Back

 / 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

Zlín (25. 4. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 11:30) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.01
2 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.59
3 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.90
4 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 08.96
5 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.10
6 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.20
7 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.36
Stanislav RafajStanislav Rafaj 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 11:30) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.67
2 Tomáš TobolaTomáš Tobola 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.79
3 Patrik TomanPatrik Toman 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.31
4 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.61
5 Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.95
Bořek ŠevčíkBořek Ševčík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 11:30) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.40
2 Marek BětuňákMarek Bětuňák 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 08.66
3 Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.86
4 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.19
5 Ondřej KomárekOndřej Komárek 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.20
6 Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.62
Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 11:30) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš AdámekMatyáš Adámek 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.21
2 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.33
3 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.45
4 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.36
Kryštof PudelkaKryštof Pudelka 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Rostislav HrančíkRostislav Hrančík 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 11:30) Vítr: +4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.15
2 Dominik MozolaDominik Mozola 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.63
3 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.70
4 Robert LangpaulRobert Langpaul 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.72
5 Petr SolařPetr Solař 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.06
Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 11:30) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SekerAdam Seker 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.93
2 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.26
3 Jan BěhalJan Běhal 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.34
4 Patrik KvětoňPatrik Květoň 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.57
5 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.84
6 David HolákDavid Holák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.96
7 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.28
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 25.4.2018 - 11:30) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.10
2 Štěpán SrbaŠtěpán Srba 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.64
3 Filip EduardFilip Eduard 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.67
4 Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.00
MS Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.59
MS Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.80
MS David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.28
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 11:20) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.39
2 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.53
3 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.86
4 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.49
5 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.53
6 Natálie SwierschováNatálie Swierschová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 09.63
Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 DNS
Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 11:20) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.53
2 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.10
3 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.11
4 Valerie StrakováValerie Straková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.23
5 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.34
6 Kateřina SkýpalováKateřina Skýpalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.81
MS Dita ZimčíkováDita Zimčíková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 08.90
Tereza MiklíkováTereza Miklíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 11:20) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.77
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.58
3= Anna HrozováAnna Hrozová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 09.64
3= Michaela MotalíkováMichaela Motalíková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.64
5 Barbora Agáta DohnalováBarbora Agáta Dohnalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.78
6 Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.83
7 Dagmar VořechovskáDagmar Vořechovská 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.94
Sára TomkováSára Tomková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 11:20) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.82
2 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.85
3 Klára KlemšováKlára Klemšová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.32
4 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.33
5 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 09.80
6 Simona MertováSimona Mertová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.94
7 Sára KolářováSára Kolářová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 10.33
Kamila KanitrováKamila Kanitrová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 11:20) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JanošcováLucie Janošcová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.32
2 Soňa JasnáSoňa Jasná 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.49
3 Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.53
4 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.57
5 Ema NovosádováEma Novosádová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.59
6 Vanesa DulkováVanesa Dulková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.59
7 Lucie StaňkováLucie Staňková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 10.03
8 Ariadna Vercher LlinaresováAriadna Vercher Llinaresová 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 10.22
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 11:20) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.48
2 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 09.78
3 Aneta BlizňákováAneta Blizňáková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.86
4 Lucie KruťováLucie Kruťová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.31
5 Vanda CímalováVanda Címalová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.73
6 Natálie MádrováNatálie Mádrová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.22
MS Natálie HoleňákováNatálie Holeňáková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.29
MS Karolína KužílkováKarolína Kužílková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.41
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 25.4.2018 - 11:20) Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 08.66
MS Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.69
MS Ema UrbancováEma Urbancová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.67
