Back

 / 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (9. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.32
2 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.46
3 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.58
4 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.67
5 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.84
6 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.89
MS Jakub FendekJakub Fendek 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.09
Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DQ
Poznámky:
DQ - podle pravidla 162/7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.92
2 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.16
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.32
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.37
5 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.39
6 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.77
7 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.16
8 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.22
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.53
3 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.58
4 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.67
5 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.68
6 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.90
7 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 12.37
8 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.43
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 9.6.2018 - 12:10) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.88
2 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.03
3 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.18
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.33
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.36
6 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.48
MS Jakub FendekJakub Fendek 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.10
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 9.6.2018 - 12:10) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.53
2 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.61
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.68
4 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.75
5 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.79
6 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.84
7 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 11.90
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 9.6.2018 - 12:00) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.23
2 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.27
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.68
4 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.68
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.83
6 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.22
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 9.6.2018 - 12:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.46
2 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.68
3 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.69
4 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.76
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.12
6 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.21
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.74
2 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.02
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.29
4 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.43
5 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.45
6 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.74
MS Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 90 ŠK DUKLA Banská BystricaŠK DUKLA Banská Bystrica 5 12.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.6.2018 - 10:30) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.48
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.61
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.71
4 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.83
5 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.85
6 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.87
7 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.6.2018 - 10:30) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.23
2 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.39
3 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.59
4 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.93
5 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 13.30
6 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.35
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.43
8 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.23
MS Lada ČinčilováLada Činčilová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.32
MS Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.52
MS Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.05
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 14:20) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.18
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.20
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.62
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.83
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.84
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 22.98
Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Jakub FendekJakub Fendek 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 14:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 23.05
2 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.10
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.21
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 23.28
5 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 23.48
6 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.57
7 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 23.61
8 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 23.65
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 14:20) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.74
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.85
3 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 24.46
4 Tomáš HřibTomáš Hřib 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 24.71
5 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.73
6 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.85
7 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 25.04
8 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 25.11
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 9.6.2018 - 14:20) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.29
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 23.37
