Zpět

 / Dětské olympijské hry v atletice

Turnov (15. 6. 2018)

-

01 (pá, 15.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PetříčekPetr Petříček 030101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 2 08.23
2 Jan KalusJan Kalus 030101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3 08.25
3 Alex MartinecAlex Martinec 030101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 6 08.37
4 Martin JežekMartin Ježek 020101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 5 08.45
5 Patrik SlavíkPatrik Slavík 020101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 7 09.06
6 Michal DyntarMichal Dyntar 030101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 4 09.08
Celkem 6 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 7 07.45
2 Matěj JiroutekMatěj Jiroutek 030201 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 07.85
3 BACHTÍK Tomáš BACHTÍK Tomáš 020101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 4 08.10
4 Richard BuschekRichard Buschek 040101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 5 08.35
5 Jakub JunekJakub Junek 040101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 6 08.65
6 Filip HradeckýFilip Hradecký 040101 ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice 3 08.89
7 Michal PavlataMichal Pavlata 040101 ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice 2 10.02
Celkem 7 závodníků
03 (pá, 15.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HolubecVojtěch Holubec 020101 ZŠ PonikláZŠ Poniklá 07.82
2 Jaroslav SkalskýJaroslav Skalský 030101 ZŠ PonikláZŠ Poniklá 07.93
3 JAKUB SÜČJAKUB SÜČ 020101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 2 08.08
4 Adam BobekAdam Bobek 030101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 4 08.11
5 Jakub VávraJakub Vávra 020101 ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily 08.15
6 Samuel HAASESamuel HAASE 020101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 5 08.23
7 Jindřich MaturaJindřich Matura 030101 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 6 08.25
8 Vojtěch KouckýVojtěch Koucký 040101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 3 08.93
Celkem 8 závodníků

-

A (pá, 15.6.2018 - 12:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4 07.30
2 Vojtěch HolubecVojtěch Holubec 020101 ZŠ PonikláZŠ Poniklá 5 07.66
3 Matěj JiroutekMatěj Jiroutek 030201 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 3 07.71
4 Jaroslav SkalskýJaroslav Skalský 030101 ZŠ PonikláZŠ Poniklá 6 07.86
5 JAKUB SÜČJAKUB SÜČ 020101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 2 07.98
6 BACHTÍK Tomáš BACHTÍK Tomáš 020101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 7 08.11
Celkem 6 závodníků
B (pá, 15.6.2018 - 12:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich MaturaJindřich Matura 030101 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 7 08.08
2 Jakub VávraJakub Vávra 020101 ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily 5 08.09
3 Petr PetříčekPetr Petříček 030101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 6 08.13
4 Samuel HAASESamuel HAASE 020101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 3 08.14
5 Jan KalusJan Kalus 030101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2 08.17
Adam BobekAdam Bobek 030101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 4 DNS
Celkem 6 závodníků

-

01 (pá, 15.6.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 050101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 09.54
Jiří BucharJiří Buchar 050101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 09.55
1 Samuel BártaSamuel Bárta 050101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 4 08.61
2 Jakub BřízaJakub Bříza 050101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 5 08.68
5 Matyáš DoubekMatyáš Doubek 060101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 6 09.92
Celkem 5 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Antonín MalýAntonín Malý 050101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 09.00
TOMÁŠ KOUSALTOMÁŠ KOUSAL 050101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 09.31
Michal NECHANICKÝMichal NECHANICKÝ 060101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 09.68
1 David HolečekDavid Holeček 060101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 5 08.64
2 Jakub HermanJakub Herman 050101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 4 08.82
Celkem 5 závodníků
03 (pá, 15.6.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Daniel PlecháčDaniel Plecháč 050101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 09.60
David PhamDavid Pham 050101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 08.94
1 Martin SvobodaMartin Svoboda 050101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 6 08.67
2 Kamil NosálKamil Nosál 060101 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 4 08.83
Celkem 4 závodníků

-

A (pá, 15.6.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HolečekDavid Holeček 060101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 5 08.33
2 Samuel BártaSamuel Bárta 050101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 4 08.46
3 Martin SvobodaMartin Svoboda 050101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 3 08.49
4 Jakub HermanJakub Herman 050101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 2 08.59
5 Jakub BřízaJakub Bříza 050101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 6 08.68
6 Kamil NosálKamil Nosál 060101 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 7 08.77
Celkem 6 závodníků
B (pá, 15.6.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MalýAntonín Malý 050101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 6 08.88
2 David PhamDavid Pham 050101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 2 08.94
3 TOMÁŠ KOUSALTOMÁŠ KOUSAL 050101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 3 09.07
4 Jiří BucharJiří Buchar 050101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 4 09.48
5 Daniel PlecháčDaniel Plecháč 050101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 7 09.49
6 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 050101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5 09.55
Celkem 6 závodníků

-

01 (pá, 15.6.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 040101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2 08.75
2 KAROLÍNA ČERVINKOVÁKAROLÍNA ČERVINKOVÁ 020101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 4 08.80
3 Kateřina HavlováKateřina Havlová 030101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 3 09.04
4 Alex HofmanováAlex Hofmanová 030101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 6 09.60
5 Sabina FischerováSabina Fischerová 040101 ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice 5 10.34
Celkem 5 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika StrnadováVeronika Strnadová 030101 ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily 7 08.77
2 Vanesa NechanskáVanesa Nechanská 040101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 6 08.93
3 Michaela KořínkováMichaela Kořínková 040101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 5 09.05
4 Romana MrázováRomana Mrázová 030101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 3 09.43
5 Klára JEČNÁKlára JEČNÁ 020101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 4 09.50
Celkem 5 závodníků
03 (pá, 15.6.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SokolováTereza Sokolová 030101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 5 08.60
2 Dora HruboňováDora Hruboňová 040101 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 2 08.95
3 Nikola ŠUPOVÁNikola ŠUPOVÁ 030101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 3 08.99
4 Tereza VotočkováTereza Votočková 040501 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 7 09.07
5 Anna PatočkováAnna Patočková 040101 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 4 09.17
6 Lien TrinhLien Trinh 030101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 6 09.35
Celkem 6 závodníků

