Back

 / 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů

Olomouc (5. 5. 2018)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 06:45) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.08
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.19
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.24
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.33
5 Jan VařekaJan Vařeka 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 11.37
6 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.41
7 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.43
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 06:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.10
2 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.56
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.63
4 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.64
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 11.65
6 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.90
Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 06:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.73
2 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.79
3 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.85
4 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.86
5 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.37
6 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.58
7 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 12.88
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 06:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 11.14
2 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.52
3 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 11.65
4 Vít PustkaVít Pustka 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 12.27
5 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.37
6 Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 12.75
7 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 13.35
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 06:45) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.99
2 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.49
3 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.76
4 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.77
5 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 11.77
6 Jakub PruknerJakub Prukner 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.92
7 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.46
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 5.5.2018 - 06:45) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.56
2 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.23
3 Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.68
MS Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.29
MS Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.57
MS Daniel KováčikDaniel Kováčik 99 SlovenskoSlovensko 5 12.53
MS Adam SzczotkaAdam Szczotka 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.82
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 06:30) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.95
2 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.26
3 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.27
4 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 11.32
5 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.63
6 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.65
7 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.71
8 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.93
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 06:30) official Vítr: +5.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.75
2 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 11.76
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.80
4 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.81
5 Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.86
6 Vilém BiječekVilém Biječek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.12
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 06:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.79
2 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.91
3 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.95
4 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 12.16
5 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 12.29
6 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.45
7 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 14.36
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 06:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.66
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.79
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.93
4 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.37
5 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.54
6 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.67
7 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 12.79
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 06:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 11.42
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.66
3 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.85
4 Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 11.90
5 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.09
6 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12.49
7 Jan OndřejkaJan Ondřejka 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13.70
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 06:15) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 12.28
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.34
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2 12.38
4 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.47
5= Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.89
5= Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 12.89
7 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 13.42
Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 06:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 13.18
2 Eva TešnarováEva Tešnarová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.75
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.76
4 Eva KřekováEva Křeková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.89
5 Jana BartošováJana Bartošová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 14.02
6 Michaela LohniskáMichaela Lohniská 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 14.23
7 Anna GajováAnna Gajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 14.34
8 Valerie BínováValerie Bínová 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 14.59
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 06:15) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.22
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.55
3 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 13.71
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 14.04
5 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.06
6 Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.42
Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 06:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.12
2 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 13.29
3 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 14.63
MS Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.51
MS Zuzana ŠedováZuzana Šedová 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 13.51
MS Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 1 13.39
Nikol TomanováNikol Tomanová 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 DNS
Nikol VencováNikol Vencová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 06:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.13
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.33
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.36
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 12.69
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.72
6 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.91
7 Věra LenskáVěra Lenská 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.97
8 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.03
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 06:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.76
2 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.89
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.96
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.37
5 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.49
6 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 13.50
7 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 13.58
Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DQ
Poznámky:
3. dráha DQ podle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 06:00) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.58
2 Denisa PláškováDenisa Plášková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.59
3 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 13.76
4 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.85
5 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.93
6 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 15.32
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 06:00) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.05
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.39
3 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 13.65
