Zpět

 / 2. kolo extraligy mužů a žen

Ostrava - Vítkovice (1. 7. 2018)

-

Postup: První 3 (QA), 4. 5. a 6. (QB)

1 (ne, 1.7.2018 - 12:35) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 961102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.42 QA 0.145
2 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.52 QA 0.139
3 Šimon BujnaŠimon Bujna 951227 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10.54 QA 0.215
4 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.89 QB 0.154
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.94 QB 0.148
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.01 QB 0.152
7 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.27 0.168
8 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.42 0.188
Celkem 8 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 12:35) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.39 QA 0.148
2 Pavel MaslákPavel Maslák 910221 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.51 QA 0.164
3 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 940124 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.69 QA 0.137
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.78 QB 0.136
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.06 QB 0.174
6 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.10 QB 0.169
7 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.21 0.167
8 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.27 0.144
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.39 QA 0.148
2 Ján VolkoJán Volko 961102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.42 QA 0.145
3 Pavel MaslákPavel Maslák 910221 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.51 QA 0.164
4 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.52 QA 0.139
5 Šimon BujnaŠimon Bujna 951227 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10.54 QA 0.215
6 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 940124 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.69 QA 0.137
7 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.78 QB 0.136
8 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.89 QB 0.154
9 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.94 QB 0.148
10 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.01 QB 0.152
11 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.06 QB 0.174
12 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.10 QB 0.169
13 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.21 0.167
14 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.27 0.168
14 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.27 0.144
16 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.42 0.188

-

A (ne, 1.7.2018 - 13:55) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.26 0.163 11.00
2 Ján VolkoJán Volko 961102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.39 0.139 9.00
3 Pavel MaslákPavel Maslák 910221 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.48 0.168 8.00
4 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.51 0.131 7.00
5 Šimon BujnaŠimon Bujna 951227 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10.54 0.209 6.00
6 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 940124 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 10.60 0.160 5.00
Celkem 6 závodníků
B (ne, 1.7.2018 - 13:55) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.75 0.148 4.00
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.82 0.163 3.00
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.90 0.153 2.00
4 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.92 0.153 1.00
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.93 0.175
6 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.14 0.197
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.26 0.163 11.00
2 Ján VolkoJán Volko 961102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.39 0.139 9.00
3 Pavel MaslákPavel Maslák 910221 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.48 0.168 8.00
4 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.51 0.131 7.00
5 Šimon BujnaŠimon Bujna 951227 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10.54 0.209 6.00
6 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 940124 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 10.60 0.160 5.00
7 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.75 0.148 4.00
8 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.82 0.163 3.00
9 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.90 0.153 2.00
10 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.92 0.153 1.00
11 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.93 0.175
12 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.14 0.197

-

Postup: První 3 (QA), 4. 5. a 6. (QB)

1 (ne, 1.7.2018 - 12:20) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.81 QA 0.186
2 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.07 QA 0.170
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.15 QA 0.159
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.41 QB 0.204
Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ 162.7 0.062
Celkem 5 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 12:20) Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 11.88 QA 0.152
2 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.95 QA 0.153
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.10 QA 0.171
4 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.44 QB 0.142
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová 925801 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.63 QB 0.316
6 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.08 QB 0.152
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.81 QA 0.186
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 11.88 QA 0.152
3 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.95 QA 0.153
4 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.07 QA 0.170
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.10 QA 0.171
6 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.15 QA 0.159
7 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.41 QB 0.204
8 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.44 QB 0.142
9 Michaela KučerováMichaela Kučerová 925801 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.63 QB 0.316
10 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.08 QB 0.152
Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ 162.7 0.062

-

A (ne, 1.7.2018 - 13:45) Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 11.74 0.167 11.00
2 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.87 0.160 9.00
3 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.88 0.344 8.00
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.05 0.150 7.00
5 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.21 0.158 6.00
6 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.35 0.176 5.00
Celkem 6 závodníků
B (ne, 1.7.2018 - 13:45) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.27 0.170 4.00
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.43 0.343 3.00
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.82 0.186 2.00
Michaela KučerováMichaela Kučerová 925801 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DQ 0.058
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 11.74 0.167 11.00
2 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.87 0.160 9.00
3 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.88 0.344 8.00
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.05 0.150 7.00
5 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.21 0.158 6.00
6 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.27 0.170 4.00
7 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.35 0.176 5.00
8 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.43 0.343 3.00
9 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.82 0.186 2.00
Michaela KučerováMichaela Kučerová 925801 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DQ 0.058

-

1 (ne, 1.7.2018 - 16:15) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 961102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.57 0.150 11.00
2 Pavel MaslákPavel Maslák 910221 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.70 0.147 9.00
3 Jan JirkaJan Jirka 931005 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.86 0.157 8.00
4 Šimon BujnaŠimon Bujna 951227 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 21.09 0.198 7.00
5 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 940124 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 21.14 0.155 6.00
6 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.32 0.184 4.00
Celkem 6 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 16:15) Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.28 0.205 5.00
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.45 0.167 3.00
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.64 0.164 2.00
4 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.10 0.171 1.00
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Denis DanáčDenis Danáč 930506 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
3 (ne, 1.7.2018 - 16:15) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CésarDavid César 941009 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.27 0.185
2 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.41 0.193
3 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.74 0.163
4 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.38 0.233
Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 961102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.57 0.150 11.00
2 Pavel MaslákPavel Maslák 910221 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.70 0.147 9.00
3 Jan JirkaJan Jirka 931005 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.86 0.157 8.00
4 Šimon BujnaŠimon Bujna 951227 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 21.09 0.198 7.00
5 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 940124 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 21.14 0.155 6.00
6 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.28 0.205 5.00
7 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.32 0.184 4.00
8 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.45 0.167 3.00
9 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.64 0.164 2.00
10 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.10 0.171 1.00
11 David CésarDavid César 941009 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.27 0.185
12 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.41 0.193
13 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.74 0.163
14 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.38 0.233
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Denis DanáčDenis Danáč 930506 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS

-

1 (ne, 1.7.2018 - 16:05) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 23.36 0.172 11.00
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.54 0.178 9.00
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.80 0.146 8.00
4 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.05 0.176 7.00
5 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 24.50 0.183 3.00
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 24.53 0.177 2.00
Iveta PutalováIveta Putalová 885324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 16:05) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 24.19 0.177 6.00
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 886108 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.26 0.367 5.00
3 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 24.48 0.188 4.00
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.55 0.182 1.00
5 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.62 0.543
6 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 965420 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 24.69 0.294
7 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.08 0.375
Celkem 7 závodníků
3 (ne, 1.7.2018 - 16:05) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.69 0.310
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.79 0.209
MB Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 24.97 0.515
4 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 25.66 0.203
5 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.79 0.193
Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 23.36 0.172 11.00
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.54 0.178 9.00
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.80 0.146 8.00
4 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.05 0.176 7.00
5 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 24.19 0.177 6.00
6 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 886108 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.26 0.367 5.00
7 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 24.48 0.188 4.00
8 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 24.50 0.183 3.00
9 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 24.53 0.177 2.00
10 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.55 0.182 1.00
11 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.62 0.543
12 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 965420 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 24.69 0.294
12 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.69 0.310
14 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.79 0.209
15 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 24.97 0.515
16 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.08 0.375
17 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 25.66 0.203
18 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.79 0.193
Iveta PutalováIveta Putalová 885324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS

-

1 (ne, 1.7.2018 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 46.39 0.183 11.00
2 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 46.51 0.199 9.00
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 47.12 0.187 8.00
4 Roman FlaškaRoman Flaška 881019 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 47.39 0.216 7.00
5 Jan KubistaJan Kubista 900923 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 48.09 0.271 6.00
6 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 48.34 0.555 4.00
7 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 48.49 0.178 2.00
8 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 48.81 0.358
Celkem 8 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis DanáčDenis Danáč 930506 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 48.29 0.169 5.00
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.35 0.161 3.00
3 David CésarDavid César 941009 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 48.54 0.175 1.00
4 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.81 0.165
5 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 49.11 0.178
6 Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 49.45 0.182
7 Tomáš PodobaTomáš Podoba 821226 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 50.59 0.203
8 Jakub RežJakub Rež 010515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 51.26 0.155
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 46.39 0.183 11.00
2 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 46.51 0.199 9.00
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 47.12 0.187 8.00
4 Roman FlaškaRoman Flaška 881019 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 47.39 0.216 7.00
5 Jan KubistaJan Kubista 900923 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 48.09 0.271 6.00
6 Denis DanáčDenis Danáč 930506 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 48.29 0.169 5.00
7 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 48.34 0.555 4.00
8 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.35 0.161 3.00
9 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 48.49 0.178 2.00
10 David CésarDavid César 941009 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 48.54 0.175 1.00
11 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.81 0.165
11 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 48.81 0.358
13 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 49.11 0.178
14 Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 49.45 0.182
15 Tomáš PodobaTomáš Podoba 821226 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 50.59 0.203
16 Jakub RežJakub Rež 010515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 51.26 0.155

-

1 (ne, 1.7.2018 - 14:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta PutalováIveta Putalová 885324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.41 0.202 11.00
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 52.46 0.181 9.00
3 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 53.27 0.171 8.00
4 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 54.18 0.177 7.00
5 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 54.55 0.185 6.00
6 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 56.04 0.357 5.00
Celkem 6 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 14:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 56.22 0.223 4.00
2 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 996012 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 56.68 0.232 3.00
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 57.04 0.538 2.00
4 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 57.36 0.195 1.00
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 60.34 0.517
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Iveta PutalováIveta Putalová 885324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.41 0.202 11.00
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 52.46 0.181 9.00
3 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 53.27 0.171 8.00
4 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 54.18 0.177 7.00
5 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 54.55 0.185 6.00
6 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 56.04 0.357 5.00
7 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 56.22 0.223 4.00
8 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 996012 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 56.68 0.232 3.00
9 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 57.04 0.538 2.00
10 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 57.36 0.195 1.00
11 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 60.34 0.517

-

1 (ne, 1.7.2018 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:47.21 11.00
2 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:47.54 9.00
3 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:48.54 8.00
4 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:50.10 7.00
5 Hakim SalehHakim Saleh 960521 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 1:51.68 6.00
6 Martin SadilMartin Sadil 940614 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 1:54.87 5.00
Jan SýkoraJan Sýkora 920518 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNF
Celkem 7 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:55.24 4.00
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 1:55.27 3.00
3 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:56.73 2.00
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:56.88 1.00
5 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 1:57.01
6 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:57.16
7 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:57.45
MB Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:47.21 11.00
2 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:47.54 9.00
3 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:48.54 8.00
4 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:50.10 7.00
5 Hakim SalehHakim Saleh 960521 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 1:51.68 6.00
6 Martin SadilMartin Sadil 940614 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 1:54.87 5.00
7 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:55.24 4.00
8 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 1:55.27 3.00
9 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:56.73 2.00
10 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:56.88 1.00
11 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 1:57.01
12 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:57.16
13 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:57.45
Jan SýkoraJan Sýkora 920518 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNF
Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS

-

(ne, 1.7.2018 - 12:55) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 885407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:04.04 11.00
2 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 996012 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:04.89 9.00
3 Orysia DemianiukOrysia Demianiuk 920623 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:05.34 8.00
4 Kateřina HálováKateřina Hálová 815625 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:05.97 7.00
5 Kristiina MäkiKristiina Mäki 915922 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:06.14 6.00
6 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 905702 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:06.55 5.00
7 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:09.04 4.00
8 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:09.78 3.00
9 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:12.40 2.00
10 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:14.47 1.00
11 Anna SurákováAnna Suráková 006005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:15.41
12 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:21.54
13 Denisa SeverováDenisa Severová 765403 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:22.23
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNF
Celkem 14 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 16:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VitnerPetr Vitner 900127 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 3:56.56 11.00
2 Vasyl KovalVasyl Koval 891111 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 3:56.66 9.00
3 Jan SýkoraJan Sýkora 920518 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 3:56.76 8.00
4 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 3:56.80 7.00
5 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 3:56.86 6.00
6 Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 3:59.91 5.00
7 Damián VíchDamián Vích 980814 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:00.19 4.00
8 Jiří HomoláčJiří Homoláč 900225 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 4:01.39 3.00
9 Michal ŠmahelMichal Šmahel 940129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:02.50 2.00
10 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:02.74 1.00
11 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 980812 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 4:02.75
12 Jan KunčickýJan Kunčický 990111 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 4:04.24
13 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:04.41
14 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:05.02
15 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 4:05.40
16 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 920409 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17 4:06.17
17 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 4:07.46
Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20 DNF
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18 DNS
Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 20 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 925410 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 4:18.05 11.00
2 Simona VrzalováSimona Vrzalová 885407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 4:18.15 9.00
3 Orysia DemianiukOrysia Demianiuk 920623 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 4:24.53 8.00
4 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:31.17 7.00
5 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 4:33.94 6.00
6 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16 4:34.01 5.00
7 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:35.16 4.00
8 Katarína BeľováKatarína Beľová 845301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 4:35.41 3.00
9 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 4:37.62 2.00
10 Eliška KalousováEliška Kalousová 985217 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 4:38.08 1.00
11 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 4:39.25
12 Barbora JíšováBarbora Jíšová 926228 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:39.78
13 Regina ProcházkováRegina Procházková 865228 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 4:42.33
MB Lucia BelákováLucia Beláková 980419 SlovakiaSlovakia 17 4:42.54
15 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 15 4:43.12
16 Lada NovákováLada Nováková 935528 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14 4:43.50
17 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 4:55.19
Celkem 17 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 11:55) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 970703 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 08:24.27 11.00
2 David KákonaDavid Kákona 960112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08:27.32 9.00
3 Jiří HomoláčJiří Homoláč 900225 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08:28.30 8.00
4 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 08:29.74 7.00
5 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 08:31.85 6.00
6 Peter ĎurecPeter Ďurec 920912 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08:34.65 5.00
7 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08:44.31 4.00
8 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08:47.61 3.00
9 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09:35.53 2.00
10 Jiří MartinkaJiří Martinka 000508 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11:03.72 1.00
Celkem 10 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09:41.53 11.00
2 Eva KrchováEva Krchová 895910 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09:42.33 9.00
3 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09:48.40 8.00
4 Lada NovákováLada Nováková 935528 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09:49.31 7.00
5 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 09:53.36 6.00
6 Kamila GregorováKamila Gregorová 815430 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09:53.81 5.00
7 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 015711 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 10:01.56 4.00
8 Regina ProcházkováRegina Procházková 865228 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 10:09.05 3.00
9 Daniela HavránkováDaniela Havránková 825407 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 10:16.89 2.00
10 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 966120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10:18.36 1.00
11 Alice ProkešováAlice Prokešová 996026 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10:31.53
12 Miroslava UhlířováMiroslava Uhlířová 925720 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 10:46.96
13 Hana LegerskáHana Legerská 855319 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 10:58.07
14 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 11:00.70
Celkem 14 závodníků

