 0.0
3 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 08.86 0.0
Total 3 racers