MS Adéla MatochováAdéla Matochová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.28
MS Sára StrnadováSára Strnadová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.85
MS Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.03
Dorota MarelováDorota Marelová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Hana PatínkováHana Patínková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 13:10) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 19.75
2 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 20.95
3 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 22.24
4 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 23.16
Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 DNS
Tomáš MartykánTomáš Martykán 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Stanislav RafajStanislav Rafaj 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 13:10) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 19.21
2 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 21.05
3 David NevařilDavid Nevařil 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 21.51
4 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.66
5 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.33
Bořek ŠevčíkBořek Ševčík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 13:10) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 22.68
2 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.90
3 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.22
4 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.00
5 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.90
Oliver SolanskýOliver Solanský 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 13:10) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 21.03
2 Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 21.73
3 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 22.42
4 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 22.71
5 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 25.44
Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.19
2 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 22.69
3 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.94
4 Tobiáš LumelTobiáš Lumel 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 26.55
MS Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 20.39
MS Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 19.96
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 13:00) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 20.24
2 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 21.40
3 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 23.07
4 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.14
5 Dagmar VořechovskáDagmar Vořechovská 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 24.09
6 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.46
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 13:00) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 20.85
2 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 21.77
3 Vanesa DulkováVanesa Dulková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 23.93
4 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.01
Ema NovosádováEma Novosádová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 13:00) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 20.20
2 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.53
3 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 22.55
4 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 22.69
5 Anna HrozováAnna Hrozová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.62
6 Beata JurdováBeata Jurdová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.77
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 13:00) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KlemšováKlára Klemšová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.68
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.07
3 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 24.57
4 Anna JelínkováAnna Jelínková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 25.31
5 Lucie StaňkováLucie Staňková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 25.35
6 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.99
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 13:00) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 23.07
2 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 23.49
3 Lucie JanošcováLucie Janošcová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 23.76
4 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 23.84
5 Natálie MádrováNatálie Mádrová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 28.76
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 13:00) Vítr: +4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.00
MS Natálie HoleňákováNatálie Holeňáková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 25.69
MS Sára StrnadováSára Strnadová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 25.41
Ema UrbancováEma Urbancová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Dorota MarelováDorota Marelová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Hana PatínkováHana Patínková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HanslíkDavid Hanslík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 42.36
2 Daniel KupkaDaniel Kupka 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 45.06
3 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 45.33
4 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 48.57
5 Matyáš AdámekMatyáš Adámek 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 49.21
6 Martin JagošMartin Jagoš 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 50.09
7 Michael KamasMichael Kamas 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 56.71
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GrebeníčekŠtěpán Grebeníček 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 53.14
2 Robert LangpaulRobert Langpaul 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 53.62
3 Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 53.79
4 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 54.04
5 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 55.26
6 David HolákDavid Holák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 58.86
MS Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 44.87
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 45.24
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 50.99
3 Zlata RytířováZlata Rytířová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 52.10
4 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 53.91
5 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 55.34
6 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 56.12
7 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 57.30
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin TinkováKarin Tinková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 48.73
2 Valerie StrakováValerie Straková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 51.09
3 Veronika PerničkováVeronika Perničková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 52.45
4 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 52.69
5 Ariadna Vercher LlinaresováAriadna Vercher Llinaresová 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 56.77
Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 51.57
2 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 52.51
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 54.11
4 Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 55.91
MS Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 55.27