4 Lucie SlovákováLucie Slováková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.85
5 Sára VitovskáSára Vitovská 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 13.85
6 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 14.07
Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DQ
Poznámky:
1. dráha DQ podle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 06:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 13.31
2 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.67
3 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 14.01
4 Tereza ŽenčákováTereza Ženčáková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 8 14.36
5 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 14.45
MS Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 13.35
MS Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.13
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 10:05) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.17
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.55
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 22.89
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 22.90
Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 10:05) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.47
2 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 23.77
3 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.82
4 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.06
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 24.25
6 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 24.37
7 Sebastián GugaSebastián Guga 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 25.11
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 10:05) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 23.41
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.76
3 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 24.25
4 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 24.26
5 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.28
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.30
7 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 27.43
MS Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.76
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 10:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 22.32
2 Marek HavlíkMarek Havlík 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.22
3 Vít PustkaVít Pustka 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 25.29
4 Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 26.17
5 Petr OmastaPetr Omasta 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 28.02
MS Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.05
MS Daniel KováčikDaniel Kováčik 99 SlovenskoSlovensko 5 25.42
MS Adam SzczotkaAdam Szczotka 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 26.62
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 10:05) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.71
2 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 23.12
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 23.17
4 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.78
5 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.97
6 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 24.85
7 Jakub PruknerJakub Prukner 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.89
8 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 26.07
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 09:55) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.15
2 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.85
3 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.44
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 23.48
5 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.64
6 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.81
7 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.83
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 09:55) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.37
2 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 24.05
3 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 24.11
4 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.28
5 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 24.30
6 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.32
7 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 24.64
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 09:55) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 25.10
2 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.25
3 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 26.36
4 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 30.63
Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 09:55) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 23.01
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.54
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 23.78
4 Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 24.09
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.48
6 David JanákDavid Janák 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 26.25
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 09:55) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.07
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.72
3 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 24.80
4 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 24.81
5 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 25.17
6 Tomáš MarekTomáš Marek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.37
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 09:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 24.97
2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 25.12
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.13
4 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 25.47
5 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.66
6 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7 26.22
7 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 26.53
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 09:45) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.02
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 26.08
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 26.10
4 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 26.24
5 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 26.92
6 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 27.20
7 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 27.51
8 Karin SuranováKarin Suranová 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 30.62
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 09:45) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.22
2 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 27.44
3 Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 27.68
4 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 27.91
5 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 28.29
6 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 28.75
7 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 29.40
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 09:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 27.36
2 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.42
3 Eva TešnarováEva Tešnarová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 29.40
4 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 29.90
5 Valerie BínováValerie Bínová 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 30.15
6 Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 30.22
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 09:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.94
2 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.95
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 28.89
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 29.24
5 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 29.61
MS Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.64
MS Adriana SlivkováAdriana Slivková 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 26.74
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 09:35) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.16
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.61
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 26.02
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 26.04
5 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 26.11
6 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.57
7 Věra LenskáVěra Lenská 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 26.76
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 09:35) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.46
2 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 26.64
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.38
4 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 27.55
5 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 27.71
6 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 27.74
7 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 27.89
8 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.31
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 09:35) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.77
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 28.52
3 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 28.57