3 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 24.22
MS David LaboDavid Labo 00 AK Spartak DubnicaAK Spartak Dubnica 6 23.46
Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DQ
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 14:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 24.82
2 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 24.89
3 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.08
4 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 25.36
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 25.62
6 Miriam CidorikováMiriam Cidoriková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 25.72
7 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 26.05
8 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 26.53
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 14:00) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 26.06
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 26.24
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 26.53
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 26.64
5 Lucia MatejičkováLucia Matejičková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 27.02
6 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 27.71
7 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 27.96
Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 14:00) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 26.97
2 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 27.29
3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 28.06
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 28.07
5 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.55
6 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 28.84
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 9.6.2018 - 14:00) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.03
MS Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.40
MS Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 28.24
Lada ČinčilováLada Činčilová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 48.93
2 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 49.36
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 49.66
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.15
5 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.62
6 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 51.91
7 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 52.11
Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.66
2 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 53.02
3 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 54.92
4 Tobiáš SolowskiTobiáš Solowski 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 55.88
5 Tomáš HřibTomáš Hřib 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 56.68
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.42
MS Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 52.16
MS Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 56.76
MS David LaboDavid Labo 00 AK Spartak DubnicaAK Spartak Dubnica 2 53.30
MS Šimon KostolnýŠimon Kostolný 00 ŠK DUKLA Banská BystricaŠK DUKLA Banská Bystrica 7 57.94
David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 57.62
2 Miriam CidorikováMiriam Cidoriková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 57.83
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 58.00
4 Lucia MatejičkováLucia Matejičková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 59.51
5 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 59.63
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.35
2 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 61.15
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 62.22
4 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 62.78
5 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 62.92
Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 59.71
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 61.43
3 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 63.59
4 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 63.91
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 64.66
6 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 66.88
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 9.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.81
MS Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 58.42
MS Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.54
MS Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.20
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/7
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 1:55.65
2 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 1:56.26
3 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:56.37
4 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 1:58.26
5 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 1:58.71
6 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 1:59.39
7 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:00.06
8 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 2:01.65
9 Tobiáš SolowskiTobiáš Solowski 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:04.71
10 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:05.36
11 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 2:07.35
12 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 2:09.87
13 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 2:10.10
14 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13 2:10.82
MS David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:04.75
Celkem 15 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:15.22
2 Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:16.60
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:18.96
4 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:19.21
5 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:19.37
6 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:19.85
7 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:20.60
8 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:20.94
9 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:21.76
10 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15 2:22.34
11 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:23.43
12 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 2:28.53
13 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 2:28.79
14 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 2:36.61
15 Markéta ValouškováMarkéta Valoušková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 2:42.12
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:04.61
2 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:08.29
3 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 4:08.58
4 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 4:09.44