MS Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 52.96
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:32.75
2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:33.80
3 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:40.65
4 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:43.42
5 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 2:46.96
6 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:47.58
7 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:49.43
8 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:50.78
9 Petr HurtaPetr Hurta 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:51.55
10 Petr SolařPetr Solař 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10 3:02.05
11 Jonáš BernátíkJonáš Bernátík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 3:03.70
Jakub KrchňáčekJakub Krchňáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla MatochováAdéla Matochová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 2:48.93
2 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:49.64
3 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 2:53.06
4 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 2:55.83
5 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:57.82
6 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:59.00
7 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:59.02
8 Anežka BraunerováAnežka Braunerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:59.16
9 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:59.58
10 Gabriela SolařováGabriela Solařová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 3:09.11
11 Anna JelínkováAnna Jelínková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 3:33.31
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik TomanPatrik Toman 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 6:54.80
2 Ondřej KomárekOndřej Komárek 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 6:55.20
Bořek ŠevčíkBořek Ševčík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNS
Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 6:24.07
2 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 6:32.53
3 Daniela BláhováDaniela Bláhová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 7:07.65
Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 11:10) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.83
2 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.13
3= Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.46
3= Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.46
5 Michael KamasMichael Kamas 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.39
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 11:10) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 10.47
2 Petr HurtaPetr Hurta 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 11.51
3 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.64
MS Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.62
Stanislav RafajStanislav Rafaj 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 11:10) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 12.43
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 12.99
3 Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 13.64
4 Jakub FojtíkJakub Fojtík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 18.63
MS Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.32
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 11:00) Vítr: +5.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.80
2 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.53
Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS
Tereza MiklíkováTereza Miklíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 11:00) Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.39
2 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.47
3 Zlata RytířováZlata Rytířová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.76
4 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 13.32
5 Gabriela SolařováGabriela Solařová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 15.61
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 11:00) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.59
2 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.50
3 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.58
4 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.33
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 11:00) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.95
MS Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.40
MS Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 14.04
MS Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.42
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hanáček, Ressler, Vlachynský, Pekař Hanáček, Ressler, Vlachynský, Pekař AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 32.87
2 Svačina, Kozubík, Kupka, Koníček Svačina, Kozubík, Kupka, Koníček Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 35.25
3 Toman, Vašíček, Bětuňák, Tobola Toman, Vašíček, Bětuňák, Tobola SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 35.47
4 Matula, Pujin, Hejčl, Pavlíček Matula, Pujin, Hejčl, Pavlíček TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 36.73
5 Houdek, Katrňák, Pořízka, Polák Houdek, Katrňák, Pořízka, Polák Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 38.20
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Grebeníček, Běhal, Witczak, Hřib Grebeníček, Běhal, Witczak, Hřib AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 35.62
2 Sukaný, Jagoš, Kovačič, Holák Sukaný, Jagoš, Kovačič, Holák AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 37.12
3 Zimák, Kamas, Markivsky, Langpaul Zimák, Kamas, Markivsky, Langpaul TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 37.20
MS Štourač, Nevařil, Pavlíček, Dostál Štourač, Nevařil, Pavlíček, Dostál TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 35.18
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 13:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Grebeníčková, Novotná, Klišíková, Vlachynská Grebeníčková, Novotná, Klišíková, Vlachynská AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 32.60
2 Maderová, Ďuláková, Ščepánová, Hefková Maderová, Ďuláková, Ščepánová, Hefková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 34.51
3 Swierschová, Klemšová, Matějíčková, Petrošová Swierschová, Klemšová, Matějíčková, Petrošová SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 35.36
4 Drábková, Perničková, Hrozová, Samohýlová Drábková, Perničková, Hrozová, Samohýlová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 36.22
5 Nesrstová, Skýpalová, Pátková, Petrželová Nesrstová, Skýpalová, Pátková, Petrželová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 37.25
6 Jurdová, Tinková, Bártková, Mertová Jurdová, Tinková, Bártková, Mertová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 38.08
7 Valeriánová, Molková, Veselá, Tylová Valeriánová, Molková, Veselá, Tylová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 38.14
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 13:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horáková, Jurčeková, Škrabalová, Straková Horáková, Jurčeková, Škrabalová, Straková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 36.52
2 Fusková, Kolářová, Braunerová, Valeriánová Fusková, Kolářová, Braunerová, Valeriánová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 38.56
3 Procházková, Jelínková, Orbesová, Andrýsková Procházková, Jelínková, Orbesová, Andrýsková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 38.58
4 Jasná, Kruťová, Címalová, Šipulová Jasná, Kruťová, Címalová, Šipulová SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 38.71