4 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 28.89
5 Tereza KrejčíTereza Krejčí 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 29.12
6 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 29.38
7 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 29.43
8 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 30.62
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 09:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 3 27.95
2 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 28.35
3 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 29.03
4 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 29.34
5 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 29.77
6 Sára VitovskáSára Vitovská 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 30.69
7 Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 31.88
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 09:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 27.09
2 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.01
3 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 28.54
4 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 28.72
5 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 29.39
6 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 30.22
Nikola GoldováNikola Goldová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 07:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.67
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.31
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 50.38
4 Marek HavlíkMarek Havlík 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 50.54
5 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 51.86
6 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 54.00
7 Sebastián GugaSebastián Guga 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 54.26
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 07:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠvábMarek Šváb 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 51.44
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 51.89
3 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 52.13
4 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 56.13
MS Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 50.51
Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 07:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 51.08
2 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.52
3 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 53.50
4 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 53.67
5 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 55.65
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 07:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 50.83
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.98
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 53.25
4 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 53.90
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 57.51
Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 07:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 52.37
2 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 3 53.91
3 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 54.69
4 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 54.93
5 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 57.61
Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 07:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 55.75
2 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 56.27
3 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 56.74
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 57.70
5 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 61.70
6 Theo BébarTheo Bébar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 66.43
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 07:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 56.77
2 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.06
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 58.33
4 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 60.33
5 Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 60.53
6 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 61.12
7 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 64.38
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 07:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 62.30
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 63.35
3 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 65.21
4 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 66.77
5 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 67.85
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 07:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 60.37
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.86
MS Adriana SlivkováAdriana Slivková 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 61.57
MS Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 75.48
Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.92
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.23
3 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 60.97
4 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 63.30
5 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 66.80
6 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 67.50
Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 63.33
2 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 64.44
3 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 65.23
4 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 66.50
5 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 69.73
6 Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 70.00
7 Aneta MacháčkováAneta Macháčková 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 80.99
Celkem 7 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 05:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 1:53.85
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 1:56.49
3 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:57.49
4 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 1:57.82
5 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 1:58.82
6 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:59.12
7 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 1:59.34
8 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 2:00.19
9 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 2:01.73
10 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:03.18
11 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10 2:06.45
12 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 2:06.92
13 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 18 2:08.18
14 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:11.52
15 Petr OmastaPetr Omasta 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13 2:18.54
Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Tobiáš SolowskiTobiáš Solowski 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17 DNS
Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNF
Celkem 18 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 05:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:56.48
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 2:02.48
3 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 2:02.78
4 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:03.46
5 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 2:05.02
6 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:07.65
7 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:08.87
8 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:16.34
9 Marek SokolMarek Sokol 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 2:19.61
10 Jan OndřejkaJan Ondřejka 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:37.82
MS Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 9 2:16.87
MS Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 2:00.51
Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 DNS
Roman SmolkaRoman Smolka 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 DNF
Celkem 15 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 05:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:15.78
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 15 2:18.59
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:21.30
4 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:22.90
5 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:23.60
6 Karin SuranováKarin Suranová 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 2:25.12
7 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 2:25.77
8 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 2:26.41
9 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7 2:28.36
10 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:31.42
11 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 10 2:35.89
12 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 11 2:40.31
MS Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 2:26.76
MS Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 14 2:56.21
Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 16 DNS
Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 DNS
Celkem 16 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 05:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:15.44
2 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:19.06