-

1 (ne, 1.7.2018 - 13:15) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.58 0.157 11.00
2 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 965420 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.62 0.222 9.00
3 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.76 0.300 8.00
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 14.28 0.174 5.00
5 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.44 0.192 3.00
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.94 0.272
Lucia VadlejchLucia Vadlejch 886108 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DQ 162.7 0.065
Celkem 7 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 13:15) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.05 0.183 7.00
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.18 0.163 6.00
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.33 0.169 4.00
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 14.65 0.193 2.00
5 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.77 0.158 1.00
Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.58 0.157 11.00
2 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 965420 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.62 0.222 9.00
3 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.76 0.300 8.00
4 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.05 0.183 7.00
5 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.18 0.163 6.00
6 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 14.28 0.174 5.00
7 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.33 0.169 4.00
8 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.44 0.192 3.00
9 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 14.65 0.193 2.00
10 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.77 0.158 1.00
11 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.94 0.272
Lucia VadlejchLucia Vadlejch 886108 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DQ 162.7 0.065
Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS

-

1 (ne, 1.7.2018 - 13:30) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.35 0.158 11.00
2 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.40 0.157 9.00
3 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.50 0.183 8.00
4 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 15.12 0.157 6.00
5 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.30 0.194 5.00
Celkem 5 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 13:30) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 15.07 0.193 7.00
2 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.21 0.172 4.00
3 Martin TrybulaMartin Trybula 921010 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.73 0.169 3.00
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 960618 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.35 0.158 11.00
2 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.40 0.157 9.00
3 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.50 0.183 8.00
4 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 15.07 0.193 7.00
5 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 15.12 0.157 6.00
6 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.30 0.194 5.00
7 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.21 0.172 4.00
8 Martin TrybulaMartin Trybula 921010 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.73 0.169 3.00
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 960618 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS

-

1 (ne, 1.7.2018 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KučeraMartin Kučera 900510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 50.38 0.175 11.00
2 Vít MüllerVít Müller 960831 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.93 0.210 9.00
3 Martin TučekMartin Tuček 951205 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.03 0.173 8.00
4 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.75 0.195 7.00
5 Jan TesařJan Tesař 900326 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 52.05 0.212 6.00
6 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 53.41 0.171 4.00
Celkem 6 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.49 0.182 5.00
2 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 800811 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 56.16 0.186 3.00
3 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 56.19 0.261 2.00
4 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 58.26 0.228 1.00
5 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 64.78 0.514
Martin PokornýMartin Pokorný 880922 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNF 0.174
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Martin KučeraMartin Kučera 900510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 50.38 0.175 11.00
2 Vít MüllerVít Müller 960831 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.93 0.210 9.00
3 Martin TučekMartin Tuček 951205 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.03 0.173 8.00
4 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.75 0.195 7.00
5 Jan TesařJan Tesař 900326 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 52.05 0.212 6.00
6 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.49 0.182 5.00
7 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 53.41 0.171 4.00
8 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 800811 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 56.16 0.186 3.00
9 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 56.19 0.261 2.00
10 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 58.26 0.228 1.00
11 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 64.78 0.514
Martin PokornýMartin Pokorný 880922 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNF 0.174

-

1 (ne, 1.7.2018 - 15:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 58.13 0.277 11.00
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 58.26 0.163 9.00
3 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 60.53 0.207 8.00
4 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 60.54 0.571 7.00
5 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 61.60 0.219 4.00
6 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 62.58 0.356 3.00
Celkem 6 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 15:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Daniela LedeckáDaniela Ledecká 966104 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.40 0.159
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 60.73 0.229 6.00
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 61.02 0.292 5.00
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 64.23 0.608 2.00
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 65.13 0.558 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 58.13 0.277 11.00
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 58.26 0.163 9.00
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 966104 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.40 0.159
4 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 60.53 0.207 8.00
5 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 60.54 0.571 7.00
6 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 60.73 0.229 6.00
7 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 61.02 0.292 5.00
8 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 61.60 0.219 4.00
9 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 62.58 0.356 3.00
10 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 64.23 0.608 2.00
11 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 65.13 0.558 1.00

-

(ne, 1.7.2018 - 15:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vasyl KovalVasyl Koval 891111 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09:03.16 11.00
2 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 880617 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 09:08.52 9.00
3 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 09:14.13 8.00
4 Michal ŠmahelMichal Šmahel 940129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09:16.62 7.00
5 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09:21.76 6.00
6 Martin EdlmanMartin Edlman 900926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 09:23.24 5.00
7 Milan HrazděraMilan Hrazděra 840603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09:24.22 4.00
8 Tomáš JašaTomáš Jaša 920211 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 09:25.65 3.00
9 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09:26.34 2.00
10 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09:31.01 1.00
11 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09:32.01
Celkem 11 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora JíšováBarbora Jíšová 926228 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 10:32.76 11.00
2 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10:51.54 9.00
3 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 935429 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10:54.23 8.00
4 Lucie VikartovskáLucie Vikartovská 875518 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10:57.89 7.00
5 Sára JanuškováSára Janušková 975802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11:09.47 6.00
6 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 005418 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11:14.56 5.00
7 Eva FilipiováEva Filipiová 865526 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 11:16.46 4.00
8 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11:20.71 3.00
9 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12:00.29 2.00
10 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 966217 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 12:03.79 1.00
11 Iva MilesováIva Milesová 775305 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 12:53.71
Celkem 11 závodníků