-

A (pá, 15.6.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 040101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5 08.70
2 Veronika StrnadováVeronika Strnadová 030101 ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily 3 08.83
3 Tereza SokolováTereza Sokolová 030101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 4 08.94
4 KAROLÍNA ČERVINKOVÁKAROLÍNA ČERVINKOVÁ 020101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 6 08.97
5 Vanesa NechanskáVanesa Nechanská 040101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 2 09.02
6 Dora HruboňováDora Hruboňová 040101 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 7 09.46
Celkem 6 závodníků
B (pá, 15.6.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HavlováKateřina Havlová 030101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 5 08.92
2 Michaela KořínkováMichaela Kořínková 040101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 3 09.06
3 Nikola ŠUPOVÁNikola ŠUPOVÁ 030101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 4 09.24
4 Tereza VotočkováTereza Votočková 040501 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 6 09.53
5 Anna PatočkováAnna Patočková 040101 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 2 09.56
Romana MrázováRomana Mrázová 030101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 7 DNS
Celkem 6 závodníků

-

A (pá, 15.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie IndrákováNatálie Indráková 050101 ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice 4 08.75
2 Julie VaňkováJulie Vaňková 050101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 6 08.91
3 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová 050101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 5 08.96
4 Veronika MarkováVeronika Marková 060101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2 09.01
5 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 060101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 3 09.06
6 Barbora HrdinováBarbora Hrdinová 050101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 7 09.25
Celkem 6 závodníků
B (pá, 15.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ChristovováTereza Christovová 060101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5 09.19
2 Lucie JUNGOVÁLucie JUNGOVÁ 060101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 4 09.25
3 Agáta EršilováAgáta Eršilová 050101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 3 09.30
4 Kristýna PolákováKristýna Poláková 060101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 6 09.65
5 Anežka MaláAnežka Malá 070101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 7 09.67
6 Marie MartínkováMarie Martínková 050101 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 2 09.67
Celkem 6 závodníků

-

01 (pá, 15.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie IndrákováNatálie Indráková 050101 ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice 6 08.88
2 Barbora HrdinováBarbora Hrdinová 050101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 5 09.18
3 Lucie JUNGOVÁLucie JUNGOVÁ 060101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 2 09.33
4 Tereza ChristovováTereza Christovová 060101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3 09.43
5 Agáta EršilováAgáta Eršilová 050101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 4 09.52
6 BARBORA KALENDOVÁBARBORA KALENDOVÁ 050101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 7 09.93
Celkem 6 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MarkováVeronika Marková 060101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3 09.09
2 Marie MartínkováMarie Martínková 050101 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 6 09.55
3 Anežka MaláAnežka Malá 070101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 5 09.67
4 Petra MaškováPetra Mašková 050101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 2 09.81
5 Laura MachajováLaura Machajová 050101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 4 10.04
Celkem 5 závodníků
03 (pá, 15.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová 050101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 4 08.96
2 Julie VaňkováJulie Vaňková 050101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 2 08.99
3 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 060101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 6 08.99
4 Kristýna PolákováKristýna Poláková 060101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 3 09.52
5 Karolína PIŠTOROVÁKarolína PIŠTOROVÁ 060101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 5 09.68
Celkem 5 závodníků

-

01 (pá, 15.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 JOSEF JINDŘIŠEKJOSEF JINDŘIŠEK 050101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 2 22.46
2 Jonáš NovotnýJonáš Novotný 050101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 6 22.72
3 Roman MarekRoman Marek 050101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 1 23.56
4 Pavel FučíkPavel Fučík 050101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 3 24.28
5 Ondřej KučírekOndřej Kučírek 060101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 5 24.29
Mikuláš JEŽEKMikuláš JEŽEK 050101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 4 DNS
Celkem 6 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil NosálKamil Nosál 060101 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 1 21.39
2 Jonáš JEŽEKJonáš JEŽEK 050101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 2 21.50
3 Marek MatěáskoMarek Matěásko 070101 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 5 22.36
4 Roman HubálovskýRoman Hubálovský 050101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 4 22.73
Samuel BártaSamuel Bárta 050101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 3 DNS
Celkem 5 závodníků

-

01 (pá, 15.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BuštováLinda Buštová 050101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 3 21.50
2 Tereza ChristovováTereza Christovová 060101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 1 22.92
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 060101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 4 23.05
4 Nela HruboňováNela Hruboňová 060101 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 2 23.11
5 Magdaléna ChrástováMagdaléna Chrástová 050101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 5 25.04
Celkem 5 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MarkováVeronika Marková 060101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2 22.50
2 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová 050101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 1 22.61
3 Lucie JUNGOVÁLucie JUNGOVÁ 060101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 4 23.38
4 Adéla JanouškováAdéla Janoušková 050101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 3 24.55
5 Petra MaškováPetra Mašková 050101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 5 25.33
Celkem 5 závodníků
03 (pá, 15.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PokornáPetra Pokorná 060101 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 2 22.03
2 Barbora SokolováBarbora Sokolová 050101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 1 24.07
3 Karolína PIŠTOROVÁKarolína PIŠTOROVÁ 060101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 4 24.54
4 Radka PustajováRadka Pustajová 050101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 5 25.35
5 NELA PFEIFEROVÁNELA PFEIFEROVÁ 050101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 3 25.41
Celkem 5 závodníků