MS Hnátková, Zimčíková, Kužílková, Kolajová Hnátková, Zimčíková, Kužílková, Kolajová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 36.86
Kruťová, Dohnalová, Bláhová, Folknerová Kruťová, Dohnalová, Bláhová, Folknerová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
MS Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.80
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.53
2 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 1.43
3 Mikis KotopulosMikis Kotopulos
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 1.33
4 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 1.33
5 Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 1.23
6 Dominik MozolaDominik Mozola
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 1.18
7 David HanslíkDavid Hanslík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1.13
8 Jiří HradeckýJiří Hradecký
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.08
Radim TomčalaRadim Tomčala
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Tobiáš LumelTobiáš Lumel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.49
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.49
3 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1.46
4 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1.30
5 Anežka BraunerováAnežka Braunerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.30
6 Kamila BrlicováKamila Brlicová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1.25
7 Zuzana BokováZuzana Boková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1.25
8 Karin TinkováKarin Tinková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 1.20
9 Daniela BláhováDaniela Bláhová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1.20
10 Simona MertováSimona Mertová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 1.20
11= Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1.15
11= Soňa JasnáSoňa Jasná
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 1.15
13 Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1.15
14 Klára BártkováKlára Bártková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 1.15
15 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 1.15
16 Lucie FolknerováLucie Folknerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1.10
Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 5.44
2 Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 5.29
3 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.59
4 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.54
5 Mikis KotopulosMikis Kotopulos
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.46
6 Tomáš TobolaTomáš Tobola
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.42
7 Marek BětuňákMarek Bětuňák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.38
8 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.36
9 Ondřej GlozaOndřej Gloza
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.28
10 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.26
11 Daniel KupkaDaniel Kupka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.23
12 Matyáš AdámekMatyáš Adámek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.22
13 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.15
14 Petr HurtaPetr Hurta
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.11
15 Jakub WitczakJakub Witczak
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.10
16 Šimon MergentálŠimon Mergentál
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.98
17 Filip KlimentFilip Kliment
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.96
18 Ondřej KomárekOndřej Komárek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.92
19 Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.87
20 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.87
21 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.86
22 Jan BěhalJan Běhal
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.70
23 Dominik MozolaDominik Mozola
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.67
24 Otakar HolíkOtakar Holík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.61
25 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.59
26 Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.50
27 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.36
28 Jiří HradeckýJiří Hradecký
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.20
29 Patrik KvětoňPatrik Květoň
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 2.56
MS Ondřej UherOndřej Uher
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.63
MS Jakub PolášekJakub Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.59
Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Radim TomčalaRadim Tomčala
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Václav ZahradníčekVáclav Zahradníček
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 DNS
Štěpán SrbaŠtěpán Srba
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 DNS
Tomáš MartykánTomáš Martykán
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 DNS
Oliver SolanskýOliver Solanský
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 DNS
Adam SekerAdam Seker
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 NM
Poznámky/pokusy:
" Díky chybě v kanceláři nejdou zapisovat k pokusům hodnoty větru, všechny výkony byly v regulérních hodnotách.
Celkem 39 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.78
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.59
3 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.56
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 4.51
5 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 4.45
6 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.30
7 Dita ZimčíkováDita Zimčíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.26
8 Amálie HorákováAmálie Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.14
9 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.11
10 Karolína MaderováKarolína Maderová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.09
11 Michaela DrábkováMichaela Drábková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4.05
12 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.02
13 Beata JurdováBeata Jurdová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.89
14 Julia KudlováJulia Kudlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.87
15 Simona VyoralováSimona Vyoralová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.79
16 Natálie SwierschováNatálie Swierschová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.74
17 Michaela MotalíkováMichaela Motalíková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.69
18 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 3.66
19 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 3.61
20 Jůlie JežováJůlie Ježová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.48
21 Bára NedbalováBára Nedbalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.46
22 Kateřina SkýpalováKateřina Skýpalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.44
23 Aneta BlizňákováAneta Blizňáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.44
24 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.42
25 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.40
26 Vanda CímalováVanda Címalová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 3.29
27 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.27
28 Lucie KruťováLucie Kruťová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 3.22
29 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.22
30 Lucie JanošcováLucie Janošcová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.19
MS Tereza BromováTereza Bromová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.37
