Back

 / 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (9. 6. 2018)

100 m - Muži (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.88 11.00
2 Peter LučanskýPeter Lučanský 961008 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.03 9.00
3 Jakub BendaJakub Benda 000714 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.18 8.00
100 m - Muži (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.53 4.00
2 Viktor KocourekViktor Kocourek 011125 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.61 3.00
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.68 2.00
100 m - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 010112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.23 11.00
2 Monika WeigertováMonika Weigertová 920320 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.27 9.00
3 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.68 7.00
100 m - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 860508 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.46 3.00
2 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.68 7.00
3 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 930527 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.69 2.00
800 m - Muži (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 1:55.65 11.00
2 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 1:56.26 9.00
3 Radim BočekRadim Boček 991211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:56.37 8.00
800 m - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:15.22 11.00
2 Žofia NaňováŽofia Naňová 910203 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:16.60 9.00
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 001003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:18.96 8.00
1500 m - Muži (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej KramnýOndřej Kramný 000908 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:04.61 11.00
2 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:08.29 9.00
3 Tomáš LichýTomáš Lichý 940322 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 4:08.58 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 980806 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 4:51.91 11.00
2 Eva GalaczováEva Galaczová 961213 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:55.16 9.00
3 Sofia DebnárikováSofia Debnáriková 000627 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 4:57.15 8.00
3000 m překážek - Muži (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek ChrascinaMarek Chrascina 970916 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09:26.61 11.00
2 Jakub ValachovičJakub Valachovič 850911 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 09:38.18 9.00
3 Tomáš LichýTomáš Lichý 940322 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09:39.72 8.00
3000 m překážek - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 961015 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11:23.15 11.00
2 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 011206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 11:54.33 9.00
3 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 021012 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 12:24.78 8.00
10 km chůze - Muži (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lubomír KubišLubomír Kubiš 010419 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 00:00 11.00
2 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 770208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 00:00 9.00
3 Zbyněk HermanZbyněk Herman 691108 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 00:00 8.00