-

01 (pá, 15.6.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef BonishJosef Bonish 030505 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 4 43.65
2 ADAM VRÁNAADAM VRÁNA 040101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 7 44.44
3 Evžen MalýEvžen Malý 030101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 3 44.45
4 Petr NovotnýPetr Novotný 020101 ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily 6 47.83
5 Jan GaizlJan Gaizl 040101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 5 49.31
Petr PetříčekPetr Petříček 030101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 6 37.94
2 Jindřich MaturaJindřich Matura 030101 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 5 44.23
3 Jakub PföhlJakub Pföhl 040101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 3 48.92
4 Vladimír KordaVladimír Korda 030101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 4 52.52
Adam VeleAdam Vele 040101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2 DNS
Celkem 5 závodníků
03 (pá, 15.6.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HOLUBECMarek HOLUBEC 030101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 4 42.77
2 Mazánek Petr Mazánek Petr 030101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 3 42.94
3 Jiří MAŤÁTKOJiří MAŤÁTKO 030101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 5 43.31
4 Jakub SkalickýJakub Skalický 030501 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 6 47.63
5 Tomáš ZikešTomáš Zikeš 040101 ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice 2 49.30
Celkem 5 závodníků

-

01 (pá, 15.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PaulusováLucie Paulusová 040101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 2 46.22
2 KAROLÍNA ČERVINKOVÁKAROLÍNA ČERVINKOVÁ 020101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 3 50.38
3 Kateřina KOHOUTOVÁKateřina KOHOUTOVÁ 040101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 4 51.54
4 Laura VeitováLaura Veitová 040101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 5 55.62
Celkem 4 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 katřina Jakouběovákatřina Jakouběová 030101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 3 48.85
2 Tereza MládkováTereza Mládková 030101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 4 51.35
3 Kristýna UlrichováKristýna Ulrichová 040101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 5 52.32
4 Nela ŠEVČÍKOVÁNela ŠEVČÍKOVÁ 030101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 2 53.92
5 Dora HruboňováDora Hruboňová 040101 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 6 54.50
Celkem 5 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj MečířMatěj Mečíř 020101 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 8 2:25.77
2 Jiří LamačJiří Lamač 020101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 7 2:31.25
3 LUKÁŠ ČECHLUKÁŠ ČECH 030101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 2 2:32.01
4 Petr HavlíčekPetr Havlíček 020101 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 5 2:32.53
5 Roman HanykRoman Hanyk 040101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 4 2:34.78
6 Ondřej BergerOndřej Berger 040101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 1 2:36.41
7 Dominik HlaváčDominik Hlaváč 040101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 6 2:38.04
8 Michal DyntarMichal Dyntar 030101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 3 2:51.87
Celkem 8 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ČernohorskýJan Černohorský 050101 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 2 2:29.77
2 Štěpán BakešŠtěpán Bakeš 050101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 1 2:30.76
3 Jan ŠtefanJan Štefan 050101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 14 2:31.76
4 Matěj KožnarMatěj Kožnar 050101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 5 2:32.92
5 Jiří OpluštilJiří Opluštil 050101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 9 2:39.19
6 Antonín MalýAntonín Malý 050101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 6 2:44.03
7 Patrik RubešPatrik Rubeš 050101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 12 2:44.07
8 Matyáš DoubekMatyáš Doubek 060101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 3 2:46.94
9 Jakub POHOŘALÝJakub POHOŘALÝ 060101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 10 2:50.86
10 Michal NECHANICKÝMichal NECHANICKÝ 060101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 7 2:51.49
11 Matěj HykaMatěj Hyka 060101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4 2:55.83
12 Vojtěch NejezchlebVojtěch Nejezchleb 050101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 8 2:56.98
13 LUKÁŠ RONLUKÁŠ RON 050101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 11 2:58.00
14 Vlastimil SladovníkVlastimil Sladovník 060101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 13 3:00.77
Celkem 14 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 MONIKA MARTINKOVÁMONIKA MARTINKOVÁ 030101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 4 2:33.18
2 Terezie DlabováTerezie Dlabová 040101 ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice 1 2:41.77
3 Tereza SokolováTereza Sokolová 030101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 6 2:45.71
4 Veronika JonováVeronika Jonová 030101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 2 2:48.34
5 Kristýna HofmanováKristýna Hofmanová 030101 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 8 2:49.28
6 Klára VodhánělováKlára Vodhánělová 040101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 7 2:57.53
7 Adéla NoskováAdéla Nosková 030101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 5 3:30.51
Zuzana LoudováZuzana Loudová 040101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 3 DNS
Celkem 8 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta ŠtefanováMarkéta Štefanová 050101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 11 2:38.90
2 Valerie KřížováValerie Křížová 060101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 7 2:44.56
3 katřina Jakouběovákatřina Jakouběová 030101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 4 2:46.48
4 Anežka MaláAnežka Malá 070101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 9 2:47.65
5 Barbora PaulůBarbora Paulů 060101 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 2:49.95
6 Martina KnoblochováMartina Knoblochová 050101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 6 3:02.44
7 Magdaléna ChrástováMagdaléna Chrástová 050101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 3 3:04.77
8 KRISTÝNA HOUDKOVÁKRISTÝNA HOUDKOVÁ 050101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 2 3:04.85
9 Vendula PlichtováVendula Plichtová 050101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 10 3:05.28
10 Nela JOHNOVÁNela JOHNOVÁ 060101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 5 3:07.36
11 Nikola VOTOČKOVÁNikola VOTOČKOVÁ 060101 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 12 3:11.84
Veronika FilipováVeronika Filipová 050101 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 1 DNF
Celkem 12 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš VotočekMatyáš Votoček 030101 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 9 4:53.76
2 Lukáš LinkLukáš Link 020101 ZŠ StudenecZŠ Studenec 5 5:00.80
3 Tomáš VítekTomáš Vítek 020101 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 8 5:04.63
4 Patrik BeranPatrik Beran 030101 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 1 5:08.12
5 Matyáš ČivrnýMatyáš Čivrný 040101 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 2 5:11.40
6 Václav SchneibergVáclav Schneiberg 020101 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 7 5:11.71
7 ŠTĚPÁN ERBANŠTĚPÁN ERBAN 030101 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 3 5:23.02
8 Martin NajmanMartin Najman 030101 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 6 5:24.34
9 Robin ŘehákRobin Řehák 020101 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 10 5:30.92
10 Michal KvardaMichal Kvarda 030101 ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice 4 5:31.38
Celkem 10 závodníků

