Back

 / 1. kolo přeboru JMK družstev mladšího žactva sk. B

Hodonín (17. 5. 2018)

Skok vysoký - Ml. žáci (Thursday, 17.5.2018)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Antonín KlimešAntonín Klimeš 051001 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.43 7.00
2 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 060213 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1.31 5.00
3 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček 051229 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1.31 4.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (Thursday, 17.5.2018)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 051011 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.41 7.00
2 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 050719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1.37 5.00
3 Klára KrupicováKlára Krupicová 060608 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1.33 4.00
Skok daleký - Ml. žáci (Thursday, 17.5.2018)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4.75 7.00
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4.57 5.00
3 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 050613 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4.52 4.00
Skok daleký - Ml. žákyně (Thursday, 17.5.2018)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 050212 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4.51 7.00
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 050707 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4.42 5.00
3 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 051104 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4.20 4.00
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Thursday, 17.5.2018)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Veronika MackovčínováVeronika Mackovčínová 050101 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.94 7.00
2 Veronika OrálkováVeronika Orálková 050806 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.20 5.00
3 Adéla DekanováAdéla Dekanová 051101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.64 4.00
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Thursday, 17.5.2018)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Ladislav ŠirokýLadislav Široký 050129 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.32 7.00
2 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 050712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.59 5.00
3 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 061124 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.55 4.00
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Thursday, 17.5.2018)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Adéla DekanováAdéla Dekanová 051101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 24.78 7.00
2 Simona KnéblováSimona Knéblová 050820 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.31 5.00
3 Veronika MackovčínováVeronika Mackovčínová 050101 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.06 4.00
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Thursday, 17.5.2018)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 26.55 7.00
2 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 061124 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 25.60 5.00
3 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr 050401 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.48 4.00