MS Lucie KalčíkováLucie Kalčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.42
MS Julie BabíkováJulie Babíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.34
Tereza MiklíkováTereza Miklíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Kamila KanitrováKamila Kanitrová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 DNS
Sára TomkováSára Tomková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 DNS
Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Karolína KužílkováKarolína Kužílková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 NM
Lucie FolknerováLucie Folknerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 NM
Vanesa DulkováVanesa Dulková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 NM
Poznámky/pokusy:
" Díky chybě v kanceláři nejdou zapisovat hodnoty větru, Lieblová Tereza - vítr +2,1 , druhý výkon 427cm, vítr -0,4 Rýdlová Ivana - vítr +2,1, druhý výkon 441, vítr -0,7 Valeriánová Nikol- vítr +2,7, ostatní přešlapy ostatní s regulérním větrem
Celkem 40 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 09.91
2 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 09.28
3 Kateřina LaušováKateřina Laušová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 08.14
4 Lucie DivokáLucie Divoká
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 07.30
5 Barbora Agáta DohnalováBarbora Agáta Dohnalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 06.98
6 Aneta BlizňákováAneta Blizňáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 06.62
7 Julia KudlováJulia Kudlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 06.46
8 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 06.28
9 Kateřina KruťováKateřina Kruťová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 05.72
10 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 05.26
11 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 05.07
MS Ivana HoláIvana Holá
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 07.80
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam ŠtouračAdam Štourač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 09.73
2 Patrik VolasPatrik Volas
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 09.43
3 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 08.33
4 Lukáš HoudekLukáš Houdek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 07.93
5 Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 07.53
6 Jakub VaculaJakub Vacula
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 07.29
7 David HanslíkDavid Hanslík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 07.08
8 Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 06.97
9 Jakub MatějovskýJakub Matějovský
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 06.41
Jakub ŠimčíkJakub Šimčík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 DNS
Martin KočařMartin Kočař
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 DNS
Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam ŠtouračAdam Štourač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 55.44
2 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 51.16
3 Martin SukanýMartin Sukaný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 47.32
4 David NevařilDavid Nevařil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 43.75
5 Patrik VolasPatrik Volas
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 42.44
6 Marek ZimákMarek Zimák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 41.86
7 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 41.45
8 Jan ŠpanělJan Španěl
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 40.28
9 Tomáš SvačinaTomáš Svačina
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 39.56
10 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 39.54
11 Štěpán GrebeníčekŠtěpán Grebeníček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 38.68
12 Šimon MergentálŠimon Mergentál
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 36.34
13 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 35.66
14 Filip EduardFilip Eduard
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 34.52
15 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 34.00
16 Ondřej GlozaOndřej Gloza
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 33.28
17 Kryštof PetrůKryštof Petrů
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 32.68
18 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 32.33
19 Tobiáš LumelTobiáš Lumel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 31.30
20 Štěpán SrbaŠtěpán Srba
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 28.74
21 Otakar HolíkOtakar Holík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 28.46
22 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 27.60
23 Patrik KvětoňPatrik Květoň
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 26.10
24 Jiří HradeckýJiří Hradecký
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 23.10
25 Jakub MatějovskýJakub Matějovský
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 23.00
26 Jakub VaculaJakub Vacula
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 19.55
Kryštof PudelkaKryštof Pudelka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Oliver SolanskýOliver Solanský
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 DNS
Václav ZahradníčekVáclav Zahradníček
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 DNS
Matěj ZámečníkMatěj Zámečník
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Jakub ŠimčíkJakub Šimčík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 DNS
Celkem 31 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 50.82
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 44.70
3 Veronika PerničkováVeronika Perničková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 41.28
4 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 38.36
5 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 36.75
6 Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 34.38
7 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 34.00
8 Andrea HnátkováAndrea Hnátková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 33.13
9 Tereza FuskováTereza Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 32.88
10 Adriana HefkováAdriana Hefková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 32.46
11 Lucie StaňkováLucie Staňková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 32.38
12 Simona VyoralováSimona Vyoralová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 26.62
13 Sára KolářováSára Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 25.36
14 Julie TylováJulie Tylová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 22.86
15 Michaela MotalíkováMichaela Motalíková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 20.46
16 Lucie DivokáLucie Divoká
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 18.94
17 Kristýna VeseláKristýna Veselá
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 17.32
18 Kateřina KruťováKateřina Kruťová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 15.66
MS Ivana HoláIvana Holá
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 25.93
MS Julie BabíkováJulie Babíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 27.30
MS Natálie HoleňákováNatálie Holeňáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 28.01
MS Tereza BromováTereza Bromová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 22.12
MS Ema UrbancováEma Urbancová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 25.64
Kamila KanitrováKamila Kanitrová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 DNS
Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Vanesa DulkováVanesa Dulková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 DNS
Celkem 26 závodníků