-

01 (pá, 15.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kalus, Ponocný, Šafář, Ngyuen Tan Kalus, Ponocný, Šafář, Ngyuen Tan ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5 28.89
2 Tryzna, Beran, Petříček, Slavík Tryzna, Beran, Petříček, Slavík ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 2 30.48
3 Havlíček, Klíma, Matura, Klíma Havlíček, Klíma, Matura, Klíma ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 7 31.80
4 Dyntar, Junek, Pauček, Šimáček Dyntar, Junek, Pauček, Šimáček ZŠ StudenecZŠ Studenec 3 32.85
5 Vávra, Černohouz, Coufal, Novotný Vávra, Černohouz, Coufal, Novotný ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily 4 33.07
6 Buchar, HAASE, CEJNAR, HOLUBEC Buchar, HAASE, CEJNAR, HOLUBEC ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 6 35.42
Celkem 6 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomíček, Skalský, Holubec, Bukáček Tomíček, Skalský, Holubec, Bukáček ZŠ PonikláZŠ Poniklá 4 30.55
2 Švandrlík, Martinec, Malý, Svoboda Švandrlík, Martinec, Malý, Svoboda ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 2 31.00
3 Hodr, Koucký, Chmelík, Marek Hodr, Koucký, Chmelík, Marek ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 6 32.02
4 ERBAN, VRÁNA, ČECH, SÜČ ERBAN, VRÁNA, ČECH, SÜČ ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 3 32.04
5 Hanyk, Pföhl, Najman, Bobek Hanyk, Pföhl, Najman, Bobek ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 5 32.65
Celkem 5 závodníků

-

01 (pá, 15.6.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hyka, Drbohlav, Loffler, Srb Hyka, Drbohlav, Loffler, Srb ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2 34.90
2 Herman, Novotný, Štefan, Plecháč Herman, Novotný, Štefan, Plecháč ZŠ StudenecZŠ Studenec 5 35.05
3 NECHANICKÝ, POHOŘALÝ, JEŽEK, Buchar NECHANICKÝ, POHOŘALÝ, JEŽEK, Buchar ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 3 35.42
4 KOUSAL, JINDŘIŠEK, RON, HOLUBEC KOUSAL, JINDŘIŠEK, RON, HOLUBEC ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 4 36.04
Celkem 4 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holeček, Kůtek, Bříza, Rubeš Holeček, Kůtek, Bříza, Rubeš ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 4 33.80
2 Pham, Bárta, Kučírek, Opluštil Pham, Bárta, Kučírek, Opluštil ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 2 36.16
3 Doubek, Marek, Šafář, Poslušný Doubek, Marek, Šafář, Poslušný ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 3 38.99
Celkem 3 závodníků

-

01 (pá, 15.6.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlová, Hobelantová, Mrázová, Loudová Havlová, Hobelantová, Mrázová, Loudová ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 4 33.70
2 Patočková, Nechanská, Jonová, Mládková Patočková, Nechanská, Jonová, Mládková ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 3 34.01
3 Bermannová, Hofmanová, Hochbergrová, Hruboňová Bermannová, Hofmanová, Hochbergrová, Hruboňová ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 5 34.45
4 Sokolová, Květová, Veitová, Kořínková Sokolová, Květová, Veitová, Kořínková ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 2 34.56
Celkem 4 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ČERVINKOVÁ, ZLÁMALOVÁ, MARTINKOVÁ, POČINKOVÁ ČERVINKOVÁ, ZLÁMALOVÁ, MARTINKOVÁ, POČINKOVÁ ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 4 34.13
2 KOHOUTOVÁ, JANATOVÁ, JEČNÁ, ŠUPOVÁ KOHOUTOVÁ, JANATOVÁ, JEČNÁ, ŠUPOVÁ ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 2 34.89
3 Dolenská, Dolenská, Malečková, Patočková Dolenská, Dolenská, Malečková, Patočková ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 3 36.04
Celkem 3 závodníků