-

1 (ne, 1.7.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Bujna, Suprun, Tuček, Juránek A Bujna, Suprun, Tuček, Juránek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 40.82 0.192 11.00
2 Jirásek, Veleba, Šufliarsky, Šorm Jirásek, Veleba, Šufliarsky, Šorm TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 40.99 0.161 9.00
3 Stromšík, Danáč, Vácha, Kolarčík Stromšík, Danáč, Vácha, Kolarčík SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 41.16 0.167 8.00
4 Procházka, Havlas, Jirka, Beneš Procházka, Havlas, Jirka, Beneš PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 41.70 0.195 7.00
5 Kruk, Rež, Kubeš, Maruštík Kruk, Rež, Kubeš, Maruštík AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 41.73 0.192 6.00
6 A Namyslo, Samuel, Pokorný, Veselý A Namyslo, Samuel, Pokorný, Veselý Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 42.79 0.168 5.00
A Grabmuller, Tlustý, Svoboda, Zelinka A Grabmuller, Tlustý, Svoboda, Zelinka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DQ 163,3a 0.186
Celkem 7 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Chlopčík, Šnajdr, Pekárek, Kisiala B Chlopčík, Šnajdr, Pekárek, Kisiala ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.10 0.183 4.00
2 B Suchánek, Stráský, Dittrich, Plaček B Suchánek, Stráský, Dittrich, Plaček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 43.39 0.139 3.00
3 B Podoba, Horký D., Večeřa, Sadil B Podoba, Horký D., Večeřa, Sadil Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 45.35 0.163 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 A Bujna, Suprun, Tuček, Juránek A Bujna, Suprun, Tuček, Juránek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 40.82 0.192 11.00
2 Jirásek, Veleba, Šufliarsky, Šorm Jirásek, Veleba, Šufliarsky, Šorm TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 40.99 0.161 9.00
3 Stromšík, Danáč, Vácha, Kolarčík Stromšík, Danáč, Vácha, Kolarčík SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 41.16 0.167 8.00
4 Procházka, Havlas, Jirka, Beneš Procházka, Havlas, Jirka, Beneš PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 41.70 0.195 7.00
5 Kruk, Rež, Kubeš, Maruštík Kruk, Rež, Kubeš, Maruštík AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 41.73 0.192 6.00
6 A Namyslo, Samuel, Pokorný, Veselý A Namyslo, Samuel, Pokorný, Veselý Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 42.79 0.168 5.00
7 B Chlopčík, Šnajdr, Pekárek, Kisiala B Chlopčík, Šnajdr, Pekárek, Kisiala ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.10 0.183 4.00
8 B Suchánek, Stráský, Dittrich, Plaček B Suchánek, Stráský, Dittrich, Plaček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 43.39 0.139 3.00
9 B Podoba, Horký D., Večeřa, Sadil B Podoba, Horký D., Večeřa, Sadil Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 45.35 0.163 2.00
A Grabmuller, Tlustý, Svoboda, Zelinka A Grabmuller, Tlustý, Svoboda, Zelinka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DQ 163,3a 0.186

-

1 (ne, 1.7.2018 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Seidlová, Hofmanová, Vadlejch, Domská Seidlová, Hofmanová, Vadlejch, Domská Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.67 0.182 11.00
2 A Dvořáková K., Seidlová, Dvořáková B., Hýsková A Dvořáková K., Seidlová, Dvořáková B., Hýsková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 46.63 0.263 9.00
3 A Kolářová, Lajčáková, Putalová, Vávrová A Kolářová, Lajčáková, Putalová, Vávrová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 47.03 0.241 8.00
4 A Symerská, Holubářová, Minářová, Pírková A Symerská, Holubářová, Minářová, Pírková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 47.37 0.181 7.00
5 Lesniková, Lamačová, Jonášová, Štuková Lesniková, Lamačová, Jonášová, Štuková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 48.72 0.236 3.00
A Muzikantová, Řehounková, Krupařová D., Krupařová L. A Muzikantová, Řehounková, Krupařová D., Krupařová L. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 DNF 0.198
Křížková, Petržilková, Bezeková, Zekuciová Křížková, Petržilková, Bezeková, Zekuciová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF 0.213
Celkem 7 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kotková, Kubicová, Kaletová, Ondrková Kotková, Kubicová, Kaletová, Ondrková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 47.99 0.169 6.00
2 B Janíčková, Sklenská, Bartakovičová, Procházková B Janíčková, Sklenská, Bartakovičová, Procházková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 48.13 0.200 5.00
3 B Jirmanová, Čejchanová, Kratochvílová, Kučerová B Jirmanová, Čejchanová, Kratochvílová, Kučerová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 48.14 0.316 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Seidlová, Hofmanová, Vadlejch, Domská Seidlová, Hofmanová, Vadlejch, Domská Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.67 0.182 11.00
2 A Dvořáková K., Seidlová, Dvořáková B., Hýsková A Dvořáková K., Seidlová, Dvořáková B., Hýsková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 46.63 0.263 9.00
3 A Kolářová, Lajčáková, Putalová, Vávrová A Kolářová, Lajčáková, Putalová, Vávrová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 47.03 0.241 8.00
4 A Symerská, Holubářová, Minářová, Pírková A Symerská, Holubářová, Minářová, Pírková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 47.37 0.181 7.00
5 Kotková, Kubicová, Kaletová, Ondrková Kotková, Kubicová, Kaletová, Ondrková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 47.99 0.169 6.00
6 B Janíčková, Sklenská, Bartakovičová, Procházková B Janíčková, Sklenská, Bartakovičová, Procházková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 48.13 0.200 5.00
7 B Jirmanová, Čejchanová, Kratochvílová, Kučerová B Jirmanová, Čejchanová, Kratochvílová, Kučerová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 48.14 0.316 4.00
8 Lesniková, Lamačová, Jonášová, Štuková Lesniková, Lamačová, Jonášová, Štuková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 48.72 0.236 3.00
A Muzikantová, Řehounková, Krupařová D., Krupařová L. A Muzikantová, Řehounková, Krupařová D., Krupařová L. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 DNF 0.198
Křížková, Petržilková, Bezeková, Zekuciová Křížková, Petržilková, Bezeková, Zekuciová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF 0.213