5 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 4:10.20
6 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 4:13.53
7 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:19.80
8 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 14 4:20.86
9 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17 4:21.31
10 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 4:23.24
11 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 4:38.06
MS Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16 4:18.38
MS Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 4:00.91
MS Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:05.49
MS Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 4:00.80
Jakub ValachovičJakub Valachovič 85 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 4:51.91
2 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:55.16
3 Sofia DebnárikováSofia Debnáriková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 4:57.15
4 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:58.43
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:59.72
6 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 16 5:01.17
7 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:01.27
8 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 5:01.55
9 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:04.88
10 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:14.91
11 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 5:17.09
12 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 5:19.54
13 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 5:31.22
14 Eliška VláčilováEliška Vláčilová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 5:40.11
MS Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11 5:08.36
MS Lucia VlčákováLucia Vlčáková 95 ŠK DUKLA Banská BystricaŠK DUKLA Banská Bystrica 1 4:45.34
Celkem 16 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 11:25) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.02
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.96
3 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15.07
4 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.38
5 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 15.60
6 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 15.66
7 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 15.82
MS Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 90 ŠK DUKLA Banská BystricaŠK DUKLA Banská Bystrica 5 14.73
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 11:25) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 15.83
2 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.21
3 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 16.41
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.62
5 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 17.01
Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 162/7
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 11:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 14.98
2 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 15.22
3 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 15.26
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 15.58
5 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 15.81
6 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 16.07
7 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 16.31
8 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 16.71
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 11:40) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.71
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 16.91
3 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 17.28
4 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 18.49
5 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 19.87
Martin JanišMartin Janiš 74 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 51.90
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 53.67
3 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 54.02
4 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 54.74
5 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 55.25
6 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.70
7 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 57.96
8 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 58.83
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 56.49
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.34
3 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 58.50
4 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.76
5 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 61.60
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 60.53
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 62.77
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 64.01
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 64.72
5 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 65.41
6 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 66.43
7 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 70.65
8 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 73.65
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 64.97
2 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 65.59
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 65.76
4 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 65.99
5 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 69.98
6 Barbora OlivkováBarbora Olivková 97 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 74.33
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09:26.61
2 Jakub ValachovičJakub Valachovič 85 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 09:38.18
3 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09:39.72
4 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 09:45.44
5 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09:46.29
6 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09:46.41
7 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10:17.99
8 Jakub JaníčekJakub Janíček 78 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10:30.27
9 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 10:33.49
10 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 10:56.59
11 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13:33.50
Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 DNF
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11:23.15
2 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 11:54.33
3 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 12:24.78
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 12:58.13
5 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13:08.44
6 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13:11.15
