Back

 / 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (9. 6. 2018)

Skok vysoký - Muži (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 830722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2.04 11.00
2 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 980911 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.96 9.00
3 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 000831 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.96 8.00
Skok vysoký - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 010630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.71 11.00
2 Anna BravencováAnna Bravencová 010209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.62 9.00
3 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 010227 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.59 8.00
Skok o tyči - Muži (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.61 11.00
2 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.51 9.00
3= Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.01 7.50
3= Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.01 7.50
Skok o tyči - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 000528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.60 11.00
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 020403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.40 9.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.40 8.00
Skok daleký - Muži (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.76 11.00
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.74 9.00
3 Lukáš KuncLukáš Kunc 910902 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.68 8.00
Skok daleký - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 950828 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6.00 11.00
2 Valerie StratilováValerie Stratilová 010203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.92 9.00
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 990925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.90 8.00
Trojskok - Muži (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.67 11.00
2 Lukáš KuncLukáš Kunc 910902 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.47 9.00
3 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 830722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.85 8.00
Trojskok - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková 990809 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.97 11.00
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková 981130 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.53 9.00
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 010630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.40 8.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.21 11.00
2 Tereza DouchováTereza Douchová 921005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.99 9.00
3 Natálie VeseláNatálie Veselá 970704 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.32 8.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin KollárMartin Kollár 900918 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15.68 11.00
2 Tomáš BortelTomáš Bortel 990929 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.25 9.00
3 Adam FormánekAdam Formánek 831220 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.69 8.00
Hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Leona VargováLeona Vargová 991217 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 43.24 11.00
2 Natálie VeseláNatálie Veselá 970704 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.27 9.00
3 Tereza DouchováTereza Douchová 921005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 40.36 8.00
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš BrennLukáš Brenn 800731 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 43.92 11.00
2 Ondřej PetrOndřej Petr 840322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 43.10 9.00
3 Tomáš MošaTomáš Moša 960711 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.84 8.00
Hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 51.54 11.00
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 000208 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 47.39 9.00
3 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková 821130 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 43.21 8.00
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš LabajLukáš Labaj 890419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 51.52 11.00
2 Ondřej PetrOndřej Petr 840322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 50.38 9.00
3 Jiří SikoraJiří Sikora 740625 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.24 8.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela HanákováMichaela Hanáková 930801 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.96 11.00
2 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 000105 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 39.49 9.00
3 Marie DoležalováMarie Doležalová 011127 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 38.78 8.00
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 9.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik SokolaDominik Sokola 960704 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 64.58 11.00
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 61.90 9.00
3 Michal PuczokMichal Puczok 861113 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 60.20 8.00