-

1 (ne, 1.7.2018 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Desenský, Procházka, Tesař, Flaška A Desenský, Procházka, Tesař, Flaška PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 3:12.61 0.195 11.00
2 Kučera, Müller, Kubista, Němeček Kučera, Müller, Kubista, Němeček TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:12.82 0.178 9.00
3 A Šnajdr, Chlopčík, Zelinka, Šnejdr A Šnajdr, Chlopčík, Zelinka, Šnejdr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:17.17 0.184 8.00
4 A Juránek, Tuček, Vystrk, Kotyza A Juránek, Tuček, Vystrk, Kotyza VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 3:17.64 0.195 7.00
5 A Veselý, Pospíšil, Sadil, Pavlíček A Veselý, Pospíšil, Sadil, Pavlíček Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 3:17.82 0.196 6.00
6 A Symerský, Danáč, Salamon, Cézar A Symerský, Danáč, Salamon, Cézar SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:21.20 0.186 5.00
7 A Rež, Beran, Procházka, Maruštík A Rež, Beran, Procházka, Maruštík AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:25.96 0.283 1.00
8 A Volejník, Vinkler, Novotný, Kalous A Volejník, Vinkler, Novotný, Kalous Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 3:33.27 0.179
Celkem 8 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Havlas, Doležal, Lukaš, Beneš B Havlas, Doležal, Lukaš, Beneš PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:22.63 0.216 4.00
2 B Suchánek, Plaček, Stráský, Foller B Suchánek, Plaček, Stráský, Foller VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:22.84 0.175 3.00
3 B Brabmuller, Hlaváč, Hotový, Kisiala B Brabmuller, Hlaváč, Hotový, Kisiala ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:24.05 0.180 2.00
4 B Podoba, Namyslo, Podjukl, Samuel B Podoba, Namyslo, Podjukl, Samuel Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:28.37 0.190
5 B Chwistek, Kunčický, Zemaník, Vondra B Chwistek, Kunčický, Zemaník, Vondra SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:34.47 0.284
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 A Desenský, Procházka, Tesař, Flaška A Desenský, Procházka, Tesař, Flaška PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 3:12.61 0.195 11.00
2 Kučera, Müller, Kubista, Němeček Kučera, Müller, Kubista, Němeček TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:12.82 0.178 9.00
3 A Šnajdr, Chlopčík, Zelinka, Šnejdr A Šnajdr, Chlopčík, Zelinka, Šnejdr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:17.17 0.184 8.00
4 A Juránek, Tuček, Vystrk, Kotyza A Juránek, Tuček, Vystrk, Kotyza VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 3:17.64 0.195 7.00
5 A Veselý, Pospíšil, Sadil, Pavlíček A Veselý, Pospíšil, Sadil, Pavlíček Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 3:17.82 0.196 6.00
6 A Symerský, Danáč, Salamon, Cézar A Symerský, Danáč, Salamon, Cézar SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:21.20 0.186 5.00
7 B Havlas, Doležal, Lukaš, Beneš B Havlas, Doležal, Lukaš, Beneš PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:22.63 0.216 4.00
8 B Suchánek, Plaček, Stráský, Foller B Suchánek, Plaček, Stráský, Foller VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:22.84 0.175 3.00
9 B Brabmuller, Hlaváč, Hotový, Kisiala B Brabmuller, Hlaváč, Hotový, Kisiala ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:24.05 0.180 2.00
10 A Rež, Beran, Procházka, Maruštík A Rež, Beran, Procházka, Maruštík AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:25.96 0.283 1.00
11 B Podoba, Namyslo, Podjukl, Samuel B Podoba, Namyslo, Podjukl, Samuel Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:28.37 0.190
12 A Volejník, Vinkler, Novotný, Kalous A Volejník, Vinkler, Novotný, Kalous Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 3:33.27 0.179
13 B Chwistek, Kunčický, Zemaník, Vondra B Chwistek, Kunčický, Zemaník, Vondra SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:34.47 0.284

-

1 (ne, 1.7.2018 - 17:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vadlejch, Šimková, Bičianová, Hofmanová Vadlejch, Šimková, Bičianová, Hofmanová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:41.76 0.593 11.00
2 A Putalová, Slaninová, Vrzalová, Hluchá A Putalová, Slaninová, Vrzalová, Hluchá SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 3:42.18 0.245 9.00
3 A Janíčková, Sklenská, Holubářová, Symerská A Janíčková, Sklenská, Holubářová, Symerská AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 3:45.47 0.201 8.00
4 Krupařová D., Řehounková, Bendová, Krupařová L. Krupařová D., Řehounková, Bendová, Krupařová L. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 3:46.11 0.203 7.00
5 Kratochvílová, Vokálová, Jirmanová, Dvořáková K. Kratochvílová, Vokálová, Jirmanová, Dvořáková K. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 3:52.90 0.248 6.00
6 Reissová, Suráková, Meczlová, Sumegová Reissová, Suráková, Meczlová, Sumegová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:53.53 0.222 5.00
Celkem 6 závodníků
2 (ne, 1.7.2018 - 17:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Vávrová, Kolářová, Surmová, Zemaníková B Vávrová, Kolářová, Surmová, Zemaníková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 4:04.58 0.151 4.00
2 B Klímová, Kutrová, Kalousová, Procházková B Klímová, Kutrová, Kalousová, Procházková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:07.59 0.423 3.00
3 Kotková, Severová, Procházková, Beľová Kotková, Severová, Procházková, Beľová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:11.42 0.216 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Vadlejch, Šimková, Bičianová, Hofmanová Vadlejch, Šimková, Bičianová, Hofmanová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:41.76 0.593 11.00
2 A Putalová, Slaninová, Vrzalová, Hluchá A Putalová, Slaninová, Vrzalová, Hluchá SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 3:42.18 0.245 9.00
3 A Janíčková, Sklenská, Holubářová, Symerská A Janíčková, Sklenská, Holubářová, Symerská AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 3:45.47 0.201 8.00
4 Krupařová D., Řehounková, Bendová, Krupařová L. Krupařová D., Řehounková, Bendová, Krupařová L. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 3:46.11 0.203 7.00
5 Kratochvílová, Vokálová, Jirmanová, Dvořáková K. Kratochvílová, Vokálová, Jirmanová, Dvořáková K. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 3:52.90 0.248 6.00
6 Reissová, Suráková, Meczlová, Sumegová Reissová, Suráková, Meczlová, Sumegová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:53.53 0.222 5.00
7 B Vávrová, Kolářová, Surmová, Zemaníková B Vávrová, Kolářová, Surmová, Zemaníková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 4:04.58 0.151 4.00
8 B Klímová, Kutrová, Kalousová, Procházková B Klímová, Kutrová, Kalousová, Procházková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:07.59 0.423 3.00
9 Kotková, Severová, Procházková, Beľová Kotková, Severová, Procházková, Beľová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:11.42 0.216 2.00