7 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 13:22.91
8 Lucie ŤavodováLucie Ťavodová 89 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 16:02.58
MS Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11:34.79
Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 TJ UničovTJ Uničov 2 DNS
Celkem 10 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 15:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Balúch, Hvasta, Schmöger, Lučanský Balúch, Hvasta, Schmöger, Lučanský AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 43.89
2 Jánoš, Majerčák, Romanchenkov, Běhávka Jánoš, Majerčák, Romanchenkov, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 43.93
3 Benda, Vychodil, Mautner, Kocourek Benda, Vychodil, Mautner, Kocourek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 44.10
4 Buba, Wojnar, Pavelka, Martynek Buba, Wojnar, Pavelka, Martynek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 44.14
5 Lampa, Smolka, Kaštovský, Kunc Lampa, Smolka, Kaštovský, Kunc TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 44.98
6 Sechra, Habich, Martiňák, Lehocký Sechra, Habich, Martiňák, Lehocký SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 45.07
7 Oberndorfer, Ošmera, Formánek, Zelinka Oberndorfer, Ošmera, Formánek, Zelinka TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 46.86
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 15:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zawada, Grycz, Otruba, Jakubík Zawada, Grycz, Otruba, Jakubík TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 46.10
2 Kukuczka, Holek, Češla, Boček Kukuczka, Holek, Češla, Boček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 46.85
Hrabinec, Jurák, Vencel, Droppa Hrabinec, Jurák, Vencel, Droppa AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNF
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zlatníková, Kožuškaničová, Hřivnová, Gieselová Zlatníková, Kožuškaničová, Hřivnová, Gieselová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 49.40
2 Čaladi, Baňovičová, Weigertová, Freibergerová Čaladi, Baňovičová, Weigertová, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 50.83
3 Malatincová, Hromadníková, Tomková, Koudelková Malatincová, Hromadníková, Tomková, Koudelková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 51.10
4 Jelínková, Brázdilová, Ondrigová, Polášková Jelínková, Brázdilová, Ondrigová, Polášková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 51.43
5 Bravencová, Košutková, Lánská, Ošmerová Bravencová, Košutková, Lánská, Ošmerová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 51.86
6 Baroňová, Valíková, Bittnerová, Jurčeková Baroňová, Valíková, Bittnerová, Jurčeková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 51.91
Falharová, Kiedroňová, Cidoriková, Červenková Falharová, Kiedroňová, Cidoriková, Červenková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hadašová, Pindorová, Štvrtňová, Matejičková Hadašová, Pindorová, Štvrtňová, Matejičková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 53.20
2 Bojková, Kulichová, Sikorová, Sojková Bojková, Kulichová, Sikorová, Sojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 53.55
3 Šustáková, Grodová, Magerová, Lampová Šustáková, Grodová, Magerová, Lampová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 54.05
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lampa, Smolka, Kaštovský, Ožana Lampa, Smolka, Kaštovský, Ožana TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:23.30
2 Jurák, Majerčák, Šiko, Romanchenkov Jurák, Majerčák, Šiko, Romanchenkov AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 3:26.49
3 Schmöger, Hvasta, Balúch, Lučanský Schmöger, Hvasta, Balúch, Lučanský AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:28.10
4 Sasyn, Pavelka, Cidorík, Csikán Sasyn, Pavelka, Cidorík, Csikán TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 3:28.27
5 Meca, Ševčík, Sechra, Bužga Meca, Ševčík, Sechra, Bužga SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:33.24
6 Pleva, Kadla ml., Štípek, Kovář Pleva, Kadla ml., Štípek, Kovář Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:34.23
7 Valachovič, Abrman, Drozda, Paulík Valachovič, Abrman, Drozda, Paulík TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 3:39.45
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gebauer, Palzer, Kramný, Slaný Gebauer, Palzer, Kramný, Slaný TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:40.56
2 Holek, Kukuczka, Češla, Boček Holek, Kukuczka, Češla, Boček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:41.91
3 Záveský, Dvořák, Dvořák, Pazourek Záveský, Dvořák, Dvořák, Pazourek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:43.71
4 Otruba, Kučírek, Dudzik, Cankov Otruba, Kučírek, Dudzik, Cankov TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:44.42
5 Běhávka, Jánoš, Hrabinec, Vencel Běhávka, Jánoš, Hrabinec, Vencel AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 3:47.14
6 Pfeffer, Habarta, Smělík, Bachan Pfeffer, Habarta, Smělík, Bachan AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 3:49.23
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cagašová, Kopcová, Ningerová, Rašková Cagašová, Kopcová, Ningerová, Rašková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:01.44
2 Malatincová, Červinková, Trávníková, Tomková Malatincová, Červinková, Trávníková, Tomková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 4:03.92
3 Matejičková, Cidoriková, Galaczová, Falharová Matejičková, Cidoriková, Galaczová, Falharová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:11.89
4 Lampová, Hluchá, Magerová, Smolková Lampová, Hluchá, Magerová, Smolková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:13.86
5 Freibergerová, Dobrovolná, Čaladi, Matějáková Freibergerová, Dobrovolná, Čaladi, Matějáková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:16.68
6 Bučičová, Lánská, Vargová, Musilová Bučičová, Lánská, Vargová, Musilová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 4:19.65
7 Holoubková, Janíková, Kupková, Škrobánková Holoubková, Janíková, Kupková, Škrobánková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:24.78
8 Vydržalová, Mitanová, Juráková, Naňová Vydržalová, Mitanová, Juráková, Naňová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 4:25.37
9 Sikorová, Šimurdová, Marszalková, Lubojacká Sikorová, Šimurdová, Marszalková, Lubojacká TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 4:37.09
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1.601.651.701.751.801.831.861.891.921.941.961.982.002.022.04
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 2.04 -----o-o-o-o-xoo
2 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 1.96 ----o--o-oo-xxx