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:19.98
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:22.58
5 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:23.99
6 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:26.78
7 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:31.31
8 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 2:32.18
9 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 2:34.33
10 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 2:36.29
11 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:37.11
12 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:42.14
13 Eliška VláčilováEliška Vláčilová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 2:43.96
14 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 13 2:52.21
15 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 2:52.95
MS Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16 2:39.35
Celkem 16 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 26 3:58.46
2 Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20 4:01.18
3 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25 4:02.03
4 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21 4:06.91
5 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 31 4:09.29
6 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28 4:11.04
7 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 29 4:12.16
8 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24 4:17.99
9 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 22 4:24.84
10 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 30 4:27.07
11 Zdeněk ČechmanZdeněk Čechman 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 23 4:45.13
12 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27 4:48.33
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:21.32
2 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 4:22.25
3 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19 4:24.29
4 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 4:25.60
5 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 4:29.32
6 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 4:41.25
7 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 4:41.98
8 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 4:46.48
9 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 4:55.59
10 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 4:57.43
11 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 5:10.48
Celkem 11 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 6 4:53.88
2 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 5:12.29
3 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:19.53
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:41.63
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 5:48.74
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 6:41.86
MS Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 5:25.48
Celkem 4 závodníků

3000 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 5.5.2018 - 08:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09:04.59
2 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 09:48.64
3 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10:09.32
4 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 10:12.83
5 Ondřej ŠkodaOndřej Škoda 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10:26.72
6 Martin AdamecMartin Adamec 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10:46.48
MS Patrik MinářPatrik Minář 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09:57.58
Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Martin ProkšaMartin Prokša 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09:02.75
2 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09:02.92
3 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09:39.12
4 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09:44.55
5 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10:07.08
6 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 10:13.08
7 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10:42.13
Celkem 7 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 07:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14 11:59.14
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 5.5.2018 - 07:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 13:22.75
2 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 14:38.45
MS Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 11:33.47
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 04:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 15.15
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 15.17
3 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2 15.27
4 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 15.37
5 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 16.41
6 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 16.62
7 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 8 17.20
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 04:40) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 16.10
2 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16.22
3 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 16.27
4 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 17.42
5 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 19.95
MS Zuzana ŠedováZuzana Šedová 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 17.09
Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 04:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.32
2 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.78
3 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.09
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.46
5 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.74
6 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.95
7 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 16.02
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 04:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.85
2 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 16.60
3 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 16.85
4 Anna BravencováAnna Bravencová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 16.87
5 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 17.48
6 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 19.36
Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 04:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 15.40
2 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.98
3 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 18.02
4 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.03
5 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 19.46
MS Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 15.19
MS Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 15.37
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Junioři

(so, 5.5.2018 - 05:00) official Vítr: +4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.77
2 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.81
3 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 15.31
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 15.37
5 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.47
6 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.84
7 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 17.01
8 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 17.16
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 04:50) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.74
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.77
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 15.61
4 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.93
5 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.31
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 17.10
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 04:50) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.08
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.31
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.00
4 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 17.74
MS Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 16.23
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 39.87
2 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 40.08
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 40.27
4 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 40.53
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 42.87
6 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 43.22
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 41.17
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 42.08
3 Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 43.54
4 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 44.11
5 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 44.79
6 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 47.33
MS Petr OmastaPetr Omasta 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 47.41
Celkem 7 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 08:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 48.12
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 48.30
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.12
4 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 49.23
5 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 49.72