-

01 (pá, 15.6.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Seifertová, Vaňková, Jakouběová, Buštová Seifertová, Vaňková, Jakouběová, Buštová ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 3 33.93
2 Marková, Christovová, Christova, Beldová Marková, Christovová, Christova, Beldová ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5 35.62
3 PFEIFEROVÁ, HOUDKOVÁ, NOSKOVÁ, KALENDOVÁ PFEIFEROVÁ, HOUDKOVÁ, NOSKOVÁ, KALENDOVÁ ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 2 36.83
4 Kuželová, Pacholíková, PREISSLEROVÁ, PIŠTOROVÁ Kuželová, Pacholíková, PREISSLEROVÁ, PIŠTOROVÁ ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 4 36.99
Celkem 4 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sokolová, Uhlířová, Dvořáková, Hrdinová Sokolová, Uhlířová, Dvořáková, Hrdinová ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 5 35.19
2 Eršilová, Odhánělová, Pustajová, Plichtová Eršilová, Odhánělová, Pustajová, Plichtová ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 2 35.29
3 Štefanová, Paučková, Huřťáková, Mašková Štefanová, Paučková, Huřťáková, Mašková ZŠ StudenecZŠ Studenec 3 37.05
4 Křížová, Poláková, Janoušková, Janoušková Křížová, Poláková, Janoušková, Janoušková ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 4 37.79
Celkem 4 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
040101 1.69 -----o-oxoxooxxx
2 Vojtěch JónVojtěch Jón
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
030101 1.66 --ooooooooxxx
3 Vojtěch HolubecVojtěch Holubec
ZŠ PonikláZŠ Poniklá
020101 1.63 o-oooooxoxoxxx
4= Mazánek Petr Mazánek Petr
ZŠ StudenecZŠ Studenec
030101 1.55 ooooxoooxxx
4= Alex MartinecAlex Martinec
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
030101 1.55 ooxoooooxxx
6 František ŠvandrlíkFrantišek Švandrlík
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
020101 1.55 --oxoooxoxxx
7 Jiří MAŤÁTKOJiří MAŤÁTKO
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
030101 1.55 ooooxooxxoxxx
8 Jakub VávraJakub Vávra
ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily
020101 1.50 oooooxoxxx
9 Duong Ngyuen TanDuong Ngyuen Tan
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
030101 1.50 oooxooxoxxx
10 Jakub BursaJakub Bursa
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
030101 1.50 oooooxxo
11 Jiří ČermákJiří Čermák
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
020101 1.45 oooxooxxx
12 Matěj ChmelíkMatěj Chmelík
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
040101 1.45 ooooxoxxx
13 Robin ŘehákRobin Řehák
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
020101 1.45 oxoooxoxxx
14 Ondřej TuckaOndřej Tucka
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
030101 1.45 --xooxxoxxx
15= Vladan KlímaVladan Klíma
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
040101 1.40 ooooxxx
15= Patrik SlavíkPatrik Slavík
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
020101 1.40 ooooxxx
17 Jakub JunekJakub Junek
ZŠ StudenecZŠ Studenec
040101 1.40 oooxoxxx
18 Jan GaizlJan Gaizl
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
040101 1.30 ooxxx
Celkem 18 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.61 Body
1 Jakub HermanJakub Herman
ZŠ StudenecZŠ Studenec
050101 1.43 ooooxoxooxoxxx
2 Tomáš KůtekTomáš Kůtek
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
050101 1.35 ooooooxxx
3 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
050101 1.35 oooxoooxxx
4= Radek IndrákRadek Indrák
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
060101 1.35 ooooxoxoxxx
4= JOSEF JINDŘIŠEKJOSEF JINDŘIŠEK
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
050101 1.35 ooooxoxoxxx
6 Nikola ŠafářNikola Šafář
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
050101 1.35 ooooxxoxoxxx
7 David PhamDavid Pham
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
050101 1.35 oooooxxoxxx
8 Daniel PlecháčDaniel Plecháč
ZŠ StudenecZŠ Studenec
050101 1.30 ooxoxooxxx
9 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
050101 1.30 ooooxoxxx
10 David HolečekDavid Holeček
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
060101 1.30 ooxooxxoxxx
11 Jan VANCLJan VANCL
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
050101 1.25 ooooxxx
12 Mikuláš JEŽEKMikuláš JEŽEK
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
050101 1.20 oooxxx
13 Matěj HykaMatěj Hyka
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
060101 1.20 ooxoxxx
14 Jan LofflerJan Loffler
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
060101 1.15 oxoxxx
Kryštof HoralKryštof Horal
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
050101 DNS
Vladan KlímaVladan Klíma
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
040101 DNS
Celkem 16 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
040101 1.54 ---xooo-ooxxx
2 Aneta PatočkováAneta Patočková
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
020101 1.51 ooooooxoxoxxx
3 MONIKA MARTINKOVÁMONIKA MARTINKOVÁ
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
030101 1.48 ooooooxxoxxx
4 Liana KvětováLiana Květová
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
040101 1.48 oooooxxoxxoxxx
5 Lucie BermanováLucie Bermanová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
030101 1.40 oooooxxx
6 katřina Jakouběovákatřina Jakouběová
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
030101 1.40 ooooxoxxx
7 Dita BartuškováDita Bartušková
ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily
020101 1.40 ooxoxoxxoxxx
9 Kristýna UlrichováKristýna Ulrichová
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
040101 1.35 ooooxxx
10 Erika LiterováErika Literová
ZŠ StudenecZŠ Studenec
030101 1.30 oooxxx
11 Anna PatočkováAnna Patočková
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
030101 1.25 ooxxx
12 Alex HofmanováAlex Hofmanová
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
030101 1.25 xooxxx
13 Anežka NOVÁKOVÁAnežka NOVÁKOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
040101 1.25 oxoxxx
Romana MrázováRomana Mrázová
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
030101 DNS
14= Vendula TaušováVendula Taušová
ZŠ StudenecZŠ Studenec
030101 0.00 xxx
Celkem 14 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.61 Body
1 Simona ŽidůSimona Židů
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
050101 1.35 oooxoooxxx
2 Linda BuštováLinda Buštová
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
050101 1.25 ooooxxx
3 Adéla JanouškováAdéla Janoušková
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
050101 1.20 oooxxx
4 Michaela FajmonováMichaela Fajmonová
ZŠ StudenecZŠ Studenec
050101 1.20 xoooxxx
5= Vendula PlichtováVendula Plichtová
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
050101 1.20 ooxoxxx
5= SÁRA NOSKOVÁSÁRA NOSKOVÁ
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
050101 1.20 ooxoxxx
7 Nela ChristovaNela Christova
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
060101 1.20 ooxxoxxx
8 Petra PokornáPetra Pokorná
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
060101 1.20 oxoxxoxxx
9= Eliška HronováEliška Hronová
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
060101 1.15 ooxxx
9= Veronika FilipováVeronika Filipová
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
050101 1.15 ooxxx
11 Barbora SokolováBarbora Sokolová
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
050101 1.15 oxoxxx
12 Karolína HuřťákováKarolína Huřťáková
ZŠ StudenecZŠ Studenec
050101 1.10 oxxx
Kristýna BeldováKristýna Beldová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
060101 DNS
Lucie KubátováLucie Kubátová
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
050101 NM
13= Tereza HOUDOVÁTereza HOUDOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
060101 0.00
Celkem 15 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 BACHTÍK Tomáš BACHTÍK Tomáš
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
020101 5.33 0.0
2 Matěj MečířMatěj Mečíř
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
020101 5.29 0.0
3 Matěj JiroutekMatěj Jiroutek
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
030201 5.25 0.0
4 Petr PetříčekPetr Petříček
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