3 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.96 ---o-oxooxxoxoxoxxx
4 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.86 ---ooooxxx
5 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.80 -ooxxoxoxxx
6 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.80 -oooxxoxxx
7 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.75 ooooxxx
8 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.70 xooxoxxx
9 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.70 -oxxoxxx
10 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1.60 o-xxx
MS Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2.02
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 DNS
Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 DNS
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1.381.441.491.541.591.621.651.711.74
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 1.71 ----ooooxxx
2 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.62 ----xoxoxxx
3 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.59 -oxooxoxxx
4 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 1.54 -oxooxxx
5 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.49 -ooxxx
6 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.44 oxxoxxx
7 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.38 oxxx
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 3.213.413.613.814.014.214.314.414.514.614.714.81
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 4.61 -----xox-xoxoxoxxx
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.51 ----o-o-o-xxx
3= Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4.01 ---ooxxx
3= Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 4.01 --oooxxx
5 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3.41 ooxxx
6 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.41 xooxxx
MS Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
89 4.61
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 2.102.302.502.702.903.103.203.303.403.503.603.703.803.853.903.954.004.054.104.15
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.60 ------o-xo-xxoxxx
2 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.40 ------o-o-xxx
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 3.40 ---ooxooooxxx
4 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.90 --oooxxx
5 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.70 -oooxxx
6= Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.50 oooxxx
6= Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2.50 -ooxxx
8 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.50 xoooxxx
9 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 2.50 --xoxxx
10 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 2.10 xxo
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 6.76 -0.1 m/s 6,25  -1.16,76  -0.1x6,76---
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 6.74 +0.9 m/s 6,36  -0.16,40  +0.7x6,40x6,59  +0.56,74  +0.9
3 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.68 +0.9 m/s 6,49  -0.86,68  +0.96,64  +1.36,686,64  -0.76,66  +0.36,65  -0.3
4 Jakub BendaJakub Benda
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6.68 -0.2 m/s 6,51  +1.9-x6,516,42  -0.16,62  -0.56,68  -0.2
5 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.67 -0.6 m/s x6,65  +0.6-6,65x6,67  -0.6x
6 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 6.43 +1.1 m/s 6,20  +0.46,43  +1.16,28  -0.16,43x6,37  -1.06,35  +1.3
7 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 6.37 +1.4 m/s xx6,35  +1.16,356,37  +1.46,07  +0.65,76  -1.3
8 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 6.34 +1.5 m/s 5,64  -0.55,90  +0.36,34  +1.56,345,83  +2.4-5,12  +0.7
9 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6.24 +0.2 m/s x6,21  -0.36,24  +0.26,240.00.00.0
10 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.22 +1.2 m/s 5,82  -1.05,68  -0.56,22  +1.26,220.00.00.0
11 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6.14 +0.9 m/s x6,14  +0.9x6,140.00.00.0
12 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 6.08 -0.1 m/s 5,95  -0.25,89  +1.46,08  -0.16,080.00.00.0
13 Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5.98 +0.3 m/s 5,98  +0.35,98  +1.7x5,980.00.00.0
14 Matěj VencelMatěj Vencel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 5.98 +1.8 m/s 5,49  -0.75,93  +1.15,98  +1.85,980.00.00.0
15 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5.96 +0.0 m/s 5,62  -0.15,96  +0.0x5,960.00.00.0
16 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5.96 +1.4 m/s 5,53  -0.8x5,96  +1.45,960.00.00.0
17 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5.93 -0.3 m/s 5,93  -0.35,86  -0.35,90  +1.95,930.00.00.0
18 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5.86 -1.0 m/s 5,86  -1.00,6  +2.1x5,860.00.00.0
19 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.62 +0.0 m/s 3,53  -0.55,62  +0.0x5,620.00.00.0
20 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5.26 -0.1 m/s 5,26  -0.14,52  -0.2-5,260.00.00.0
MS Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 4.97 +1.2 m/s
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 DNS
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 NM
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika BaňovičováMonika Baňovičová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
95 6.00 +1.1 m/s 5,53  +0.2xx5,53x6,00  +1.1x
2 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.92 +1.0 m/s 5,40  -1.2xx5,405,75  +2.85,92  +1.05,91  +1.4
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5.90 +1.0 m/s 5,51  -1.2x5,76  +1.45,765,90  +1.0xx
4 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.59 +1.1 m/s 5,18  -1.15,38  +0.5x5,385,59  +1.1--
5 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.54 +0.5 m/s 5,43  +0.05,24  +0.05,49  +0.65,49x5,54  +0.55,45  +1.2
6 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.48 +1.7 m/s x4,76  +1.15,48  +1.75,485,09  +2.0x5,27  +1.7
7 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5.47 +2.5 m/s 5.18 +1.1 m/s 5,18  +1.45,13  +2.05,47  +2.55,475,32  +2.55,18  +1.1x
8 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 5.27 +1.9 m/s 5,15  -0.35,17  +0.85,27  +1.95,275,24  +1.15,17  +0.25,21  +2.2
9 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.25 +2.0 m/s x5,25  +2.05,12  +0.05,250.00.00.0
10 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.23 +0.5 m/s 4,78  +1.15,23  +0.54,19  +0.45,230.00.00.0
11 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.13 +2.2 m/s 5.13 +1.9 m/s 5,03  +0.25,13  +2.25,13  +1.95,130.00.00.0
12 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
82 5.13 +1.6 m/s 4,95  +1.24,52  +1.15,13  +1.65,130.00.00.0
13 Eva KřekováEva Křeková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5.08 +0.4 m/s 4,96  +2.55,08  +0.45,08  +1.05,080.00.00.0