-

(ne, 1.7.2018 - 14:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.851.901.952.002.042.08 Body
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
840902 17 2.08 -O-OOXO 11.00
MB Nuh AnduNuh Andu
QatarQatar
990406 16 2.04 OOOOOXXX
2= Petr PíchaPetr Pícha
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960719 15 2.04 OOOOOXXX 8.50
2= Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
950303 14 2.04 OOOOOXXX 8.50
5 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
010420 10 2.00 OOXXOOXXX 7.00
6 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010720 13 2.00 OOOXOXXX 6.00
7 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
980316 3 2.00 OOXXOXOXX- 5.00
8 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970707 12 2.00 -OOXXOXXX 4.00
9 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
991210 11 2.00 OOXOXXOXXX 3.00
10 David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
890410 8 1.95 OXOOXXX 2.00
11 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
921010 2 1.95 OOXXOXXX 1.00
12 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990127 4 1.90 OOXXX
13 David BrabecDavid Brabec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
920205 5 1.90 -XXOXXX
14 Tomáš FišerTomáš Fišer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
960321 6 1.90 XOXXOXXX
15 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
970419 7 1.85 OX
16 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
930612 9 1.85 XOXXX
Marek NavrátilMarek Navrátil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
901214 1 DNS
Celkem 17 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 11:35) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.691.721.751.781.811.841.861.88 Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985221 10 1.84 -O-O-O-XXOO-XXX 11.00
2 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
945513 11 1.84 ---OOOOXOXXOX-XX 9.00
3 Lada PejchalováLada Pejchalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
986115 12 1.78 ----OOOXXX 8.00
MB Tatiana DunajskáTatiana Dunajská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
925725 13 1.78 --OOXOOXOXXX
5 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 9 1.75 -OOXOXOXXOXXX 7.00
6 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
995126 5 1.72 OOXXOOXXOXXX 6.00
7 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
005413 7 1.69 OOOOXXX 5.00
8 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
036003 2 1.69 OXOOXOXXX 4.00
9= Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
006230 3 1.65 OOXXOXXX 2.50
9= Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
995408 4 1.65 OOXXOXXX 2.50
11 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
016030 6 1.60 OOXXX 1.00
12 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
905226 8 1.60 -XOXXX
13 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
966221 1 1.60 OXXOXXX
Celkem 13 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 14:35) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.004.204.404.604.804.905.005.105.20 Body
1 David HolýDavid Holý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980304 5 5.00 ---OO-O-XXX 11.00
2 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
980224 6 4.80 ---XXOO-XXX 9.00
3 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960606 4 4.60 --OXXO 8.00
4 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
910716 2 4.40 --XOXXX 7.00
5 Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
000319 3 4.20 -OXXX 6.00
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
981108 1 NM
Celkem 6 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 10:40) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.003.203.403.603.703.803.904.004.104.204.404.52 Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
996122 7 4.40 --------XOOXOXXX 11.00
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985910 6 4.10 ----OOOXOXOXXX 9.00
3 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
925330 4 4.00 -----XXOOXXOXXX 8.00
4 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
955322 3 3.70 ---XXOXOXXX 7.00
5 Jerneja WritzlJerneja Writzl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
855314 1 3.40 OOXXOXXX 6.00
6 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
005811 2 3.00 OXXX 5.00
Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925919 5 NM
Celkem 7 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 12:20) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
930308 18 7.65 -1.2 m/s X+1.57.65-1.27.53-0.67.65X-0.55.58-1.07.46-0.9 11.00
2 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
870717 15 7.22 -1.6 m/s 6.88+0.07.02+0.15.54-0.97.027.16+0.07.22-1.6X-1.5 9.00
3 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
931007 12 7.17 +0.8 m/s 6.55-1.77.04-0.76.99-2.37.04X+0.27.17+0.87.06+0.1 8.00
4 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
880909 17 7.14 -1.8 m/s 6.91-0.86.98-0.67.09-0.27.09-7.14-1.87.07-0.9 7.00
5 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960606 11 7.13 -0.1 m/s 6.78-1.96.78+0.56.89-1.76.896.97-0.8X-1.07.13-0.1 6.00
6 David HolýDavid Holý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980304 9 7.07 +0.5 m/s 6.95+0.5X-0.17.07+0.57.07--- 5.00
7 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
960618 5 6.95 -0.4 m/s 6.49-1.7X-1.76.95-0.46.956.59-1.4-- 4.00
8 Ján ŠubaJán Šuba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
940906 1 6.92 +0.1 m/s 6.92+0.16.76-0.96.81-1.66.926.86-0.76.79-0.6X+0.6 3.00
9 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
000623 10 6.86 +0.0 m/s 6.65-1.85.23-1.16.86+0.06.86 2.00
10 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990127 6 6.81 -0.3 m/s X+0.0X+0.16.81-0.36.81 1.00
11 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
930602 13 6.80 -0.4 m/s 6.57-1.96.80-0.4X-2.06.80
12 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990703 4 6.75 -0.1 m/s 6.67-0.96.38-0.76.75-0.16.75
13 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010720 2 6.64 +0.6 m/s 6.59+0.26.20-0.86.64+0.66.64
14 Adam ZelinkaAdam Zelinka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
911214 16 6.62 -0.5 m/s X-0.8X-0.86.62-0.56.62
15 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
990930 14 6.60 -0.8 m/s 6.60-0.86.54+0.3X-0.46.60
16 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
970419 7 6.49 -0.2 m/s 3.88+0.16.26-0.16.49-0.26.49
17 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991217 3 6.11 -0.6 m/s X+0.25.97-1.86.11-0.66.11
MB Rashid SuwaidiRashid Suwaidi
QatarQatar
010115 8 4.88 +1.0 m/s X+0.4X-0.54.88+1.04.88
Celkem 18 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 10:35) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
815603 16 6.15 -1.0 m/s 6.15-1.0X+0.4X+0.86.156.00-1.0X-2.6X-0.6 11.00
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
966024 15 6.02 -0.4 m/s 6.02-0.4X-0.35.80-0.96.02X-1.0X-0.55.89-0.9 9.00
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
925801 10 6.00 -0.1 m/s X+0.75.85-1.6X-0.15.85X+0.05.91+1.16.00-0.1 8.00
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975510 12 6.00 -0.9 m/s 5.77-0.8X-0.95.63+0.45.77X+0.6X+0.16.00-0.9 7.00
5 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
815603 2 5.97 -0.9 m/s 4.425.95-0.2X-0.85.95X+0.45.97-0.95.85-0.1 6.00
6 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
995126 11 5.81 +0.8 m/s 5.66-0.55.81+0.85.74-0.45.815.66-0.6X-0.35.37-1.0 5.00
7 Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945411 13 5.77 -0.1 m/s X-1.35.71-0.15.57-0.15.715.56-0.25.77-0.1X+0.6 4.00
8 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
835915 7 5.71 +1.8 m/s 5.515.51-0.75.71+1.85.71X+0.05.56-1.45.61-0.3 3.00
9 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
976114 8 5.66 -1.3 m/s 5.66-1.3X-0.55.53+0.35.66 2.00
10 Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
995223 14 5.65 -0.5 m/s 5.65-0.5X-0.45.38+0.05.65 1.00
11 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
896113 1 5.56 -1.1 m/s X-0.25.56-1.15.56+0.75.56
12 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025424 6 5.52 +0.3 m/s 5.36+0.85.52+0.35.29-0.75.52
13 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
045808 4 5.30 +0.1 m/s 5.30+0.1X-0.35.19+0.55.30
14 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
966221 5 5.14 -1.3 m/s 5.00-0.2X+0.05.14-1.35.14
15 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
925705 3 2.94 +0.1 m/s X+0.42.94+0.1X-1.02.94
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025316 9 NM
Celkem 16 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 15:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
961207 12 15.62 +0.0 m/s X15.62+0.015.41-0.115.62XX15.60-0.7 11.00
2 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
880909 13 15.41 +0.0 m/s 15.19+0.415.28+0.415.35-0.715.35X15.32-0.115.41+0.0 9.00
3 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
930308 4 15.20 -1.4 m/s 14.83+0.315.09+1.015.06+0.115.0915.15+0.215.20-1.414.55-0.6 8.00
4 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
931007 7 15.19 +0.0 m/s 13.99+0.215.19+0.015.03+0.215.1914.91-0.214.93-0.214.71+0.1 7.00
5 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
980409 9 15.12 +0.5 m/s 15.02+0.215.12+0.514.85+0.115.1214.57-0.8X14.78-0.6 6.00
6 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
930602 8 14.94 -1.2 m/s 14.58+0.614.88-0.514.94-1.214.9414.89-0.614.84+0.214.71-0.8 5.00
7 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
980316 11 14.79 -0.4 m/s 14.38+1.114.79-0.414.77+0.614.79XXX 4.00
8 Ján ŠubaJán Šuba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
940906 10 14.38 +0.9 m/s 14.23+1.0X14.38+0.914.38X13.61+1.314.35+0.1 3.00
9 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
910128 2 14.33 +0.5 m/s XX14.33+0.514.33 2.00
10 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
901210 6 14.03 -0.6 m/s XX14.03-0.614.03 1.00
11 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990703 3 13.99 +0.4 m/s 13.68+0.8X13.99+0.413.99
12 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
990930 5 13.91 +0.0 m/s X13.82+1.113.91+0.013.91
13 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
870717 1 13.69 -0.3 m/s X-13.69-0.313.69
Celkem 13 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 13:45) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985221 2 13.19 -1.7 m/s 12.77+0.813.19-1.7-13.19--- 11.00
2 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
815603 15 13.09 -0.3 m/s 12.90-0.512.98-0.512.95+0.812.98X-0.2X+0.413.09-0.3 9.00
3 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
975211 14 12.86 -0.4 m/s 12.53+0.912.42+0.912.53+0.312.53X-1.412.84+1.212.86-0.4 8.00
4 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
885709 13 12.84 +0.6 m/s 12.82+0.5X-0.912.58+0.112.82X+0.212.84+0.6- 7.00
5 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
956021 6 12.41 +1.4 m/s X+0.911.95+0.0X+0.211.9512.41+1.4X-0.212.32+0.1 6.00
6 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
896113 10 12.40 +0.3 m/s X-0.111.94+0.212.15-0.212.1512.25-1.112.37+0.612.40+0.3 5.00
7 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
815603 12 12.38 +0.6 m/s 11.70-0.512.38+0.612.17+1.312.38X+1.112.35-1.112.20+0.5 4.00
8 Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945411 9 11.99 +1.2 m/s X+0.111.95+0.5X+0.911.9511.99+1.211.29+0.511.77+0.5 3.00
9 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
975627 8 11.92 +0.0 m/s 11.92+0.011.79-0.2X+0.611.92 2.00
10 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985620 11 11.78 +0.7 m/s X+1.311.78+0.311.78+0.711.78 1.00
11 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
835915 7 11.73 -1.7 m/s X+1.411.73-1.711.58+1.311.73
Natálie LesnikováNatálie Lesniková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
925705 3 DNS
Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
976027 4 NM
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
996205 5 NM
Celkem 14 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 16:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
