Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Hodonín (30. 6. 2018)

Skok vysoký - Muži (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš ZemanTomáš Zeman 961214 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2.03 11.00
2 Ladislav UrbanLadislav Urban 820215 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.87 9.00
3 Mike Aminu AbuMike Aminu Abu 010615 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.81 8.00
Skok vysoký - Ženy (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 011030 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1.74 11.00
2 Lucie KrtičkováLucie Krtičková 910104 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1.65 9.00
3 Nikola PařilováNikola Pařilová 940518 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1.62 8.00
Skok o tyči - Muži (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Branislav PuvákBranislav Puvák 780922 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3.93 11.00
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3.93 9.00
3 Henrich StrýčekHenrich Strýček 021117 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.73 8.00
Skok o tyči - Ženy (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 990317 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.56 11.00
2 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 990604 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.06 9.00
3 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 020723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2.66 8.00
Skok daleký - Muži (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 000424 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6.87 11.00
2 Lukáš LípaLukáš Lípa 830129 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6.84 9.00
3 František VejmělekFrantišek Vejmělek 010105 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6.73 8.00
Skok daleký - Ženy (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona DubováSimona Dubová 031021 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5.45 11.00
2 Lenka TäuberováLenka Täuberová 980210 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5.33 9.00
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 020315 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5.32 8.00
Trojskok - Muži (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 970919 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.74 11.00
2 Lukáš LípaLukáš Lípa 830129 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.72 9.00
3 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.54 8.00
Trojskok - Ženy (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka BurianováLenka Burianová 000621 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 11.73 11.00
2 Nikola PařilováNikola Pařilová 940518 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.23 9.00
3 Lenka KoubkováLenka Koubková 000919 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10.70 8.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie PupíkováLucie Pupíková 880311 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.71 11.00
2 Natália VálekováNatália Váleková 010217 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.38 9.00
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 010313 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 11.37 8.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin HošekMartin Hošek 851203 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.76 11.00
2 Tomáš HelánTomáš Helán 910223 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.67 9.00
3 Martin PodhajskýMartin Podhajský 760126 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.89 8.00
Hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana MyrmusováJana Myrmusová 911016 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 38.42 11.00
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 010313 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 34.41 9.00
3 Eliška KrajčováEliška Krajčová 010518 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 33.22 8.00
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 38.54 11.00
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 890306 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 37.91 9.00
3 Martin HošekMartin Hošek 851203 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 35.88 8.00
Hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KrajčováEliška Krajčová 010518 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 45.61 11.00
2 Hana KorábováHana Korábová 930716 AC ČejkoviceAC Čejkovice 43.32 9.00
3 Jana MyrmusováJana Myrmusová 911016 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 36.93 8.00
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 960804 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 45.56 11.00
2 Marek BaškaMarek Baška 761009 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 37.73 9.00
3 Pavel HřibaPavel Hřiba 780901 AC ČejkoviceAC Čejkovice 36.90 8.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika VallováVeronika Vallová 010429 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 41.45 11.00
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 030118 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 36.57 9.00
3 Adéla PrudkáAdéla Prudká 910530 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 36.18 8.00
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 30.6.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HelánTomáš Helán 910223 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 60.95 11.00
2 Václav VáchaVáclav Vácha 930813 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 53.38 9.00
3 Lukáš PolívkaLukáš Polívka 920324 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.99 8.00