14 Lucie ČervenkováLucie Červenková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 5.07 -0.2 m/s 5,01  -1.15,07  -0.2x5,070.00.00.0
15 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 5.05 +1.5 m/s x5,05  +1.54,93  +1.55,050.00.00.0
16 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 5.05 +1.6 m/s xx5,05  +1.65,050.00.00.0
17 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 5.01 +0.6 m/s 4,88  +1.94,88  +1.15,01  +0.65,010.00.00.0
18 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.97 +1.1 m/s 4,78  +1.14,93  +0.54,97  +1.14,970.00.00.0
19 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 4.96 -1.0 m/s 4,96  -1.04,87  -0.1-4,960.00.00.0
20 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.87 +2.2 m/s 4.84 -0.2 m/s 4,87  +2.24,84  -0.24,75  -0.34,870.00.00.0
21 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.67 -0.3 m/s 4,28  +2.84,65  +0.24,67  -0.34,670.00.00.0
22 Beáta KupkováBeáta Kupková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.54 +2.3 m/s 4.52 -0.2 m/s 4,54  +2.34,52  -0.23,90  +1.24,540.00.00.0
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
99 DNS
Celkem 23 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 14.67 +0.6 m/s 14,49  -1.214,67  +0.6x14,67---
2 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 14.47 +1.8 m/s 14,03  -0.914,07  +0.314,25  +0.014,2514,29  +0.613,94  +0.414,47  +1.8
3 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 13.85 -1.3 m/s 13,85  -1.313,85  +0.6-13,85---
4 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 13.57 +0.2 m/s 13,10  -0.812,01  +1.013,57  +0.213,57---
5 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 13.55 -1.2 m/s 13,55  -1.2--13,55---
6 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13.40 +1.7 m/s 12,31  -1.5x13,40  +1.713,4012,96  -0.313,26  +0.113,37  +1.1
7 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 13.16 +0.3 m/s 12,57  -0.112,50  +0.913,16  +0.313,1612,51  -0.112,72  +0.512,51  +0.5
8 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 13.09 +0.0 m/s 12,52  +1.412,90  -0.513,05  +0.413,0512,45  +0.112,93  +0.113,09  +0.0
9 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 12.90 +1.3 m/s 12,90  +1.312,34  -1.112,78  +0.212,900.00.00.0
10 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 12.85 -0.8 m/s 12,85  -0.812,81  +0.312,43  +0.912,850.00.00.0
11 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 12.71 +0.7 m/s 12,09  +1.312,30  +1.312,71  +0.712,710.0  +0.00.00.0
12 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 12.66 +1.3 m/s 1,21  +0.312,31  +1.312,66  +1.312,660.00.00.0
13 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 12.58 +0.7 m/s 12,27  +1.412,29  +0.012,58  +0.712,580.00.00.0
14 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 12.41 -0.9 m/s 12,41  -0.912,17  +1.712,41  +1.512,410.00.00.0
15 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 12.32 +0.7 m/s 12,32  +0.711,93  -0.612,07  +0.612,320.00.00.0
16 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 12.30 +1.3 m/s 12,21  +0.8x12,30  +1.312,300.00.00.0
17 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 12.29 +0.3 m/s 11,79  +0.011,98  -0.812,29  +0.312,290.00.00.0
18 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.88 +0.2 m/s 11,13  +1.011,27  -1.511,88  +0.211,880.00.00.0
19 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.32 +0.6 m/s 11,32  +0.611,18  -0.8x11,320.00.00.0
MS Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 14.87 +0.8 m/s
Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 DNS
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 DNS
Celkem 22 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 11.97 -0.1 m/s 11,50  -3.011,66  -3.211,55  -2.611,66x11,97  -0.111,74  -1.5
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 11.53 -3.8 m/s 10,46  -3.5x11,10  -2.711,1011,53  -3.8xx
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 11.40 -0.2 m/s 10,66  -4.610,48  -4.211,00  -3.111,0011,19  -2.9x11,40  -0.2
4 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 11.24 -2.1 m/s 11,00  -1.5-11,05  -0.911,0511,24  -2.109,62  -2.011,05  -0.7
5 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.05 -1.5 m/s 10,60  -2.210,78  -4.111,05  -1.511,0510,92  -1.710,69  -2.710,92  -0.7
6 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11.04 -2.3 m/s x10,84  -1.811,03  -0.611,0311,04  -2.3--
7 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 11.02 -2.3 m/s 10,68  -3.7xx10,68x11,02  -2.3x
8 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 10.38 -2.3 m/s 09,90  -3.210,38  -2.310,21  -3.410,3810,26  -2.810,18  -2.310,32  -2.3
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
99 DNS
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 DNS
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 12.21 0.0
2 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.99 0.0
3 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 11.32 0.0
4 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 11.19 0.0
5 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.06 0.0
6 Monika WeigertováMonika Weigertová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
92 10.76 0.0
7 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 10.63 0.0
8 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 10.12 0.0
9 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 09.80 0.0
10 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 09.30 0.0
11 Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
76 08.77 0.0
12 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 08.68 0.0
13 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 07.64 0.0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 15.68 0.0
2 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 14.25 0.0
3 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 13.69 0.0
4 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 12.93 0.0
5 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 12.75 0.0
6 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 12.64 0.0
7 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 12.10 0.0
8 Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
74 11.60 0.0
9 Jaroslav VelčovskýJaroslav Velčovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
87 11.57 0.0
10 Robert SklenářRobert Sklenář
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
68 11.47 0.0
11 Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 11.44 0.0
12 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
99 11.30 0.0
13 Martin BudíkMartin Budík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
87 11.05 0.0
14 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 10.03 0.0
