Back

 / 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže

Ostrava - Vítkovice (28. 8. 2018)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 28.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 10.50 0.0
2 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 13 10.28 0.0
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 10 08.69 0.0
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 9 08.21 0.0
5 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 08.05 0.0
6 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 6 07.94 0.0
7 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 07.73 0.0
8 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 8 07.26 0.0
9 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4 06.79 0.0
10 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 06.30 0.0
11 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 05.96 0.0
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 DNS
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1 DNS
Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 7 DNS
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 28.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 08.69 0.0
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 08.68 0.0
3 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 08.26 0.0
4 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.94 0.0
5 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.85 0.0
6 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 07.64 0.0
7 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 06.84 0.0
8 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 06.23 0.0
9 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 05.76 0.0
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Filip DejFilip Dej
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 28.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 12.21 0.0
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 09.50 0.0
3 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 08.00 0.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 28.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13.60 0.0
2 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 10.52 0.0
3 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10.24 0.0
4 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 09.77 0.0
5 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 08.99 0.0
6 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 08.70 0.0
7 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 07.60 0.0
8 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 06.69 0.0
9 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 06.37 0.0
10 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 06.25 0.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 28.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš VotavaAleš Votava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 11.18 0.0
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 09.65 0.0
3 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 09.46 0.0
4 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 09.34 0.0
5 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 09.25 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(út, 28.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 39.50 0.0
2 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 37.14 0.0
3 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 24.75 0.0
4 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 23.95 0.0
5 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 22.23 0.0
6 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 21.26 0.0
7 Kamila BardoňováKamila Bardoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 19.54 0.0
8 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 17.15 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(út, 28.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 29.60 0.0
2 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 26.59 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(út, 28.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 23.52 0.0
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 23.17 0.0
3 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 19.17 0.0
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 19.12 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(út, 28.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 38.12 0.0
2 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 30.73 0.0
3 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 28.83 0.0
4 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 22.49 0.0
5 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 21.53 0.0
6 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 20.60 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(út, 28.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš VotavaAleš Votava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 35.83 0.0
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 30.38 0.0
3 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 29.48 0.0
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 DNS
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(út, 28.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 31.98 0.0
2 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 28.59 0.0
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 27.36 0.0
4 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 25.19 0.0
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 23.35 0.0
6 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21.68 0.0
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19.95 0.0
8 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19.21 0.0
9 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 17.76 0.0
10 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 15.97 0.0
11 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 12.96 0.0
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(út, 28.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 33.38 0.0
2 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 31.51 0.0
3 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 31.11 0.0
4 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 26.95 0.0
5 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 26.16 0.0
6 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 22.14 0.0
7 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21.81 0.0
8 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21.41 0.0
9 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17.74 0.0
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Filip DejFilip Dej
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 28.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 44.96 0.0
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 33.82 0.0
3 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 31.31 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 28.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 39.49 0.0
2 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 32.87 0.0
3 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 32.38 0.0
4 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 26.62 0.0
5 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 25.47 0.0
6 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 22.01 0.0
7 Kamila BardoňováKamila Bardoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 21.66 0.0
8 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 21.30 0.0
9 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 17.40 0.0
10 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 13.36 0.0
Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 DNS
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 28.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 37.78 0.0
2 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 32.79 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(út, 28.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 48.38 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 28.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 60.26 0.0
2 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 55.95 0.0
3 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 54.20 0.0
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 52.23 0.0
5 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 47.36 0.0
6 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 47.11 0.0
7 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 44.97 0.0
8 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 42.33 0.0
9 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 42.19 0.0
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Filip DejFilip Dej
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 28.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 48.23 0.0
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 46.46 0.0
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 42.55 0.0
4 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 42.48 0.0
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 38.17 0.0
6 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 37.32 0.0
7 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 35.81 0.0
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 35.43 0.0
9 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 31.32 0.0
10 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 29.23 0.0
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Celkem 13 závodníků