915820 15 16.53 16.1416.5316.3416.53XX15.91 11.00
2 Hilenn JamesHilenn James
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
905316 14 14.78 13.74X14.6014.6014.4014.78X 9.00
3 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
936002 11 14.40 14.32X13.6314.3214.1214.2514.40 8.00
4 Jana KárníkováJana Kárníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
815214 12 14.27 14.2713.9814.2714.27XXX 7.00
5 Petra KlementováPetra Klementová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
885601 13 13.76 13.33X13.6413.64X13.76X 6.00
6 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
005916 10 13.21 12.9813.21X13.21X13.0313.02 5.00
7 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
986028 5 13.19 11.9812.96X12.9613.1912.7012.64 4.00
8 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
846111 9 12.76 12.2912.4612.7612.7612.68-- 3.00
9 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
905226 8 12.41 12.4111.92X12.41 2.00
10 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
995410 4 11.84 11.7811.4411.8411.84 1.00
11 Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
005122 2 11.59 10.4711.59X11.59
12 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
815209 3 11.58 11.0211.1411.5811.58
13 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
006204 1 11.34 11.3310.8211.3411.34
14 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
936216 7 11.15 11.1510.9611.1011.15
15 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985913 6 10.89 09.8610.6110.8910.89
Celkem 15 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 14:20) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
921005 12 18.00 XX17.1017.1017.4317.8018.00 11.00
2 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
850604 11 17.54 17.54--17.54--- 9.00
3 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
000713 7 15.85 15.0215.6215.8515.85--- 8.00
4 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960101 10 15.80 14.8815.80X15.80X15.5915.54 7.00
5 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
950715 9 15.68 15.1515.4515.6815.68X15.51X 6.00
6 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000523 8 15.66 15.2815.41X15.41X15.5415.66 5.00
7 Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
941124 6 15.32 14.6314.61X14.6314.5715.3215.31 4.00
8 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
790301 4 14.54 12.9814.2514.5414.54XX14.35 3.00
9 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
990929 5 14.46 X14.4613.8114.46 2.00
10 Jan KubešJan Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
940619 1 13.77 12.6613.77X13.77 1.00
11 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
950612 3 13.14 13.0813.14X13.14
12 Jiří HorkýJiří Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
920705 2 12.32 12.3212.30X12.32
Celkem 12 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 14:15) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
846111 13 56.29 XX56.2056.2056.2954.67X 11.00
2 Hilenn JamesHilenn James
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
905316 10 48.84 44.7544.40X44.7548.84X- 9.00
3 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995916 11 46.86 46.8645.8045.8346.86X45.13X 8.00
4 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
936216 12 44.61 35.98X44.6144.6142.7544.5143.23 7.00
5 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
005916 8 44.52 43.41XX43.4143.4044.52X 6.00
6 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
835322 7 43.84 43.1641.3141.9243.16X43.0743.84 5.00
7 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 9 42.79 33.6841.7338.7141.7342.79XX 4.00
8 Jana KárníkováJana Kárníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
815214 4 40.94 38.97X40.4840.4840.73X40.94 3.00
9 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945518 6 39.99 39.99X39.7039.99 2.00
10 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
895608 3 39.39 38.8836.0339.3939.39 1.00
11 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
985524 2 38.60 38.6037.19X38.60
12 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
936002 5 38.01 X32.4538.0138.01
Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
866022 1 NM
Celkem 13 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 16:05) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
850604 12 59.08 55.5555.94X55.94X59.08X 11.00
2 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
921208 13 56.82 55.2154.0556.8256.8256.7956.11X 9.00
3 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
790301 10 54.04 X52.6951.4152.6954.04XX 8.00
4 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
921005 11 52.93 46.9450.1452.9352.93X51.5751.25 7.00
5 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
000713 9 50.05 48.55X49.7549.7550.0547.21X 6.00
6 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
000111 8 47.21 X47.2145.8847.21XXX 5.00
7 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990223 6 46.65 XX46.6546.65XXX 4.00
8 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000523 4 46.51 41.3846.5145.4146.5145.67X46.01 3.00
9 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960101 5 41.40 37.5941.4039.8741.40 2.00
10 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
910716 3 40.84 40.8440.3739.9340.84 1.00
11 Dominik HorkýDominik Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991207 1 39.98 X39.98X39.98
12 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990824 2 38.16 38.16X36.2438.16
Jiří HorkýJiří Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
920705 7 NM
Celkem 13 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 13:05) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
895608 12 69.01 64.94X69.0169.01XXX 11.00
2 Pavla KuklováPavla Kuklová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
956101 11 66.87 63.7466.8765.2866.87XX64.74 9.00
3 Adéla KorečkováAdéla Korečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975705 9 63.21 59.9360.8060.5460.8060.4263.21X 8.00
4 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
896022 10 61.17 58.2459.4861.1761.17XX60.89 7.00
5 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
866022 8 58.42 53.66X53.4353.6656.7158.4258.37 6.00
6 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
986028 7 53.83 53.83X52.5353.8350.8649.4253.65 5.00
7 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 6 49.59 49.2149.5946.8949.59X47.66- 4.00
8 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995916 2 41.68 X41.68X41.68 3.00
9 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
835322 3 41.57 39.4741.5739.7041.57 2.00
10 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956013 5 40.03 39.0740.03X40.03 1.00
11 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
995410 1 38.94 36.4438.9436.6938.94
12 Andrea AbrhamováAndrea Abrhamová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
965304 4 37.92 36.3037.92X37.92
Celkem 12 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 10:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MelichLukáš Melich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
800916 11 66.02 63.4866.02X66.02--- 11.00
2 Patrik HájekPatrik Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
981111 1 58.20 54.6158.20X58.20XXX 9.00
3 Pavel ŽákPavel Žák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
810826 9 57.28 X54.3556.5056.5054.4656.0457.28 8.00
4 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
991202 10 54.60 49.3653.20X53.2052.0453.7554.60 7.00
5 Daniel DanáčDaniel Danáč
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
000602 7 51.83 50.38X47.2750.38X46.9351.83 6.00
6 Michal MaierMichal Maier
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
880415 8 51.15 49.02X48.6349.0251.15XX 5.00
7 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
850619 5 49.53 46.7248.5847.8148.5848.6549.5344.43 4.00
8 František VrtělkaFrantišek Vrtělka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
800320 6 49.51 46.2849.51X49.51XXX 3.00
Kryštof HraběKryštof Hrabě
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
981003 2 DNS
Adam KolářAdam Kolář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961125 4 DNS
Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990824 3 NM
Celkem 11 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 10:45) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
815209 6 50.06 48.34XX48.3450.0649.1348.34 11.00
2 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
925625 9 49.73 46.1248.0447.4048.04XX49.73 9.00
3 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
935704 7 45.13 40.8544.6541.6244.65X40.3845.13 8.00
4 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
945720 8 44.85 43.0042.8843.9743.9744.8544.44X 7.00
5 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
006204 2 42.34 38.8038.5237.6938.80X41.5642.34 6.00
6 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945518 5 42.11 39.14-42.1142.11--X 5.00
7 Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
005122 4 41.52 36.2635.4539.6939.6941.5240.23X 4.00
8 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
985524 3 39.62 X33.9436.9136.9137.7639.6233.37 3.00
9 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
025316 1 33.67 28.7133.67X33.67 2.00
Celkem 9 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 13:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
950612 12 70.45 61.6067.22X67.2270.45X68.75 11.00
2 Jan KubešJan Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
940619 9 63.62 57.0259.7057.6959.7058.4062.2663.62 9.00
3 Petr BělunekPetr Bělunek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
790405 11 62.72 59.7659.2958.1759.7662.7260.32X 8.00
4 Martin KonečnýMartin Konečný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
971220 10 62.48 55.13-58.0058.0056.3358.7862.48 7.00
5 Kryštof KozačKryštof Kozač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990929 8 61.13 53.6061.1360.6861.1358.01XX 6.00
6 Erik VeselýErik Veselý
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
981024 6 58.49 X58.49X58.49XXX 5.00
7 Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
941124 1 55.75 -45.9355.7555.75--- 4.00
8 Martin PodrazilMartin Podrazil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
950803 7 54.87 54.8753.52-54.87X-- 3.00
9 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
990929 4 51.88 49.3151.88X51.88 2.00
10 Dominik HorkýDominik Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991207 5 49.88 49.88XX49.88 1.00
11 Michal MaierMichal Maier
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
880415 2 45.13 45.1343.71X45.13
Kryštof HraběKryštof Hrabě
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
981003 3 DNS
Celkem 12 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 11:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik ČernýDominik Černý 971101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20:23.36 11.00
2 Lukáš GdulaLukáš Gdula 911206 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 20:38.43 9.00
3 Michael MorvayMichael Morvay 960819 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 21:58.68 8.00
4 Karel KetnerKarel Ketner 900411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22:09.91 7.00
5 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 000322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 22:30.63 6.00
6 Filip VeseloušFilip Veselouš 950518 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 23:35.78 5.00
7 Tomáš GdulaTomáš Gdula 970109 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23:36.46 4.00
8 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 971110 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24:56.05 3.00
MB Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 25:03.49
10 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27:48.72 2.00
11 David ŠpokDavid Špok 030303 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 28:41.77 1.00
Celkem 11 závodníků