6 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 50.83
7 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 54.20
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 08:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 45.88
2 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 48.55
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 48.93
4 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 48.95
5 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 54.71
6 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 55.30
MS Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 50.61
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 55.94
2 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 56.73
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 57.01
4 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 58.70
5 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 59.84
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 60.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 61.85
2 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 62.68
3 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 63.37
4 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 64.96
5 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 73.80
MS Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 54.05
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 62.17
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 64.67
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 65.79
4 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 67.36
5 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 72.30
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 80.40
Celkem 6 závodníků

2000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 6:01.35
2 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 6:28.23
3 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 6:42.12
4 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 6:45.21
5 Mike OphoffMike Ophoff 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 6:54.08
6 Jan KvášJan Kváš 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 7:18.28
7 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 7:23.84
8 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 7:32.92
Jan LeblochJan Lebloch 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 DNF
Celkem 9 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 6:34.96
2 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 6:49.04
3 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 6:56.09
4 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 7:07.52
5 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 7:12.05
6 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 7:43.49
7 František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 8:33.23
MS Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 6:32.02
Celkem 8 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 07:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 7:22.28
2 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 7:29.66
3 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 7:47.39
4 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 8:35.16
Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNF
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 07:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 7:18.82
2 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 8:11.25
3 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 8:35.87
4 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 9:01.90
Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Romanchenkov, Jánoš, Zajíc, Majerčák Romanchenkov, Jánoš, Zajíc, Majerčák AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 44.57
2 Dvořák, Suchánek, Janek, Polák Dvořák, Suchánek, Janek, Polák VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 45.12
3 Balúch, Dvořák, Hvasta, Spevák Balúch, Dvořák, Hvasta, Spevák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 45.70
4 Zeman, Mečíř, Voborník, Hubačka Zeman, Mečíř, Voborník, Hubačka Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 45.92
5 Havelka, Bix, Sivila, Hřib Havelka, Bix, Sivila, Hřib TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 47.47
6 Kozmík, Štípek, Kusák, Čechman Kozmík, Štípek, Kusák, Čechman Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 49.45
Zelinka, Prukner, Kotyza, Plaček Zelinka, Prukner, Kotyza, Plaček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS
Vácha, Sechra, Meca, Wojnar Vácha, Sechra, Meca, Wojnar SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holuscha, Vala, Groda, Formánek Holuscha, Vala, Groda, Formánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 45.26
2 Zedníček, Bajánaru, Večeřa, Zawada Zedníček, Bajánaru, Večeřa, Zawada SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 46.26
3 Křivánek, Gaszczyk, Pučera, Veleba Křivánek, Gaszczyk, Pučera, Veleba AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 46.71
4 Záruba, Češla, Piskoř, Gebauer Záruba, Češla, Piskoř, Gebauer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 47.58
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Begová, Gieselová, Marečková, Štoudková Begová, Gieselová, Marečková, Štoudková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 49.33
2 Marčíková, Žalkovská, Bochníčková, Freibergerová Marčíková, Žalkovská, Bochníčková, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 53.80
Hanáčková, Pličková, Červinková, Sláčíková Hanáčková, Pličková, Červinková, Sláčíková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ
Poznámky:
3. dráha DQ podle pravidla 170.7
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mertová, Kiedroňová, Kunčarová, Fornůsková Mertová, Kiedroňová, Kunčarová, Fornůsková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 52.12
2 Juřenčáková, Jedličková, Matulová, Hladíková Juřenčáková, Jedličková, Matulová, Hladíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.41
3 Stratilová, Magerová, Smolková, Holoubková Stratilová, Magerová, Smolková, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 52.64
4 Chýlková, Pavlíková, Kotásková, Žurovcová Chýlková, Pavlíková, Kotásková, Žurovcová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 60.64
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 5.5.2018 - 05:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.581.631.681.731.781.831.881.911.941.972.002.032.062.09
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 5 1.91
2 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 14 1.91
3 Filip SloukaFilip Slouka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 2 1.83
4 Mike Aminu AbuMike Aminu Abu
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 11 1.83
5 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 15 1.83
6= Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1 1.78
6= Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 12 1.78
8 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 6 1.78
9 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 7 1.78
10 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 4 1.78
11= Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 9 1.73
11= Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 13 1.73
13 František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 10 1.73
MS Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 3 1.78
MS Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 16 1.94
Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 8 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 5.5.2018 - 04:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.471.541.611.661.711.761.791.821.851.881.911.941.972.002.022.04
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 2.00
2 Lukáš StraškaLukáš Straška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 14 1.71
3 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 9 1.71
4 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 1.71
5 Libor SkovránekLibor Skovránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 13 1.71
6 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 11 1.66
7 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1 1.66
8 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 8 1.61
9 Vilém BiječekVilém Biječek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 7 1.61
10 Jan WinklerJan Winkler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 1.61
11 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 10 1.54
12 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 2 1.54
MS Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 15 1.85
Zdenek VáclavíkZdenek Václavík
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 5 DNS
Václav BednarskýVáclav Bednarský
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 12 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 5.5.2018 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.461.511.561.611.641.671.701.741.78
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 12 1.74
2 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1 1.67
3 Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
00 10 1.64
4 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 8 1.64
5 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 3 1.61
6 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
01 11 1.56
7 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 9 1.51