15 Denis SlavíkDenis Slavík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 09.16 0.0
Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 DNS
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 43.24 0.0
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 41.27 0.0
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 40.36 0.0
4 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 39.93 0.0
5 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 38.87 0.0
6 Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
76 33.01 0.0
7 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 32.66 0.0
8 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 30.23 0.0
9 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 28.72 0.0
10 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 27.00 0.0
11 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
82 26.73 0.0
12 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 25.14 0.0
13 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 20.33 0.0
Lucie ŤavodováLucie Ťavodová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
89 NM
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 NM
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 43.92 0.0
2 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 43.10 0.0
3 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 42.84 0.0
4 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 42.23 0.0
5 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 38.56 0.0
6 Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 37.11 0.0
7 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 35.09 0.0
8 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
99 34.96 0.0
9 Robert SklenářRobert Sklenář
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
68 32.65 0.0
10 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 31.26 0.0
11 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 30.52 0.0
12 Jaroslav VelčovskýJaroslav Velčovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
87 29.73 0.0
Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 DNS
Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 DNS
Jiří SikoraJiří Sikora
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
74 DNS
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 DNS
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 51.54 0.0
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 47.39 0.0
3 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
82 43.21 0.0
4 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 36.78 0.0
5 Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 31.42 0.0
6 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 28.42 0.0
7 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 27.08 0.0
8 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 24.07 0.0
9 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 23.55 0.0
Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
76 DNS
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 51.52 0.0
2 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 50.38 0.0
3 Jiří SikoraJiří Sikora
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
74 47.24 0.0
4 Denis SlavíkDenis Slavík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 44.73 0.0
5 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 43.49 0.0
6 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
99 40.79 0.0
7 Jan PolášekJan Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
83 36.74 0.0
8 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 34.48 0.0
9 Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 33.60 0.0
10 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 32.58 0.0
11 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 30.81 0.0
12 Jaroslav VelčovskýJaroslav Velčovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
87 28.75 0.0
13 Daniel KrálDaniel Král
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 28.10 0.0
Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 DNS
Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 DNS
David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 NM
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 40.96 0.0
2 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 39.49 0.0
3 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 38.78 0.0
4 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 38.72 0.0
5 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 35.70 0.0
6 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 35.14 0.0
7 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 34.89 0.0
8 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 33.83 0.0
9 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 29.23 0.0
10 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 27.19 0.0
11 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 27.12 0.0
12 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 22.20 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 64.58 0.0
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 61.90 0.0
3 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 60.20 0.0
4 Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 57.84 0.0
5 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 56.95 0.0
6 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 50.75 0.0
7 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 48.45 0.0
8 Daniel KrálDaniel Král
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 48.24 0.0
9 Martin BudíkMartin Budík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
87 46.29 0.0
10 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 45.31 0.0
11 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 45.17 0.0
12 Robert SklenářRobert Sklenář
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
68 44.67 0.0
13 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 43.79 0.0
14 Tomáš VíchaTomáš Vícha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
76 43.76 0.0
15 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 41.35 0.0
16 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 34.87 0.0
MS Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 48.47
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 DNS
Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 DNS
Celkem 19 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lubomír KubišLubomír Kubiš 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 00:00
2 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 00:00
3 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 00:00
4 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 00:00
5 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 00:00
6 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 00:00
Poznámky:
14.4.2018 Milovice
Celkem 6 závodníků