030101 5.24 0.0
5 Štěpán SlavíkŠtěpán Slavík
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
030101 5.15 0.0
6 Jan KalusJan Kalus
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
030101 4.91 0.0
7 Evžen MalýEvžen Malý
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
030101 4.87 0.0
8 Matyáš HnykMatyáš Hnyk
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
020101 4.77 0.0
9 Joshua MarekJoshua Marek
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
040101 4.77 0.0
10 Martin JežekMartin Ježek
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
020101 4.66 0.0
11 Krištof HodrKrištof Hodr
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
040101 4.58 0.0
12 Tomáš BukáčekTomáš Bukáček
ZŠ PonikláZŠ Poniklá
020101 4.57 0.0
13 Michal KvardaMichal Kvarda
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
030101 4.56 0.0
14 Jan PaučekJan Pauček
ZŠ StudenecZŠ Studenec
030101 4.52 0.0
15 Martin NajmanMartin Najman
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
030101 4.50 0.0
16 Richard BuschekRichard Buschek
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
040101 4.50 0.0
17 Kryštof KlímaKryštof Klíma
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
020101 4.50 0.0
18 Jan TomíčekJan Tomíček
ZŠ PonikláZŠ Poniklá
040101 4.27 0.0
19 Samuel HAASESamuel HAASE
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
020101 4.20 0.0
20 ŠTĚPÁN ERBANŠTĚPÁN ERBAN
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
030101 4.04 0.0
21 Marek MachovecMarek Machovec
ZŠ StudenecZŠ Studenec
030101 3.94 0.0
22 Filip HradeckýFilip Hradecký
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
040101 3.71 0.0
23 Denis HoráčekDenis Horáček
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
030101 3.60 0.0
Celkem 23 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BřízaJakub Bříza
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
050101 4.69 0.0
2 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
050101 4.64 0.0
3 Kryštof HoralKryštof Horal
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
050101 4.35 0.0
4 Jakub RichterJakub Richter
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
050101 4.25 0.0
5 Jan ČernohorskýJan Černohorský
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
050101 4.17 0.0
6 Roman HubálovskýRoman Hubálovský
ZŠ StudenecZŠ Studenec
050101 4.06 0.0
7 Matěj KožnarMatěj Kožnar
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
050101 4.05 0.0
8 Mikuláš JEŽEKMikuláš JEŽEK
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
050101 4.03 0.0
9 Jan LofflerJan Loffler
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
060101 4.02 0.0
10 Vojtěch MarekVojtěch Marek
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
060201 4.01 0.0
11 Radek IndrákRadek Indrák
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
060101 3.99 0.0
12 MICHAL HOLUBECMICHAL HOLUBEC
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
050101 3.93 0.0
13 Jonáš JEŽEKJonáš JEŽEK
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
050101 3.89 0.0
14 Marek MatěáskoMarek Matěásko
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
070101 3.78 0.0
15 Daniel PetrovickýDaniel Petrovický
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
050101 3.74 0.0
16 Jiří BermannJiří Bermann
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
070101 3.73 0.0
17 Štěpán KalkusŠtěpán Kalkus
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
050101 3.50 0.0
Štěpán GinzlŠtěpán Ginzl
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
060101 NM
Celkem 18 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 12:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
040101 4.79 0.0
2 Lucie BermannováLucie Bermannová
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
040101 4.75 0.0
3 Lucie PaulusováLucie Paulusová
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
040101 4.60 0.0
4 Liana KvětováLiana Květová
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
040101 4.58 0.0
5 Linda ZahradníkováLinda Zahradníková
ZŠ StudenecZŠ Studenec
030101 4.55 0.0
6 Adéla BakešováAdéla Bakešová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
040101 4.24 0.0
7 Aneta PatočkováAneta Patočková
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
020101 4.22 0.0
8 Laura VeitováLaura Veitová
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
040101 4.14 0.0
9 Veronika StrnadováVeronika Strnadová
ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily
030101 4.07 0.0
10 Alena DolenskáAlena Dolenská
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
030101 4.05 0.0
11 Nikola JANATOVÁNikola JANATOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
020101 3.87 0.0
12 Tereza VotočkováTereza Votočková
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
040501 3.49 0.0
13 Tereza KoubkováTereza Koubková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
040101 3.42 0.0
14 Nela ŠEVČÍKOVÁNela ŠEVČÍKOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
030101 3.23 0.0
15 KAROLÍNA ZLÁMALOVÁKAROLÍNA ZLÁMALOVÁ
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
040101 2.85 0.0
Celkem 15 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ŠtefanováMarkéta Štefanová
ZŠ StudenecZŠ Studenec
050101 4.38 0.0
2 Lucie PaučkováLucie Paučková
ZŠ StudenecZŠ Studenec
060101 4.10 0.0
3 Veronika FilipováVeronika Filipová
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
050101 3.97 0.0
4 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
060101 3.93 0.0
5 katřina Jakouběovákatřina Jakouběová
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
030101 3.88 0.0
6 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
050101 3.78 0.0
7 Kristýna BeldováKristýna Beldová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
060101 3.62 0.0
8 Valerie KřížováValerie Křížová
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
060101 3.59 0.0
9 Simona ŽidůSimona Židů
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
050101 3.57 0.0
10 Nikola VOTOČKOVÁNikola VOTOČKOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
060101 3.50 0.0
11 Nela HruboňováNela Hruboňová
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
060101 3.46 0.0
12 Agáta EršilováAgáta Eršilová
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
050101 3.38 0.0
13 SÁRA NOSKOVÁSÁRA NOSKOVÁ
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
050101 3.37 0.0
14 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
060101 3.32 0.0
15 Natálie PREISSLEROVÁNatálie PREISSLEROVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
050101 3.13 0.0
16 Adéla HujerováAdéla Hujerová
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
050101 3.12 0.0
17 Tereza JerjeováTereza Jerjeová
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
060101 2.75 0.0
18 Veronika StrnadováVeronika Strnadová
ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily
030101 0.00 0.0
Celkem 18 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alex HofmanováAlex Hofmanová
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
030101 09.34 0.0
2 Kateřina JanevováKateřina Janevová
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
020101 08.83 0.0
3 Markéta FEJKLOVÁMarkéta FEJKLOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
020101 08.43 0.0
4 Nikola JANATOVÁNikola JANATOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
020101 08.14 0.0
5 Pavlína HochbergrováPavlína Hochbergrová
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
030101 08.04 0.0
6 Johana VondrákováJohana Vondráková
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
030101 07.89 0.0
7 Natálie ZimmermannováNatálie Zimmermannová
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
040101 07.85 0.0
8 Klára KřížováKlára Křížová
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
030101 07.79 0.0
9 Andrea EfenberkováAndrea Efenberková
ZŠ StudenecZŠ Studenec
020101 07.58 0.0
10 Barbora HnykováBarbora Hnyková
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
040101 07.54 0.0
11 Lenka JarošíkováLenka Jarošíková
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
020101 07.25 0.0