8 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 7 1.51
9 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 1.51
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4 DNS
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5 DNS
Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 6 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 5.5.2018 - 07:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.411.461.511.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 4 1.77
2 Bára SajdokováBára Sajdoková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 16 1.74
3 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 2 1.71
4 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 15 1.62
5 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 12 1.59
6 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 1.56
7= Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 13 1.51
7= Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11 1.51
9 Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 5 1.51
10 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 9 1.46
MS Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC BrnoJAC Brno
02 3 1.65
Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 7 DNS
Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 10 DNS
Tereza ŽenčákováTereza Ženčáková
AK KroměřížAK Kroměříž
02 6 DNS
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 14 DNS
Nikola GoldováNikola Goldová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 5.5.2018 - 04:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.612.813.013.213.413.513.613.713.813.914.014.114.214.314.51
1 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6 4.01
2= František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5 3.21
2= Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 4 3.21
4 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3 3.01
5 Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 2 3.01
MS Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 8 4.31
MS Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 1 4.11
MS Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 9 4.31
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 7 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 5.5.2018 - 04:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.612.813.013.213.413.513.613.713.813.914.014.11
1 Maroš RalíkMaroš Ralík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1 3.91
2= Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 6 3.41
2= Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 8 3.41
4 Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 3.21
5 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 7 3.01
6 Theo BébarTheo Bébar
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5 2.81
7 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4 2.61
Robin SloukaRobin Slouka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 3 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 5.5.2018 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.252.452.652.853.053.153.253.353.453.613.713.813.853.954.054.15
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
00 6 3.61
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 7 3.35
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
99 5 3.15
4 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 4 2.85
5 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3 2.85
6 Eliška HofmanováEliška Hofmanová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 2.65
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 5.5.2018 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.852.052.252.452.652.853.053.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.15
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 6 3.15
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5 3.05
3 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 2.65
4 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 4 2.45
5 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 2.45
Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 5.5.2018 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 22 6.75 -0.2 m/s
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 19 6.55 +1.1 m/s
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 20 6.50 +1.2 m/s
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 18 6.38 -0.7 m/s
5 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 11 5.97 +1.4 m/s
6 František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 16 5.89 +2.7 m/s 5.69 -0.3 m/s
7 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 21 5.83 +1.7 m/s
8 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 2 5.82 +0.6 m/s
9 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1 5.71 +1.0 m/s
10 Jan VařekaJan Vařeka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 12 5.67 +1.2 m/s
11 Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 13 5.66 +1.3 m/s
12 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 5.58 +2.0 m/s
13 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 15 5.58 +1.2 m/s
14 Daniel HubačkaDaniel Hubačka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 8 5.50 +0.7 m/s
15 Lukáš SpevákLukáš Spevák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 6 5.33 +0.8 m/s
16 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 10 5.29 +0.4 m/s
17 Vít PustkaVít Pustka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 4 5.20 +0.7 m/s
18 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 9 5.08 +0.4 m/s
MS Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 3 5.75 +2.1 m/s 5.60 +0.3 m/s
Filip SloukaFilip Slouka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 5 DNS
Lukáš KristekLukáš Kristek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 14 DNS
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 17 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 5.5.2018 - 05:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 32 6.75 +0.9 m/s
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 30 6.51 +1.6 m/s
3 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 29 6.48 +1.7 m/s
4 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 28 6.26 +2.5 m/s 6.10 -0.4 m/s
5 Lukáš StraškaLukáš Straška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 31 6.25 +1.7 m/s
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 27 6.22 +1.0 m/s
7 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 6.18 +0.4 m/s
8 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 25 5.94 +2.7 m/s 5.43 +0.9 m/s
9 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 2 5.80 +1.0 m/s
10 Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 12 5.76 +1.7 m/s
11 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 26 5.73 +1.3 m/s
12 Maroš RalíkMaroš Ralík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 7 5.70 +0.6 m/s
13 Lukáš CochlarLukáš Cochlar
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 14 5.69 +2.0 m/s
14 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 23 5.57 +0.1 m/s
15 Dan KovářDan Kovář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 5.50 +0.9 m/s
16 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 21 5.43 +0.8 m/s
17 Matěj VencelMatěj Vencel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 24 5.37 +2.0 m/s
18 David JanákDavid Janák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 13 5.31 +1.4 m/s
19 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 16 5.22 +1.4 m/s
20 Michal KadlecMichal Kadlec
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 17 5.15 +1.4 m/s
21 Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 19 5.09 +0.9 m/s
22 Libor SkovránekLibor Skovránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 8 5.07 +2.5 m/s 4.52 +0.7 m/s
23 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 9 5.06 -0.8 m/s
24 Aleš BřezinaAleš Březina
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 1 5.03 +0.5 m/s
25 Petr GaszczykPetr Gaszczyk
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 20 4.99 +1.8 m/s
26 Lukáš KvakLukáš Kvak
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 4 4.95 +1.2 m/s
27 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 22 4.83 +0.1 m/s
28 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 15 4.77 +1.0 m/s
29 Tomáš MarekTomáš Marek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5 4.40 +1.2 m/s
Zdenek VáclavíkZdenek Václavík
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 11 DNS
Jakub NezvalJakub Nezval
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
01 6 DNS
Vilém BiječekVilém Biječek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 18 NM
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 5.5.2018 - 05:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
99 20 5.80 +2.5 m/s 5.70 +1.9 m/s
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
99 3 5.44 +1.4 m/s
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
99 18 5.43 +0.4 m/s
4 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 13 5.32 +0.2 m/s
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 19 5.14 +3.1 m/s 5.05 +1.5 m/s
6 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4 5.09 +1.2 m/s
7 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 5.08 +0.7 m/s
8 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
00 17 5.02 +3.6 m/s 4.83 +0.9 m/s
9 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 4.85 +1.5 m/s
