Back

 / Memoriály a rámcové závody - 25. ročník

Uherské Hradiště (6. 5. 2018)

50 m - Atletická přípravka-hoši

(ne, 6.5.2018 - 04:50) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MotyčkaJan Motyčka 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.08
2 Jakub MotyčkaJakub Motyčka 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.10
3 Jiří KnapJiří Knap 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.44
4 Daniel VrbaDaniel Vrba 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 10.51
5 Bedřich JelínekBedřich Jelínek 11 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.80
Celkem 5 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 6.5.2018 - 04:50) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.38
2 Marika NovotnáMarika Novotná 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.68
3 Viktorie ErbováViktorie Erbová 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.82
4 Karolína HiklováKarolína Hiklová 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.87
5 Julie KryslováJulie Kryslová 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.83
6 Veronika TomšůVeronika Tomšů 12 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 12.31
7 Petra MojžíšováPetra Mojžíšová 13 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 12.89
8 Anna WeisováAnna Weisová 13 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 6.5.2018 - 04:50) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VrobelováNela Vrobelová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.53
2 Barbora HuskováBarbora Husková 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.70
3 Simona ProuzováSimona Prouzová 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.81
4 Daniela ČajkováDaniela Čajková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.11
5 Magdalena MichalcováMagdalena Michalcová 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.20
6 Rozalie JankůjováRozalie Jankůjová 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.84
7 Sofie StamatovičSofie Stamatovič 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.95
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci

(ne, 6.5.2018 - 04:10) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.96
2 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.64
3 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.64
4 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.67
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.5.2018 - 04:10) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.19
2 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.39
3 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 08.50
4 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.62
5 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 08.65
6 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 08.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.5.2018 - 04:10) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beata ŠevčíkováBeata Ševčíková 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 09.10
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.37
3 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.85
4 Klára KolářováKlára Kolářová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 10.61
5 Jessica AfonsoJessica Afonso 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.66
6 Kristýna KolářováKristýna Kolářová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.74
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 05:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.39
2 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 5 11.53
3 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 11.59
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.70
5 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.80
6 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 12.18
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.26
8 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 12.46
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.5.2018 - 04:25) Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.35
2 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 11.52
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.62
4 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.67
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.89
Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.5.2018 - 04:25) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 11.60
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.69
3 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 12.18
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 12.26
5 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.26
6 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.18
7 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 13.32
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 05:45) Vítr: +4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 3 12.37
2 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 13.64
3 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 13.78
Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci

(ne, 6.5.2018 - 06:00) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 18.24
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 18.28
3 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 19.62
4 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 20.64
5 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 20.78
6 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 20.85
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.5.2018 - 06:00) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 19.25
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 19.55
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 20.20
4 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 20.32
5 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 20.84
6 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 20.97
7 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 21.01
8 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 4 21.88
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 6.5.2018 - 06:00) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.12
2 Beata ŠevčíkováBeata Ševčíková 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 22.13
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.31
4 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 23.63
5 Klára KolářováKlára Kolářová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 26.22
6 Kristýna KolářováKristýna Kolářová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 26.29
7 Jessica AfonsoJessica Afonso 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 26.35
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 6.5.2018 - 06:20) Vítr: +5.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.70
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.15
3 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 23.97
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.28
Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS
Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.5.2018 - 06:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 23.46
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 24.72
3 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 24.96
4 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 27.43
Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy

(ne, 6.5.2018 - 06:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 4 24.47
2 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 28.45
Celkem 2 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 05:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:15.38
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:19.08
3 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:23.36
Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 05:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:24.95
Celkem 1 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10:28.83
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 6.5.2018 - 05:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1.801.851.901.952.00
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1.95 oxoooxxx
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 05:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.601.63
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 1.60 ---ooooxxoxxx
2 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.40 ---oxxx
3 Pavlína ČajkováPavlína Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 1.30 ooxxx
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6.27 +3.5 m/s 6,27  +3.5xx6,27x--
2 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6.26 +3.5 m/s 6,26  +3.56,06  +2.46,16  +3.56,266,20  +3.86,10  +4.95,98  +2.3
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 6.04 +3.3 m/s 5,57  +2.6x6,04  +3.36,04x5,20  +2.86,04  +2.5
4 Matěj VencelMatěj Vencel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 5.95 +3.1 m/s 5,64  +2.35,95  +3.15,28  +4.35,955,47  +3.05,73  +3.15,67  +3.8
5 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.85 +3.7 m/s 5,66  +2.6xx5,665,67  +3.1x5,85  +3.7
6 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 5.82 +2.6 m/s 5,82  +2.65,38  +3.7x5,82---
7 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.88 +2.7 m/s 4,86  +2.34,88  +2.74,73  +2.74,884,71  +3.24,87  +4.34,72  +5.0
8 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.81 +3.2 m/s 4,81  +3.2x4,59  +2.74,81x4,52  +2.94,61  +4.2
9 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.42 +2.7 m/s 4.05 +1.4 m/s 4,38  +2.9x4,42  +2.74,424,00  +4.2x4,05  +1.4
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.26 +5.3 m/s 5,26  +5.34,91  +3.45,12  +3.15,26x4,79  +4.34,90  +2.7
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 5.25 +3.5 m/s 4.93 +1.6 m/s x4,86  +1.95,25  +3.55,254,97  +4.54,93  +1.6x
3 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.21 +4.0 m/s 4.98 +1.9 m/s 4,98  +1.9x5,09  +3.45,095,21  +4.0xx
4 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 5.13 +3.8 m/s x5,00  +2.74,63  +2.45,005,13  +3.84,96  +2.54,85  +3.6
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.10 +3.7 m/s x4,95  +2.94,97  +2.34,974,90  +2.85,10  +3.74,57  +3.4
6 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.69 +5.2 m/s 4,56  +2.64,62  +3.84,55  +3.34,624,45  +3.14,69  +5.24,66  +2.2
7 Pavlína ČajkováPavlína Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4.43 +4.5 m/s 4.16 +1.3 m/s 4,16  +1.34,40  +2.74,32  +2.64,404,29  +2.74,43  +4.54,19  +4.5
8 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.77 +2.9 m/s 3,20  +3.22,96  +2.93,43  +2.83,433,54  +3.83,49  +3.33,77  +2.9
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 6.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub MotyčkaJakub Motyčka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 3.00 0.0
2 Jiří KnapJiří Knap
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.88 0.0
3 Daniel VrbaDaniel Vrba
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 2.71 0.0
4 Jan MotyčkaJan Motyčka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 2.63 0.0
5 Bedřich JelínekBedřich Jelínek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 1.70 0.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 6.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela VrobelováNela Vrobelová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 3.45 0.0
2 Barbora HuskováBarbora Husková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 3.12 0.0
3 Daniela ČajkováDaniela Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 3.03 0.0
4 Simona ProuzováSimona Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 3.01 0.0
5 Magdalena MichalcováMagdalena Michalcová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 2.90 0.0
6 Karolína HiklováKarolína Hiklová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 2.88 0.0
7 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 2.82 0.0
8 Marika NovotnáMarika Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 2.75 0.0
9 Rozalie JankůjováRozalie Jankůjová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 2.72 0.0
10 Sofie StamatovičSofie Stamatovič
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 2.70 0.0
11 Viktorie ErbováViktorie Erbová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 2.63 0.0
12 Julie KryslováJulie Kryslová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 2.02 0.0
13 Veronika TomšůVeronika Tomšů
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
12 1.73 0.0
14 Petra MojžíšováPetra Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
13 1.44 0.0
Anna WeisováAnna Weisová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
13 DNS
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 6.5.2018 - 05:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 12.73 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 6.5.2018 - 05:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 08.73 x08,5208,6908,6908,4708,7308,61
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 05:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 12.85 x11,9912,5812,5812,7612,8511,96
2 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 09.68 xx07,9207,92x09,2609,68
3 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 08.73 08,73xx08,73xxx
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 6.5.2018 - 05:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 15.15 15,1514,6314,6515,1514,1914,14x
2 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 11.90 11,90xx11,90x11,69x
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 6.5.2018 - 05:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11.78 11,7811,6911,4311,7811,3911,22x
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 05:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 12.81 12,0512,05x12,0512,81xx
2 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 12.75 12,51xx12,5112,4012,7512,37
3 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 11.05 10,86xx10,8611,0510,8210,97
4 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 08.99 x08,7808,8408,8408,7508,9708,99
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 6.5.2018 - 06:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 32.64 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 06:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 36.77 0.0
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 33.35 0.0
3 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 31.47 0.0
4 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 30.74 0.0
5 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 28.95 0.0
6 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 18.95 0.0
Eliška HamerníkováEliška Hamerníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 DNS
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 6.5.2018 - 06:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 42.90 0.0
2 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 37.45 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 6.5.2018 - 06:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 27.69 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 06:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 38.78 0.0
2 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 37.98 0.0
3 Lukáš KrálLukáš Král
AK KroměřížAK Kroměříž
99 27.08 0.0
4 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 26.81 0.0
5 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
98 24.85 0.0
Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 NM
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 04:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 37.85 0.0
2 Veronika SmutkováVeronika Smutková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 24.18 0.0
3 Darina KovácsováDarina Kovácsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 24.15 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 6.5.2018 - 04:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radim EliášRadim Eliáš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 41.42 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 04:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 51.25 0.0
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 47.53 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 04:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 41.60 0.0
2 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 37.58 0.0
3 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 35.10 0.0
4 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 31.79 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 05:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora BujákováBarbora Bujáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 28.56 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 26.45 0.00.00.00.00.00.00.0
Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 DNS
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 05:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 35.20 0.0
2 Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 23.91 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 05:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 36.67 0.0
2 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 21.92 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 05:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 53.84 0.0
2 Lukáš KrálLukáš Král
AK KroměřížAK Kroměříž
99 50.50 0.0
3 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
98 48.44 0.0
4 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 44.40 0.0
5 Matěj BártaMatěj Bárta
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
99 42.44 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(ne, 6.5.2018 - 05:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří KnapJiří Knap
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 25.10 0.0
2 Daniel VrbaDaniel Vrba
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 24.70 0.0
3 Jakub MotyčkaJakub Motyčka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 15.10 0.0
4 Jan MotyčkaJan Motyčka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 14.73 0.0
5 Bedřich JelínekBedřich Jelínek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 08.10 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(ne, 6.5.2018 - 05:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela ČajkováDaniela Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 29.55 0.0
2 Nela VrobelováNela Vrobelová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 26.10 0.0
3 Simona ProuzováSimona Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 21.00 0.0
4 Magdalena MichalcováMagdalena Michalcová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 20.00 0.0
5 Barbora HuskováBarbora Husková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 18.60 0.0
6 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 15.70 0.0
7 Rozalie JankůjováRozalie Jankůjová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 15.60 0.0
8 Karolína HiklováKarolína Hiklová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 14.20 0.0
9 Sofie StamatovičSofie Stamatovič
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 13.30 0.0
10 Viktorie ErbováViktorie Erbová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 12.00 0.0
11 Marika NovotnáMarika Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 09.15 0.0
12 Julie KryslováJulie Kryslová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 08.00 0.0
13 Veronika TomšůVeronika Tomšů
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
12 06.70 0.0
14 Petra MojžíšováPetra Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
13 04.25 0.0
Anna WeisováAnna Weisová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
13 DNS
Celkem 15 závodníků