12 Jana ŠálkováJana Šálková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
030101 07.00 0.0
13 ELLEN POČINKOVÁELLEN POČINKOVÁ
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
020101 06.87 0.0
14 Zuzana LoudováZuzana Loudová
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
040101 06.80 0.0
15 Tereza GrosmanováTereza Grosmanová
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
030101 06.67 0.0
16 Diana KasanickáDiana Kasanická
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
030101 06.31 0.0
17 Karolína KosováKarolína Kosová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
040101 06.29 0.0
Celkem 17 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŽĎÁRSKÝVojtěch ŽĎÁRSKÝ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
030101 12.05 0.0
2 Matěj MečířMatěj Mečíř
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
020101 11.45 0.0
3 Michal ČernohouzMichal Černohouz
ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily
020101 11.40 0.0
4 Daniel CEJNARDaniel CEJNAR
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
030101 11.21 0.0
5 Kryštof KlímaKryštof Klíma
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
020101 11.16 0.0
6 Tomáš BukáčekTomáš Bukáček
ZŠ PonikláZŠ Poniklá
020101 10.90 0.0
7 Josef BonishJosef Bonish
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
030505 10.88 0.0
8 Jakub ŠafářJakub Šafář
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
040101 10.77 0.0
9 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek
ZŠ StudenecZŠ Studenec
040101 10.63 0.0
10 Jaroslav SkalskýJaroslav Skalský
ZŠ PonikláZŠ Poniklá
030101 10.39 0.0
11 Leoš JerychLeoš Jerych
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
020101 10.38 0.0
12 Matyáš HnykMatyáš Hnyk
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
020101 10.28 0.0
13 Daniel HluchýDaniel Hluchý
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
030101 10.10 0.0
14 Josef TryznaJosef Tryzna
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
030101 10.03 0.0
15 Tomáš VítekTomáš Vítek
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
020101 09.47 0.0
16 PETR NECHANICKÝPETR NECHANICKÝ
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
020101 08.93 0.0
17 Marek MachovecMarek Machovec
ZŠ StudenecZŠ Studenec
030101 08.66 0.0
18 Vojtěch JónVojtěch Jón
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
030101 08.56 0.0
19 Jiří StojkaJiří Stojka
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
040101 07.94 0.0
20 Attila SzaboAttila Szabo
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
040101 05.42 0.0
21 Lukáš JansaLukáš Jansa
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
020101 03.00 0.0
Patrik SlavíkPatrik Slavík
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
020101 DNS
Celkem 22 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel CEJNARDaniel CEJNAR
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
030101 78.74 0.0
2 Vojtěch ŽĎÁRSKÝVojtěch ŽĎÁRSKÝ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
030101 65.23 0.0
3 Štěpán SlavíkŠtěpán Slavík
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
030101 64.94 0.0
4 Lukáš JansaLukáš Jansa
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
020101 63.38 0.0
5 František ŠvandrlíkFrantišek Švandrlík
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
020101 62.13 0.0
6 JAKUB SÜČJAKUB SÜČ
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
020101 60.33 0.0
7 Tomáš PavelTomáš Pavel
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
030101 59.30 0.0
8 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal
ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily
030101 58.02 0.0
9 Attila SzaboAttila Szabo
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
040101 55.27 0.0
Adam VeleAdam Vele
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
040101 54.10 0.0
10 Jan PaučekJan Pauček
ZŠ StudenecZŠ Studenec
030101 54.10 0.0
11 Michal ČernohouzMichal Černohouz
ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily
020101 51.28 0.0
12 Daniel NavrátilDaniel Navrátil
ZŠ StudenecZŠ Studenec
030101 50.27 0.0
13 Daniel HluchýDaniel Hluchý
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
030101 49.70 0.0
14 Jan TomíčekJan Tomíček
ZŠ PonikláZŠ Poniklá
040101 48.13 0.0
15 Petr HavlíčekPetr Havlíček
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
020101 44.08 0.0
16 Tomáš ZikešTomáš Zikeš
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
040101 43.20 0.0
17 Jiří StojkaJiří Stojka
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
040101 41.73 0.0
18 Vojtěch KouckýVojtěch Koucký
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
040101 41.38 0.0
19 Michal SmidžárMichal Smidžár
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
030101 39.60 0.0
Celkem 20 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 12:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KůtekTomáš Kůtek
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
050101 55.80 0.0
2 Jan VANCLJan VANCL
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
050101 55.71 0.0
3 Tomáš BártaTomáš Bárta
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
050101 50.20 0.0
4 Jan ŠtefanJan Štefan
ZŠ StudenecZŠ Studenec
050101 49.52 0.0
5 Kamil NosálKamil Nosál
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
060101 49.04 0.0
6 Lukáš VANCLLukáš VANCL
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
050101 47.10 0.0
7 Jakub RichterJakub Richter
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
050101 43.85 0.0
8 Štěpán KalkusŠtěpán Kalkus
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
050101 43.65 0.0
9 Vojtěch MarekVojtěch Marek
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
060201 42.48 0.0
10 PAVEL ŠVANDAPAVEL ŠVANDA
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
060101 40.90 0.0
11 Jiří BermannJiří Bermann
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
070101 39.67 0.0
12 Matěj PoslušnýMatěj Poslušný
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
050101 39.00 0.0
13 Antonín MalýAntonín Malý
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
050101 37.40 0.0
14 Pavel FučíkPavel Fučík
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
050101 34.70 0.0
15 Štěpán GinzlŠtěpán Ginzl
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
060101 30.40 0.0
Celkem 15 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie PaulusováLucie Paulusová
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
040101 46.89 0.0
2 katřina Jakouběovákatřina Jakouběová
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
030101 39.41 0.0
3 Pavlína HochbergrováPavlína Hochbergrová
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
030101 39.35 0.0
4 Kateřina JanevováKateřina Janevová
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
020101 38.34 0.0
5 Barbora HnykováBarbora Hnyková
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
040101 37.51 0.0
6 Anna Lenka ŽENÍŠKOVÁAnna Lenka ŽENÍŠKOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
040101 37.27 0.0
7 Pavla KadlecováPavla Kadlecová
ZŠ StudenecZŠ Studenec
030101 36.37 0.0
8 Klára VodhánělováKlára Vodhánělová
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
040101 35.64 0.0
9 grabriela Votrubcovágrabriela Votrubcová
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
030605 34.80 0.0
10 Lucie MalečkováLucie Malečková
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
040101 34.52 0.0
11 Jana ŠálkováJana Šálková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
030101 34.49 0.0
12 Patricie RajtrováPatricie Rajtrová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
040101 34.19 0.0
13 KAROLÍNA ZLÁMALOVÁKAROLÍNA ZLÁMALOVÁ
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
040101 32.50 0.0
14 Markéta FEJKLOVÁMarkéta FEJKLOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
020101 31.20 0.0
15 Andrea EfenberkováAndrea Efenberková
ZŠ StudenecZŠ Studenec
020101 30.55 0.0
16 Kateřina JónováKateřina Jónová
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
030101 28.10 0.0
17 Tereza GrosmanováTereza Grosmanová
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
030101 26.10 0.0
Celkem 17 závodníků