10 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 16 4.85 +1.5 m/s
11 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
01 14 4.79 +1.3 m/s
12 Anísa FilaliAnísa Filali
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
00 15 4.78 +1.6 m/s
13 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 12 4.77 +1.1 m/s
14 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
99 10 4.74 +1.3 m/s
15 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 11 4.72 +2.2 m/s
16 Eva KřekováEva Křeková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 9 4.61 +0.3 m/s
17 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 5 4.60 +0.5 m/s
18 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 8 4.43 +0.9 m/s
19 Jana BartošováJana Bartošová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 7 4.30 -1.0 m/s
20 Michaela LohniskáMichaela Lohniská
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
02 6 4.21 +0.9 m/s
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 5.5.2018 - 04:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 36 5.35 +0.8 m/s
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 37 5.29 +0.2 m/s
3 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 28 5.19 +0.7 m/s
4 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 22 5.12 +2.9 m/s 4.66 +1.0 m/s
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 2 5.11 +1.7 m/s
6 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 33 5.06 +0.7 m/s
7 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 32 5.06 +0.5 m/s
8 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 34 5.06 +1.3 m/s
9 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 31 5.01 +0.9 m/s
10 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 21 4.96 +2.1 m/s 4.65 +0.2 m/s
11 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 26 4.94 +2.6 m/s 4.59 +0.6 m/s
12 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 20 4.93 +2.0 m/s
13 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 30 4.79 -0.5 m/s
14 Klára TeofilováKlára Teofilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 35 4.78 +0.7 m/s
15 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 29 4.75 +2.2 m/s 4.59 -0.1 m/s
16 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 23 4.71 -0.9 m/s
17 Tereza KrejčíTereza Krejčí
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 19 4.65 +1.4 m/s
18 Denisa PláškováDenisa Plášková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 27 4.57 +2.0 m/s
19 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 13 4.56 +1.7 m/s
20 Karolína HoláKarolína Holá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 17 4.52 +0.8 m/s
21 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 15 4.51 +2.7 m/s 4.25 +0.8 m/s
22 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 18 4.50 +2.7 m/s 4.50 -0.1 m/s
23 Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 24 4.49 +1.0 m/s
24 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11 4.46 -1.1 m/s
25 Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 9 4.40 +1.4 m/s
26 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 12 4.28 +0.6 m/s
27 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 14 4.26 +0.3 m/s
28 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 10 4.24 +1.3 m/s
29 Sabina BočkováSabina Bočková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 1 4.19 +1.4 m/s
30 Lucie PopováLucie Popová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 8 4.11 +1.9 m/s
31 Zuzana RehákováZuzana Reháková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4 3.84 -0.8 m/s
32 Aneta ŠevčíkováAneta Ševčíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
01 5 3.14 +0.7 m/s
Eliška MarszalekEliška Marszalek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 3 DNS
Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 16 DNS
Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 DNS
Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 6 DNS
Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 25 NM
Celkem 37 závodníků

Trojskok - Junioři

(so, 5.5.2018 - 09:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BubaFrantišek Buba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 12 14.04 +0.1 m/s
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 10 13.37 +1.0 m/s
3 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 3 13.37 +1.7 m/s
4 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 8 13.12 +1.6 m/s
5 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 9 12.94 +0.7 m/s
6 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 5 12.44 +0.4 m/s
7 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 7 12.08 +1.6 m/s
8 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 1 11.61 +1.7 m/s
MS Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 4 12.82 +1.3 m/s
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 11 DNS
Petr OpatrnýPetr Opatrný
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 6 NM
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 2 NM
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(so, 5.5.2018 - 08:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1 13.62 +2.4 m/s 13.22 +1.0 m/s
2 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 12.52 +1.2 m/s
3 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 9 11.81 +1.3 m/s
4 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 8 11.70 +1.6 m/s
5 Jakub ZawadaJakub Zawada
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 11.57 +1.9 m/s
6 David JanákDavid Janák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 6 11.30 +1.0 m/s
7 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 7 11.28 +1.5 m/s
8 Libor SkovránekLibor Skovránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 2 10.93 +1.2 m/s
9 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 4 10.24 +0.1 m/s
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 5.5.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 11.67 +2.7 m/s 11.57 +0.1 m/s
2 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
00 7 11.39 +1.4 m/s
3 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4 10.64 +1.4 m/s
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 6 10.55 +1.6 m/s
5 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 5 10.30 +0.8 m/s
MS Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC BrnoJAC Brno
00 3 11.72 -1.1 m/s
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 NM
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 5.5.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 1 11.53 +2.6 m/s 11.23 +0.8 m/s
2 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 10.83 +0.5 m/s
3 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 8 10.77 +1.3 m/s
4 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 10 10.76 +1.4 m/s
5 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11 10.75 +2.0 m/s
6 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 10.61 +0.8 m/s
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 10.41 +0.3 m/s
8 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 10.26 +1.2 m/s
9 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 10.11 +0.8 m/s
MS Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 12 11.05 +0.0 m/s
Klára TeofilováKlára Teofilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 DNS
Bára SajdokováBára Sajdoková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 9 DNS
Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 4 DNS
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 5.5.2018 - 04:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela VreckováMichaela Vrecková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 19 13.98
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 21 13.93
3 Natália VálekováNatália Váleková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 3 13.01
4 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 20 12.95
5 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 18 12.92
6 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 14 12.30
7 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 17 11.91
8 Hana HájkováHana Hájková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 16 11.65
9 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4 11.38
10 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
01 15 11.10
11 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 13 11.09
12 Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 10 11.00
13 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1 10.91
14 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 12 09.99
15 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 9 09.51
16 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 2 08.02
17 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 6 08.00
18 Lenka MatelováLenka Matelová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 5 07.74
Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 8 DNS
Martina HolešinskáMartina Holešinská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 11 DNS
Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 7 DNS
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 5.5.2018 - 04:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5 13.53
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 20 12.89
3 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
99 17 12.46
4 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 2 12.05
5 Michaela Vedrová