-

(ne, 1.7.2018 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena KollegováAlena Kollegová 845527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26:39.50 11.00
2 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 985622 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 26:44.37 9.00
3 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 735104 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 26:53.91 8.00
4 Adéla JohanováAdéla Johanová 996016 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 28:20.80 7.00
5 Petra JeníkováPetra Jeníková 965123 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 28:43.32 6.00
MB Sabina BočkováSabina Bočková 015921 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 28:57.85
7 Anna MachačováAnna Machačová 025204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 29:23.51 5.00
8 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 686026 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 29:53.11 4.00
9 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 726022 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 30:57.28 3.00
10 Hana RůžičkováHana Růžičková 906225 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 32:10.19 2.00
Celkem 10 závodníků
-
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.{8} 00186.00 0
2 DUKPR DUKPR TJ Dukla Praha{8} 00182.00 4
3 UNIBR UNIBR VSK Univerzita Brno{8} 00177.00 9
4 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 00124.00 62
5 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.{8} 00123.00 63
6 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 00113.00 73
7 VITKO VITKO SSK Vítkovice, z.s.{8} 00109.00 77
8 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.{8} 00084.00 102
Poznámky:
Celkový bodový stav po 2. kole: 1. DUKPR 15 bodů, 2. OLYPR 14 bodů, 3. UNIBR 13 bodů, 4. AKLOL 9 bodů, 5. SLAPR 7 bodů, 6. SKPLZ 7 bodů, 7. VITKO 5 bodů, 8. HVEPA 2 body
Celkem 8 závodníků
-
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DUKPR DUKPR TJ Dukla Praha{8} 00182.00 0
2 VITKO VITKO SSK Vítkovice, z.s.{8} 00181.00 1
3 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub Praha{8} 00171.50 10
4 AKOLY AKOLY AK Olymp Brno, spolek{8} 00168.00 14
5 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 00133.00 49
6 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.{8} 00110.00 72
7 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 00088.50 93
8 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4{8} 00069.00 113
Poznámky:
Tabulka po 2. kole 1. DUKPR 15 bodů, 2. USKPR 14 bodů, 3. VITKO 10 bodů, 4. SKPLZ 10 bodů, 5. AKOLY 9 bodů, 6. OLYPR 8 bodů, 7. TEKLA 4 body, 8. SPPR4 2 body
Celkem 8 závodníků