-

(pá, 15.6.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie MartínkováMarie Martínková
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
050101 52.01 0.0
2 Julie VaňkováJulie Vaňková
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
050101 47.90 0.0
3 Petra PokornáPetra Pokorná
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
060101 44.46 0.0
4 Markéta JanouškováMarkéta Janoušková
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
050101 42.22 0.0
5 Karolína HuřťákováKarolína Huřťáková
ZŠ StudenecZŠ Studenec
050101 40.31 0.0
6 Nela SvárovskáNela Svárovská
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
050101 40.00 0.0
7 Lucie PaučkováLucie Paučková
ZŠ StudenecZŠ Studenec
060101 38.60 0.0
8 Adéla HujerováAdéla Hujerová
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
050101 37.89 0.0
9 Michaela KočováMichaela Kočová
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
060101 37.77 0.0
10 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
050101 37.59 0.0
11 Barbora PaulůBarbora Paulů
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
060101 36.60 0.0
12 Natálie DlabováNatálie Dlabová
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
060101 36.52 0.0
13 Tereza JerjeováTereza Jerjeová
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
060101 35.52 0.0
14 Simona ŽidůSimona Židů
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
050101 33.84 0.0
15 Michaela StaňkováMichaela Staňková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
050101 29.48 0.0
16 Veronika ZárybnickáVeronika Zárybnická
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
050101 28.80 0.0
17 Lenka VYHLASOVÁLenka VYHLASOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
050101 27.91 0.0
18 Nela JOHNOVÁNela JOHNOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
060101 26.80 0.0
19 LUCIE KARLOVÁLUCIE KARLOVÁ
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
060101 24.60 0.0
Celkem 19 závodníků